TJ Zruč U-9 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
znak

TJ Zruč U-9

SEZONA: 2018 / 2019

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2017 / 2018
St 06.06.2018 16:30
MP U-9 D
Prazdroj
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-9
 
Ne 03.06.2018 11:15
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
0:1 (0:0)
zmak
Petřín U-9
50
Pá 25.05.2018 16:30
MP U-9 D
Druztová U-9
znak
5:6 (3:3)
zmak
Zruč U-9
35
Ne 13.05.2018 10:00
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
0:1 (0:0)
zmak
Doubravka U-9
35
St 09.05.2018 17:00
MP U-9 D
Letná U-7
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-9
35
Po 30.04.2018 17:00
MP U-9 D
Kohouti U-9 B
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč U-9
 
PK 0:1
Čt 19.04.2018 16:30
MP U-9 D
Černice U-9
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-9
 
So 14.04.2018 10:00
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
3:8 (2:3)
zmak
Kohouti U-9
35
Čt 05.04.2018 16:30
MP U-9 D
VS Plzeň U-9
znak
5:9 (0:3)
zmak
Zruč U-9
30
Ne 05.11.2017 11:15
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
1:0 (0:0)
zmak
Černice U-9
30
Po 23.10.2017 17:00
MP U-9 B
Kohouti U-9 B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-9
20
Ne 22.10.2017 11:15
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
1:0 (1:0)
zmak
Košutka U-9
30
Út 10.10.2017 16:30
MP U-9 B
Letná U-7
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-9
 
Út 03.10.2017 16:30
MP U-9 B
Lhota U-9
znak
0:20 (0:7)
zmak
Zruč U-9
40
Ne 01.10.2017 11:15
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
9:6 (3:3)
zmak
Chrást U-9
50
Po 18.09.2017 16:30
MP U-9 B
Petřín U-9 B
znak
6:21 (2:13)
zmak
Zruč U-9
50
Ne 17.09.2017 10:00
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
21:0 (11:0)
zmak
Doubravka U-9 B
 
Út 05.09.2017 16:30
MP U-9 B
Město Touškov U-9
znak
2:12 (2:6)
zmak
Zruč U-9
40
2016 / 2017
Čt 01.06.2017 17:00
MP U-9 E
Doubravka U-9
znak
10:9 (3:6)
zmak
Zruč U-9
50
Ne 28.05.2017 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
19:6 (10:5)
zmak
Doubravka U-9 B
30
Pá 19.05.2017 16:30
MP U-9 E
St. Plzenec U-9
znak
7:2 (2:2)
zmak
Zruč U-9
 
Ne 14.05.2017 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
16:6 (11:2)
zmak
Košutka U-9 B
40
Út 02.05.2017 16:30
MP U-9 E
Letná U-9
znak
0:36 (0:16)
zmak
Zruč U-9
99
Ne 30.04.2017 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
19:12 (12:6)
zmak
Kohouti U-9
50
Čt 20.04.2017 17:00
MP U-9 E
Slovan U-9
znak
1:3 (1:3)
zmak
Zruč U-9
30
Ne 16.04.2017 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
3:17 (2:5)
zmak
Doubravka U-9
25
Čt 06.04.2017 17:00
MP U-9 E
Doubravka U-9 B
znak
1:16 (1:6)
zmak
Zruč U-9
 
Ne 02.04.2017 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
20:5 (11:2)
zmak
St. Plzenec U-9
50
Pá 24.03.2017 16:00
MP U-9 E
Košutka U-9 B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč U-9
40
Ne 06.11.2016 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
7:12 (3:6)
zmak
Letná U-9
25
St 26.10.2016 17:00
MP U-9 E
Kohouti U-9
znak
9:4 (5:2)
zmak
Zruč U-9
100
Ne 23.10.2016 10:00
MP U-9 E
Zruč U-9
znak
2:6 (1:4)
zmak
Slovan U-9
30
Ne 09.10.2016 10:00
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
10:5 (5:5)
zmak
Chotíkov U-9
40
UMT
St 28.09.2016 16:30
MP U-9 B
Rapid U-9
znak
12:3 (5:0)
zmak
Zruč U-9
50
Ne 25.09.2016 10:00
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
15:4 (7:2)
zmak
FCVP U-7
40
UMT + UO
St 14.09.2016 16:30
MP U-9 B
Bolevec U-9
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-9
20
Ne 11.09.2016 10:00
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
22:4 (11:3)
zmak
Slovan U-9
40
UO
Út 30.08.2016 16:00
MP U-9 B
Košutka U-9
znak
7:6 (3:3)
zmak
Zruč U-9
50
Po 22.08.2016 16:00
MP U-9 B
Petřín U-9 B
znak
9:6 (4:2)
zmak
Zruč U-9
 
UO
2015 / 2016
Čt 07.04.2016 16:30
(přátelsky)
Třemošná U-9
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-9
 
Pá 09.10.2015 17:00
(přátelsky)
Zruč U-9
znak
11:5 (4:2)
zmak
Druztová U-9
65
2014 / 2015
Út 02.06.2015 17:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
2:14 (2:8)
zmak
SK Plze
30
Út 19.05.2015 16:00
MP U-9 D
SK Plze
znak
7:7 (5:5) PK
zmak
Zruč U-9
40
PK 3:4
So 16.05.2015 10:00
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
25:3 (13:1)
zmak
Košutka U-9 B
30
Pá 08.05.2015 16:30
MP U-9 D
Košutka U-9
znak
PK 8:8 (:)
zmak
Zruč U-9
 
PK 4:3
So 02.05.2015 10:00
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
7:7 (3:3) PK
zmak
Doubravka U-9
 
PK 2:3
Čt 23.04.2015 16:00
MP U-9 D
Chotíkov U-9
znak
2:14 (1:7)
zmak
Zruč U-9
 
So 18.04.2015 10:00
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
17:1 (9:1)
zmak
Blovice U-9
30
St 08.04.2015 17:00
MP U-9 D
Kohouti U-9
znak
9:6 (5:3)
zmak
Zruč U-9
60
hř. FC Rokycany
Po 30.03.2015 17:00
MP U-9 D
SK Plze
znak
6:7 (:)
zmak
Zruč U-9
 
St 29.10.2014 16:00
MP U-9 C
Kohouti U-9 B
znak
4:16 (2:11)
zmak
Zruč U-9
20
So 25.10.2014 10:00
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
12:10 (8:3)
zmak
Doubravka U-9
30
UMT
Po 13.10.2014 17:00
MP U-9 C
Blovice U-9
znak
3:6 (2:3)
zmak
Zruč U-9
20
So 11.10.2014 10:00
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
15:1 (6:0)
zmak
FCVP U-9 C
25
St 01.10.2014 16:00
MP U-9 C
SK Plze
znak
18:10 (12:4)
zmak
Zruč U-9
20
hř. ZČE
So 27.09.2014 10:00
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
19:2 (13:0)
zmak
St. Plzenec U-9
15
Po 15.09.2014 18:00
MP U-9 C
1.FC Plzeň U-9
znak
1:23 (0:12)
zmak
Zruč U-9
 
hř. 20.ZŠ, UMT+UO
So 13.09.2014 10:00
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
24:2 (12:1)
zmak
Letná U-9
30
So 06.09.2014 10:00
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
16:2 (5:0)
zmak
Přeštice U-9
75
2013 / 2014
Čt 12.06.2014 16:30
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
3:31 (2:16)
zmak
Smíchov U-9
 
Čt 05.06.2014 16:30
MP U-9 C
Chotíkov U-9
znak
19:5 (6:0)
zmak
Zruč U-9
30
Čt 29.05.2014 16:30
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
5:11 (1:7)
zmak
Košutka U-9
5
St 21.05.2014 16:30
MP U-9 C
Rapid U-9
znak
6:8 (4:4)
zmak
Zruč U-9
60
Čt 15.05.2014 16:30
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
6:14 (3:6)
zmak
Petřín U-9 B
 
Út 06.05.2014 16:00
MP U-9 C
Černice U-9
znak
4:8 (:)
zmak
Zruč U-9
 
Čt 01.05.2014 16:30
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
5:6 (3:4)
zmak
Petřín U-9
 
Po 21.04.2014 17:00
MP U-9 C
Kohouti U-9 B
znak
8:6 (4:4)
zmak
Zruč U-9
 
Po 14.04.2014 17:00
MP U-9 C
Kohouti U-9
znak
25:5 (14:1)
zmak
Zruč U-9
30
Čt 10.04.2014 16:30
MP U-9 C
Zruč U-9
znak
2:22 (1:16)
zmak
Přeštice U-9
 
St 02.04.2014 16:30
MP U-9 C
Město Touškov U-9
znak
7:7 (3:5)
zmak
Zruč U-9
50
PK neprovedeny!
Čt 14.11.2013 16:30
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
0:15 (0:7)
zmak
Smíchov U-9
 
UMT+UO
Čt 07.11.2013 16:00
MP U-9 B
Lhota U-9
znak
5:9 (2:8)
zmak
Zruč U-9
 
Čt 31.10.2013 16:30
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
PK 6:6 (2:2)
zmak
FCVP U-9 B
 
UMT+UO, PK 3:0
St 23.10.2013 15:30
MP U-9 B
Rapid U-9
znak
6:8 (4:3)
zmak
Zruč U-9
80
Čt 17.10.2013 16:30
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
10:6 (7:2)
zmak
Doubravka U-9
 
Po 07.10.2013 17:00
MP U-9 B
Petřín U-9
znak
10:3 (5:2)
zmak
Zruč U-9
100
Po 23.09.2013 17:00
MP U-9 B
Kohouti U-9 B
znak
6:11 (:)
zmak
Zruč U-9
 
Po 16.09.2013 16:30
MP U-9 B
Prazdroj
znak
3:8 (:)
zmak
Zruč U-9
 
Čt 12.09.2013 16:30
MP U-9 B
Zruč U-9
znak
3:11 (3:5)
zmak
Kohouti U-9
 
Po 02.09.2013 16:00
MP U-9 B
Petřín U-9 C
znak
6:9 (4:3)
zmak
Zruč U-9
25
2012 / 2013
Pá 14.06.2013 16:00
MP U-9 D
Černice U-9
znak
10:3 (:)
zmak
Zruč U-9
 
Čt 13.06.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9 B
znak
4:13 (2:8)
zmak
Zruč U-9
 
Pá 07.06.2013 17:30
MP U-9 D
Petřín U-9 C
znak
13:3 (:)
zmak
Zruč U-9
 
Út 04.06.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
1:18 (0:10)
zmak
Petřín U-9 B
30
Út 28.05.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
5:5 (2:2)
zmak
Lhota U-9
 
Út 14.05.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
7:12 (2:6)
zmak
Chrást U-9
30
Út 30.04.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
3:12 (2:5)
zmak
Kohouti U-9 B
 
Čt 25.04.2013 16:30
MP U-9 D
Chotíkov U-9
znak
2:11 (0:4)
zmak
Zruč U-9
50
Út 16.04.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
9:8 (4:3)
zmak
St. Plzenec U-9
30
Po 08.04.2013 18:00
MP U-9 D
1.FC Plzeň U-9
znak
7:10 (3:4)
zmak
Zruč U-9
 
UMT+UO
Út 02.04.2013 16:30
MP U-9 D
Zruč U-9
znak
7:2 (4:0)
zmak
Letná U-9
20
Čt 15.11.2012 15:00
MP U-9 A
Chotíkov U-9
znak
2:13 (0:7)
zmak
Zruč U-9
 
Út 06.11.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
10:1 (7:0)
zmak
Zruč U-9 B
55
UMT+UO
Út 30.10.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
7:1 (4:1)
zmak
Kohouti U-9 B
20
UMT+UO
Út 23.10.2012 15:30
MP U-9 A
Košutka U-9
znak
21:1 (11:0)
zmak
Zruč U-9
50
Út 16.10.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
5:6 (1:4)
zmak
Město Touškov U-9
40
St 10.10.2012 17:15
MP U-9 A
FCVP U-9 B
znak
38:1 (14:1)
zmak
Zruč U-9
215
hř. Zruč, UMT+UO
Út 02.10.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
11:8 (7:5)
zmak
1.FC Plzeň U-9
45
Po 24.09.2012 17:00
MP U-9 A
Kohouti U-9
znak
23:7 (11:3)
zmak
Zruč U-9
15
hř. FC
Út 18.09.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
8:4 (4:4)
zmak
Chrást U-9
40
Pá 14.09.2012 16:30
MP U-9 A
FCVP U-7
znak
14:6 (7:4)
zmak
Zruč U-9
50
hř. Luční, UMT+UO
Út 04.09.2012 16:30
MP U-9 A
Zruč U-9
znak
2:15 (0:7)
zmak
Doubravka U-9
50
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.