Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
znak

TJ Zruč U-11 2018 / 2019




Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (32) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2018 2017 2016 2015
2014 2013
2009
2008 2007 2006
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2018 / 2019
St 31.10.2018 15:00
MP U-11 5+1 B
Dýšina
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 28.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Košutka U-11
 
St 17.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
Viktoria U-9
znak
2:8 (2:4)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ne 14.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
3:1 (1:1)
zmak
Prazdroj U-11
50
Ne 07.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
FCVP Ž
40
Ct 04.10.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
S. Černice U-11
znak
3:11 (1:7)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 23.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
2:1 (1:1)
zmak
Kohouti U-11
30
Pa 14.09.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Doubravka B
znak
9:11 (4:6)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Ne 09.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
S. Lhota
50
2017 / 2018
Pa 08.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
M. Touškov U-11
znak
6:2 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-11
50
St 06.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Druztová U-11
znak
5:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 03.06.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
FCVP Ž
50
Ne 27.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
4:4 (2:2)
zmak
Slovan Spoje U-11
40
PK 3:0
St 23.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
Viktoria U-9
znak
5:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
48
Ne 13.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:1 (1:0)
zmak
Kohouti U-11
35
PK 3:2
Ne 06.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová U-11
35
Po 23.04.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Slovan Spoje U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 22.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
2:6 (2:3)
zmak
M. Touškov U-11
30
So 14.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
FCVP Ž
znak
4:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
45
Ne 08.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:2)
zmak
Viktoria U-9
30
St 21.03.2018 16:00
MP U-11 5+1 B
Kohouti U-11
znak
6:5 (5:2)
zmak
TJ Zruč U-11
35
So 11.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
TJ Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP Ž
 
Po 06.11.2017 15:00
MP U-11 5+1 A
Slovan Spoje U-11
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 05.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
TJ Zruč U-11
znak
5:5 (3:3)
zmak
Kohouti U-11
30
PK 2:1
Po 30.10.2017 16:00
MP U-11 5+1 A
Košutka U-11
znak
0:5 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 22.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
TJ Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-11
50
Ct 12.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
St. Plzenec U-11
znak
4:7 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ct 05.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
S. Černice U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 01.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
TJ Zruč U-11
znak
10:2 (2:2)
zmak
Bolevec U-11
100
St 20.09.2017 17:00
MP U-11 5+1 A
Dýšina
znak
0:13 (0:4)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 17.09.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
TJ Zruč U-11
znak
5:8 (3:2)
zmak
Viktoria U-9
 
Pa 08.09.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
M. Touškov U-11
znak
7:2 (3:2)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Pa 25.08.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Druztová U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
TJ Zruč U-11
50
2016 / 2017
Po 19.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
8:8 (1:3)
zmak
Košutka U-11
50
St 14.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Slovan Spoje U-11
znak
13:1 (8:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ut 06.06.2017 16:30
MP U-11 5+1
S. Černice U-11
znak
9:2 (6:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 28.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
9:13 (3:7)
zmak
Vejprnice U-11
30
Ne 21.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:8 (0:7)
zmak
Prazdroj U-11
30
Pa 19.05.2017 16:30
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
2:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 14.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:5 (2:3)
zmak
Chotíkov U-11
40
St 03.05.2017 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
32:0 (18:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Pa 21.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
6:7 (4:4)
zmak
TJ Zruč U-11
35
Ne 16.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:11 (1:7)
zmak
Viktoria U-9
25
St 05.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
23:2 (12:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 02.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
18:1 (6:1)
zmak
TJ Union U-11 B
50
Pa 31.03.2017 16:30
MP U-11 5+1
Doubravka U-11
znak
25:1 (11:0)
zmak
TJ Zruč U-11
68
Ne 26.03.2017 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:5 (3:3)
zmak
Slovan Spoje U-11
40
Pa 18.11.2016 14:30
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
8:9 (4:5)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Pa 04.11.2016 15:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11
znak
11:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 30.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
S. Černice U-11
30
Ne 23.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:6 (2:4)
zmak
Prazdroj U-11 B
30
Ne 09.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:4 (2:3)
zmak
Bolevec U-11
40
St 28.09.2016 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
9:3 (7:2)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 25.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:16 (0:5)
zmak
Kohouti U-11
40
Ne 18.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
3:8 (1:5)
zmak
Kohouti U-11 B
45
Ut 13.09.2016 17:30
MP U-11 5+1
Viktoria U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-11
123
Pa 02.09.2016 17:00
MP U-11 5+1
Doubravka U-11
znak
33:0 (17:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
2015 / 2016
Ut 14.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:3 (3:0)
zmak
Petřín U-11 B
35
PK 1:0
Ct 09.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Přeštice
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
hř. TJ Zruč
So 04.06.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
S. Lhota
30
PK 3:2
Po 30.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
PK 2:3
So 21.05.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Křimice
50
Pa 13.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
M. Touškov U-11
znak
4:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Po 02.05.2016 17:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:5 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-11
29
St 27.04.2016 17:15
MP U-11 7+1 D
Petřín U-11 B
znak
6:3 (3:2)
zmak
TJ Zruč U-11
150
Ct 21.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
4:3 (2:1)
zmak
Přeštice
79
hř. Přeštice!!!
Ct 14.04.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
S. Lhota
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
150
So 09.04.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
30
Pa 01.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Křimice
znak
1:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ut 08.03.2016 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Druztová U-13
 
Ne 06.03.2016 10:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-11
znak
9:4 (2:3)
zmak
Dobřany
 
So 07.11.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
M. Touškov U-11
40
So 31.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Letná U-11
45
So 17.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
Petřín U-11 B
21
Pa 09.10.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
M. Touškov U-11
znak
2:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
PK 4:5
So 03.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:10 (1:5)
zmak
Kohouti U-11
30
Po 21.09.2015 17:00
MP U-11 7+1 B
Doubravka U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
35
So 19.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
2:8 (2:6)
zmak
Košutka U-11
20
Ut 08.09.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
Chrást U-11
znak
2:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
35
PK 4:3
So 05.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Nýřany U11
30
2014 / 2015
Ct 11.06.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:5)
zmak
Blovice U-11
20
Ut 02.06.2015 16:00
MP U-11 7+1 D
Smíchov U-11
znak
15:1 (7:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Pa 29.05.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
Doubravka U-11
znak
8:1 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ct 21.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:6 (1:3)
zmak
Prazdroj U-11
25
Po 11.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:3 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Ct 07.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:9 (1:5)
zmak
Chrást U-11
 
St 29.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
M. Touškov U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
St 22.04.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
Blovice U-11
znak
12:2 (7:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ct 16.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Ct 09.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:15 (1:8)
zmak
Doubravka U-11
30
Po 30.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Prazdroj U-11
znak
6:1 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ct 26.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:7 (1:4)
zmak
Letná U-11
 
Ct 19.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:3 (0:1)
zmak
M. Touškov U-11
20
Ut 17.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
7:1 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ct 13.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
4:5 (1:2)
zmak
Prazdroj U-11
35
UMT+UO
Ut 04.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Petřín U-11 B
znak
11:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
hř. Zruč! UMT + UO
Ut 28.10.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Rokycany U-11
znak
20:0 (9:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
UMT
Ct 23.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
0:12 (0:7)
zmak
Kohouti U-11
30
UMT+UO
Ct 16.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Přeštice B
znak
14:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
55
Ct 09.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
40
Ct 02.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Chrást U-11
znak
6:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ut 30.09.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Smíchov U-11
znak
10:2 (6:2)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ct 25.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
2:7 (1:4)
zmak
Smíchov U-11
20
Po 22.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Prazdroj U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
17
Ct 18.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
3:7 (0:5)
zmak
Petřín U-11 B
30
Ut 16.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:13 (0:7)
zmak
Přeštice B
50
Ct 11.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:18 (0:7)
zmak
Rokycany U-11
30
St 03.09.2014 17:00
MP U-11 7+1 A
Kohouti U-11
znak
21:0 (13:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
2013 / 2014
Ut 10.06.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
4:9 (2:5)
zmak
VS Plzeň U-11
 
Pa 06.06.2014 16:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
16:2 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Ut 27.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
0:17 (0:6)
zmak
FCVP CH
15
Po 19.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Slovan Spoje U-11
znak
5:3 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ut 13.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:7 (1:5)
zmak
S. Lhota
 
Po 05.05.2014 17:00
MP U-11 5+1
Petřín U-11
znak
23:0 (16:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ut 29.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:9 (0:4)
zmak
Bolevec U-11
 
Ct 24.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Rapid
znak
11:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ut 15.04.2014 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
21:1 (13:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ut 08.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:13 (1:8)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Ut 01.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
FCVP Ž
znak
5:11 (2:3)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ut 25.03.2014 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
2:18 (0:8)
zmak
Kohouti U-11
 
St 19.03.2014 17:00
MP U-11 5+1
FC Junior
znak
3:6 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-11
 
So 09.11.2013 11:30
MP U-11 5+1
VS Plzeň U-11
znak
5:7 (3:4)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Pa 01.11.2013 16:30
MP U-11 5+1
FCVP CH
znak
17:3 (8:3)
zmak
TJ Zruč U-11
 
hř. Zruč, UMT+UO
Ut 22.10.2013 16:15
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Slovan Spoje U-11
30
Ut 15.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
S. Lhota
znak
6:3 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ut 08.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:5 (2:2)
zmak
Petřín U-11
30
Pa 04.10.2013 16:00
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
9:1 (6:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ut 01.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
0:15 (0:7)
zmak
Košutka U-11
 
UMT+UO
Ut 24.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
2:12 (1:7)
zmak
Rapid
40
Ut 17.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:17 (0:8)
zmak
Kohouti U-11 B
 
Ct 12.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
St. Plzenec U-11
znak
11:7 (6:3)
zmak
TJ Zruč U-11
 
původní výsledek byl 10:7 (6:5), ale domácí nahlásili jiný...
Po 09.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:7 (2:5)
zmak
FC Junior
 
Ut 03.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:13 (4:8)
zmak
FCVP Ž
 
St 28.08.2013 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
19:1 (11:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
2009 / 2010
Ct 10.06.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
5:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec U-11
30
Ct 13.05.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
6:1 (1:0)
zmak
Přeštice B
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Dýšina
znak
0:11 (0:7)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
S. Lhota
znak
2:9 (0:8)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
4:1 (3:0)
zmak
M. Touškov U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
S. Černice U-11
znak
0:8 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-11
28
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Papírny
znak
3:13 (2:6)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
2:5 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
FCVP Z
znak
2:10 (1:4)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
2:3 (1:3)
zmak
Slovan Spoje U-11
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Prazdroj U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
3:1 (1:0)
zmak
Rapid
30
Ct 12.11.2009 15:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:3 (1:2)
zmak
Košutka U-11
40
hř. Košutka
St 04.11.2009 15:00
MP U-11 A
SK Plzeň
znak
3:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-11
50
hř. SK 1894
Ut 27.10.2009 16:30
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dýšina
35
UT + UO
Po 19.10.2009 15:30
MP U-11 A
Kohouti U-11
znak
7:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
25
hř. Raková
Ct 15.10.2009 16:30
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
4:3 (3:1)
zmak
Slovan Spoje U-11
30
Pa 09.10.2009 16:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Po 28.09.2009 16:30
MP U-11 A
Prazdroj U-11
znak
1:6 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ut 22.09.2009 16:30
MP U-11 A
FCVP Ž A
znak
12:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
hř. Zruč
Pa 18.09.2009 16:30
MP U-11 A
Přeštice
znak
2:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
130
Ct 10.09.2009 16:30
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
0:7 (0:2)
zmak
FCVP E
40
Ct 03.09.2009 16:00
MP U-11 A
Doubravka U-11
znak
8:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
St 02.09.2009 16:30
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
13:0 (6:0)
zmak
FCVP Z
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Křimice
znak
3:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
2:0 (1:0)
zmak
Doubravka B
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
FCVP Ž B
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
8:0 (4:0)
zmak
S. Černice U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Slovan Spoje U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
5:0 (2:0)
zmak
Rapid
60
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
M. Touškov U-11
znak
1:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
38
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
3:0 (0:0)
zmak
Bolevec U-11
20
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
4:0 (3:0)
zmak
Prazdroj U-11
35
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Košutka U-11
znak
4:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
TJ Zruč U-11
znak
3:5 (1:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
0:0 (0:0)
zmak
Košutka U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Petřín U-11
znak
6:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:6 (0:2)
zmak
FCVP Z
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan Spoje U-11
15
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
M. Touškov U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
45
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:2)
zmak
FCVP F
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Přeštice
znak
11:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:8 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Doubravka U-11
znak
14:0 (6:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:3)
zmak
Křimice
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
FCVP Ž A
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.