Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

Krajský přebor mužů  - 320kraj, okres 0 | 2021 / 2022
NEODEHRANÉ ZÁPASY
08. kolo
09. kolo
Hřiště: UMT
Hřiště: UMT
10. kolo
Hřiště: UMT
11. kolo
Hřiště: UMT
12. kolo
Hřiště: UMT
13. kolo
Hřiště: UMT
14. kolo
Hřiště: UMT
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 01.08.2021 15:00
Rozhodčí: Bína Roman, Cupl Zbyněk, Brůha Radek, Havlík Václav
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Cupl Zdeněk, Kulhánek Milan, Pressl Václav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Strolený Petr, Marek Pavel, Delegát: Havlík Václav
Ne 01.08.2021 18:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Šálková Helena, Sirový Václav, Delegát: Kvasničla Ladislav
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Schveinert Radek, Mifková Hedvika, Rubáš Jaroslav, Delegát: Svoboda Miroslav
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Smitka Josef, Delegát: Aubrecht Josef
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Fillinger Miloš, Sladký Stanislav, Delegát: Pastyřík Vladimír, Pozn.: PK 5:6
So 31.07.2021 18:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Doksanský Tomáš, Duda Miroslav, Delegát: Bouše Václav
02. kolo
So 07.08.2021 14:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Strolený Petr, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 07.08.2021 16:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Říha Zdeněk, Šálková Helena, Delegát: Petržílka Jiří
So 07.08.2021 18:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Strolený Petr, Jakš Jan, Delegát: Churý Petr
Hřiště: UMT
Ne 08.08.2021 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Sladký Stanislav, Schneider Josef, Delegát: Kvasnička Ladislav
Ne 08.08.2021 18:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Hájek Zdeněk, Brůha Radek, Delegát: Havránek Václav
So 07.08.2021 18:00
Rozhodčí: Smitka Josef, Pena Miroslav, Jirsa Lukáš, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 3:4
So 07.08.2021 18:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Cupl Zbyněk, Sirový Václav, Delegát: Volf Michal, Pozn.: PK 5:4
So 07.08.2021 18:00
Rozhodčí: Pressl Václav, Hájek Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Delegát: Duda Václav
03. kolo
So 14.08.2021 14:00
Rozhodčí: Schveinert Radek, Sirový Václav, Sladký Stanislav, Delegát: Petržílka Jiří
So 14.08.2021 14:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Petrželková Kateřina, Brůha Radek, Delegát: Koubová Pavla
Ne 15.08.2021 18:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Hálek Pavol, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bouše Václav, Pozn.: PK 3:5
Hřiště: UMT
So 14.08.2021 18:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Škarda Jiří, Pastyřík Tadeáš, Delegát: Svoboda Miroslav, Pozn.: PK 3:2
Ne 15.08.2021 18:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Škarda Jiří, Kulhánek Milan, Delegát: Ďugel Pavol
Pá 13.08.2021 18:00
Rozhodčí: Cupl Zbyněk, Křen Jiří, Homr Michal, Delegát: Paták Viktor
So 14.08.2021 18:00
Rozhodčí: Strolený Petr, Bureš Jiří, Petrželka František, Delegát: Harmady Miloš
So 14.08.2021 18:00
Rozhodčí: Sladký Stanislav, Schveinert Radek, Sirový Václav, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 5:3
04. kolo
Ne 22.08.2021 10:30
Rozhodčí: Homr Michal, Říha Zdeněk, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 21.08.2021 14:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Strolený Petr, Delegát: Krejčí Zdeněk, Pozn.: PK 5:4
Hřiště: UMT
Ne 22.08.2021 17:00
Rozhodčí: Sirový Václav, Šálková Helena, Fanfule Ladislav, Delegát: Vomastek Daniel, Pozn.: PK 4:3
Ne 22.08.2021 17:30
Rozhodčí: Gerhardt Jiří, Beneš Adam, Beneš Jan, Delegát: Zlámal Miroslav
So 21.08.2021 17:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Ruda Daniel, Fillinger Miloš, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 21.08.2021 17:30
Rozhodčí: Schneider Josef, Šlauf Jiří, Šnajdr David, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 1:3
So 21.08.2021 10:00
Rozhodčí: Cupl Zbyněk, Sladký Stanislav, Ruda Daniel, Delegát: Komanec Petr
So 21.08.2021 17:30
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Strolený Petr, Petrželka František, Delegát: Havlík Václav
05. kolo
So 28.08.2021 17:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šnajdr David, Pastyřík Tadeáš, Delegát: Churý Petr
Ne 29.08.2021 17:30
Rozhodčí: Smitka Josef, Šnajdr David, Schneider Josef, Delegát: Svoboda Miroslav
Hřiště: UMT
So 28.08.2021 17:30
Rozhodčí: Bína Roman, Petrželka František, Fanfule Ladislav, Delegát: Aubrecht Josef, Pozn.: PK 9:10
So 28.08.2021 17:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Sirový Václav, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 28.08.2021 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza, Křen Jiří, Adámek Filip, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 28.08.2021 17:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Smitka Josef, Havránek Martin, Delegát: Petržílka Jiří
So 28.08.2021 17:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mifková Hedvika, Hájek Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Ne 29.08.2021 16:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Kulhánek Milan, Šlauf Jiří, Delegát: Komanec Petr
06. kolo
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Šlauf Jiří, Jirsa Lukáš, Delegát: Bouše Václav
Hřiště: UMT
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Šálková Helena, Pressl Václav, Zavadil Jan, Delegát: Koubová Pavla
Ne 05.09.2021 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Sladký Stanislav, Frgal Lukáš, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Picek Lukáš, Bogdan Gabriel, Pastyřík Tadeáš, Delegát: Paták Viktor
Ne 05.09.2021 15:00
Rozhodčí: Homr Michal, Křen Jiří, Kulhánek Milan, Delegát: Vomastek Daniel
So 04.09.2021 10:00
Rozhodčí: Petrželka František, Jakš Jan, Strolený Petr, Delegát: Churý Petr
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Petrželka František, Strolený Petr, Delegát: Havlík Václav
So 04.09.2021 17:00
Rozhodčí: Cupl Zdeněk, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Ďugel Pavol
07. kolo
Ne 12.09.2021 10:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Kulhánek Milan, Homr Michal, Delegát: Kvasnička Ladislav
Hřiště: UMT
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Strolený Petr, Petrželka František, Jakš Jan, Delegát: Vomastek Daniel
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Ruda Daniel, Sirový Václav, Delegát: Bouše Václav
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Krůs František, Lapák Zdeněk, Delegát: Aubrecht Josef
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Hessová Tereza, Bína Roman, Delegát: Koubová Pavla
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Liškutín Antonín, Nesvatba Karel, Delegát: Komanec Petr
Ne 12.09.2021 16:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Kulhánek Milan, Brůha Radek, Delegát: Harmady Miloš
So 11.09.2021 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Pastyřík Tadeáš, Delegát: Krejčí Zdeněk, Pozn.: PK 7:8
15. kolo
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Hessová Tereza, Mifková Hedvika, Křen Jiří, Delegát: Koubová Pavla
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Pressl Václav, Mičan Jan, Kulhánek Milan, Delegát: Churý Petr
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Bína Roman, Cupl Zbyněk, Brůha Radek, Delegát: Bláha Vladimír
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Šálková Helena, Petrželková Kateřina, Adámek Filip, Delegát: Paták Viktor
Hřiště: UMT
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Kastl Jan, Šlauf Jiří, Delegát: Havlík Václav
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Smitka Josef, Krůs František, Delegát: Krejčí Zdeněk
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Strolený Petr, Hájek Zdeněk, Delegát: Duda Václav
St 18.08.2021 18:00
Rozhodčí: Schveinert Radek, Schneider Josef, Sladký Stanislav, Delegát: Svoboda Miroslav
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
I.A třída
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městská přebor žáků U-15
Městská přebor žáků U-13 sk. A
Městská přebor žáků U-13 sk. B
Městská přebor žáků U-13 sk. C FINÁLE
Městská přebor žáků U-13 sk. D
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.