Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
znak

TJ Zruč U-9 B 2018 / 2019




Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (21) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2014
2012
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2014 / 2015
So 30.05.2015 10:00
MP U-9 E
TJ Zruč U-9 B
znak
3:20 (0:6)
zmak
SK Plzeň U-9 C
30
St 20.05.2015 16:30
MP U-9 E
M. Touškov U-9
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-9 B
20
So 16.05.2015 10:00
MP U-9 E
TJ Zruč U-9 B
znak
3:4 (1:3)
zmak
Smíchov U-9
 
Pa 08.05.2015 17:00
MP U-9 E
FCVP U-8
znak
16:3 (7:2)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
So 02.05.2015 10:00
MP U-9 E
TJ Zruč U-9 B
znak
8:2 (3:1)
zmak
S. Lhota
 
Po 20.04.2015 17:00
MP U-9 E
Kohouti U-9 B
znak
20:9 (11:5)
zmak
TJ Zruč U-9 B
40
hř. FC Rokycany
So 18.04.2015 10:00
MP U-9 E
TJ Zruč U-9 B
znak
7:7 (1:4)
zmak
Rapid
30
PK 2:0
So 11.04.2015 10:00
MP U-9 E
St. Plzenec U-9
znak
11:6 (7:4)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Ct 09.04.2015 16:30
MP U-9 E
Přeštice
znak
17:4 (7:4)
zmak
TJ Zruč U-9 B
30
Ct 30.10.2014 17:30
MP U-9 A
FCVP U-7
znak
10:16 (5:8)
zmak
TJ Zruč U-9 B
50
hř. Luční, UMT+UO
So 25.10.2014 10:00
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
4:4 (2:3)
zmak
Chotíkov
30
UMT, PK 1:3
St 15.10.2014 16:30
MP U-9 A
Rapid
znak
9:5 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-9 B
30
Ne 12.10.2014 14:00
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
1:4 (0:2)
zmak
S. Lhota
20
Po 29.09.2014 16:00
MP U-9 A
SK Plzeň U-9 C
znak
7:4 (6:2)
zmak
TJ Zruč U-9 B
30
hř. ZČE
So 27.09.2014 10:00
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
8:3 (3:1)
zmak
Chrást
15
Pa 19.09.2014 16:30
MP U-9 A
Košutka U-9
znak
17:7 (10:5)
zmak
TJ Zruč U-9 B
45
So 13.09.2014 10:00
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
3:12 (2:5)
zmak
Kohouti U-9
30
So 06.09.2014 10:00
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
42:0 (20:0)
zmak
Dýšina U-9
75
2012 / 2013
Ct 13.06.2013 16:30
MP U-9 D
TJ Zruč U-9 B
znak
4:13 (2:8)
zmak
TJ Zruč U-9
 
Pa 07.06.2013 16:30
MP U-9 D
Petřín U-9 C
znak
20:1 (10:0)
zmak
TJ Zruč U-9 B
100
odloženo z 3.6.
Ct 30.05.2013 16:30
MP U-9 D
TJ Zruč U-9 B
znak
0:16 (0:9)
zmak
Chrást
25
Ut 28.05.2013 16:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-9 B
znak
8:8 (-:-)
zmak
Rapid
 
Pa 24.05.2013 16:00
MP U-9 D
S. Černice U-9
znak
10:3 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Po 20.05.2013 17:00
MP U-9 D
Petřín U-9 B
znak
14:5 (10:1)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
NT
Ct 16.05.2013 16:30
MP U-9 D
TJ Zruč U-9 B
znak
0:20 (0:10)
zmak
Kohouti U-9 B
35
Ct 09.05.2013 16:30
MP U-9 D
Chotíkov
znak
14:6 (10:3)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Ct 02.05.2013 16:30
MP U-9 D
TJ Zruč U-9 B
znak
5:18 (3:7)
zmak
St. Plzenec U-9
 
Po 22.04.2013 18:00
MP U-9 D
FC Junior
znak
9:5 (5:2)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
UMT+UO
Ct 18.04.2013 16:30
MP U-9 D
TJ Zruč U-9 B
znak
3:21 (2:10)
zmak
Letná U-9
50
Ct 11.04.2013 16:30
MP U-9 D
S. Lhota
znak
18:7 (9:4)
zmak
TJ Zruč U-9 B
33
Po 25.03.2013 18:00
(turnaj)
Košutka U-9
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Pa 22.03.2013 18:00
(turnaj)
Smíchov U-9
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Ct 21.03.2013 17:00
(turnaj)
S. Černice U-9
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Pa 08.03.2013 18:00
(turnaj)
Rapid
znak
12:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Po 28.01.2013 16:00
(přátelsky)
Letná U-9
znak
9:1 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
Ut 13.11.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
1:20 (0:11)
zmak
Kohouti U-9 B
 
UMT+UO
Ut 06.11.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9
znak
10:1 (7:0)
zmak
TJ Zruč U-9 B
55
UMT+UO
Ct 01.11.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
2:14 (1:7)
zmak
Košutka U-9
30
UMT+UO
St 24.10.2012 15:30
MP U-9 A
M. Touškov U-9
znak
21:1 (10:0)
zmak
TJ Zruč U-9 B
40
Ct 18.10.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
1:29 (0:16)
zmak
FCVP Z
45
Po 08.10.2012 18:00
MP U-9 A
FC Junior
znak
3:7 (2:4)
zmak
TJ Zruč U-9 B
 
UMT+UO
Ct 04.10.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
1:17 (1:8)
zmak
Kohouti U-9
50
St 26.09.2012 16:30
MP U-9 A
Chrást
znak
18:0 (10:1)
zmak
TJ Zruč U-9 B
150
Ct 20.09.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
4:26 (0:13)
zmak
FCVP U-7
50
Po 10.09.2012 16:00
MP U-9 A
Doubravka U-9
znak
24:0 (13:0)
zmak
TJ Zruč U-9 B
30
UMT+UO
Ct 06.09.2012 16:30
MP U-9 A
TJ Zruč U-9 B
znak
13:3 (6:0)
zmak
Chotíkov
70
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.