Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

Městský přebor mužů  - 320kraj, okres 323 | 2021 / 2022
NEODEHRANÉ ZÁPASY
22. kolo
23. kolo
24. kolo
25. kolo
26. kolo
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 31.10.2021 14:30
Rozhodčí: Smola Lukáš, Lhoták Luděk, Schneider Josef, Delegát: Kříž Lukáš
Ne 31.10.2021 14:30
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Kovář Bronislav, Votruba Jiří
So 30.10.2021 14:30
Rozhodčí: Kovář Bronislav
So 30.10.2021 14:30
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
So 30.10.2021 14:30
Rozhodčí: Vávra Vlastimil, Pozn.: PK 4:3
Ne 31.10.2021 14:30
Rozhodčí: Votruba Jiří
So 30.10.2021 14:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
02. kolo
St 08.09.2021 17:30
Rozhodčí: Žák Adam, Komínek Jiří, Eret Tomáš, Delegát: Kříž Lukáš
So 07.08.2021 15:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Fencl Jakub, Nešpor Petr
Ne 08.08.2021 14:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Šmaus Petr, Měřička Vojtěch, Pozn.: PK 2:4
So 07.08.2021 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Přibyl Zdeněk, Votruba Jiří
Hřiště: UMT
Ne 08.08.2021 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Pour Robert, Krňoul Štěpán
So 07.08.2021 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Měřička Vojtěch, Eret Tomáš
So 07.08.2021 13:30
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Schingler Milan, Votruba Jiří
03. kolo
Ne 15.08.2021 16:00
Rozhodčí: Smola Lukáš, Schingler Milan, Přibyl Zdeněk
So 14.08.2021 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Smola Lukáš, Měřička Vojtěch
So 14.08.2021 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Přibyl Zdeněk, Kovář Bronislav, Pozn.: PK 5:6
So 14.08.2021 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Smola Lukáš, Eret Tomáš
Ne 15.08.2021 14:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Votruba Jiří, Adamčík Miroslav
Ne 15.08.2021 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kračmer Marek, Šmaus Petr, Pozn.: PK 3:4
Ne 15.08.2021 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šmaus Petr, Měřička Vojtěch
04. kolo
So 21.08.2021 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Pozn.: PK 3:4
Ne 22.08.2021 14:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Smola Lukáš, Vávra Vlastimil
So 21.08.2021 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Schingler Milan, Vávra Vlastimil
Hřiště: UMT
Ne 22.08.2021 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr
So 21.08.2021 17:00
Rozhodčí: Smola Lukáš, Měřička Vojtěch, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 6:5
Ne 22.08.2021 17:00
Rozhodčí: Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 4:3
Ne 22.08.2021 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
05. kolo
Ne 29.08.2021 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Přibyl Zdeněk, Šmaus Petr
So 28.08.2021 17:00
Rozhodčí: Smola Lukáš, Lhoták Luděk, Krňoul Štěpán
So 28.08.2021 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří
Ne 29.08.2021 13:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Přibyl Zdeněk, Měřička Vojtěch
So 28.08.2021 17:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Měřička Vojtěch, Eret Tomáš
Ne 29.08.2021 14:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Smola Lukáš, Lhoták Luděk
So 28.08.2021 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan
06. kolo
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Krňoul Štěpán, Nešpor Petr, Adamčík Miroslav
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Votruba Jiří, Adamčík Miroslav
Hřiště: UMT
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Smola Lukáš, Měřička Vojtěch, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:4
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Schingler Milan, Vávra Vlastimil
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Pozn.: PK 4:2
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Kovář Bronislav, Vávra Vlastimil
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
07. kolo
So 11.09.2021 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 11.09.2021 16:00
Rozhodčí: Krňoul Štěpán, Votruba Jiří, Kříž Lukáš
Ne 12.09.2021 17:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Schingler Milan, Adamčík Miroslav
So 11.09.2021 13:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Přibyl Zdeněk, Eret Tomáš, Pozn.: PK 3:4
Ne 12.09.2021 14:00
Rozhodčí: Smola Lukáš
So 11.09.2021 16:30
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Kovář Bronislav, Eret Tomáš, Pozn.: PK 6:5
Ne 12.09.2021 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mičan Jan, Herman Jan
08. kolo
So 18.09.2021 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Vávra Vlastimil, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:2
Hřiště: UMT
Ne 19.09.2021 16:30
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Pozn.: PK 5:4
So 18.09.2021 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš, Kříž Lukáš, Herman Jan, Pozn.: PK 4:2
Ne 19.09.2021 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš, Herman Jan, Kalous Jan, Delegát: Pena Miroslav
Ne 19.09.2021 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lhoták Luděk, Tomšíček Vojtěch, Pozn.: PK 3:4
Ne 19.09.2021 16:30
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk
So 18.09.2021 16:30
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Šmaus Petr, Kalous Jan, Pozn.: PK 3:5
09. kolo
So 25.09.2021 16:30
Rozhodčí: Vávra Vlastimil
Ne 26.09.2021 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš, Přibyl Zdeněk, Herman Jan
So 25.09.2021 16:30
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk
Ne 26.09.2021 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mičan Jan, Říha Zdeněk, Pozn.: PK 6:5
So 25.09.2021 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Kovář Bronislav, Herman Jan, Pozn.: PK 3:1
Ne 26.09.2021 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Vávra Vlastimil, Adamčík Miroslav
So 25.09.2021 16:30
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav
10. kolo
So 02.10.2021 16:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kalous Jan, Votruba Jiří, Pozn.: PK 3:4
So 02.10.2021 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Měřička Vojtěch, Tomšíček Vojtěch
Ne 03.10.2021 16:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Herman Jan, Kalous Jan
Ne 03.10.2021 16:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Přibyl Zdeněk, Měřička Vojtěch
So 02.10.2021 15:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Herman Jan, Adamčík Miroslav
So 02.10.2021 16:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Krňoul Štěpán, Eret Tomáš
So 02.10.2021 16:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Přibyl Zdeněk, Kříž Lukáš
11. kolo
Ne 10.10.2021 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Herman Jan, Kračmer Marek
So 09.10.2021 16:00
Rozhodčí: Smola Lukáš, Kalous Jan, Vávra Vlastimil, Pozn.: PK 2:1
Ne 10.10.2021 14:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Votruba Jiří, Adamčík Miroslav
So 09.10.2021 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Nešpor Petr, Herman Jan, Delegát: Kříž Lukáš
Ne 10.10.2021 14:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Smola Lukáš, Tomšíček Vojtěch, Delegát: Pena Miroslav
So 09.10.2021 16:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Měřička Vojtěch, Pena Miroslav, Pozn.: PK 8:7
Hřiště: UMT
Ne 10.10.2021 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Eret Tomáš, Kovář Bronislav
12. kolo
So 16.10.2021 15:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Adamčík Miroslav, Vávra Vlastimil
Ne 17.10.2021 15:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Hačka Jakub, Měřička Vojtěch, Delegát: Kříž Lukáš
Ne 17.10.2021 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Vávra Vlastimil, Adamčík Miroslav
So 16.10.2021 14:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šmaus Petr, Herman Jan, Pozn.: PK 4:5
So 16.10.2021 15:30
Rozhodčí: Nešpor Petr, Kovář Bronislav, Tomšíček Vojtěch
So 16.10.2021 15:30
Rozhodčí: Smola Lukáš, Měřička Vojtěch, Eret Tomáš
Ne 17.10.2021 15:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Smola Lukáš, Říha Zdeněk, Pozn.: PK 4:5
13. kolo
So 23.10.2021 15:30
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Kalous Jan, Herman Jan, Pozn.: PK 4:1
Ne 24.10.2021 14:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Kračmer Marek, Kalous Jan
So 23.10.2021 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Votruba Jiří, Eret Tomáš, Pozn.: PK 1:2
Ne 24.10.2021 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Kovář Bronislav, Adamčík Miroslav
So 23.10.2021 15:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Přibyl Zdeněk, Vávra Vlastimil
Hřiště: UMT
Ne 24.10.2021 15:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Smola Lukáš, Herman Jan, Delegát: Mičan Jan
So 23.10.2021 15:30
Rozhodčí: Nešpor Petr, Měřička Vojtěch, Tomšíček Vojtěch
14. kolo
So 26.03.2022 15:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Měřička Vojtěch, Hodina Radek
So 26.03.2022 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Nešpor Petr, Eret Tomáš
So 26.03.2022 15:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav
So 26.03.2022 15:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Smola Lukáš, Tomšíček Vojtěch
Ne 27.03.2022 15:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Lapák Zdeněk, Papiernik Tomáš, Delegát: Kříž Lukáš
Ne 27.03.2022 15:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Schingler Milan, Vávra Vlastimil
Hřiště: Vejprnice UMT
Ne 27.03.2022 13:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Kovář Bronislav, Tomšíček Vojtěch
15. kolo
So 02.04.2022 16:30
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Lhoták Luděk, Vávra Vlastimil, Pozn.: PK 4:2
St 13.04.2022 17:30
Rozhodčí: Šiška Pavel, Havránek Martin, Říha Zdeněk
Ne 03.04.2022 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Přibyl Zdeněk, Fencl Jakub
Út 19.04.2022 17:30
Rozhodčí: Schneider Josef, Měřička Vojtěch, Kračmer Marek
So 02.04.2022 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Hačka Jakub, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 3:4
Ne 03.04.2022 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Kříž Lukáš, Jaroš Jan
Ne 03.04.2022 11:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Schingler Milan, Kříž Lukáš, Pozn.: PK 4:2
16. kolo
So 09.04.2022 16:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Přibyl Zdeněk, Kuli Karel
Ne 10.04.2022 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Měřička Vojtěch, Tomšíček Vojtěch
So 09.04.2022 16:30
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Hodaň Zbyšek, Ehm Michal
Ne 10.04.2022 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Lhoták Luděk, Svoboda Lukáš
So 09.04.2022 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Svoboda Lukáš, Jaroš Jan
Ne 10.04.2022 16:30
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Krňoul Štěpán, Jaroš Jan
So 09.04.2022 16:30
Rozhodčí: Havránek Václav, Měřička Vojtěch, Tomšíček Vojtěch, Pozn.: PK 3:4
17. kolo
Po 18.04.2022 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Kračmer Marek, Lapák Zdeněk
Ne 17.04.2022 14:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Jaroš Jan, Hodaň Zbyšek, Pozn.: PK 5:4
So 16.04.2022 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Fencl Jakub, Šašek Jan
Ne 17.04.2022 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Schingler Milan, Vávra Vlastimil
So 16.04.2022 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Hodaň Zbyšek, Svoboda Lukáš
So 16.04.2022 17:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Kříž Lukáš, Lhoták Luděk
So 16.04.2022 16:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Votruba Jiří, Vávra Vlastimil
18. kolo
So 23.04.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Vávra Vlastimil, Svoboda Lukáš, Pozn.: PK: 3:4
Ne 24.04.2022 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Tomšíček Vojtěch, Jaroš Jan
Ne 24.04.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Přibyl Zdeněk, Svoboda Lukáš
So 23.04.2022 17:00
Rozhodčí: Nešpor Petr, Měřička Vojtěch, Šašek Jan, Pozn.: PK 4:5
So 23.04.2022 17:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Pena Miroslav, Mičan Jan
So 23.04.2022 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Šmaus Petr, Hodina Radek
Ne 24.04.2022 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Měřička Vojtěch, Hodaň Zbyšek
19. kolo
Ne 01.05.2022 16:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Šmaus Petr, Kuli Karel
So 30.04.2022 16:00
Rozhodčí: Kostelník Lumír, Kovář Bronislav, Votruba Jiří
So 30.04.2022 17:00
Rozhodčí: Krňoul Štěpán, Šoltys Miloslav, Kučera Jan, Pozn.: PK 5:4
So 30.04.2022 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Svoboda Lukáš, Novotný Vojtěch
Ne 01.05.2022 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Bohun Marek, Ehm Michal, Delegát: Mičan Jan
So 30.04.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Hebr David, Apacidis Dominik, Delegát: Pena Miroslav
So 30.04.2022 17:00
Rozhodčí: Komanec Petr, Šašek Jan, Hodina Radek, Pozn.: PK 2:1
20. kolo
So 07.05.2022 17:00
Rozhodčí: Kostelník Lumír, Tomšíček Vojtěch, Kuli Karel, Pozn.: PK 2:4
Ne 08.05.2022 13:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Schingler Milan, Kostelník Lumír
Ne 08.05.2022 10:30
Rozhodčí: Schveinert Radek, Kříž Lukáš, Kovář Bronislav
Ne 08.05.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Nešpor Petr, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 2:4
So 07.05.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Novotný Vojtěch, Hodina Radek
So 07.05.2022 13:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Šašek Jan, Jaroš Jan
So 07.05.2022 17:00
Rozhodčí: Měřička Vojtěch, Lhoták Luděk, Schveinert Radek
21. kolo
So 14.05.2022 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Kuli Karel, Apacidis Dominik
Ne 15.05.2022 17:00
Rozhodčí: Přibyl Zdeněk, Hebr David, Tomšíček Vojtěch
So 14.05.2022 17:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav, Herman Jan, Hebr David
So 14.05.2022 17:00
Rozhodčí: Měřička Vojtěch, Schveinert Radek, Svoboda Lukáš, Delegát: Kříž Lukáš
So 14.05.2022 17:00
Rozhodčí: Kovář Bronislav, Herman Jan, Novotný Vojtěch
Ne 15.05.2022 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Schingler Milan, Fencl Milan
So 14.05.2022 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Fencl Milan, Hodina Radek, Delegát: Pena Miroslav
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
I.A třída
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městská přebor žáků U-15
Městská přebor žáků U-13 sk. A
Městská přebor žáků U-13 sk. B
Městská přebor žáků U-13 sk. C FINÁLE
Městská přebor žáků U-13 sk. D
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.