Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ÚVOD FOTKY ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-19 2016 / 2017




Informace pro hráče Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (164) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2016
2015
2014
2011
2010
2009
2008
2007 2006 2005 2004 2000 1999 1995
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2016 / 2017
So 03.06.2017 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
3:8 (2:3)
zmak
Stod U-19
20
So 27.05.2017 10:00
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
34
So 20.05.2017 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (3:2)
zmak
Kaznějov U-19
80
So 13.05.2017 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
2:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 06.05.2017 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 29.04.2017 10:00
KSD A
Hadačka U-19
znak
3:8 (1:4)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Ne 23.04.2017 11:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
M. Touškov U-19
30
So 15.04.2017 10:00
KSD A
Žihle U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
15
So 08.04.2017 13:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
10:0 (4:0)
zmak
Kožlany U-19
30
Ne 02.04.2017 10:00
KSD A
Zbůch U-19
znak
2:5 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
50
Ne 26.03.2017 12:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
10:2 (4:2)
zmak
Erpužice U-19
20
Ne 12.03.2017 11:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
6:2 (1:0)
zmak
Smíchov U-19
 
Ne 05.03.2017 11:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 27.02.2017 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Rapid U-17
 
Ne 06.11.2016 13:30
KSD A
Stod U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Pá 28.10.2016 11:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
5:2 (2:1)
zmak
Stříbro U-19
30
St 26.10.2016 14:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
odloženo z 8.10.
Ne 23.10.2016 13:00
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:3 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 15.10.2016 12:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
10:0 (2:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
So 01.10.2016 13:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
6:4 (6:2)
zmak
Hadačka U-19
40
Ne 25.09.2016 10:30
KSD A
M. Touškov U-19
znak
2:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
25
So 17.09.2016 13:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Žihle U-19
50
Ne 11.09.2016 11:00
KSD A
Kožlany U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
20
So 03.09.2016 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
23:0 (8:0)
zmak
Zbůch U-19
25
Ne 28.08.2016 13:00
KSD A
Erpužice U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
100
Ne 21.08.2016 17:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:7 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 17.08.2016 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (0:2)
zmak
Dobřany U-19
 
Pá 05.08.2016 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:0 (4:0)
zmak
Rapid U-19
 
2015 / 2016
So 11.06.2016 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč tátové
 
Ne 05.06.2016 14:00
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (1:0)
zmak
Košutka U-19
100
Ne 29.05.2016 14:30
KSD D
Trnová U-19
znak
1:15 (0:7)
zmak
TJ Zruč U-19
15
So 21.05.2016 14:00
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Bezdružice U-19
30
Ne 15.05.2016 10:00
KSD D
Všeruby U-19
znak
0:3 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
25
zápas byl v 64. minutě předčasně ukončen za stavu 0:2 a následně kontumován ve prospěch TJ Zruč
Ne 08.05.2016 10:00
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 30.04.2016 10:00
KSD D
Hadačka U-19
znak
0:7 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 23.04.2016 14:00
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Kaznějov U-19
70
So 16.04.2016 10:00
KSD D
Žihle U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Ne 03.04.2016 10:00
KSD D
Úněšov U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
40
So 26.03.2016 12:00
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Kožlany U-19
10
Ne 20.03.2016 12:15
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (2:2)
zmak
Dobřany U-19
7
Ne 13.03.2016 12:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (1:3)
zmak
SŠ U-17
15
Ne 06.03.2016 16:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
6:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
5
Ne 28.02.2016 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
9:3 (6:0)
zmak
Lhota U-19
6
St 27.01.2016 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Rapid U-19
15
Ne 01.11.2015 10:00
KSD D
Košutka U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
25
Ne 25.10.2015 10:30
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
8:3 (5:1)
zmak
Trnová U-19
38
Ne 18.10.2015 14:00
KSD D
Bezdružice U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Ne 11.10.2015 10:30
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Všeruby U-19
60
Ne 04.10.2015 13:30
KSD D
Kralovice U-19
znak
1:7 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Ne 27.09.2015 10:30
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
6:1 (1:0)
zmak
Hadačka U-19
30
UMT
St 23.09.2015 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:8 (1:5)
zmak
Druztová
 
Ne 20.09.2015 14:00
KSD D
Kaznějov U-19
znak
2:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
40
PK 5:4
Ne 13.09.2015 10:30
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (2:0)
zmak
Žihle U-19
60
UMT
Čt 03.09.2015 18:00
(přátelsky)
Druztová
znak
2:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
43
Ne 30.08.2015 10:30
KSD D
TJ Zruč U-19
znak
6:1 (3:1)
zmak
Úněšov U-19
30
Ne 23.08.2015 11:00
KSD D
Kožlany U-19
znak
6:2 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 16.08.2015 10:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:5 (1:5)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 09.08.2015 10:00
(přátelsky)
Lhota U-19
znak
0:7 (0:4)
zmak
TJ Zruč U-19
7
2014 / 2015
So 27.06.2015 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:11 (-:-)
zmak
TJ Zruč tátové
 
St 17.06.2015 18:00
SPD
Lhota U-19
znak
2:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 13.06.2015 14:30
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:6 (1:1)
zmak
Dobřany U-19
 
So 30.05.2015 14:30
SPD
TJ Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
Střížovice U-19
 
Ne 24.05.2015 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
Ne 17.05.2015 10:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Chlumčany U-19
20
Branky: Mašek Václav, Fryček Martin - Dolanský Kryštof 3; Rozhodčí: Nešpor; ŽK: 3:1
So 09.05.2015 10:00
SPD
Křimice U-19
znak
7:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
15
hř. UMT Zruč, ŽK: 3:0
Ne 03.05.2015 10:45
SPD
Losiná
znak
1:3 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
3
Branky: Hrach Tomáš - Hofmann Patrik, Mašek Václav, Kořan Lukáš; Rozhodčí: Adamčík; ČK: 0 - Kučera Jan
So 18.04.2015 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Branky: Viktora David, Šesták Julius, Votava Michal - Mašek Václav, Štěpán Jan; Rozhodčí: Levý; ŽK: 1:0
So 11.04.2015 10:00
SPD
Dobřany U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 04.04.2015 14:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
7:0 (5:0)
zmak
Lhota U-19
30
UMT
So 28.03.2015 10:00
SPD
Střížovice U-19
znak
2:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.03.2015 12:30
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Kasejovice U-19
30
UMT
So 14.03.2015 10:00
SPD
Chlumčany U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
15
PK 4:5, ŽK 1:1
Ne 08.03.2015 12:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
20
St 04.03.2015 17:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:8 (4:2)
zmak
Lhota U-19
7
Ne 01.03.2015 12:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
0:9 (0:3)
zmak
M. Touškov U-19
30
St 25.02.2015 17:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
6:7 (2:2)
zmak
TJ Union U-19
10
Ne 15.02.2015 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:10 (0:4)
zmak
Košutka U-19
 
St 04.02.2015 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
0:11 (0:6)
zmak
BAK 07 U-17
 
So 15.11.2014 11:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
30
UMT
So 08.11.2014 13:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Losiná
45
UMT
So 01.11.2014 11:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:3 (-:-)
zmak
Druztová SG
 
So 25.10.2014 12:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (0:1)
zmak
Bolevec U-19
35
UMT
So 18.10.2014 13:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dobřany U-19
50
So 11.10.2014 13:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
5:4 (1:0)
zmak
Lhota U-19
85
obr. pořadí, Branky: Paul Zdeněk 2, Kastl Jakub, Horník Jakub - Kučera Jan 3, Hofmann Patrik, Štěpán Jan; Rozhodčí: Schveinert; ŽK: 0:1
So 04.10.2014 13:30
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:2 (1:2)
zmak
Střížovice U-19
80
PK 3:4
Ne 28.09.2014 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 20.09.2014 14:00
SPD
TJ Zruč U-19
znak
2:5 (2:3)
zmak
Chlumčany U-19
50
Ne 14.09.2014 12:30
SPD
Křimice U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
10
hř. Vochov
Ne 07.09.2014 10:45
SPD
Losiná
znak
2:6 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-19
60
So 30.08.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
1:9 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-19
15
So 23.08.2014 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
0:10 (0:5)
zmak
TJ Zruč U-19
50
Po 18.08.2014 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
3:5 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
2013 / 2014
Ne 30.03.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
2:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
2011 / 2012
So 16.06.2012 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 10.06.2012 10:00
KSD A
Radnice U-19
znak
4:1 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 02.06.2012 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Bezdružice U-19
 
St 23.05.2012 17:30
KSD A
Křimice U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 19.05.2012 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (2:2)
zmak
BKV Planá
 
So 12.05.2012 14:00
KSD A
Rokycany U-19 B
znak
3:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Kontumace
So 05.05.2012 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
Košutka U-19
 
So 28.04.2012 10:30
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.04.2012 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
 
PK 5:3
Ne 15.04.2012 16:00
KSD A
SŠ Plzeň U-19 B
znak
5:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 07.04.2012 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (0:3)
zmak
Hrádek U-19
 
Ne 01.04.2012 13:30
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:4 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 24.03.2012 12:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
TJ Union U-19
 
So 17.03.2012 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Druztová B
 
So 10.03.2012 12:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Nýřany U-19
 
So 03.03.2012 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
6:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 25.02.2012 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Viktoria Plzeň - dorostenky
 
So 19.11.2011 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
9:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 12.11.2011 11:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
Radnice U-19
 
Ne 06.11.2011 10:00
KSD A
Bezdružice U-19
znak
1:5 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 29.10.2011 12:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
2:10 (2:6)
zmak
Křimice U-19
20
hřiště UMT
So 22.10.2011 10:00
KSD A
BKV Planá
znak
5:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 15.10.2011 13:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
0:8 (0:7)
zmak
Rokycany U-19 B
 
hřiště UMT
So 08.10.2011 10:00
KSD A
Košutka U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 01.10.2011 13:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Stříbro U-19
 
hřiště UMT
Ne 25.09.2011 10:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 17.09.2011 14:00
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
SŠ Plzeň U-19 B
 
hřiště UMT
Ne 11.09.2011 10:00
KSD A
Hrádek U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 03.09.2011 14:30
KSD A
TJ Zruč U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
Ne 28.08.2011 14:30
KSD A
TJ Union U-19
znak
2:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
10
Ne 21.08.2011 10:30
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
9:3 (4:1)
zmak
Letná U-19
 
St 17.08.2011 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
3:4 (0:2)
zmak
Horní Bříza U-19
 
So 13.08.2011 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:7 (2:3)
zmak
Druztová B
 
2010 / 2011
So 18.06.2011 10:00
KPD
TJ Zruč U-19
znak
0:8 (0:1)
zmak
Horažďovice U-19
 
So 04.06.2011 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
2:7 (0:3)
zmak
Klatovy U-19
 
Ne 29.05.2011 10:00
KPD
Nepomuk U-19
znak
4:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.05.2011 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
0:9 (0:6)
zmak
SŠ U-19
 
Ne 15.05.2011 10:00
KPD
Doubravka U-19 B
znak
5:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
UMT
Ne 08.05.2011 10:00
KPD
Domažlice U-19
znak
4:1 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 30.04.2011 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Postřekov U-19
 
PK 3:2
So 23.04.2011 10:00
KPD
Křimice U-19
znak
4:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
20
So 16.04.2011 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
TJ Luby U-19
80
So 09.04.2011 10:00
KPD
Tachov
znak
1:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
PK: 1:2
So 02.04.2011 14:00
KPD
TJ Zruč U-19
znak
0:6 (0:2)
zmak
Přeštice U-19
40
So 26.03.2011 10:00
KPD
Smíchov U-19
znak
4:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 19.03.2011 13:30
KPD
Sušice U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-19
 
předehrávka z 11.6.2011
Ne 13.03.2011 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (0:1)
zmak
Rapid U-19
 
Ne 06.03.2011 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Druztová B
 
Ne 27.02.2011 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (0:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 20.02.2011 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč U-19
znak
4:3 (1:3)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 13.11.2010 10:00
KPD
Horažďovice U-19
znak
7:1 (5:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 06.11.2010 11:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:6 (0:4)
zmak
Sušice U-19
20
So 30.10.2010 10:00
KPD
Klatovy U-19
znak
7:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
20
So 23.10.2010 13:00
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (1:1)
zmak
Nepomuk U-19
30
So 16.10.2010 10:00
KPD
SŠ U-19
znak
9:1 (4:1)
zmak
TJ Zruč U-19
40
So 09.10.2010 13:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:7 (0:4)
zmak
Doubravka U-19 B
45
So 02.10.2010 13:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
Domažlice U-19
 
Ne 26.09.2010 10:00
KPD
Postřekov U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.09.2010 14:00
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
 
2,5 hod. před UZM
So 11.09.2010 10:00
KPD
TJ Luby U-19
znak
7:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 04.09.2010 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
0:6 (0:1)
zmak
Tachov
52
So 28.08.2010 10:00
KPD
Přeštice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 21.08.2010 14:30
KPD
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-19
40
Ne 15.08.2010 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
5:4 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 08.08.2010 10:00
(přátelsky)
TJ Union U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
2009 / 2010
Ne 13.06.2010 10:00
KSD B
Křimice U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 05.06.2010 14:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
7:0 (6:0)
zmak
Zbiroh U-19
50
So 29.05.2010 10:00
KSD B
Horní Bříza U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 22.05.2010 14:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
10:1 (3:1)
zmak
Raková U-19
20
Ne 16.05.2010 10:00
KSD B
D. Bělá U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
22
So 08.05.2010 14:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Rokycany U-19 B
50
Ne 02.05.2010 10:00
KSD B
Zbůch U-19
znak
1:6 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Pá 23.04.2010 18:00
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Kralovice U-19
30
UMT Zruč - um. osvětlení
Ne 18.04.2010 10:00
KSD B
Slovan Spoje U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Pá 09.04.2010 18:00
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
6:2 (2:1)
zmak
Sulkov U-19
60
Ne 04.04.2010 10:30
KSD B
S. Bor U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 27.03.2010 12:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Plasy U-19
20
Ne 21.03.2010 10:30
KSD B
Stříbro U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
35
So 13.03.2010 12:00
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
3:4 (2:3)
zmak
TJ Union U-19
10
So 07.11.2009 10:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Křimice U-19
85
Ne 01.11.2009 10:15
KSD B
Zbiroh U-19
znak
4:3 (3:2)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 24.10.2009 11:00
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
Ne 18.10.2009 10:00
KSD B
Raková U-19
znak
2:11 (0:6)
zmak
TJ Zruč U-19
10
So 10.10.2009 12:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
D. Bělá U-19
20
Ne 04.10.2009 10:00
KSD B
Rokycany U-19 B
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
So 26.09.2009 13:00
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (3:1)
zmak
Zbůch U-19
30
Ne 20.09.2009 10:00
KSD B
Kralovice U-19
znak
4:7 (4:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
St 16.09.2009 16:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (0:1)
zmak
Stříbro U-19
45
So 12.09.2009 13:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Slovan Spoje U-19
30
Ne 06.09.2009 10:00
KSD B
Sulkov U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
St 02.09.2009 17:00
KSD B
TJ Union U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 29.08.2009 13:30
KSD B
TJ Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
S. Bor U-19
50
Ne 23.08.2009 15:00
KSD B
Plasy U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
M. Touškov U-19
znak
1:4 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
15
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Letná
znak
1:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
23
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
12:1 (8:0)
zmak
Litice
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Radnice U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
102
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:2 (1:2)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Dobřív U-19
znak
1:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
VS Plzeň
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
Mýto U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Hrádek U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
Rapid U-19
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
M. Touškov U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Letná
19
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Litice
znak
0:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Radnice U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (1:0)
zmak
Křimice U-19
25
Po 01.09.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dobřív U-19
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
4:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Mýto U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Hrádek U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
10
2007 / 2008
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
Chotíkov
znak
3:5 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
31
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
So 01.03.2008 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
4:4 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
3
So 01.03.2008 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
TJ Union U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
So 25.08.2007 17:00
MPD
Chotíkov
znak
0:4 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
12
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
54
So 25.08.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
TJ Zruč U-19
35
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov
26
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Union U-19
25
So 25.08.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Chotíkov
znak
3:5 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
31
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
TJ Zruč U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
4:4 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
3
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
TJ Union U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Chotíkov
znak
0:4 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
12
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
TJ Zruč U-19
54
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
TJ Zruč U-19
35
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov
26
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Union U-19
25
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MPD
SK Slavia U-19
znak
4:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
25
St 01.03.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
Chotíkov
znak
2:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
15
St 01.03.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (2:1)
zmak
Letná U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
M. Touškov U-19
znak
3:6 (1:3)
zmak
TJ Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
Křimice U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
1. FC Plzeň U-19
znak
2:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
St. Plzenec U-19
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
SK Slavia U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
10
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Chotíkov
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Letná U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
6:2 (3:0)
zmak
M. Touškov U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
1. FC Plzeň U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
5:2 (3:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Slovan Spoje U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč U-19
80
Út 01.03.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
5:1 (4:1)
zmak
SK Slavia U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Chotíkov
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:5 (3:4)
zmak
Vejprnice U-19 B
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
S. Černice U-19
znak
0:5 (0:3)
zmak
TJ Zruč U-19
15
Út 01.03.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Petřín U-19 B
50
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
19:0 (8:0)
zmak
VS Plzeň
25
Út 01.03.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč U-19
15
St 01.09.2004 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
4:6 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:2 (-:-)
zmak
Slovan Spoje U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
SK Slavia U-19
znak
1:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
6:1 (-:-)
zmak
Chotíkov
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Vejprnice U-19 B
znak
2:3 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (-:-)
zmak
S. Černice U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Petřín U-19 B
znak
0:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
1:2 (-:-)
zmak
Rapid U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
VS Plzeň
znak
1:6 (-:-)
zmak
TJ Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
4:3 (-:-)
zmak
St. Plzenec U-19
 
2000 / 2001
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
S. Černice U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
TJ Union U-19
 
Kontumačně
Út 01.08.2000 10:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Dýšina U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Letná U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
9:0 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Union U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
1999 / 2000
So 18.03.2000 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Kralovice U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Doubravka U-19 B
znak
6:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
5:0 (0:0)
zmak
S.Dobříč
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Úněšov U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Kaznějov U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Nečtiny
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Trnová U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Dýšina U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Kralovice U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
2:3 (0:0)
zmak
Doubravka U-19 B
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
S.Dobříč
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Úněšov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Letná U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Nečtiny
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
TJ Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Trnová U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Dýšina U-19
znak
3:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
1995 / 1996
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Žákava
znak
5:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
S. Černice U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
VS Plzeň
znak
5:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Doubravka U-19 B
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zbiroh U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
Chotěšov
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Hrádek U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
Žihle U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
St. Plzenec U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Prazdroj U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Mirošov U-19
znak
4:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
4:8 (0:0)
zmak
Stod U-19
 
Ne 05.11.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Žákava
 
Ne 29.10.1995 10:30
OSD sk. C
S. Černice U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 22.10.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
VS Plzeň
 
So 14.10.1995 10:30
OSD sk. C
Doubravka U-19 B
znak
1:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 08.10.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zbiroh U-19
 
So 30.09.1995 13:00
OSD sk. C
Chotěšov
znak
6:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 24.09.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Hrádek U-19
 
So 16.09.1995 13:30
OSD sk. C
Žihle U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 10.09.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
Ne 03.09.1995 14:00
OSD sk. C
Prazdroj U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 27.08.1995 10:00
OSD sk. C
TJ Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Mirošov U-19
 
So 19.08.1995 14:30
OSD sk. C
Rapid U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
Ne 13.08.1995 10:00
OSD sk. C
Stod U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč U-19
 
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu, sk. A
 
Plzeň-město
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. B
Městský přebor mladších žáků, sk. D
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. E
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
Finále soutěže starých gard
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.