TJ Zruč U-19 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-19

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 02.11.2019 11:00
KSD U-19 C
Horní Bříza U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
So 26.10.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 19.10.2019 10:00
KSD U-19 C
Chotíkov U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
So 12.10.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Křimice U-19
 
So 05.10.2019 12:30
KSD U-19 C
Kralovice U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
So 28.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Letná U-19
 
So 21.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Mladotice U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
So 14.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Slovan U-19
 
So 07.09.2019 10:00
KSD U-19 C
Chrást U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
So 24.08.2019 10:00
KSD U-19 C
VS Plzeň U-19
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 18.08.2019 10:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
2018 / 2019
So 15.06.2019 10:15
KSD U-19 B
Strašice U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 08.06.2019 10:00
KSD U-19 B
Radnice U-19
znak
0:9 (0:5)
zmak
Zruč U-19
20
So 01.06.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (0:2)
zmak
Dobřany U-19
10
Ne 26.05.2019 10:15
KSD U-19 B
Blovice U-19
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Zruč U-19
45
PK 8:7
So 18.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Kralovice U-19
30
PK 9:10
So 11.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Chrást U-19
znak
7:1 (4:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 04.05.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (2:1)
zmak
Nepomuk U-19
40
Ne 28.04.2019 14:00
KSD U-19 B
Chlumčany U-19
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč U-19
15
So 20.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:6 (2:2)
zmak
Mladotice U-19
15
So 13.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Letná U-19
znak
2:5 (0:1)
zmak
Zruč U-19
35
So 06.04.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Mirošov U-19
38
Ne 31.03.2019 14:00
KSD U-19 B
Smíchov U-19
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-19
50
PK 3:1
So 23.03.2019 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Černice U-19
30
Pá 22.03.2019 16:30
KSD U-19 B
Mýto U-19
znak
8:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
30
odloženo z 16.3.
So 09.03.2019 10:30
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
3:1 (11:25)
zmak
Kasejovice U-19
25
So 02.03.2019 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:4 (:)
zmak
Město Touškov U-19
 
Ne 24.02.2019 15:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:3 (:)
zmak
Dobřany U-19
 
So 17.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
6:2 (4:1)
zmak
Strašice U-19
35
So 10.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
8:3 (5:2)
zmak
Radnice U-19
12
Ne 04.11.2018 10:00
KSD U-19 B
Dobřany U-19
znak
7:2 (1:0)
zmak
Zruč U-19
47
So 27.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:4 (1:3)
zmak
Blovice U-19
35
So 20.10.2018 12:00
KSD U-19 B
Kralovice U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 13.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
2:3 (0:0)
zmak
Chrást U-19
20
St 10.10.2018 18:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
7:1 (2:0)
zmak
Chlumčany U-19
27
Ne 07.10.2018 10:00
KSD U-19 B
Nepomuk U-19
znak
12:0 (8:0)
zmak
Zruč U-19
40
So 22.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Mladotice U-19
znak
4:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 15.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
4:2 (1:2)
zmak
Letná U-19
15
So 08.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Mirošov U-19
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
40
St 05.09.2018 17:45
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Mýto U-19
30
So 01.09.2018 10:00
KSD U-19 B
Zruč U-19
znak
1:4 (0:3)
zmak
Smíchov U-19
8
Čt 30.08.2018 17:45
KSD U-19 B
Kasejovice U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 25.08.2018 10:00
KSD U-19 B
Černice U-19
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 19.08.2018 15:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
8:1 (:)
zmak
Zruč U-19
 
2017 / 2018
So 02.06.2018 10:00
KSD C
Dob
znak
0:7 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
So 26.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
3:2 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
20
So 19.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Smíchov U-19
30
So 05.05.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
6:2 (2:1)
zmak
Strašice U-19
50
So 28.04.2018 10:00
KSD C
Mýto U-19
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Zruč U-19
35
PK 3:1
So 21.04.2018 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
6:1 (3:0)
zmak
Horní Bříza U-19
35
So 14.04.2018 10:00
KSD C
Žihle U-19
znak
1:7 (0:4)
zmak
Zruč U-19
30
So 07.04.2018 13:00
KSD C
Zruč U-19
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Kaznějov U-19
30
PK 0:3
So 31.03.2018 10:00
KSD C
Mladotice U-19
znak
0:12 (0:6)
zmak
Zruč U-19
22
So 24.03.2018 12:00
KSD C
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
Letná U-19
15
St 21.03.2018 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
7:1 (4:0)
zmak
Dobřany U-19
 
Ne 11.03.2018 16:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:0 (1:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Ne 04.03.2018 16:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:0 (2:0)
zmak
Kaznějov U-19
15
So 04.11.2017 12:00
KSD C
Zruč U-19
znak
12:0 (4:0)
zmak
Dob
30
So 28.10.2017 11:00
KSD C
Kralovice U-19
znak
1:4 (1:3)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 22.10.2017 14:00
KSD C
Smíchov U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
47
So 07.10.2017 10:15
KSD C
Strašice U-19
znak
2:4 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 30.09.2017 13:00
KSD C
Zruč U-19
znak
5:2 (3:1)
zmak
Mýto U-19
30
So 23.09.2017 10:00
KSD C
Horní Bříza U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
80
Ne 17.09.2017 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
3:0 (3:0)
zmak
Žihle U-19
33
St 06.09.2017 17:00
KSD C
Kaznějov U-19
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
PK 4:3
So 02.09.2017 14:00
KSD C
Zruč U-19
znak
4:1 (2:0)
zmak
Mladotice U-19
45
So 26.08.2017 10:00
KSD C
Letná U-19
znak
0:12 (0:7)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 20.08.2017 10:00
(přátelsky)
Dobřany U-19
znak
0:14 (0:8)
zmak
Zruč U-19
 
So 05.08.2017 14:30
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
3:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
15
2016 / 2017
So 03.06.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:8 (2:3)
zmak
Stod U-19
20
So 27.05.2017 10:00
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč U-19
34
So 20.05.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:2 (3:2)
zmak
Kaznějov U-19
80
So 13.05.2017 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
50
So 06.05.2017 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 29.04.2017 10:00
KSD A
Hada
znak
3:8 (1:4)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 23.04.2017 11:00
KSD A
Zruč U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Město Touškov U-19
30
So 15.04.2017 10:00
KSD A
Žihle U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
15
So 08.04.2017 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
10:0 (4:0)
zmak
Kožlany U-19
30
Ne 02.04.2017 10:00
KSD A
Zbůch U-19
znak
2:5 (1:2)
zmak
Zruč U-19
50
Ne 26.03.2017 12:00
KSD A
Zruč U-19
znak
10:2 (4:2)
zmak
Erpu
20
Ne 12.03.2017 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:2 (1:0)
zmak
Smíchov U-19
 
Ne 05.03.2017 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 27.02.2017 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Rapid U-17
 
Ne 06.11.2016 13:30
KSD A
Stod U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 28.10.2016 11:30
KSD A
Zruč U-19
znak
5:2 (2:1)
zmak
Stříbro U-19
30
St 26.10.2016 14:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
odloženo z 8.10.
Ne 23.10.2016 13:00
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:3 (2:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 15.10.2016 12:30
KSD A
Zruč U-19
znak
10:0 (2:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
So 01.10.2016 13:00
KSD A
Zruč U-19
znak
6:4 (6:2)
zmak
Hada
40
Ne 25.09.2016 10:30
KSD A
Město Touškov U-19
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
25
So 17.09.2016 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Žihle U-19
50
Ne 11.09.2016 11:00
KSD A
Kožlany U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
So 03.09.2016 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
23:0 (8:0)
zmak
Zbůch U-19
25
Ne 28.08.2016 13:00
KSD A
Erpu
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
100
Ne 21.08.2016 17:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:7 (1:3)
zmak
Zruč U-19
 
St 17.08.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:3 (0:2)
zmak
Dobřany U-19
 
Pá 05.08.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:0 (4:0)
zmak
Rapid U-19
 
2015 / 2016
So 11.06.2016 14:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč tátové
 
Ne 05.06.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
1:3 (1:0)
zmak
Košutka U-19
100
Ne 29.05.2016 14:30
KSD D
Trnová U-19
znak
1:15 (0:7)
zmak
Zruč U-19
15
So 21.05.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Bezdružice U-19
30
Ne 15.05.2016 10:00
KSD D
Všeruby U-19
znak
0:3 (:)
zmak
Zruč U-19
25
zápas byl v 64. minutě předčasně ukončen za stavu 0:2 a následně kontumován ve prospěch TJ Zruč
Ne 08.05.2016 10:00
KSD D
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
50
So 30.04.2016 10:00
KSD D
Hada
znak
0:7 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 23.04.2016 14:00
KSD D
Zruč U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Kaznějov U-19
70
So 16.04.2016 10:00
KSD D
Žihle U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 03.04.2016 10:00
KSD D
Úněšov U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
So 26.03.2016 12:00
KSD D
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Kožlany U-19
10
Ne 20.03.2016 12:15
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:2 (2:2)
zmak
Dobřany U-19
7
Ne 13.03.2016 12:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:4 (1:3)
zmak
S
15
Ne 06.03.2016 16:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
5
Ne 28.02.2016 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
9:3 (6:0)
zmak
Lhota U-19
6
St 27.01.2016 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:3 (0:1)
zmak
Rapid U-19
15
Ne 01.11.2015 10:00
KSD D
Košutka U-19
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
25
Ne 25.10.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
8:3 (5:1)
zmak
Trnová U-19
38
Ne 18.10.2015 14:00
KSD D
Bezdružice U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 11.10.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Všeruby U-19
60
Ne 04.10.2015 13:30
KSD D
Kralovice U-19
znak
1:7 (0:3)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 27.09.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
6:1 (1:0)
zmak
Hada
30
UMT
St 23.09.2015 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:8 (1:5)
zmak
Druztová
 
Ne 20.09.2015 14:00
KSD D
Kaznějov U-19
znak
PK 2:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
40
PK 5:4
Ne 13.09.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
2:0 (2:0)
zmak
Žihle U-19
60
UMT
Čt 03.09.2015 18:00
(přátelsky)
Druztová
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
43
Ne 30.08.2015 10:30
KSD D
Zruč U-19
znak
6:1 (3:1)
zmak
Úněšov U-19
30
Ne 23.08.2015 11:00
KSD D
Kožlany U-19
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 16.08.2015 10:00
(přátelsky)
Kaznějov U-19
znak
2:5 (1:5)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 09.08.2015 10:00
(přátelsky)
Lhota U-19
znak
0:7 (0:4)
zmak
Zruč U-19
7
2014 / 2015
So 27.06.2015 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:11 (:)
zmak
TJ Zruč tátové
 
St 17.06.2015 18:00
SPD
Lhota U-19
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 13.06.2015 14:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:6 (1:1)
zmak
Dobřany U-19
 
So 30.05.2015 14:30
SPD
Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
St
 
Ne 24.05.2015 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
5:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
50
Ne 17.05.2015 10:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Chlumčany U-19
20
Branky: Mašek Václav, Fryček Martin - Dolanský Kryštof 3; Rozhodčí: Nešpor; ŽK: 3:1
So 09.05.2015 10:00
SPD
Křimice U-19
znak
7:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
15
hř. UMT Zruč, ŽK: 3:0
Ne 03.05.2015 10:45
SPD
Losin
znak
1:3 (0:3)
zmak
Zruč U-19
3
Branky: Hrach Tomáš - Hofmann Patrik, Mašek Václav, Kořan Lukáš; Rozhodčí: Adamčík; ČK: 0 - Kučera Jan
So 18.04.2015 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
20
Branky: Viktora David, Šesták Julius, Votava Michal - Mašek Václav, Štěpán Jan; Rozhodčí: Levý; ŽK: 1:0
So 11.04.2015 10:00
SPD
Dobřany U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 04.04.2015 14:00
SPD
Zruč U-19
znak
7:0 (5:0)
zmak
Lhota U-19
30
UMT
So 28.03.2015 10:00
SPD
St
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.03.2015 12:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Kasejovice U-19
30
UMT
So 14.03.2015 10:00
SPD
Chlumčany U-19
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč U-19
15
PK 4:5, ŽK 1:1
Ne 08.03.2015 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Kaznějov U-19
20
St 04.03.2015 17:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:8 (4:2)
zmak
Lhota U-19
7
Ne 01.03.2015 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:9 (0:3)
zmak
Město Touškov U-19
30
St 25.02.2015 17:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
6:7 (2:2)
zmak
Union U-19
10
Ne 15.02.2015 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:10 (0:4)
zmak
Košutka U-19
 
St 04.02.2015 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:11 (0:6)
zmak
BAK 07 U-17
 
So 15.11.2014 11:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
30
UMT
So 08.11.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Losin
45
UMT
So 01.11.2014 11:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:3 (:)
zmak
Druztová SG
 
So 25.10.2014 12:00
SPD
Zruč U-19
znak
4:2 (0:1)
zmak
Bolevec U-19
35
UMT
So 18.10.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
6:1 (2:1)
zmak
Dobřany U-19
50
So 11.10.2014 13:00
SPD
Zruč U-19
znak
5:4 (1:0)
zmak
Lhota U-19
85
obr. pořadí, Branky: Paul Zdeněk 2, Kastl Jakub, Horník Jakub - Kučera Jan 3, Hofmann Patrik, Štěpán Jan; Rozhodčí: Schveinert; ŽK: 0:1
So 04.10.2014 13:30
SPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
St
80
PK 3:4
Ne 28.09.2014 10:30
SPD
Kasejovice U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 20.09.2014 14:00
SPD
Zruč U-19
znak
2:5 (2:3)
zmak
Chlumčany U-19
50
Ne 14.09.2014 12:30
SPD
Křimice U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
10
hř. Vochov
Ne 07.09.2014 10:45
SPD
Losin
znak
2:6 (1:3)
zmak
Zruč U-19
60
So 30.08.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
1:9 (1:3)
zmak
Zruč U-19
15
So 23.08.2014 10:00
SPD
Bolevec U-19
znak
0:10 (0:5)
zmak
Zruč U-19
50
Po 18.08.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:5 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
2013 / 2014
Ne 30.03.2014 10:00
(přátelsky)
Všeruby U-19
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
2011 / 2012
So 16.06.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:1 (1:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 10.06.2012 10:00
KSD A
Radnice U-19
znak
4:1 (4:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 02.06.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Bezdružice U-19
 
St 23.05.2012 17:30
KSD A
Křimice U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 19.05.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:4 (2:2)
zmak
BKV Plan
 
So 12.05.2012 14:00
KSD A
Rokycany U-19 B
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
Kontumace
So 05.05.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
2:4 (1:2)
zmak
Košutka U-19
 
So 28.04.2012 10:30
KSD A
Stříbro U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.04.2012 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Kralovice U-19
 
PK 5:3
Ne 15.04.2012 16:00
KSD A
S
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 07.04.2012 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
1:4 (0:3)
zmak
Hrádek U-19
 
Ne 01.04.2012 13:30
KSD A
Kaznějov U-19
znak
2:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
 
So 24.03.2012 12:30
KSD A
Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
Union U-19
 
So 17.03.2012 14:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Druztová B
 
So 10.03.2012 12:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Nýřany U-19
 
So 03.03.2012 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
6:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 25.02.2012 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
FCVP U-19 Ž
 
So 19.11.2011 10:00
KSD A
Horní Bříza U-19
znak
9:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 12.11.2011 11:30
KSD A
Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
Radnice U-19
 
Ne 06.11.2011 10:00
KSD A
Bezdružice U-19
znak
1:5 (0:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 29.10.2011 12:00
KSD A
Zruč U-19
znak
2:10 (2:6)
zmak
Křimice U-19
20
hřiště UMT
So 22.10.2011 10:00
KSD A
BKV Plan
znak
5:1 (2:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 15.10.2011 13:00
KSD A
Zruč U-19
znak
0:8 (0:7)
zmak
Rokycany U-19 B
 
hřiště UMT
So 08.10.2011 10:00
KSD A
Košutka U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
Zruč U-19
 
So 01.10.2011 13:30
KSD A
Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Stříbro U-19
 
hřiště UMT
Ne 25.09.2011 10:00
KSD A
Kralovice U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 17.09.2011 14:00
KSD A
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
S
 
hřiště UMT
Ne 11.09.2011 10:00
KSD A
Hrádek U-19
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 03.09.2011 14:30
KSD A
Zruč U-19
znak
8:0 (4:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
Ne 28.08.2011 14:30
KSD A
Union U-19
znak
2:4 (0:2)
zmak
Zruč U-19
10
Ne 21.08.2011 10:30
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
9:3 (4:1)
zmak
Letná U-19
 
St 17.08.2011 18:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:4 (0:2)
zmak
Horní Bříza U-19
 
So 13.08.2011 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:7 (2:3)
zmak
Druztová B
 
2010 / 2011
So 18.06.2011 10:00
KPD
Zruč U-19
znak
0:8 (0:1)
zmak
Hora
 
So 04.06.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:7 (0:3)
zmak
Klatovy U-19
 
Ne 29.05.2011 10:00
KPD
Nepomuk U-19
znak
4:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.05.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
0:9 (0:6)
zmak
S
 
Ne 15.05.2011 10:00
KPD
SENCO U-19 B
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
30
UMT
Ne 08.05.2011 10:00
KPD
Domažlice U-19
znak
4:1 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 30.04.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Postřekov U-19
 
PK 3:2
So 23.04.2011 10:00
KPD
Křimice U-19
znak
4:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 16.04.2011 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
Luby U-19
80
So 09.04.2011 10:00
KPD
Tachov
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Zruč U-19
50
PK: 1:2
So 02.04.2011 14:00
KPD
Zruč U-19
znak
0:6 (0:2)
zmak
Přeštice U-19
40
So 26.03.2011 10:00
KPD
Smíchov U-19
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 19.03.2011 13:30
KPD
Sušice U-19
znak
8:2 (4:1)
zmak
Zruč U-19
 
předehrávka z 11.6.2011
Ne 13.03.2011 17:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
2:4 (0:1)
zmak
Rapid U-19
 
Ne 06.03.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Druztová B
 
Ne 27.02.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
3:2 (0:1)
zmak
Horní Bříza U-19
 
Ne 20.02.2011 13:00
(přátelsky)
Zruč U-19
znak
4:3 (1:3)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 13.11.2010 10:00
KPD
Hora
znak
7:1 (5:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 06.11.2010 11:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:6 (0:4)
zmak
Sušice U-19
20
So 30.10.2010 10:00
KPD
Klatovy U-19
znak
7:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
20
So 23.10.2010 13:00
KPD
Zruč U-19
znak
1:4 (1:1)
zmak
Nepomuk U-19
30
So 16.10.2010 10:00
KPD
S
znak
9:1 (4:1)
zmak
Zruč U-19
40
So 09.10.2010 13:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:7 (0:4)
zmak
SENCO U-19 B
45
So 02.10.2010 13:30
KPD
Zruč U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
Domažlice U-19
 
Ne 26.09.2010 10:00
KPD
Postřekov U-19
znak
5:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.09.2010 14:00
KPD
Zruč U-19
znak
1:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
 
2,5 hod. před UZM
So 11.09.2010 10:00
KPD
Luby U-19
znak
7:0 (3:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 04.09.2010 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
0:6 (0:1)
zmak
Tachov
52
So 28.08.2010 10:00
KPD
Přeštice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 21.08.2010 14:30
KPD
Zruč U-19
znak
1:4 (0:2)
zmak
Smíchov U-19
40
Ne 15.08.2010 10:00
(přátelsky)
Horní Bříza U-19
znak
5:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 08.08.2010 10:00
(přátelsky)
Union U-19
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč U-19
 
2009 / 2010
Ne 13.06.2010 10:00
KSD B
Křimice U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 05.06.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
7:0 (6:0)
zmak
Zbiroh U-19
50
So 29.05.2010 10:00
KSD B
Horní Bříza U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 22.05.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
10:1 (3:1)
zmak
Rakov
20
Ne 16.05.2010 10:00
KSD B
Dolní Bělá U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč U-19
22
So 08.05.2010 14:30
KSD B
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Rokycany U-19 B
50
Ne 02.05.2010 10:00
KSD B
Zbůch U-19
znak
1:6 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 23.04.2010 18:00
KSD B
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Kralovice U-19
30
UMT Zruč - um. osvětlení
Ne 18.04.2010 10:00
KSD B
Slovan U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Zruč U-19
20
Pá 09.04.2010 18:00
KSD B
Zruč U-19
znak
6:2 (2:1)
zmak
Sulkov U-19
60
Ne 04.04.2010 10:30
KSD B
S. Bor U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 27.03.2010 12:30
KSD B
Zruč U-19
znak
2:1 (0:1)
zmak
Plasy U-19
20
Ne 21.03.2010 10:30
KSD B
Stříbro U-19
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč U-19
35
So 13.03.2010 12:00
KSD B
Zruč U-19
znak
3:4 (2:3)
zmak
Union U-19
10
So 07.11.2009 10:30
KSD B
Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Křimice U-19
85
Ne 01.11.2009 10:15
KSD B
Zbiroh U-19
znak
4:3 (3:2)
zmak
Zruč U-19
50
So 24.10.2009 11:00
KSD B
Zruč U-19
znak
4:1 (1:0)
zmak
Horní Bříza U-19
30
Ne 18.10.2009 10:00
KSD B
Rakov
znak
2:11 (0:6)
zmak
Zruč U-19
10
So 10.10.2009 12:30
KSD B
Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Dolní Bělá U-19
20
Ne 04.10.2009 10:00
KSD B
Rokycany U-19 B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
50
So 26.09.2009 13:00
KSD B
Zruč U-19
znak
3:2 (3:1)
zmak
Zbůch U-19
30
Ne 20.09.2009 10:00
KSD B
Kralovice U-19
znak
4:7 (4:2)
zmak
Zruč U-19
30
St 16.09.2009 16:30
KSD B
Zruč U-19
znak
5:1 (0:1)
zmak
Stříbro U-19
45
So 12.09.2009 13:30
KSD B
Zruč U-19
znak
7:1 (3:0)
zmak
Slovan U-19
30
Ne 06.09.2009 10:00
KSD B
Sulkov U-19
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
St 02.09.2009 17:00
KSD B
Union U-19
znak
2:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 29.08.2009 13:30
KSD B
Zruč U-19
znak
4:0 (2:0)
zmak
S. Bor U-19
50
Ne 23.08.2009 15:00
KSD B
Plasy U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
50
2008 / 2009
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Město Touškov U-19
znak
1:4 (1:0)
zmak
Zruč U-19
15
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Letná
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč U-19
23
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
12:1 (8:0)
zmak
Litice U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Radnice U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
102
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:2)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Dob
znak
1:2 (0:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
VS Plzeň U-19
20
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:0 (2:0)
zmak
Mýto U-19
40
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Hrádek U-19
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
Ne 01.03.2009 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:2 (1:1)
zmak
Rapid U-19
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (2:1)
zmak
Letná
19
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Litice U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Radnice U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:3 (1:0)
zmak
Křimice U-19
25
Po 01.09.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dob
15
Po 01.09.2008 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:1 (3:1)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Mýto U-19
znak
2:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
0:3 (0:2)
zmak
Hrádek U-19
20
Po 01.09.2008 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
10
2007 / 2008
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
3:5 (2:2)
zmak
Zruč U-19
31
So 01.03.2008 17:00
MPD
Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
Zruč U-19
15
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
So 01.03.2008 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:4 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
3
So 01.03.2008 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov U-19
10
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Union U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-19
40
So 01.03.2008 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 01.03.2008 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
So 25.08.2007 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
12
So 25.08.2007 17:00
MPD
Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
10
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
So 25.08.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
54
So 25.08.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
Zruč U-19
35
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov U-19
26
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Union U-19
25
So 25.08.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
So 25.08.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (2:0)
zmak
Žichlice U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
3:5 (2:2)
zmak
Zruč U-19
31
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Union U-19
znak
7:2 (4:0)
zmak
Zruč U-19
15
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:5 (0:2)
zmak
St. Plzenec U-19
25
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
4:4 (2:2)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
3
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
4:3 (1:2)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:2 (2:2)
zmak
Chotíkov U-19
10
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (0:1)
zmak
Union U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň U-19
40
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Černice U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
Čt 01.03.2007 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:1)
zmak
Křimice U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Žichlice U-19
5
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
0:4 (0:3)
zmak
Zruč U-19
12
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Union U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
10
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:7 (1:4)
zmak
St. Plzenec U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
2:2 (2:2)
zmak
Zruč U-19
54
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Žichlice U-19
znak
3:7 (1:4)
zmak
Zruč U-19
35
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
11:0 (4:0)
zmak
Chotíkov U-19
26
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:3 (1:1)
zmak
Union U-19
25
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
2:3 (2:1)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Černice U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
30
Pá 01.09.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (2:2)
zmak
Křimice U-19
45
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MPD
Papírny U-19
znak
4:4 (1:1)
zmak
Zruč U-19
25
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:1 (1:0)
zmak
VS Plzeň U-19
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
2:4 (0:1)
zmak
Zruč U-19
15
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:4 (2:1)
zmak
Letná U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
Město Touškov U-19
znak
3:6 (1:3)
zmak
Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
Křimice U-19
30
St 01.03.2006 17:00
MPD
1.FC Plzeň U-19
znak
2:2 (0:2)
zmak
Zruč U-19
20
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (3:1)
zmak
St. Plzenec U-19
60
St 01.03.2006 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Černice U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (1:0)
zmak
Papírny U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
10
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:4 (1:2)
zmak
Chotíkov U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Letná U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
6:2 (3:0)
zmak
Město Touškov U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč U-19
 
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (2:1)
zmak
1.FC Plzeň U-19
20
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
30
Čt 01.09.2005 17:00
MPD
Černice U-19
znak
5:2 (3:1)
zmak
Zruč U-19
20
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:2 (1:1)
zmak
Křimice U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Slovan U-19
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč U-19
80
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
5:1 (4:1)
zmak
Papírny U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Chotíkov U-19
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč U-19
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:5 (3:4)
zmak
Vejprnice U-19 B
30
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Černice U-19
znak
0:5 (0:3)
zmak
Zruč U-19
15
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
Petřín U-19 B
50
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Rapid U-19
znak
3:3 (1:1)
zmak
Zruč U-19
20
Út 01.03.2005 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
19:0 (8:0)
zmak
VS Plzeň U-19
25
Út 01.03.2005 17:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč U-19
15
St 01.09.2004 17:00
MPD
Křimice U-19
znak
4:6 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Slovan U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Papírny U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
6:1 (:)
zmak
Chotíkov U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Vejprnice U-19 B
znak
2:3 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:0 (:)
zmak
Černice U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Petřín U-19 B
znak
0:2 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
1:2 (:)
zmak
Rapid U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
VS Plzeň U-19
znak
1:6 (:)
zmak
Zruč U-19
 
St 01.09.2004 17:00
MPD
Zruč U-19
znak
4:3 (:)
zmak
St. Plzenec U-19
 
2000 / 2001
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Černice U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Union U-19
 
Kontumačně
Út 01.08.2000 10:00
MPD
St. Plzenec U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Dýšina U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Letná U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
9:0 (0:0)
zmak
Černice U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Union U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Út 01.08.2000 10:00
MPD
Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
1999 / 2000
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Kralovice U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
SENCO U-19 B
znak
6:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
5:0 (0:0)
zmak
Dobříč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Úněšov U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
3:3 (0:0)
zmak
Letná U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Kaznějov U-19
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Ne
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Trnová U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 18.03.2000 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Dýšina U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Kralovice U-19
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:3 (0:0)
zmak
SENCO U-19 B
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Dobříč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Úněšov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Letná U-19
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Kaznějov U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Ne
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Zruč U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Trnová U-19
 
So 21.08.1999 17:00
OPD
Dýšina U-19
znak
3:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
1995 / 1996
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Žákava U-19
znak
5:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:3 (0:0)
zmak
Černice U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
VS Plzeň U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
SENCO U-19 B
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zbiroh U-19
znak
4:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:4 (0:0)
zmak
Chot
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Hrádek U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:2 (0:0)
zmak
Žihle U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
St. Plzenec U-19
znak
6:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
3:0 (0:0)
zmak
Prazdroj U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Mirošov U-19
znak
4:3 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:1 (0:0)
zmak
Rapid U-19
 
Po 01.01.1996 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
4:8 (0:0)
zmak
Stod U-19
 
Ne 05.11.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:0 (0:0)
zmak
Žákava U-19
 
Ne 29.10.1995 10:30
OSD sk. C
Černice U-19
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 22.10.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
VS Plzeň U-19
 
So 14.10.1995 10:30
OSD sk. C
SENCO U-19 B
znak
1:4 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 08.10.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zbiroh U-19
 
So 30.09.1995 13:00
OSD sk. C
Chot
znak
6:1 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 24.09.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
2:4 (0:0)
zmak
Hrádek U-19
 
So 16.09.1995 13:30
OSD sk. C
Žihle U-19
znak
3:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 10.09.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:0 (0:0)
zmak
St. Plzenec U-19
 
Ne 03.09.1995 14:00
OSD sk. C
Prazdroj U-19
znak
4:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 27.08.1995 10:00
OSD sk. C
Zruč U-19
znak
1:1 (0:0)
zmak
Mirošov U-19
 
So 19.08.1995 14:30
OSD sk. C
Rapid U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
Ne 13.08.1995 10:00
OSD sk. C
Stod U-19
znak
5:2 (0:0)
zmak
Zruč U-19
 
OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.