Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ÚVOD FOTKY ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-11 2016 / 2017




Informace pro hráče a rodiče Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (26) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2016 2015
2014 2013
2009
2008 2007 2006
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2016 / 2017
Po 19.06.2017 17:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
8:8 (1:3)
zmak
Košutka U-11
50
St 14.06.2017 17:00
MPSP 5+1
Slovan Spoje U-11
znak
13:1 (8:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Út 06.06.2017 16:30
MPSP 5+1
S. Černice U-11
znak
9:2 (6:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 28.05.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
9:13 (3:7)
zmak
Vejprnice U-11
30
Ne 21.05.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:8 (0:7)
zmak
Prazdroj U-11
30
Pá 19.05.2017 16:30
MPSP 5+1
Bolevec U-11
znak
2:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 14.05.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:5 (2:3)
zmak
Chotíkov U-11
40
St 03.05.2017 17:00
MPSP 5+1
Kohouti U-11
znak
32:0 (18:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Pá 21.04.2017 16:00
MPSP 5+1
Prazdroj U-11 B
znak
6:7 (4:4)
zmak
TJ Zruč U-11
35
Ne 16.04.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:11 (1:7)
zmak
Viktoria U-9
25
St 05.04.2017 16:00
MPSP 5+1
Kohouti U-11 B
znak
23:2 (12:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 02.04.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
18:1 (6:1)
zmak
TJ Union U-11 B
50
Pá 31.03.2017 16:30
MPSP 5+1
Doubravka U-11
znak
25:1 (11:0)
zmak
TJ Zruč U-11
68
Ne 26.03.2017 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:5 (3:3)
zmak
Slovan Spoje U-11
40
Pá 18.11.2016 14:30
MPSP 5+1
Košutka U-11
znak
8:9 (4:5)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Pá 04.11.2016 15:00
MPSP 5+1
Prazdroj U-11
znak
11:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 30.10.2016 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
S. Černice U-11
30
Ne 23.10.2016 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:6 (2:4)
zmak
Prazdroj U-11 B
30
Ne 09.10.2016 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:4 (2:3)
zmak
Bolevec U-11
40
St 28.09.2016 16:30
MPSP 5+1
Chotíkov U-11
znak
9:3 (7:2)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 25.09.2016 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:16 (0:5)
zmak
Kohouti U-11
40
Ne 18.09.2016 10:00
MPSP 5+1
TJ Zruč U-11
znak
3:8 (1:5)
zmak
Kohouti U-11 B
45
Út 13.09.2016 17:30
MPSP 5+1
Viktoria U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-11
123
Pá 02.09.2016 17:00
MPSP 5+1
Doubravka U-11
znak
33:0 (17:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
2015 / 2016
Út 14.06.2016 17:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:3 (3:0)
zmak
Petřín U-11 B
35
PK 1:0
Čt 09.06.2016 17:00
MPP starší 7+1 D
Přeštice
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
hř. TJ Zruč
So 04.06.2016 10:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
S. Lhota
30
PK 3:2
Po 30.05.2016 16:30
MPP starší 7+1 D
Chrást U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
PK 2:3
So 21.05.2016 10:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Křimice
50
Pá 13.05.2016 16:30
MPP starší 7+1 D
M. Touškov U-11
znak
4:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Po 02.05.2016 17:30
MPP starší 7+1 D
Letná U-11
znak
4:5 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-11
29
St 27.04.2016 17:15
MPP starší 7+1 D
Petřín U-11 B
znak
6:3 (3:2)
zmak
TJ Zruč U-11
150
Čt 21.04.2016 17:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
4:3 (2:1)
zmak
Přeštice
79
hř. Přeštice!!!
Čt 14.04.2016 16:30
MPP starší 7+1 D
S. Lhota
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
150
So 09.04.2016 10:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
30
Pá 01.04.2016 17:00
MPP starší 7+1 D
Křimice
znak
1:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Út 08.03.2016 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-11
znak
1:8 (0:4)
zmak
Druztová U-13
 
Ne 06.03.2016 10:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-11
znak
9:4 (2:3)
zmak
Dobřany
 
So 07.11.2015 10:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
2:1 (1:0)
zmak
M. Touškov U-11
40
So 31.10.2015 10:00
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
4:2 (2:1)
zmak
Letná U-11
45
So 17.10.2015 10:00
MPP starší 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
3:0 (1:0)
zmak
Petřín U-11 B
21
Pá 09.10.2015 16:30
MPP starší 7+1 B
M. Touškov U-11
znak
2:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
PK 4:5
So 03.10.2015 10:00
MPP starší 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:10 (1:5)
zmak
Kohouti U-11
30
Po 21.09.2015 17:00
MPP starší 7+1 B
Doubravka U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
35
So 19.09.2015 10:00
MPP starší 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
2:8 (2:6)
zmak
Košutka U-11
20
Út 08.09.2015 16:30
MPP starší 7+1 B
Chrást U-11
znak
2:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
35
PK 4:3
So 05.09.2015 10:00
MPP starší 7+1 B
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:1)
zmak
Nýřany U11
30
2014 / 2015
Čt 11.06.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:5)
zmak
Blovice U-11
20
Út 02.06.2015 16:00
MPP starší 7+1 D
SK Smíchov
znak
15:1 (7:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Pá 29.05.2015 17:00
MPP starší 7+1 D
Doubravka U-11
znak
8:1 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Čt 21.05.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
1:6 (1:3)
zmak
Prazdroj U-11
25
Po 11.05.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
Letná U-11
znak
4:3 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Čt 07.05.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:9 (1:5)
zmak
Chrást U-11
 
St 29.04.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
M. Touškov U-11
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
St 22.04.2015 17:00
MPP starší 7+1 D
Blovice U-11
znak
12:2 (7:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Čt 16.04.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:4 (0:2)
zmak
SK Smíchov
30
Čt 09.04.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:15 (1:8)
zmak
Doubravka U-11
30
Po 30.03.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
Prazdroj U-11
znak
6:1 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Čt 26.03.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
3:7 (1:4)
zmak
Letná U-11
 
Čt 19.03.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
TJ Zruč U-11
znak
0:3 (0:1)
zmak
M. Touškov U-11
20
Út 17.03.2015 16:30
MPP starší 7+1 D
Chrást U-11
znak
7:1 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Čt 13.11.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
4:5 (1:2)
zmak
Prazdroj U-11
35
UMT+UO
Út 04.11.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
Petřín U-11 B
znak
11:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
hř. Zruč! UMT + UO
Út 28.10.2014 16:00
MPP starší 7+1 A
Rokycany U-11
znak
20:0 (9:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
UMT
Čt 23.10.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
0:12 (0:7)
zmak
Kohouti U-11
30
UMT+UO
Čt 16.10.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
Přeštice B
znak
14:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
55
Čt 09.10.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:3)
zmak
Chrást U-11
40
Čt 02.10.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
Chrást U-11
znak
6:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Út 30.09.2014 16:00
MPP starší 7+1 A
SK Smíchov
znak
10:2 (6:2)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Čt 25.09.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
2:7 (1:4)
zmak
SK Smíchov
20
Po 22.09.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
Prazdroj U-11
znak
7:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-11
17
Čt 18.09.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
3:7 (0:5)
zmak
Petřín U-11 B
30
Út 16.09.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:13 (0:7)
zmak
Přeštice B
50
Čt 11.09.2014 16:30
MPP starší 7+1 A
TJ Zruč U-11
znak
1:18 (0:7)
zmak
Rokycany U-11
30
St 03.09.2014 17:00
MPP starší 7+1 A
Kohouti U-11
znak
21:0 (13:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
2013 / 2014
Út 10.06.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
4:9 (2:5)
zmak
VS Plzeň
 
Pá 06.06.2014 16:00
MPP starší 5+1
Košutka U-11
znak
16:2 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Út 27.05.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
0:17 (0:6)
zmak
FCVP CH
15
Po 19.05.2014 16:30
MPP starší 5+1
Slovan Spoje U-11
znak
5:3 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Út 13.05.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:7 (1:5)
zmak
S. Lhota
 
Po 05.05.2014 17:00
MPP starší 5+1
Petřín U-11
znak
23:0 (16:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Út 29.04.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:9 (0:4)
zmak
Bolevec U-11
 
Čt 24.04.2014 16:30
MPP starší 5+1
Rapid
znak
11:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Út 15.04.2014 17:00
MPP starší 5+1
Kohouti U-11 B
znak
21:1 (13:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Út 08.04.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:13 (1:8)
zmak
St. Plzenec U-11
 
Út 01.04.2014 16:30
MPP starší 5+1
FCVP Ž
znak
5:11 (2:3)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Út 25.03.2014 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
2:18 (0:8)
zmak
Kohouti U-11
 
St 19.03.2014 17:00
MPP starší 5+1
FC Junior
znak
3:6 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-11
 
So 09.11.2013 11:30
MPP starší 5+1
VS Plzeň
znak
5:7 (3:4)
zmak
TJ Zruč U-11
50
Pá 01.11.2013 16:30
MPP starší 5+1
FCVP CH
znak
17:3 (8:3)
zmak
TJ Zruč U-11
 
hř. Zruč, UMT+UO
Út 22.10.2013 16:15
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
5:2 (2:1)
zmak
Slovan Spoje U-11
30
Út 15.10.2013 16:30
MPP starší 5+1
S. Lhota
znak
6:3 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Út 08.10.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
7:5 (2:2)
zmak
Petřín U-11
30
Pá 04.10.2013 16:00
MPP starší 5+1
Bolevec U-11
znak
9:1 (6:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Út 01.10.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
0:15 (0:7)
zmak
Košutka U-11
 
UMT+UO
Út 24.09.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
2:12 (1:7)
zmak
Rapid
40
Út 17.09.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
1:17 (0:8)
zmak
Kohouti U-11 B
 
Čt 12.09.2013 16:30
MPP starší 5+1
St. Plzenec U-11
znak
11:7 (6:3)
zmak
TJ Zruč U-11
 
původní výsledek byl 10:7 (6:5), ale domácí nahlásili jiný...
Po 09.09.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:7 (2:5)
zmak
FC Junior
 
Út 03.09.2013 16:30
MPP starší 5+1
TJ Zruč U-11
znak
6:13 (4:8)
zmak
FCVP Ž
 
St 28.08.2013 17:00
MPP starší 5+1
Kohouti U-11
znak
19:1 (11:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
2009 / 2010
Čt 10.06.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
5:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec U-11
30
Čt 13.05.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
6:1 (1:0)
zmak
Přeštice B
40
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
Dýšina
znak
0:11 (0:7)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
S. Lhota
znak
2:9 (0:8)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
4:1 (3:0)
zmak
M. Touškov U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
S. Černice U-11
znak
0:8 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-11
28
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
Papírny
znak
3:13 (2:6)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
2:5 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
FCVP Z
znak
2:10 (1:4)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
2:3 (1:3)
zmak
Slovan Spoje U-11
40
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
Prazdroj U-11
znak
3:3 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 28.02.2010 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
3:1 (1:0)
zmak
Rapid
30
Čt 12.11.2009 15:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:3 (1:2)
zmak
Košutka U-11
40
hř. Košutka
St 04.11.2009 15:00
MPP starší A
SK Plzeň
znak
3:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-11
50
hř. SK 1894
Út 27.10.2009 16:30
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dýšina
35
UT + UO
Po 19.10.2009 15:30
MPP starší A
Kohouti U-11
znak
7:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
25
hř. Raková
Čt 15.10.2009 16:30
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
4:3 (3:1)
zmak
Slovan Spoje U-11
30
Pá 09.10.2009 16:00
MPP starší A
Bolevec U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Po 28.09.2009 16:30
MPP starší A
Prazdroj U-11
znak
1:6 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Út 22.09.2009 16:30
MPP starší A
FCVP Ž A
znak
12:0 (5:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
hř. Zruč
Pá 18.09.2009 16:30
MPP starší A
Přeštice
znak
2:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-11
130
Čt 10.09.2009 16:30
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
0:7 (0:2)
zmak
FCVP E
40
Čt 03.09.2009 16:00
MPP starší A
Doubravka U-11
znak
8:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
St 02.09.2009 16:30
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
13:0 (6:0)
zmak
FCVP Z
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
Křimice
znak
3:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
2:0 (1:0)
zmak
Doubravka B
40
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
FCVP Ž B
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
8:0 (4:0)
zmak
S. Černice U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
Slovan Spoje U-11
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
30
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
5:0 (2:0)
zmak
Rapid
60
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
M. Touškov U-11
znak
1:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
38
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
3:0 (0:0)
zmak
Bolevec U-11
20
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
4:0 (3:0)
zmak
Prazdroj U-11
35
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
Košutka U-11
znak
4:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
45
Ne 01.03.2009 00:00
MPP starší D
TJ Zruč U-11
znak
3:5 (1:2)
zmak
SK Smíchov
30
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
0:0 (0:0)
zmak
Košutka U-11 B
20
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
Petřín U-11
znak
6:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-11
 
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:6 (0:2)
zmak
FCVP Z
20
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
Bolevec U-11
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-11
20
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan Spoje U-11
15
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
M. Touškov U-11
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-11
45
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:7 (0:2)
zmak
FCVP F
40
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
Přeštice
znak
11:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-11
25
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:8 (0:3)
zmak
Kohouti U-11
30
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
Doubravka U-11
znak
14:0 (6:0)
zmak
TJ Zruč U-11
40
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
TJ Zruč U-11
znak
1:4 (0:3)
zmak
Křimice
30
Ne 31.08.2008 00:00
MPP starší A
FCVP Ž A
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-11
30
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu, sk. A
 
Plzeň-město
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. B
Městský přebor mladších žáků, sk. D
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. E
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
Finále soutěže starých gard
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.