TJ Zruč U-11 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-11

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
Pá 25.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Lhota U-11
 
Pá 25.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Prazdroj U-11
 
Pá 25.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 18.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Pá 11.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Slovan U-11
 
Pá 11.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 Ž
 
Pá 11.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Druztová U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Út 01.10.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
VS Plzeň U-11
 
Út 01.10.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Košutka U-11 B
 
Út 01.10.2019 16:30
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
St 25.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 Ž
 
St 25.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Petřín U-11
 
St 25.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Chrást U-11
 
Čt 19.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-9
 
Čt 19.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Prazdroj U-11
 
Čt 19.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Lhota U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11 B
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Smíchov U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 13.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Slovan U-11 B
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-11
 
St 04.09.2019 18:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:1 (2:0)
zmak
VS Plzeň U-11
50
St 04.09.2019 17:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:2 (3:1)
zmak
Město Touškov U-11
50
St 04.09.2019 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:3 (4:2)
zmak
Křimice U-11
80
2018 / 2019
Pá 14.06.2019 16:00
MP U-11 5+1 C
SENCO U-11 B
znak
8:9 (4:4)
zmak
Zruč U-11
 
Po 03.06.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
9:11 (6:3)
zmak
Kohouti U-11
35
Čt 30.05.2019 16:30
MP U-11 5+1 C
Černice U-11
znak
6:12 (3:5)
zmak
Zruč U-11
20
St 15.05.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
Dýšina U-11 B
znak
5:16 (2:9)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 12.05.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
4:8 (3:4)
zmak
Přeštice U-11
30
Út 30.04.2019 17:00
MP U-11 5+1 C
SENCO U-11
znak
22:1 (11:1)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 28.04.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
9:7 (6:3)
zmak
Slovan U-11
30
Čt 18.04.2019 16:30
MP U-11 5+1 C
VS Plzeň U-11
znak
1:9 (0:6)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 14.04.2019 10:00
MP U-11 5+1 C
Zruč U-11
znak
PK 5:5 (2:3)
zmak
Město Touškov U-11
50
PK 4:3
Ne 24.03.2019 10:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
So 09.02.2019 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
Ne 20.01.2019 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
So 15.12.2018 09:00
(turnaj)
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
 
Po 05.11.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
7:3 (4:1)
zmak
Košutka U-11
30
St 24.10.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Dýšina U-11
znak
7:9 (4:4)
zmak
Zruč U-11
30
St 17.10.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
2:8 (2:4)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 14.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
3:1 (1:1)
zmak
Prazdroj U-11
50
Ne 07.10.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
FCVP U-11 G
40
Čt 04.10.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Černice U-11
znak
3:11 (1:7)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 23.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
2:1 (1:1)
zmak
Kohouti U-11
30
Pá 14.09.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
SENCO U-11 B
znak
9:11 (4:6)
zmak
Zruč U-11
50
Ne 09.09.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Lhota U-11
50
2017 / 2018
Pá 08.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Město Touškov U-11
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč U-11
50
St 06.06.2018 16:30
MP U-11 5+1 B
Druztová U-11
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 03.06.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
FCVP U-11 G
50
Ne 27.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
PK 4:4 (2:2)
zmak
Slovan U-11
40
PK 3:0
St 23.05.2018 17:30
MP U-11 5+1 B
FCVP U-9
znak
5:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
48
Ne 13.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Kohouti U-11
35
PK 3:2
Ne 06.05.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová U-11
35
Po 23.04.2018 17:00
MP U-11 5+1 B
Slovan U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 22.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
2:6 (2:3)
zmak
Město Touškov U-11
30
So 14.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
FCVP U-11 G
znak
4:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 08.04.2018 10:00
MP U-11 5+1 B
Zruč U-11
znak
1:4 (0:2)
zmak
FCVP U-9
30
St 21.03.2018 16:00
MP U-11 5+1 B
Kohouti U-11
znak
6:5 (5:2)
zmak
Zruč U-11
35
So 11.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
-:- (-:-)
zmak
FCVP U-11 G
 
Po 06.11.2017 15:00
MP U-11 5+1 A
Slovan U-11
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 05.11.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
PK 5:5 (3:3)
zmak
Kohouti U-11
30
PK 2:1
Po 30.10.2017 16:00
MP U-11 5+1 A
Košutka U-11
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 22.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-11
50
Čt 12.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
St. Plzenec U-11
znak
4:7 (0:0)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 05.10.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Černice U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 01.10.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
10:2 (2:2)
zmak
Bolevec U-11
100
St 20.09.2017 17:00
MP U-11 5+1 A
Dýšina U-11
znak
0:13 (0:4)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 17.09.2017 10:00
MP U-11 5+1 A
Zruč U-11
znak
5:8 (3:2)
zmak
FCVP U-9
 
Pá 08.09.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Město Touškov U-11
znak
7:2 (3:2)
zmak
Zruč U-11
20
Pá 25.08.2017 16:30
MP U-11 5+1 A
Druztová U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Zruč U-11
50
2016 / 2017
Po 19.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
8:8 (1:3)
zmak
Košutka U-11
50
St 14.06.2017 17:00
MP U-11 5+1
Slovan U-11
znak
13:1 (8:0)
zmak
Zruč U-11
25
Út 06.06.2017 16:30
MP U-11 5+1
Černice U-11
znak
9:2 (6:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 28.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
9:13 (3:7)
zmak
Vejprnice U-11
30
Ne 21.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:8 (0:7)
zmak
Prazdroj U-11
30
Pá 19.05.2017 16:30
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 14.05.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:5 (2:3)
zmak
Chotíkov U-11
40
St 03.05.2017 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
32:0 (18:0)
zmak
Zruč U-11
25
Pá 21.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
6:7 (4:4)
zmak
Zruč U-11
35
Ne 16.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:11 (1:7)
zmak
FCVP U-9
25
St 05.04.2017 16:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
23:2 (12:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 02.04.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
18:1 (6:1)
zmak
Union U-11 B
50
Pá 31.03.2017 16:30
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
25:1 (11:0)
zmak
Zruč U-11
68
Ne 26.03.2017 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:5 (3:3)
zmak
Slovan U-11
40
Pá 18.11.2016 14:30
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
8:9 (4:5)
zmak
Zruč U-11
20
Pá 04.11.2016 15:00
MP U-11 5+1
Prazdroj U-11
znak
11:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 30.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Černice U-11
30
Ne 23.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:6 (2:4)
zmak
Prazdroj U-11 B
30
Ne 09.10.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:4 (2:3)
zmak
Bolevec U-11
40
St 28.09.2016 16:30
MP U-11 5+1
Chotíkov U-11
znak
9:3 (7:2)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 25.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:16 (0:5)
zmak
Kohouti U-11
40
Ne 18.09.2016 10:00
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
3:8 (1:5)
zmak
Kohouti U-11 B
45
Út 13.09.2016 17:30
MP U-11 5+1
FCVP U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
123
Pá 02.09.2016 17:00
MP U-11 5+1
SENCO U-11
znak
33:0 (17:0)
zmak
Zruč U-11
30
2015 / 2016
Út 14.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
PK 3:3 (3:0)
zmak
Petřín U-11 B
35
PK 1:0
Čt 09.06.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Přeštice U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
30
hř. TJ Zruč
So 04.06.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
PK 3:3 (2:0)
zmak
Lhota U-11
30
PK 3:2
Po 30.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Zruč U-11
40
PK 2:3
So 21.05.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Křimice U-11
50
Pá 13.05.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Město Touškov U-11
znak
4:2 (2:0)
zmak
Zruč U-11
25
Po 02.05.2016 17:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:5 (2:2)
zmak
Zruč U-11
29
St 27.04.2016 17:15
MP U-11 7+1 D
Petřín U-11 B
znak
6:3 (3:2)
zmak
Zruč U-11
150
Čt 21.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
4:3 (2:1)
zmak
Přeštice U-11
79
hř. Přeštice!!!
Čt 14.04.2016 16:30
MP U-11 7+1 D
Lhota U-11
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-11
150
So 09.04.2016 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
30
Pá 01.04.2016 17:00
MP U-11 7+1 D
Křimice U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
Út 08.03.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Druztová U-13
 
Ne 06.03.2016 10:00
(přátelsky)
Zruč U-11
znak
9:4 (2:3)
zmak
Dobřany U-11
 
So 07.11.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
Město Touškov U-11
40
So 31.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Letná U-11
45
So 17.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
Petřín U-11 B
21
Pá 09.10.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
Město Touškov U-11
znak
2:2 (0:0) PK
zmak
Zruč U-11
20
PK 4:5
So 03.10.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
1:10 (1:5)
zmak
Kohouti U-11
30
Po 21.09.2015 17:00
MP U-11 7+1 B
SENCO U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-11
35
So 19.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
2:8 (2:6)
zmak
Košutka U-11
20
Út 08.09.2015 16:30
MP U-11 7+1 B
Chrást U-11
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-11
35
PK 4:3
So 05.09.2015 10:00
MP U-11 7+1 B
Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Nýřany U-11
30
2014 / 2015
Čt 11.06.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:7 (0:5)
zmak
Blovice U-11
20
Út 02.06.2015 16:00
MP U-11 7+1 D
Smíchov U-11
znak
15:1 (7:1)
zmak
Zruč U-11
 
Pá 29.05.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
SENCO U-11
znak
8:1 (4:0)
zmak
Zruč U-11
40
Čt 21.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
1:6 (1:3)
zmak
Prazdroj U-11
25
Po 11.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Letná U-11
znak
4:3 (3:0)
zmak
Zruč U-11
50
Čt 07.05.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:9 (1:5)
zmak
Chrást U-11
 
St 29.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Město Touškov U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
St 22.04.2015 17:00
MP U-11 7+1 D
Blovice U-11
znak
12:2 (7:0)
zmak
Zruč U-11
40
Čt 16.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Čt 09.04.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:15 (1:8)
zmak
SENCO U-11
30
Po 30.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Prazdroj U-11
znak
6:1 (:)
zmak
Zruč U-11
 
Čt 26.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
3:7 (1:4)
zmak
Letná U-11
 
Čt 19.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Zruč U-11
znak
0:3 (0:1)
zmak
Město Touškov U-11
20
Út 17.03.2015 16:30
MP U-11 7+1 D
Chrást U-11
znak
7:1 (3:0)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 13.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
4:5 (1:2)
zmak
Prazdroj U-11
35
UMT+UO
Út 04.11.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Petřín U-11 B
znak
11:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
50
hř. Zruč! UMT + UO
Út 28.10.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Rokycany U-11
znak
20:0 (9:0)
zmak
Zruč U-11
50
UMT
Čt 23.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
0:12 (0:7)
zmak
Kohouti U-11
30
UMT+UO
Čt 16.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Přeštice U-11 B
znak
14:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
55
Čt 09.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
40
Čt 02.10.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Chrást U-11
znak
6:0 (2:0)
zmak
Zruč U-11
20
Út 30.09.2014 16:00
MP U-11 7+1 A
Smíchov U-11
znak
10:2 (6:2)
zmak
Zruč U-11
20
Čt 25.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
2:7 (1:4)
zmak
Smíchov U-11
20
Po 22.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Prazdroj U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-11
17
Čt 18.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
3:7 (0:5)
zmak
Petřín U-11 B
30
Út 16.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:13 (0:7)
zmak
Přeštice U-11 B
50
Čt 11.09.2014 16:30
MP U-11 7+1 A
Zruč U-11
znak
1:18 (0:7)
zmak
Rokycany U-11
30
St 03.09.2014 17:00
MP U-11 7+1 A
Kohouti U-11
znak
21:0 (13:0)
zmak
Zruč U-11
20
2013 / 2014
Út 10.06.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
4:9 (2:5)
zmak
VS Plzeň U-11
 
Pá 06.06.2014 16:00
MP U-11 5+1
Košutka U-11
znak
16:2 (4:0)
zmak
Zruč U-11
50
Út 27.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
0:17 (0:6)
zmak
FCVP U-11 F
15
Po 19.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Slovan U-11
znak
5:3 (1:3)
zmak
Zruč U-11
30
Út 13.05.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:7 (1:5)
zmak
Lhota U-11
 
Po 05.05.2014 17:00
MP U-11 5+1
Petřín U-11
znak
23:0 (16:0)
zmak
Zruč U-11
40
Út 29.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:9 (0:4)
zmak
Bolevec U-11
 
Čt 24.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Rapid U-11
znak
11:2 (2:1)
zmak
Zruč U-11
 
Út 15.04.2014 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11 B
znak
21:1 (13:0)
zmak
Zruč U-11
 
Út 08.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:13 (1:8)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Út 01.04.2014 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-11 G
znak
5:11 (2:3)
zmak
Zruč U-11
30
Út 25.03.2014 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
2:18 (0:8)
zmak
Kohouti U-11
 
St 19.03.2014 17:00
MP U-11 5+1
1.FC Plzeň U-11
znak
3:6 (0:2)
zmak
Zruč U-11
 
So 09.11.2013 11:30
MP U-11 5+1
VS Plzeň U-11
znak
5:7 (3:4)
zmak
Zruč U-11
50
Pá 01.11.2013 16:30
MP U-11 5+1
FCVP U-11 F
znak
17:3 (8:3)
zmak
Zruč U-11
 
hř. Zruč, UMT+UO
Út 22.10.2013 16:15
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Slovan U-11
30
Út 15.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Lhota U-11
znak
6:3 (4:0)
zmak
Zruč U-11
20
Út 08.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
7:5 (2:2)
zmak
Petřín U-11
30
Pá 04.10.2013 16:00
MP U-11 5+1
Bolevec U-11
znak
9:1 (6:1)
zmak
Zruč U-11
 
Út 01.10.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
0:15 (0:7)
zmak
Košutka U-11
 
UMT+UO
Út 24.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
2:12 (1:7)
zmak
Rapid U-11
40
Út 17.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
1:17 (0:8)
zmak
Kohouti U-11 B
 
Čt 12.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
St. Plzenec U-11
znak
11:7 (6:3)
zmak
Zruč U-11
 
původní výsledek byl 10:7 (6:5), ale domácí nahlásili jiný...
Po 09.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:7 (2:5)
zmak
1.FC Plzeň U-11
 
Út 03.09.2013 16:30
MP U-11 5+1
Zruč U-11
znak
6:13 (4:8)
zmak
FCVP U-11 G
 
St 28.08.2013 17:00
MP U-11 5+1
Kohouti U-11
znak
19:1 (11:1)
zmak
Zruč U-11
40
2009 / 2010
Čt 10.06.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
5:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec U-11
30
Čt 13.05.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
6:1 (1:0)
zmak
Přeštice U-11 B
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Dýšina U-11
znak
0:11 (0:7)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Lhota U-11
znak
2:9 (0:8)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
4:1 (3:0)
zmak
Město Touškov U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Černice U-11
znak
0:8 (0:2)
zmak
Zruč U-11
28
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Papírny U-11
znak
3:13 (2:6)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:5 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
FCVP U-11 B
znak
2:10 (1:4)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:3 (1:3)
zmak
Slovan U-11
40
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Prazdroj U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:1 (1:0)
zmak
Rapid U-11
30
Čt 12.11.2009 15:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:3 (1:2)
zmak
Košutka U-11
40
hř. Košutka
St 04.11.2009 15:00
MP U-11 A
SK Plze
znak
3:1 (3:1)
zmak
Zruč U-11
50
hř. SK 1894
Út 27.10.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dýšina U-11
35
UT + UO
Po 19.10.2009 15:30
MP U-11 A
Kohouti U-11
znak
7:3 (2:1)
zmak
Zruč U-11
25
hř. Raková
Čt 15.10.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
4:3 (3:1)
zmak
Slovan U-11
30
Pá 09.10.2009 16:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
 
Po 28.09.2009 16:30
MP U-11 A
Prazdroj U-11
znak
1:6 (1:2)
zmak
Zruč U-11
30
Út 22.09.2009 16:30
MP U-11 A
FCVP U-11
znak
12:0 (5:0)
zmak
Zruč U-11
30
hř. Zruč
Pá 18.09.2009 16:30
MP U-11 A
Přeštice U-11
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč U-11
130
Čt 10.09.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
0:7 (0:2)
zmak
FCVP U-11 C
40
Čt 03.09.2009 16:00
MP U-11 A
SENCO U-11
znak
8:1 (2:1)
zmak
Zruč U-11
30
St 02.09.2009 16:30
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
13:0 (6:0)
zmak
FCVP U-11 B
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Křimice U-11
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
2:0 (1:0)
zmak
SENCO U-11 B
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
FCVP U-11 D
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
8:0 (4:0)
zmak
Černice U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Slovan U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-11
30
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
5:0 (2:0)
zmak
Rapid U-11
60
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Město Touškov U-11
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč U-11
38
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:0 (0:0)
zmak
Bolevec U-11
20
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
4:0 (3:0)
zmak
Prazdroj U-11
35
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Košutka U-11
znak
4:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MP U-11 D
Zruč U-11
znak
3:5 (1:2)
zmak
Smíchov U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
0:0 (0:0)
zmak
Košutka U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Petřín U-11
znak
6:0 (1:0)
zmak
Zruč U-11
 
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:6 (0:2)
zmak
FCVP U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Bolevec U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-11
20
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan U-11
15
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Město Touškov U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-11
45
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:7 (0:2)
zmak
FCVP U-11 E
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Přeštice U-11
znak
11:0 (4:0)
zmak
Zruč U-11
25
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:8 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
SENCO U-11
znak
14:0 (6:0)
zmak
Zruč U-11
40
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
Zruč U-11
znak
1:4 (0:3)
zmak
Křimice U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MP U-11 A
FCVP U-11
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-11
30
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.