TJ Zruč U-15 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
znak

TJ Zruč U-15

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 02.11.2019 12:00
OP U-15
Všeruby U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
So 26.10.2019 10:00
OP U-15
Zruč U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Žihle U-15
 
So 19.10.2019 10:00
OP U-15
Zruč U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Plasy U-15
 
Ne 13.10.2019 13:00
OP U-15
Mladotice U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
So 05.10.2019 10:00
OP U-15
Zruč U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Kralovice U-15
 
So 28.09.2019 13:30
OP U-15
Kamenný Újezd U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
So 21.09.2019 10:00
OP U-15
Zruč U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Tlučná U-15
 
So 14.09.2019 10:00
OP U-15
Kozolupy U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
So 31.08.2019 10:00
(přátelsky)
Plasy U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
Ne 16.06.2019 14:00
(přátelsky)
Dobříč U-15
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-15
 
2018 / 2019
So 18.05.2019 14:30
OP U-15
Dolní Bělá U-15
znak
0:17 (0:9)
zmak
Zruč U-15
 
Út 07.05.2019 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
4:1 (1:0)
zmak
Plasy U-15
30
So 04.05.2019 13:30
OP U-15
Všeruby U-15
znak
0:7 (0:2)
zmak
Zruč U-15
10
Čt 25.04.2019 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
3:6 (0:3)
zmak
Tlučná U-15
20
Ne 14.04.2019 14:30
OP U-15
Mladotice U-15
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Zruč U-15
26
PK 2:3
Čt 04.04.2019 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
PK 3:3 (2:1)
zmak
Kralovice U-15
20
PK 5:3
Čt 18.10.2018 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
14:0 (5:0)
zmak
Dolní Bělá U-15
20
Čt 04.10.2018 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
9:0 (3:0)
zmak
Všeruby U-15
20
Po 01.10.2018 17:00
OP U-15
Tlučná U-15
znak
6:0 (2:0)
zmak
Zruč U-15
25
Út 18.09.2018 16:30
OP U-15
Plasy U-15
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-15
50
Čt 13.09.2018 16:30
OP U-15
Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Mladotice U-15
20
Ne 09.09.2018 11:00
OP U-15
Kralovice U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-15
20
Út 04.09.2018 16:30
(přátelsky)
Plasy U-15
znak
5:6 (2:3)
zmak
Zruč U-15
50
2017 / 2018
Út 19.06.2018 17:00
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
3:6 (1:3)
zmak
Lhota U-15
30
Út 12.06.2018 17:00
MP U-15 6+1
Doubravka B
znak
10:1 (3:1)
zmak
Zruč U-15
10
Út 05.06.2018 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
1:6 (1:3)
zmak
Chrást U-15
20
Čt 31.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
VS Plzeň U-15 B
znak
4:10 (1:6)
zmak
Zruč U-15
20
Út 15.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
VS Plzeň U-15
znak
7:1 (2:1)
zmak
Zruč U-15
30
Čt 10.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
4:3 (4:1)
zmak
Prazdroj U-15
7
Út 08.05.2018 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
2:8 (1:3)
zmak
St. Plzenec U-15
30
St 02.05.2018 17:00
MP U-15 6+1
Chotíkov U-15
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč U-15
12
Čt 26.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
2:5 (0:1)
zmak
Zbůch U-15
15
Út 24.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
Druztová U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-15
15
St 18.04.2018 16:30
MP U-15 6+1
Černice U-15
znak
5:2 (1:2)
zmak
Zruč U-15
37
St 04.04.2018 17:00
MP U-15 6+1
Třemošná U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč U-15
50
Po 26.03.2018 17:00
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
1:5 (1:2)
zmak
Slovan U-15
17
Út 06.03.2018 16:30
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
2:8 (:)
zmak
Druztová U-15
 
Út 06.02.2018 15:30
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
0:2 (:)
zmak
Druztová U-15
 
Čt 18.01.2018 16:30
(přátelsky)
Zruč U-13
znak
6:3 (3:1)
zmak
Zruč U-15
 
Čt 16.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
1:11 (1:5)
zmak
Doubravka B
15
Út 07.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
Chrást U-15
znak
13:0 (5:0)
zmak
Zruč U-15
10
Čt 02.11.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
9:1 (5:0)
zmak
VS Plzeň U-15 B
20
Po 23.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
Lhota U-15
znak
7:4 (2:2)
zmak
Zruč U-15
15
Čt 19.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
1:7 (1:4)
zmak
VS Plzeň U-15
30
Po 09.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
Prazdroj U-15
znak
4:1 (1:1)
zmak
Zruč U-15
10
Čt 05.10.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
2:8 (1:4)
zmak
Chotíkov U-15
38
So 30.09.2017 10:00
MP U-15 6+1
Zbůch U-15
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč U-15
25
Čt 21.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Druztová U-15
25
Po 11.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
St. Plzenec U-15
znak
14:1 (9:0)
zmak
Zruč U-15
44
Čt 07.09.2017 16:30
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
4:3 (2:2)
zmak
Třemošná U-15
22
Po 04.09.2017 17:00
MP U-15 6+1
Zruč U-15
znak
1:12 (0:5)
zmak
Černice U-15
30
Po 28.08.2017 17:00
MP U-15 6+1
Slovan U-15
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč U-15
35
2014 / 2015
Pá 12.06.2015 17:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:1 (1:1)
zmak
Bolevec U-15
20
St 03.06.2015 16:30
MP U-15
Slovan U-15
znak
3:4 (2:0)
zmak
Zruč U-15
 
St 27.05.2015 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:1 (4:0)
zmak
Letná U-15
50
Branky: Kroužel Dominik 2, Trnka Vojtěch, Mancl Patrik, Horažďovský Ondřej - Pecha Daniel; Rozhodčí: Burda; ČK: Lopata Ondřej - 0
Út 19.05.2015 16:30
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
0:3 (:)
zmak
Zruč U-15
 
kontumačně, nízký počet domácích hráčů
St 13.05.2015 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:1 (0:0)
zmak
Prazdroj U-15
35
Branky: Mancl Patrik, Roubal Daniel, Suk Matyáš - Žiga Roman; Rozhodčí: Nešpor; ŽK: 1:0
St 06.05.2015 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
5:1 (4:0)
zmak
Zruč U-15
 
UMT + UO
St 29.04.2015 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Město Touškov U-15
25
PK 4:2, Branky: Lopata Ondřej, Roubal Daniel - Šmat Jakub, Bartůněk Marek; Rozhodčí: Kříž Luk.; ŽK: 1:0; ČK: 0 - Wagner Martin
Ne 26.04.2015 10:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-15
25
Pá 17.04.2015 17:30
MP U-15
Petřín U-15 B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
15
Branky: Provod Michal, Maur Matěj, Salvět Patrik; Rozhodčí: Šlauf; ŽK: 1:0
Po 13.04.2015 17:15
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
1:6 (0:5)
zmak
Zruč U-15
10
St 08.04.2015 16:30
MP U-15
Bolevec U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč U-15
 
St 01.04.2015 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:4 (0:2)
zmak
Slovan U-15
 
UMT
Čt 26.03.2015 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč U-15
 
St 18.03.2015 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:3 (1:2)
zmak
St. Plzenec U-15
35
UMT
Po 02.03.2015 16:30
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
0:4 (0:3)
zmak
Košutka U-15
15
So 17.01.2015 11:00
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
1:5 (1:1)
zmak
Košutka U-15
 
St 12.11.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:5 (1:2)
zmak
Doubravka B
90
UMT
Ne 09.11.2014 10:30
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
1:3 (0:0)
zmak
Zruč U-15
30
St 29.10.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
6:1 (3:0)
zmak
Dýšina U-15
50
UMT + UO
St 22.10.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:0 (1:0)
zmak
Petřín U-15 B
30
UMT
St 15.10.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
7:0 (3:0)
zmak
Bolevec U-15
55
St 08.10.2014 16:30
MP U-15
Slovan U-15
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-15
55
St 01.10.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
6:0 (3:0)
zmak
Letná U-15
40
Po 22.09.2014 17:30
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč U-15
20
St 17.09.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
Prazdroj U-15
50
St 10.09.2014 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč U-15
40
UMT + UO
St 03.09.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:2 (1:1)
zmak
Město Touškov U-15
20
Ne 31.08.2014 10:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč U-15
25
St 20.08.2014 15:30
MP U-15
Petřín U-15 B
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Zruč U-15
25
PK 2:4
2013 / 2014
Pá 13.06.2014 16:30
MP U-15
Slovan U-15
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč U-15
 
St 04.06.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
Město Touškov U-15
 
Ne 01.06.2014 17:00
(přátelsky)
Doubravka B
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč U-15
 
Po 19.05.2014 16:30
MP U-15
Union U-15
znak
0:6 (0:3)
zmak
Zruč U-15
 
St 14.05.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:2 (0:0)
zmak
Rapid U-15
29
Po 05.05.2014 16:30
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:3 (0:3)
zmak
Zruč U-15
 
St 16.04.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
Bolevec U-15
 
St 09.04.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:2 (2:1)
zmak
Slovan U-15
 
Ne 06.04.2014 10:30
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
1:3 (1:0)
zmak
Zruč U-15
 
St 02.04.2014 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-15
znak
2:6 (0:3)
zmak
Zruč U-15
 
St 19.03.2014 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
27:0 (13:0)
zmak
Union U-15
 
Pá 14.03.2014 16:00
MP U-15
Rapid U-15
znak
3:2 (1:1)
zmak
Zruč U-15
23
St 19.02.2014 16:30
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
1:10 (0:6)
zmak
FCVP 2000
 
So 21.12.2013 10:45
(turnaj)
Prazdroj U-15
znak
1:1 (:)
zmak
Zruč U-15
 
PK 3:1
So 21.12.2013 10:00
(turnaj)
Zruč U-15
znak
4:2 (:)
zmak
Smíchov U-15
 
So 16.11.2013 10:30
(přátelsky)
Zruč U-15
znak
10:3 (5:1)
zmak
Smíchov U-15
 
So 26.10.2013 10:00
MP U-15
Bolevec U-15
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč U-15
 
Ne 20.10.2013 10:00
MP U-15
Slovan U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
20
Po 14.10.2013 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
9:1 (5:0)
zmak
Prazdroj U-15
 
UMT+UO
St 09.10.2013 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Město Touškov U-15
 
Po 23.09.2013 16:30
MP U-15
Union U-15
znak
0:14 (0:7)
zmak
Zruč U-15
30
St 18.09.2013 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (1:1)
zmak
Rapid U-15
 
St 11.09.2013 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:1 (0:0)
zmak
Bolevec U-15
50
Po 09.09.2013 16:30
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:2 (2:0) PK
zmak
Zruč U-15
23
PK 1:3
St 04.09.2013 16:30
(přátelsky)
Horní Bříza U-15
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč U-15
 
2010 / 2011
Ne 05.06.2011 10:30
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
11:0 (8:0)
zmak
Zruč U-15
20
St 25.05.2011 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Rapid U-15
50
St 18.05.2011 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:10 (0:3)
zmak
Letná U-15
35
Po 09.05.2011 17:00
MP U-15
Union U-15
znak
10:1 (4:1)
zmak
Zruč U-15
10
St 04.05.2011 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:10 (0:7)
zmak
Lhota U-15
10
So 30.04.2011 14:00
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
13:0 (5:0)
zmak
Zruč U-15
50
Čt 21.04.2011 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:12 (0:6)
zmak
Doubravka B
50
St 27.10.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
4:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň U-15
51
UT+UO
So 23.10.2010 10:30
MP U-15
Rapid U-15
znak
14:0 (7:0)
zmak
Zruč U-15
10
Po 11.10.2010 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
5:2 (3:0)
zmak
Zruč U-15
10
St 06.10.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
Union U-15
40
So 02.10.2010 13:30
MP U-15
Lhota U-15
znak
11:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
20
St 22.09.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Město Touškov U-15
50
Pá 17.09.2010 16:00
MP U-15
Doubravka B
znak
10:1 (3:0)
zmak
Zruč U-15
30
2009 / 2010
Po 14.06.2010 16:30
MP U-15
Letná U-15
znak
0:10 (0:3)
zmak
Zruč U-15
22
St 09.06.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:3 (0:1)
zmak
Prazdroj U-15
20
So 05.06.2010 10:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč U-15
10
St 26.05.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
Město Touškov U-15
25
Pá 21.05.2010 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
8:3 (5:0)
zmak
Zruč U-15
40
St 05.05.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Rapid U-15
70
So 01.05.2010 10:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
0:6 (0:2)
zmak
Zruč U-15
27
St 21.04.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
4:2 (3:1)
zmak
Černice U-15
20
St 14.04.2010 16:30
MP U-15
FCVP U-15 C
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-15
30
St 07.04.2010 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Slovan U-15
 
St 11.11.2009 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Letná U-15
25
UT + UO
Po 02.11.2009 15:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
2:2 (2:1)
zmak
Zruč U-15
5
Po 26.10.2009 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň U-15
34
UT + UO
So 24.10.2009 12:00
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
Zruč U-15
25
St 14.10.2009 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:2 (1:2)
zmak
Křimice U-15
20
St 30.09.2009 16:00
MP U-15
Rapid U-15
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč U-15
20
St 23.09.2009 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
15:0 (8:0)
zmak
Druztová U-15
48
So 19.09.2009 10:00
MP U-15
Černice U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-15
15
St 09.09.2009 16:30
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:6 (0:5)
zmak
FCVP U-15 C
20
So 05.09.2009 10:00
MP U-15
Slovan U-15
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč U-15
30
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
4:3 (2:1)
zmak
Zruč U-15
25
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:8 (0:3)
zmak
Doubravka B
10
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč U-15
10
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:5 (0:4)
zmak
Druztová U-15
74
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Malesice U-15
znak
3:2 (3:1)
zmak
Zruč U-15
35
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
Černice U-15
40
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Slovan U-15
znak
7:2 (4:1)
zmak
Zruč U-15
20
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
4:4 (2:2)
zmak
Letná U-15
20
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
4:0 (3:0)
zmak
Zruč U-15
100
Ne 01.03.2009 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:3 (1:3)
zmak
Zruč U-15
30
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:8 (0:2)
zmak
Město Touškov U-15
34
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
8:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
5
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:4 (0:4)
zmak
Dýšina U-15
30
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
8:0 (2:0)
zmak
Zruč U-15
48
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:0 (:)
zmak
Malesice U-15
 
kontumace
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Černice U-15
znak
7:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
25
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:5 (0:2)
zmak
Slovan U-15
50
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
17:0 (3:0)
zmak
Zruč U-15
10
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:6 (0:2)
zmak
Prazdroj U-15
35
Po 01.09.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-15
20
2007 / 2008
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Malesice U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:3 (0:2)
zmak
Druztová U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč U-15
20
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:2 (0:2)
zmak
Slovan U-15
42
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč U-15
10
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:2 (0:2)
zmak
Doubravka B
38
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
7:0 (2:0)
zmak
Zruč U-15
60
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:3 (2:1)
zmak
St. Plzenec U-15
30
So 01.03.2008 17:00
MP U-15
Prazdroj U-15
znak
1:8 (1:3)
zmak
Zruč U-15
10
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:0 (0:0)
zmak
Malesice U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
2:2 (0:0)
zmak
Zruč U-15
15
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:4 (0:1)
zmak
Letná U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Slovan U-15
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč U-15
30
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
6:1 (3:1)
zmak
VS Plzeň U-15
20
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Doubravka B
znak
8:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
10
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
Město Touškov U-15
25
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
8:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
40
So 01.09.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:4 (1:2)
zmak
Prazdroj U-15
25
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
4:2 (2:2)
zmak
Zruč U-15
20
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
6:4 (4:1)
zmak
Město Touškov U-15
20
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:2 (0:1)
zmak
Dýšina U-15
15
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
5:0 (4:0)
zmak
Zruč U-15
50
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Chrást U-15
znak
3:3 (1:2)
zmak
Zruč U-15
15
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:4 (1:1)
zmak
Druztová U-15
15
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
3:2 (0:2)
zmak
Zruč U-15
40
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:3 (2:1)
zmak
Letná U-15
20
Čt 01.03.2007 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:6 (0:2)
zmak
VS Plzeň U-15
40
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Město Touškov U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč U-15
30
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Dýšina U-15
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
20
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:6 (0:3)
zmak
Křimice U-15
25
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:1 (1:1)
zmak
Chrást U-15
20
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
4:2 (1:1)
zmak
Zruč U-15
25
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
St. Plzenec U-15
40
Pá 01.09.2006 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
7:1 (3:0)
zmak
Zruč U-15
15
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-15
17
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:3 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-15
30
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Union U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (1:0)
zmak
Letná U-15
10
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Žichlice U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
35
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
Křimice U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-15
20
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:2 (0:0)
zmak
Slovan U-15 B
30
St 01.03.2006 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:0 (0:0)
zmak
Druztová U-15
20
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-15
10
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
3:1 (1:0)
zmak
Union U-15
20
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
2:8 (1:5)
zmak
Zruč U-15
20
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:5 (0:3)
zmak
Žichlice U-15
30
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-15
20
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:3 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-15
15
Čt 01.09.2005 17:00
MP U-15
Slovan U-15 B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-15
20
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
15:0 (5:0)
zmak
Malesice
20
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Papírny U-15
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
25
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:0 (0:0)
zmak
Křimice U-15
10
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Union U-15
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-15
41
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (2:1)
zmak
Černice U-15
15
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Druztová U-15
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč U-15
20
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
5:3 (2:2)
zmak
VS Plzeň U-15
20
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
Letná U-15
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-15
15
Út 01.03.2005 17:00
MP U-15
St. Plzenec U-15
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč U-15
25
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Malesice
znak
0:4 (:)
zmak
Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
2:1 (:)
zmak
Papírny U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Křimice U-15
znak
1:2 (:)
zmak
Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:3 (:)
zmak
Union U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Černice U-15
znak
7:0 (:)
zmak
Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:1 (:)
zmak
Druztová U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
VS Plzeň U-15
znak
0:2 (:)
zmak
Zruč U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
0:9 (:)
zmak
Letná U-15
 
St 01.09.2004 17:00
MP U-15
Zruč U-15
znak
1:3 (:)
zmak
St. Plzenec U-15
 
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.