Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč - muži B 2017 / 2018




Informace pro hráče Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (199) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka
2017 2016 2015
2014 2013
2012 2011
2010 2009 2008
2007 2006 2005 2004 2001 1999 1998
PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2017 / 2018
Ne 19.11.2017 13:30
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Hradiště
 
So 11.11.2017 14:00
MPM
Chrást
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 05.11.2017 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Vochov
 
Ne 29.10.2017 14:30
MPM
St. Plzenec B
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 22.10.2017 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Rapid B
 
So 14.10.2017 15:30
MPM
TJ Union
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 08.10.2017 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Litice
 
Ne 01.10.2017 16:00
MPM
Košutka B
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 24.09.2017 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
Dýšina B
 
So 16.09.2017 16:30
MPM
Druztová
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
So 09.09.2017 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
SK Smíchov
 
So 02.09.2017 17:00
MPM
Slovan Spoje
znak
-:- (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 27.08.2017 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
-:- (-:-)
zmak
S. Černice B
 
Ne 13.08.2017 17:00
(přátelsky)
Dobříč
znak
1:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
70
So 22.07.2017 16:30
(přátelsky)
Druztová
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
2016 / 2017
So 17.06.2017 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:3 (0:2)
zmak
Litice
40
So 10.06.2017 14:00
MPM
Lhota B
znak
3:5 (1:4)
zmak
TJ Zruč B
50
So 03.06.2017 17:00
MPM
Hradiště
znak
5:2 (4:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 28.05.2017 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
6:2 (2:0)
zmak
Dýšina
80
Ne 21.05.2017 15:00
MPM
St. Plzenec B
znak
3:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
55
Ne 14.05.2017 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
Chrást
40
Ne 07.05.2017 17:00
MPM
Košutka B
znak
4:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 30.04.2017 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (2:1)
zmak
TJ Union
60
So 22.04.2017 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 16.04.2017 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:2)
zmak
S. Černice B
65
PK 5:4
Ne 09.04.2017 10:15
MPM
Rapid B
znak
1:5 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 02.04.2017 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Slovan Spoje
100
So 25.03.2017 16:30
MPM
SK Smíchov
znak
4:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 19.03.2017 16:00
Pohár OFS PM
TJ Zruč B
znak
0:3 (0:1)
zmak
Druztová
30
Ne 12.03.2017 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:6 (2:1)
zmak
Plasy
 
Ne 05.03.2017 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Dobříč
 
So 19.11.2016 13:30
MPM
Litice
znak
3:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 13.11.2016 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:4 (0:2)
zmak
Lhota B
70
So 05.11.2016 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Hradiště
60
So 29.10.2016 14:30
MPM
Dýšina
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
So 22.10.2016 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
4:2 (3:1)
zmak
St. Plzenec B
70
Ne 16.10.2016 15:30
MPM
Chrást
znak
3:4 (2:3)
zmak
TJ Zruč B
80
So 08.10.2016 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:2)
zmak
Košutka B
56
PK 4:3
So 01.10.2016 16:00
MPM
TJ Union
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
23
St 28.09.2016 16:00
Pohár OFS PM
Litice
znak
0:6 (0:3)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 25.09.2016 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
6:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
Ne 18.09.2016 16:30
MPM
S. Černice B
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
65
So 10.09.2016 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Rapid B
80
So 03.09.2016 17:00
MPM
Slovan Spoje
znak
4:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 28.08.2016 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:0 (2:0)
zmak
SK Smíchov
100
Ne 21.08.2016 17:00
(přátelsky)
S. Trnová
znak
3:7 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
 
So 13.08.2016 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
1:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
So 23.07.2016 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
2015 / 2016
So 18.06.2016 13:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:4 (1:1)
zmak
Košutka B
70
Ne 12.06.2016 15:00
MPM
Lhota B
znak
4:3 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
40
So 04.06.2016 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
5:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
40
So 28.05.2016 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (0:0)
zmak
Dýšina
50
Ne 22.05.2016 17:00
MPM
Chrást
znak
0:6 (0:4)
zmak
TJ Zruč B
70
Ne 15.05.2016 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Malesice
80
PK 4:3
Ne 08.05.2016 14:00
MPM
Letná
znak
1:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
52
So 30.04.2016 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
TJ Union
100
So 23.04.2016 17:00
MPM
Litice
znak
4:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
40
So 16.04.2016 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:2 (1:1)
zmak
SK Smíchov
40
Ne 10.04.2016 16:30
MPM
S. Černice B
znak
5:2 (3:2)
zmak
TJ Zruč B
65
Ne 03.04.2016 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Rapid B
65
So 26.03.2016 15:00
MPM
Slovan Spoje
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
40
PK 2:4
Ne 13.03.2016 14:30
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
0:8 (0:3)
zmak
SŠ U-19
25
Ne 06.03.2016 12:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:3 (0:2)
zmak
Druztová
50
So 20.02.2016 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Třemošná
15
Út 17.11.2015 13:30
Pohár OFS PM
Bolevec B
znak
3:3 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
30
PK 4:2
Ne 15.11.2015 13:30
MPM
Košutka B
znak
2:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 08.11.2015 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (0:0)
zmak
Lhota B
55
Ne 01.11.2015 11:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:4 (2:3)
zmak
VS Plzeň
50
So 24.10.2015 14:30
MPM
Dýšina
znak
1:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
PK 2:4
Ne 18.10.2015 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (2:0)
zmak
Chrást
40
UMT
So 10.10.2015 16:00
MPM
Malesice
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
60
So 03.10.2015 13:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Letná
58
So 26.09.2015 16:30
MPM
TJ Union
znak
7:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 20.09.2015 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:3 (1:0)
zmak
Litice
65
PK 4:5
So 12.09.2015 17:00
MPM
SK Smíchov
znak
2:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 06.09.2015 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:3 (1:1)
zmak
S. Černice B
60
UMT, PK 3:0
Ne 30.08.2015 17:00
MPM
Rapid B
znak
3:2 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 23.08.2015 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Slovan Spoje
70
UMT, PK 3:4
Ne 16.08.2015 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
3:3 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
 
So 08.08.2015 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
0:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
2014 / 2015
So 13.06.2015 10:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:4 (0:1)
zmak
Malesice
40
Ne 07.06.2015 14:00
MPM
Letná
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 31.05.2015 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:2 (0:1)
zmak
SK Smíchov
50
So 23.05.2015 17:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 17.05.2015 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Druztová
110
Branky: vlastní; Rozhodčí: Burda, Švantner, Schingler; ŽK: 1:3; ČK: 0 - Linda Tomáš
Ne 10.05.2015 17:00
MPM
S. Černice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
ŽK: 2:2; ČK: 0:1
St 06.05.2015 18:00
Pohár OFS PM
Dýšina
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
 
So 02.05.2015 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
6:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
50
Branky: Trnka Karel 2, Mařík Vojtěch 2, Hucl Petr, Pokladník Tomáš; Rozhodčí: Žák A.; ŽK: 1:1
So 25.04.2015 17:00
MPM
Slovan Spoje
znak
1:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
50
Út 21.04.2015 18:00
Pohár OFS PM
SK Smíchov
znak
2:3 (1:3)
zmak
TJ Zruč B
50
Branky: Baštář Filip, Grepl Robert - Hojer Zdeněk, Karpíšek Roman, Votruba Ondřej; ŽK: 3:7; ČK: 0 - Karpíšek Roman, Musil Pavel
Ne 19.04.2015 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Rapid B
65
So 11.04.2015 14:00
MPM
Lhota B
znak
1:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
30
hř. UMT Zruč
St 08.04.2015 18:00
Pohár OFS PM
TJ Zruč B
znak
8:1 (3:1)
zmak
Bolevec B
 
UMT
So 04.04.2015 16:30
MPM
Dýšina
znak
4:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 29.03.2015 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
TJ Union
 
So 21.03.2015 15:00
MPM
Litice
znak
1:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
36
Ne 15.03.2015 14:30
Pohár OFS PM
TJ Zruč B
znak
5:2 (2:2)
zmak
Slovan Spoje
30
Branky: Mařík Vojtěch 2, Karpíšek Roman, Vávra Tomáš, Trnka Martin - Janoušek Martin, vlastní; Rozhodčí: Doksanský; ŽK: 1:0
Ne 08.03.2015 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
1:4 (1:1)
zmak
Třemošná
60
Ne 01.03.2015 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
4:0 (2:0)
zmak
Dobříč
32
So 15.11.2014 13:30
MPM
Malesice
znak
4:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
70
Ne 09.11.2014 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Letná
60
UMT
Ne 02.11.2014 14:00
MPM
SK Smíchov
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
50
PK 1:4
So 25.10.2014 14:30
MPM
TJ Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Bukovec
100
UMT, PK 5:3
So 18.10.2014 15:30
MPM
Druztová
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
43
ŽK: 2:1
Ne 12.10.2014 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
S. Černice B
120
PK 2:4
Ne 05.10.2014 16:00
MPM
Chotíkov B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
40
So 27.09.2014 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:0 (2:0)
zmak
Slovan Spoje
100
Ne 21.09.2014 16:30
MPM
Rapid B
znak
3:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
28
So 13.09.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (2:0)
zmak
Lhota B
100
So 06.09.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Dýšina
100
So 30.08.2014 17:00
MPM
TJ Union
znak
1:4 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 24.08.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Litice
70
Ne 10.08.2014 17:00
(přátelsky)
Druztová
znak
1:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 03.08.2014 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
1:5 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
2013 / 2014
So 14.06.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
80
PK 3:0
Ne 08.06.2014 17:00
MPM
SK Smíchov
znak
0:7 (0:4)
zmak
TJ Zruč B
60
Ne 01.06.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Bukovec
120
Ne 25.05.2014 14:00
MPM
Letná
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
45
PK 4:3
So 17.05.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:2 (2:1)
zmak
Malesice
65
St 14.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
S. Černice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
So 10.05.2014 17:00
MPM
Dýšina
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
44
Čt 08.05.2014 18:00
Pohár OFS PM
Letná
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 04.05.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:3 (1:2)
zmak
TJ Union
100
PK 3:4
St 30.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Slovan Spoje
 
So 26.04.2014 17:00
MPM
Litice
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
20
St 23.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
TJ Zruč B
znak
7:4 (5:0)
zmak
M. Touškov B
 
So 19.04.2014 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Bolevec B
120
So 12.04.2014 16:30
MPM
VS Plzeň
znak
1:5 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
50
So 05.04.2014 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (0:0)
zmak
Chotíkov B
74
So 29.03.2014 15:00
MPM
Slovan Spoje
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
50
PK 2:3
Ne 23.03.2014 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:2)
zmak
Košutka
100
PK 4:2
Ne 16.03.2014 15:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
5:1 (1:1)
zmak
Kozolupy
 
Ne 02.03.2014 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
5:0 (3:0)
zmak
Dobříč
 
So 16.11.2013 13:30
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
So 09.11.2013 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:0)
zmak
SK Smíchov
50
UMT
So 02.11.2013 14:00
MPM
Bukovec
znak
5:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
30
So 26.10.2013 14:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Letná
60
Ne 20.10.2013 15:00
MPM
Malesice
znak
3:5 (0:3)
zmak
TJ Zruč B
84
Ne 13.10.2013 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (0:1)
zmak
Dýšina
100
PK 7:6
So 05.10.2013 16:00
MPM
TJ Union
znak
3:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 29.09.2013 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:1)
zmak
Litice
30
Ne 22.09.2013 16:30
MPM
Bolevec B
znak
1:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
80
So 14.09.2013 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
VS Plzeň
120
Ne 08.09.2013 17:00
MPM
Chotíkov B
znak
2:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
70
Ne 01.09.2013 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Slovan Spoje
80
Ne 25.08.2013 17:00
MPM
Košutka
znak
5:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
30
St 21.08.2013 18:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
4:3 (2:2)
zmak
TJ Zruč B
 
So 17.08.2013 17:00
(přátelsky)
Kozolupy
znak
5:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
 
2012 / 2013
So 15.06.2013 17:00
MPM
TJ Union
znak
4:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
35
St 12.06.2013 18:00
MPM
Dýšina
znak
3:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
45
odloženo z 1.6.
Ne 09.06.2013 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Hradiště
50
Ne 26.05.2013 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Slovan Spoje
24
Ne 19.05.2013 17:00
MPM
Chrást B
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
100
PK 4:5
Ne 12.05.2013 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:2 (3:0)
zmak
St. Plzenec
60
So 04.05.2013 17:00
MPM
Křimice B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
27
Ne 28.04.2013 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:2 (0:2)
zmak
Prazdroj
62
Ne 21.04.2013 17:00
MPM
SK Smíchov
znak
2:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 14.04.2013 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Košutka
35
PK 4:3
Ne 07.04.2013 16:30
MPM
Bolevec B
znak
3:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
40
Kontumace, nedovolený start hráče, pův výsledek 0:1
Ne 31.03.2013 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (0:1)
zmak
VS Plzeň
40
PK 2:3
Ne 24.03.2013 15:00
MPM
Bukovec
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 10.03.2013 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Kozolupy
 
Ne 03.03.2013 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Malesice
 
Ne 18.11.2012 13:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:1)
zmak
TJ Union
40
So 10.11.2012 14:00
MPM
Hradiště
znak
1:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 04.11.2012 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
6:1 (3:1)
zmak
Dýšina
71
So 27.10.2012 15:30
MPM
Slovan Spoje
znak
5:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
12
Ne 21.10.2012 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Chrást B
80
PK 1:3
So 13.10.2012 16:00
MPM
St. Plzenec
znak
5:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
65
Ne 07.10.2012 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
6:2 (3:0)
zmak
Křimice B
65
So 29.09.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:5 (0:3)
zmak
TJ Zruč B
11
Ne 23.09.2012 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
SK Smíchov
120
So 15.09.2012 16:30
MPM
Košutka
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
20
So 08.09.2012 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Bolevec B
100
So 01.09.2012 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
50
So 25.08.2012 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Bukovec
100
So 11.08.2012 17:00
(přátelsky)
Kozolupy
znak
0:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 05.08.2012 17:00
(přátelsky)
Třemošná
znak
3:3 (2:2)
zmak
TJ Zruč B
 
2011 / 2012
Ne 03.06.2012 17:00
MPM
Křimice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
55
So 26.05.2012 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:6 (1:3)
zmak
Košutka
80
So 19.05.2012 15:00
MPM
St. Plzenec
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
77
Ne 13.05.2012 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
VS Plzeň
100
Út 08.05.2012 17:00
MPM
TJ Union
znak
5:4 (4:1)
zmak
TJ Zruč B
60
Ne 06.05.2012 17:00
MPM
Chrást B
znak
3:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
68
St 02.05.2012 18:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Letná
80
So 28.04.2012 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
5:2 (2:0)
zmak
Slovan Spoje
80
So 21.04.2012 17:00
MPM
S. Lhota
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
90
Ne 15.04.2012 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:1 (3:0)
zmak
Bolevec B
65
Ne 08.04.2012 16:30
MPM
SK Smíchov
znak
5:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 01.04.2012 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
70
So 24.03.2012 15:00
MPM
Dýšina
znak
2:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
45
Ne 18.03.2012 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
7:7 (2:2)
zmak
Třemošná
 
Ne 11.03.2012 13:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Nýřany B
 
Ne 04.03.2012 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
5:2 (3:0)
zmak
Malesice
 
Ne 26.02.2012 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Kozolupy
2
Ne 20.11.2011 13:30
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Union
60
Ne 13.11.2011 11:00
MPM
Letná
znak
4:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
So 05.11.2011 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:0 (3:0)
zmak
Křimice B
38
So 29.10.2011 14:30
MPM
Košutka
znak
2:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 23.10.2011 13:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:0 (2:0)
zmak
St. Plzenec
120
So 15.10.2011 15:30
MPM
VS Plzeň
znak
3:4 (2:2)
zmak
TJ Zruč B
45
Ne 09.10.2011 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Chrást B
100
PK 7:8
So 01.10.2011 16:00
MPM
Slovan Spoje
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
40
So 24.09.2011 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
S. Lhota
 
Ne 18.09.2011 16:30
MPM
Bolevec B
znak
3:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 11.09.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
5:1 (3:1)
zmak
SK Smíchov
60
So 03.09.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
60
So 27.08.2011 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Dýšina
70
PK 4:2
Ne 14.08.2011 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
 
PK 2:4
So 06.08.2011 17:00
(přátelsky)
FK Ledce
znak
2:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
 
So 30.07.2011 17:15
(turnaj)
Předenice
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
 
So 30.07.2011 16:30
(turnaj)
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Chlumčany B
 
So 30.07.2011 14:30
(turnaj)
Předenice B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
So 30.07.2011 10:00
(turnaj)
Předenice
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
2010 / 2011
Ne 19.06.2011 17:00
MPM
SK Smíchov
znak
2:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
62
Ne 12.06.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Košutka
100
So 04.06.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
8
Ne 29.05.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Union
200
So 21.05.2011 15:00
MPM
Slovan Spoje
znak
3:1 (3:1)
zmak
TJ Zruč B
30
So 14.05.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
St. Plzenec
80
Ne 08.05.2011 17:00
MPM
Chrást B
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
59
Ne 01.05.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Bolevec B
120
Ne 24.04.2011 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Křimice B
200
Ne 17.04.2011 17:00
MPM
Dýšina
znak
1:3 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
60
Ne 10.04.2011 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
4:1 (1:0)
zmak
Malesice
40
Zruč, UMT
Pá 01.04.2011 18:00
MPM
Doubravka B
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
50
UMT+UO
Ne 27.03.2011 15:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
S. Lhota
80
Ne 20.03.2011 15:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Předenice
 
Ne 13.03.2011 15:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Třemošná
 
Ne 06.03.2011 15:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
Horní Bříza B
 
So 26.02.2011 18:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
FK Ledce
 
So 12.02.2011 15:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Žlutice
 
Ne 14.11.2010 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
SK Smíchov
150
So 06.11.2010 14:00
MPM
Košutka
znak
3:3 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 31.10.2010 14:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Prazdroj
100
So 23.10.2010 15:30
MPM
TJ Union
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
10
So 16.10.2010 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
5:0 (2:0)
zmak
Slovan Spoje
50
So 09.10.2010 16:00
MPM
St. Plzenec
znak
5:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
100
St 06.10.2010 16:00
MPM
Bolevec B
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
20
odloženo z 26.9. pro nezpůsobilý terén
Ne 03.10.2010 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Chrást B
120
Ne 19.09.2010 16:30
MPM
Křimice B
znak
1:1 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
60
So 11.09.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Dýšina
100
So 04.09.2010 17:00
MPM
Malesice
znak
2:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 29.08.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:3 (0:1)
zmak
Doubravka B
70
So 21.08.2010 17:00
MPM
S. Lhota
znak
4:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
100
Ne 15.08.2010 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 08.08.2010 17:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
2:4 (0:2)
zmak
TJ Union
 
2009 / 2010
So 19.06.2010 17:00
MPM
TJ Union
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
15
Ne 13.06.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:2)
zmak
Chrást B
100
So 05.06.2010 17:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 30.05.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Doubravka B
100
So 22.05.2010 17:00
MPM
Letná
znak
2:4 (1:3)
zmak
TJ Zruč B
10
Ne 16.05.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:6 (1:1)
zmak
Petřín B
147
Ne 09.05.2010 17:00
MPM
Košutka
znak
2:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
100
Ne 02.05.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
St. Plzenec
150
Ne 25.04.2010 17:00
MPM
Dýšina
znak
4:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
100
Ne 18.04.2010 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:0 (1:0)
zmak
Bolevec B
88
Ne 11.04.2010 15:00
MPM
Malesice
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 04.04.2010 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
80
So 27.03.2010 15:00
MPM
Slovan Spoje
znak
3:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 21.03.2010 16:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
6:1 (-:-)
zmak
Horní Bříza B
 
Ne 14.03.2010 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
7:1 (-:-)
zmak
S. Trnová
 
Ne 07.03.2010 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
1:1 (-:-)
zmak
Plasy
 
So 06.02.2010 14:00
(přátelsky)
TJ Zruč B
znak
1:3 (-:-)
zmak
S. Lhota
 
Ne 15.11.2009 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:4 (1:2)
zmak
TJ Union
100
UT
Ne 08.11.2009 14:00
MPM
Chrást B
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
80
Ne 01.11.2009 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Bukovec
70
Ne 25.10.2009 14:30
MPM
Doubravka B
znak
0:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 18.10.2009 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:3 (2:1)
zmak
Letná
100
Ne 11.10.2009 16:00
MPM
Petřín B
znak
1:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
63
Ne 04.10.2009 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:1)
zmak
Košutka
100
So 26.09.2009 16:30
MPM
St. Plzenec
znak
4:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
70
Ne 20.09.2009 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Dýšina
120
Ne 13.09.2009 17:00
MPM
Bolevec B
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 06.09.2009 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Malesice
150
So 29.08.2009 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
13
Ne 23.08.2009 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Slovan Spoje
80
Ne 16.08.2009 17:00
(přátelsky)
Horní Bříza B
znak
0:0 (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 09.08.2009 17:00
(přátelsky)
S. Trnová
znak
0:4 (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
2008 / 2009
So 04.07.2009 14:00
(baráž)
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
M. Touškov B
 
St 01.07.2009 14:00
(baráž)
M. Touškov B
znak
0:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
So 20.06.2009 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:3 (0:1)
zmak
Chrást B
170
So 13.06.2009 17:00
MSM
Třemošná
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
90
So 06.06.2009 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
5:0 (1:0)
zmak
Chotíkov B
55
So 30.05.2009 17:00
MSM
Papírny
znak
1:6 (0:3)
zmak
TJ Zruč B
20
h?. SK Sm?chov
So 23.05.2009 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
8:0 (2:0)
zmak
Hradiště
80
Ne 17.05.2009 15:00
MSM
Slovan Spoje B
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 10.05.2009 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
5:1 (4:1)
zmak
S. Černice B
150
Ne 03.05.2009 17:00
MSM
Křimice B
znak
2:3 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
80
Ne 26.04.2009 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
4:2 (0:2)
zmak
S. Lhota
80
Ne 19.04.2009 17:00
MSM
Letná B
znak
0:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 12.04.2009 16:30
MSM
TJ Union B
znak
1:5 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 05.04.2009 16:30
MSM
TJ Zruč B
znak
3:4 (0:3)
zmak
SK Smíchov
300
Ne 29.03.2009 15:00
MSM
Košutka B
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Ne 22.03.2009 15:00
MSM
TJ Zruč B
znak
7:1 (4:1)
zmak
Druztová B
80
Ne 15.03.2009 14:30
MSM
St. Plzenec B
znak
0:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
30
Ne 16.11.2008 13:30
MSM
Chrást B
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
150
Ne 09.11.2008 14:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Třemošná
120
Ne 02.11.2008 14:00
MSM
Chotíkov B
znak
1:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
35
Ne 26.10.2008 14:30
MSM
TJ Zruč B
znak
10:0 (6:0)
zmak
Papírny
30
So 18.10.2008 15:30
MSM
Hradiště
znak
2:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Ne 12.10.2008 16:00
MSM
TJ Zruč B
znak
6:0 (3:0)
zmak
Slovan Spoje B
60
Ne 05.10.2008 16:00
MSM
S. Černice B
znak
1:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
50
So 27.09.2008 16:30
MSM
TJ Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Křimice B
50
So 20.09.2008 16:30
MSM
S. Lhota
znak
0:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
25
Ne 14.09.2008 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
4:2 (1:1)
zmak
Letná B
100
So 06.09.2008 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
10:0 (4:0)
zmak
TJ Union B
80
So 30.08.2008 17:00
MSM
SK Smíchov
znak
2:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
20
Ne 24.08.2008 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Košutka B
100
Ne 17.08.2008 17:00
MSM
Druztová B
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
100
Ne 10.08.2008 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
7:0 (3:0)
zmak
St. Plzenec B
80
2007 / 2008
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:1 (0:1)
zmak
SK Smíchov
65
So 01.03.2008 00:00
MPM
Petřín B
znak
1:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
3:3 (1:1)
zmak
Bolevec B
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
Dýšina
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:2 (0:1)
zmak
Slovan Spoje
80
So 01.03.2008 00:00
MPM
Rapid B
znak
2:4 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
20
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
Doubravka B
70
So 01.03.2008 00:00
MPM
Košutka
znak
6:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
40
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:0)
zmak
Křimice B
60
So 01.03.2008 00:00
MPM
Letná
znak
3:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
25
So 01.03.2008 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:0)
zmak
VS Plzeň B
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Bukovec
znak
2:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
28
So 01.09.2007 00:00
MPM
SK Smíchov
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:1 (1:0)
zmak
Petřín B
95
So 01.09.2007 00:00
MPM
Bolevec B
znak
2:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
51
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Dýšina
123
So 01.09.2007 00:00
MPM
Slovan Spoje
znak
4:2 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
35
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:7 (0:2)
zmak
Rapid B
45
So 01.09.2007 00:00
MPM
Doubravka B
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (1:0)
zmak
Košutka
50
So 01.09.2007 00:00
MPM
Křimice B
znak
3:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
40
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Letná
80
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
VS Plzeň B
znak
2:5 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
70
So 01.09.2007 00:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:4 (0:1)
zmak
Bukovec
82
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
Třemošná B
znak
1:2 (1:2)
zmak
TJ Zruč B
100
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:2 (2:0)
zmak
Žichlice
96
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
S. Lhota
znak
0:3 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
60
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:1 (1:1)
zmak
St. Plzenec B
80
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
Letná B
znak
3:3 (2:3)
zmak
TJ Zruč B
30
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
6:1 (3:1)
zmak
Druztová B
100
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
M. Touškov B
znak
2:2 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
Chotíkov B
znak
1:7 (1:3)
zmak
TJ Zruč B
50
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
6:2 (3:0)
zmak
Hradiště
56
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
Papírny
znak
2:2 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
30
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Chrást B
30
Čt 01.03.2007 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
6:0 (4:0)
zmak
Třemošná B
10
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
Žichlice
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
50
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:1 (3:1)
zmak
S. Lhota
30
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
St. Plzenec B
znak
4:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:1 (3:1)
zmak
Letná B
120
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
Druztová B
znak
1:3 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
68
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:2 (0:1)
zmak
M. Touškov B
80
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
7:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
75
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
Hradiště
znak
0:3 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
20
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Papírny
25
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
25
Pá 01.09.2006 17:00
MSM
Chrást B
znak
3:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
50
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:2 (1:1)
zmak
Třemošná B
90
St 01.03.2006 17:00
MSM
M. Touškov B
znak
3:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
70
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Dýšina B
80
St 01.03.2006 17:00
MSM
Hradiště
znak
1:2 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
10
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:4 (0:1)
zmak
Prazdroj
300
St 01.03.2006 17:00
MSM
Chotíkov B
znak
1:3 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
SK Smíchov
40
St 01.03.2006 17:00
MSM
Letná B
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:1 (2:1)
zmak
Chrást B
40
St 01.03.2006 17:00
MSM
Druztová B
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
St 01.03.2006 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Žichlice
80
St 01.03.2006 17:00
MSM
S. Lhota
znak
4:1 (2:0)
zmak
TJ Zruč B
30
St 01.03.2006 17:00
MSM
Třemošná B
znak
1:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
60
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
M. Touškov B
65
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
Dýšina B
znak
4:4 (2:2)
zmak
TJ Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Hradiště
60
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
Prazdroj
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
20
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
7:1 (2:1)
zmak
Chotíkov B
40
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
SK Smíchov
znak
0:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
40
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Letná B
50
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
Chrást B
znak
3:1 (1:1)
zmak
TJ Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Druztová B
120
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
Žichlice
znak
0:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
30
Čt 01.09.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:2 (2:0)
zmak
S. Lhota
40
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Třemošná B
80
Út 01.03.2005 17:00
MSM
Chotíkov B
znak
3:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
40
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová B
100
Út 01.03.2005 17:00
MSM
Dýšina B
znak
0:4 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
40
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
70
Út 01.03.2005 17:00
MSM
VS Plzeň B
znak
2:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
8:0 (4:0)
zmak
Žichlice
80
Út 01.03.2005 17:00
MSM
Hradiště
znak
1:0 (1:0)
zmak
TJ Zruč B
30
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:2 (1:0)
zmak
S. Lhota
50
Út 01.03.2005 17:00
MSM
M. Touškov B
znak
4:0 (3:0)
zmak
TJ Zruč B
50
Út 01.03.2005 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
0:6 (0:1)
zmak
SK Smíchov
50
St 01.09.2004 17:00
MSM
Třemošná B
znak
1:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Chotíkov B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
Druztová B
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dýšina B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
Prazdroj
znak
0:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
VS Plzeň B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
Žichlice
znak
3:2 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Hradiště
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
S. Lhota
znak
2:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
1:4 (0:0)
zmak
M. Touškov B
 
St 01.09.2004 17:00
MSM
SK Smíchov
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
2001 / 2002
Ne 18.11.2001 13:30
MPM
Dýšina B
znak
1:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 11.11.2001 14:00
MPM
TJ Zruč B
znak
7:2 (0:0)
zmak
S. Černice B
 
So 03.11.2001 14:00
MPM
Košutka
znak
1:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 28.10.2001 14:30
MPM
TJ Zruč B
znak
2:5 (0:0)
zmak
Doubravka B
 
Ne 21.10.2001 15:30
MPM
TJ Zruč B
znak
0:1 (0:0)
zmak
Rapid B
 
So 13.10.2001 16:00
MPM
Chrást
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 07.10.2001 16:00
MPM
TJ Zruč B
znak
0:4 (0:0)
zmak
Křimice B
 
Ne 30.09.2001 16:00
MPM
Letná B
znak
1:4 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 23.09.2001 16:30
MPM
TJ Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Hradiště
 
Ne 16.09.2001 15:00
MPM
Slovan Spoje B
znak
0:0 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 09.09.2001 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Litice
 
So 01.09.2001 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (0:0)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 26.08.2001 17:00
MPM
TJ Zruč B
znak
2:2 (0:0)
zmak
Papírny
 
1999 / 2000
So 10.06.2000 17:00
MSM
Hradiště
znak
2:2 (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 04.06.2000 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:5 (-:-)
zmak
Petřín C
 
Ne 28.05.2000 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
6:1 (-:-)
zmak
VS Plzeň B
 
Ne 21.05.2000 17:00
MSM
S. Černice B
znak
3:0 (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 14.05.2000 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
4:1 (-:-)
zmak
Lobzy
 
Ne 07.05.2000 14:00
MSM
Chrást B
znak
2:3 (-:-)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 30.04.2000 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
7:2 (-:-)
zmak
ROMA
 
Ne 16.04.2000 17:00
MSM
TJ Zruč B
znak
3:0 (-:-)
zmak
Dýšina B
 
Ne 31.10.1999 14:30
MSM
TJ Zruč B
znak
3:4 (2:1)
zmak
Hradiště
 
Ne 24.10.1999 13:00
MSM
Petřín C
znak
0:2 (0:2)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 17.10.1999 15:30
MSM
VS Plzeň B
znak
2:1 (2:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 10.10.1999 16:00
MSM
TJ Zruč B
znak
8:0 (1:0)
zmak
S. Černice B
 
Ne 03.10.1999 10:00
MSM
Lobzy
znak
0:7 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 26.09.1999 16:30
MSM
TJ Zruč B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Chrást B
 
Ne 19.09.1999 10:00
MSM
ROMA
znak
1:1 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
Ne 05.09.1999 15:00
MSM
Dýšina B
znak
1:4 (0:1)
zmak
TJ Zruč B
 
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.