TJ Zruč - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč

SEZONA: 2019 / 2020

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 16.11.2019 13:30
KPM
Horní Bříza
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
200
So 09.11.2019 14:00
KPM
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Stříbro
80
So 02.11.2019 14:00
KPM
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Lhota
100
So 26.10.2019 14:30
KPM
Chotíkov
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč
84
So 19.10.2019 15:30
KPM
Zruč
znak
5:1 (3:1)
zmak
Nepomuk
114
So 12.10.2019 15:30
KPM
Vejprnice
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
100
So 05.10.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Holýšov
60
So 28.09.2019 16:00
KPM
Rapid
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
68
So 21.09.2019 16:30
KPM
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Tlumačov
80
So 14.09.2019 16:30
KPM
Nýrsko
znak
3:2 (0:1)
zmak
Zruč
102
So 07.09.2019 17:00
KPM
Zruč
znak
4:2 (1:1)
zmak
ZD Meclov
250
So 31.08.2019 17:00
KPM
Bolevec
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč
99
So 24.08.2019 17:00
KPM
Zruč
znak
1:2 (0:1)
zmak
Domažlice B
120
Ne 18.08.2019 10:30
KPM
Černice
znak
4:2 (3:0)
zmak
Zruč
180
So 10.08.2019 17:00
KPM
Zruč
znak
7:0 (1:0)
zmak
Staňkov
123
Pá 02.08.2019 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
7:2 (:)
zmak
Lhota
 
So 20.07.2019 18:00
(přátelsky)
Radnice
znak
2:3 (1:0)
zmak
Zruč
 
St 17.07.2019 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Přeštice
100
2018 / 2019
Pá 14.06.2019 18:00
KPM
Lhota
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč
41
Ne 09.06.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
4:1 (2:0)
zmak
Chotíkov
200
So 01.06.2019 17:00
KPM
Nýrsko
znak
9:0 (5:0)
zmak
Zruč
100
Ne 26.05.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
2:3 (1:0)
zmak
Nepomuk
100
So 18.05.2019 17:00
KPM
Rapid
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
70
Ne 12.05.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
0:3 (0:2)
zmak
Rokycany
150
Ne 05.05.2019 17:00
KPM
Mýto
znak
0:4 (0:0)
zmak
Zruč
101
Ne 28.04.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Tlumačov
110
Pá 19.04.2019 17:00
KPM
Bolevec
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
120
Ne 14.04.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
3:0 (3:0)
zmak
Petřín
150
So 06.04.2019 16:30
KPM
Stříbro
znak
4:1 (2:1)
zmak
Zruč
110
So 30.03.2019 16:00
KPM
Zruč
znak
3:2 (1:2)
zmak
Domažlice B
132
So 23.03.2019 15:00
KPM
Vejprnice
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
125
Ne 17.03.2019 15:00
KPM
Zruč
znak
3:2 (2:0)
zmak
Luby
100
So 09.03.2019 14:30
KPM
Horní Bříza
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
95
Ne 03.03.2019 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
7:0 (3:0)
zmak
Černice
 
So 23.02.2019 10:30
(přátelsky)
Zruč
znak
8:3 (:)
zmak
Flachslanden
 
So 16.02.2019 14:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Radnice
30
So 09.02.2019 13:30
Pohár PKFS
Třemošná
znak
0:8 (0:4)
zmak
Zruč
69
So 02.02.2019 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:6 (1:2)
zmak
SV Weiden
12
So 17.11.2018 13:30
KPM
Zruč
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Lhota
101
PK 1:4
So 10.11.2018 14:00
KPM
Chotíkov
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč
66
St 07.11.2018 14:00
KPM
Nepomuk
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
100
Ne 04.11.2018 14:00
KPM
Zruč
znak
3:3 (0:1) PK
zmak
Nýrsko
120
PK 7:8
Ne 21.10.2018 15:30
KPM
Zruč
znak
0:3 (0:1)
zmak
Rapid
140
So 13.10.2018 15:30
KPM
Rokycany
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč
100
Ne 07.10.2018 16:00
KPM
Zruč
znak
1:4 (1:2)
zmak
Mýto
100
Pá 28.09.2018 16:00
KPM
Tlumačov
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč
160
Ne 23.09.2018 16:00
KPM
Zruč
znak
4:1 (3:0)
zmak
Bolevec
155
So 15.09.2018 10:15
KPM
Petřín
znak
6:2 (3:1)
zmak
Zruč
100
Ne 09.09.2018 16:00
KPM
Zruč
znak
7:0 (3:0)
zmak
Stříbro
268
Ne 02.09.2018 17:00
KPM
Domažlice B
znak
5:2 (3:0)
zmak
Zruč
100
Ne 26.08.2018 16:00
KPM
Zruč
znak
2:1 (2:0)
zmak
Vejprnice
150
So 18.08.2018 17:00
KPM
Luby
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
90
Ne 12.08.2018 16:00
KPM
Zruč
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Horní Bříza
320
PK 4:5
Út 07.08.2018 18:10
(přátelsky)
Zruč
znak
3:1 (2:1)
zmak
Košutka
80
Pá 27.07.2018 18:00
(přátelsky)
Petřín U-19
znak
3:2 (1:2)
zmak
Zruč
65
So 21.07.2018 10:30
(přátelsky)
Černice
znak
3:3 (3:3)
zmak
Zruč
30
Pá 13.07.2018 18:00
(přátelsky)
Chotíkov
znak
5:3 (1:3)
zmak
Zruč
 
2017 / 2018
So 16.06.2018 17:00
1. A třída
Zruč
znak
7:2 (6:1)
zmak
Mocht
100
So 09.06.2018 17:00
1. A třída
Kralovice
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
Zruč
120
PK 2:4
So 02.06.2018 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:2 (1:1)
zmak
Bolevec
150
Ne 27.05.2018 16:00
1. A třída
Mrákov
znak
1:4 (0:3)
zmak
Zruč
110
So 19.05.2018 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:1 (2:0)
zmak
Svéradice
80
Ne 13.05.2018 17:00
1. A třída
Bukovec
znak
2:4 (1:2)
zmak
Zruč
160
So 05.05.2018 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:0 (:)
zmak
Hora
 
Kontumačně, hosté se nedostavili
So 28.04.2018 17:00
1. A třída
Chlumčany
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Zruč
120
PK 4:3
Út 24.04.2018 18:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (1:0)
zmak
Tlumačov
100
So 21.04.2018 17:00
1. A třída
Zruč
znak
5:1 (3:0)
zmak
Křimice
80
Út 17.04.2018 18:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
3:4 (0:3)
zmak
Rokycany
120
Ne 15.04.2018 14:00
1. A třída
Rokycany B
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Zruč
100
PK 5:4
So 31.03.2018 16:00
1. A třída
Černice
znak
2:4 (1:3)
zmak
Zruč
70
So 24.03.2018 15:00
1. A třída
Zruč
znak
PK 2:2 (1:0)
zmak
Košutka
68
PK 5:4
So 17.03.2018 15:00
1. A třída
Žichovice
znak
2:4 (1:2)
zmak
Zruč
53
So 10.03.2018 14:30
1. A třída
Zruč
znak
2:3 (0:2)
zmak
Nepomuk
150
So 03.03.2018 12:30
(přátelsky)
Zruč
znak
7:5 (2:2)
zmak
Chotíkov
10
Ne 25.02.2018 14:30
Pohár PKFS
Zruč
znak
PK 3:3 (1:1)
zmak
Mýto
30
PK 7:6
So 17.02.2018 12:30
(turnaj)
Lhota
znak
-:- (-:-)
zmak
Zruč
 
Ne 11.02.2018 14:30
(turnaj)
Zruč
znak
0:3 (0:2)
zmak
Chlumčany
 
Pá 09.02.2018 17:30
Pohár PKFS
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Rapid
50
Ne 04.02.2018 12:30
(turnaj)
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
M
20
So 27.01.2018 12:30
(turnaj)
Přeštice
znak
4:2 (3:1)
zmak
Zruč
30
Ne 21.01.2018 12:30
(turnaj)
Petřín U-19
znak
1:5 (1:2)
zmak
Zruč
8
St 17.01.2018 18:00
(turnaj)
Vejprnice
znak
5:0 (4:0)
zmak
Zruč
9
So 18.11.2017 13:30
1. A třída
Mocht
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
40
So 11.11.2017 14:00
1. A třída
Zruč
znak
4:3 (2:1)
zmak
Kralovice
80
So 04.11.2017 10:30
1. A třída
Bolevec
znak
0:4 (0:0)
zmak
Zruč
70
So 28.10.2017 14:30
1. A třída
Zruč
znak
4:0 (2:0)
zmak
Mrákov
120
So 21.10.2017 10:30
1. A třída
Svéradice
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč
50
So 14.10.2017 15:30
1. A třída
Zruč
znak
3:1 (2:0)
zmak
Bukovec
110
So 07.10.2017 16:00
1. A třída
Hora
znak
3:1 (3:0)
zmak
Zruč
50
So 30.09.2017 16:00
1. A třída
Zruč
znak
3:2 (1:1)
zmak
Chlumčany
150
So 23.09.2017 16:30
1. A třída
Křimice
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč
70
So 16.09.2017 16:30
1. A třída
Zruč
znak
5:0 (3:0)
zmak
Rokycany B
40
Ne 10.09.2017 16:00
1. A třída
Tlumačov
znak
3:0 (3:0)
zmak
Zruč
150
So 02.09.2017 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Černice
150
So 26.08.2017 17:00
1. A třída
Košutka
znak
0:5 (0:4)
zmak
Zruč
120
So 19.08.2017 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Žichovice
150
PK 5:6
So 12.08.2017 17:00
1. A třída
Nepomuk
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Zruč
171
PK 5:3
Ne 06.08.2017 17:00
(přátelsky)
Zruč
znak
2:0 (2:0)
zmak
Rapid
70
So 29.07.2017 17:00
(přátelsky)
Kaznějov
znak
1:5 (0:2)
zmak
Zruč
40
So 22.07.2017 18:00
(přátelsky)
Chotíkov
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč
 
So 15.07.2017 17:00
(přátelsky)
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Vejprnice
 
hřiště Druztová
2016 / 2017
So 17.06.2017 15:00
KPM
Rozvadov
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč
80
So 10.06.2017 17:00
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Lhota
200
So 03.06.2017 17:00
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Stříbro
120
So 27.05.2017 17:00
KPM
Bolevec
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč
65
So 20.05.2017 17:00
KPM
Zruč
znak
4:1 (2:0)
zmak
Svéradice
80
So 13.05.2017 17:00
KPM
Domažlice B
znak
4:2 (4:1)
zmak
Zruč
100
So 06.05.2017 17:00
KPM
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Nýrsko
120
So 29.04.2017 17:00
KPM
Chotíkov
znak
4:2 (1:1)
zmak
Zruč
110
So 22.04.2017 17:00
KPM
Zruč
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
Holýšov
120
PK 3:4
Pá 14.04.2017 17:00
KPM
Vejprnice
znak
0:2 (0:2)
zmak
Zruč
230
So 08.04.2017 16:30
KPM
Zruč
znak
3:1 (1:0)
zmak
Luby
150
So 01.04.2017 16:30
KPM
Rapid
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
80
So 25.03.2017 15:00
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Petřín
75
Ne 19.03.2017 15:00
KPM
Rokycany B
znak
PK 2:2 (1:0)
zmak
Zruč
70
PK 6:5
So 11.03.2017 14:30
KPM
Zruč
znak
1:2 (1:1)
zmak
Přeštice
150
So 25.02.2017 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
5:4 (2:3)
zmak
Úněšov
60
So 18.02.2017 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:4 (1:2)
zmak
Kaznějov
25
So 28.01.2017 17:00
(přátelsky)
Zruč
znak
2:4 (0:0)
zmak
Klatovy B
 
So 19.11.2016 13:30
KPM
Zruč
znak
2:4 (1:0)
zmak
Rozvadov
60
So 12.11.2016 14:00
KPM
Lhota
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč
75
Ne 06.11.2016 14:00
KPM
Stříbro
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč
150
Ne 30.10.2016 14:30
KPM
Nýrsko
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč
80
odloženo z 9.10.
Pá 28.10.2016 14:30
KPM
Zruč
znak
2:1 (0:1)
zmak
Bolevec
100
Ne 23.10.2016 14:00
KPM
Svéradice
znak
3:1 (1:0)
zmak
Zruč
65
So 15.10.2016 15:30
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:0)
zmak
Domažlice B
100
So 01.10.2016 16:00
KPM
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Chotíkov
125
So 24.09.2016 16:30
KPM
Holýšov
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
100
So 17.09.2016 16:30
KPM
Zruč
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Vejprnice
70
PK 1:4
Ne 11.09.2016 16:00
KPM
Luby
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč
170
So 03.09.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Rapid
100
PK 6:5
So 27.08.2016 10:15
KPM
Petřín
znak
3:2 (2:0)
zmak
Zruč
150
So 20.08.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Rokycany B
150
So 13.08.2016 10:15
KPM
Přeštice
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč
130
So 30.07.2016 17:00
(přátelsky)
Chotíkov
znak
2:1 (0:1)
zmak
Zruč
 
Út 26.07.2016 18:00
(přátelsky)
Kaznějov
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč
 
2015 / 2016
So 25.06.2016 17:00
(baráž)
Horní Bříza
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
321
St 22.06.2016 18:00
(baráž)
Zruč
znak
2:2 (0:1)
zmak
Horní Bříza
400
So 18.06.2016 17:00
KPM
Holýšov
znak
1:4 (1:2)
zmak
Zruč
105
So 11.06.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Lhota
250
PK 4:2
So 04.06.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
5:2 (3:1)
zmak
Horšovský Týn
150
Ne 29.05.2016 17:00
KPM
Sušice
znak
6:0 (4:0)
zmak
Zruč
120
So 21.05.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
1:4 (0:2)
zmak
Rapid
200
So 14.05.2016 17:00
KPM
Vejprnice
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
100
So 07.05.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Chotíkov
200
PK 0:2
So 30.04.2016 17:00
KPM
Luby
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
160
So 23.04.2016 17:00
KPM
Zruč
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Bolevec
95
PK 5:3
Ne 17.04.2016 16:00
KPM
Svéradice
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč
140
So 09.04.2016 16:30
KPM
Zruč
znak
1:4 (0:3)
zmak
Přeštice
101
So 02.04.2016 16:30
KPM
Domažlice B
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
91
Pá 25.03.2016 13:00
KPM
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Rozvadov
73
Ne 20.03.2016 15:00
KPM
Mýto
znak
3:2 (2:1)
zmak
Zruč
 
So 12.03.2016 13:30
KPM
Zruč
znak
0:3 (0:2)
zmak
Rokycany B
50
So 05.03.2016 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Kaznějov
15
Ne 28.02.2016 14:00
(turnaj)
Zruč
znak
4:0 (2:0)
zmak
M
8
Ne 21.02.2016 12:00
(turnaj)
Zruč
znak
3:4 (3:1)
zmak
Košutka
15
Ne 07.02.2016 12:00
(turnaj)
Rapid
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč
10
St 03.02.2016 18:00
(turnaj)
Zruč
znak
2:1 (2:0)
zmak
Petřín B
15
So 30.01.2016 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:3 (2:1)
zmak
Chrást
25
Ne 24.01.2016 16:00
(turnaj)
Rokycany
znak
5:1 (1:0)
zmak
Zruč
20
Ne 17.01.2016 14:00
(turnaj)
Chotíkov
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč
10
So 14.11.2015 13:30
KPM
Zruč
znak
2:7 (0:3)
zmak
Holýšov
80
So 07.11.2015 14:00
KPM
Lhota
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Zruč
100
PK 6:5
So 31.10.2015 14:00
KPM
Horšovský Týn
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč
60
So 24.10.2015 14:30
KPM
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Sušice
120
So 17.10.2015 15:30
KPM
Rapid
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Zruč
50
PK 4:3
So 10.10.2015 16:00
KPM
Zruč
znak
1:5 (1:2)
zmak
Vejprnice
120
So 03.10.2015 16:00
KPM
Chotíkov
znak
2:1 (0:0)
zmak
Zruč
80
So 26.09.2015 16:30
KPM
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Luby
100
So 19.09.2015 16:30
KPM
Bolevec
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
142
So 12.09.2015 17:00
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Svéradice
150
So 05.09.2015 17:00
KPM
Přeštice
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč
90
PK 1:2
So 29.08.2015 17:00
KPM
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Domažlice B
150
So 22.08.2015 15:00
KPM
Rozvadov
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
120
So 15.08.2015 17:00
KPM
Zruč
znak
3:2 (1:0)
zmak
Mýto
200
Branky: Křen Daniel 2, Král Adam - Švejda Martin, Tyc Martin
Ne 09.08.2015 17:00
KPM
Rokycany B
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč
100
Branky: Černý Michal, Pfeifer Patrik - Korelus František
Pá 31.07.2015 18:00
(přátelsky)
Kaznějov
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč
 
St 22.07.2015 18:00
(přátelsky)
Chotíkov
znak
0:5 (0:2)
zmak
Zruč
 
Ne 19.07.2015 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:1 (1:0)
zmak
Lhota
 
2014 / 2015
So 13.06.2015 15:00
KPM
Rapid
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč
80
Branky: Faist 2, Klekner - Haidlmayer; ŽK: 2:1
So 06.06.2015 17:00
KPM
Zruč
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Petřín
80
hř. Chrást, PK 6:7, Branky: Polák - Lisý; ŽK: 1:0
So 30.05.2015 17:00
KPM
Přeštice
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč
80
Branky: Bešta P. 3; ŽK: 0:2
So 23.05.2015 17:00
KPM
Zruč
znak
2:1 (0:0)
zmak
Rokycany B
80
hř. Chrást, Branky: Karpíšek, Král A. - Kořínek; ŽK: 1:2
So 16.05.2015 17:00
KPM
Rozvadov
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
Zruč
85
PK 3:5, Branky: Janoušek, Kubišta - Korelus, Král A.; ŽK: 1:2
So 09.05.2015 14:00
KPM
Zruč
znak
3:1 (3:1)
zmak
Horní Bříza
143
hř. Chrást, Branky: Nosek 2, Lauko - Tobrman; ŽK: 3:3
Ne 03.05.2015 17:00
KPM
Holýšov
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
200
Branky: Schamberger, Valachovič, Vítek - Korelus; ŽK: 0:4
So 25.04.2015 14:00
KPM
Zruč
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Hora
100
hř. Chrást, PK 4:5, Branky: Nosek - Vachuška; ŽK: 1:1
So 18.04.2015 17:00
KPM
Domažlice B
znak
3:2 (0:0)
zmak
Zruč
60
Branky: Waldmann 2, Šot - Král A., Král O.; ŽK: 2:2
So 11.04.2015 16:30
KPM
Zruč
znak
1:4 (0:0)
zmak
Koloveč
150
UMT, Hráno bez karet Branky: Nosek - Došek T., Gabriel, Kadlec, Černohorský
So 04.04.2015 16:30
KPM
Zruč
znak
3:0 (2:0)
zmak
Horšovský Týn
100
UMT, Branky: Jelínek, Korelus, Kroužel; ŽK: 0:1; ČK: 0:1
So 28.03.2015 15:00
KPM
Černice
znak
0:6 (0:3)
zmak
Zruč
100
Branky: Karpíšek 4, Lauko, Pokladník; ŽK: 2:3
So 21.03.2015 15:00
KPM
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Vejprnice
120
UMT, Branky: Lhotka; ŽK: 2:3
So 14.03.2015 11:00
KPM
Chotíkov
znak
1:1 (0:0) PK
zmak
Zruč
80
PK 4:5, Branky: Hartl - vlastní; ŽK: 4:2
So 07.03.2015 14:30
KPM
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Bolevec
80
UMT, Branky: Husník, Král A. - Šnaider; ŽK: 3:1; ČK: 1:1
So 28.02.2015 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:1 (1:1)
zmak
Kaznějov
50
Ne 22.02.2015 15:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
2:3 (1:2)
zmak
Chotíkov
 
branky: Karpíšek, Pokladník - Mašek, Mika D. Hartl, hráno bez karet
So 21.02.2015 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:1 (2:0)
zmak
Sp. Po
80
So 14.02.2015 13:00
Pohár PKFS
Košutka
znak
1:3 (1:2)
zmak
Zruč
30
So 07.02.2015 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:1 (0:0)
zmak
Rokycany B
 
So 31.01.2015 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
7:0 (4:0)
zmak
20
So 17.01.2015 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
4:4 (3:0)
zmak
Chrást
30
So 15.11.2014 13:30
KPM
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Rapid
150
Branky: Karpíšek P.; ŽK: 4:2
So 08.11.2014 10:15
KPM
Petřín
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč
120
Branky: Meszáros, Papáček, Zoubek, Šulc; ŽK: 0:4
So 01.11.2014 14:00
KPM
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Přeštice
100
Branky: Král A.; ŽK: 3:2
Ne 26.10.2014 14:30
KPM
Rokycany B
znak
4:1 (3:1)
zmak
Zruč
200
Branky: Král 2, Kořínek, Pfeifer - Eisenhammer; ŽK: 2:6; ČK: 1:1
So 18.10.2014 15:30
KPM
Zruč
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Rozvadov
200
PK 8:7, Branky: Eisenhammer - Čížek, hráno bez karet
So 11.10.2014 16:00
KPM
Horní Bříza
znak
2:5 (1:1)
zmak
Zruč
300
Branky: Filipec, Šimice - Hucl 2, Husník, Lauko, Nosek; ŽK: 5:3
So 04.10.2014 16:00
KPM
Zruč
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Holýšov
200
PK 5:4, Branky: Lauko - Schamberger; ŽK: 4:1; ČK: 1:0
St 01.10.2014 17:00
KPM
Koloveč
znak
8:1 (4:1)
zmak
Zruč
100
odloženo z 14.9. i z 24.9., Branky: Pavlík 3, Vojtko 2, Tesař, vlastní, Černohorský - Trnka; ŽK: 1:3
Ne 28.09.2014 16:30
KPM
Hora
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč
101
Branky: Forman 3, vlastní; ŽK: 2:1
So 20.09.2014 16:30
KPM
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Domažlice B
100
Ne 07.09.2014 15:00
KPM
Horšovský Týn
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč
150
hř. Oplotec
So 30.08.2014 17:00
KPM
Zruč
znak
5:2 (1:1)
zmak
Černice
200
Hráno bez karet
So 23.08.2014 17:00
KPM
Vejprnice
znak
3:2 (2:1)
zmak
Zruč
130
So 16.08.2014 17:00
KPM
Zruč
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Chotíkov
250
PK 2:4
So 09.08.2014 17:00
KPM
Bolevec
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč
250
Branky: Soukup; ŽK: 2:2
So 02.08.2014 17:00
(přátelsky)
Kaznějov
znak
2:6 (1:2)
zmak
Zruč
 
St 23.07.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:2 (2:1)
zmak
Holýšov
 
2013 / 2014
Ne 22.06.2014 17:00
(baráž)
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Stod
660
Branky: Nosek 2, ŽK: 3:2, Diváci: 660
Čt 19.06.2014 18:00
(baráž)
Stod
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč
250
Branky: Snášel, Jelínek - Karpíšek, ŽK: 3:1, Diváci: 250
So 14.06.2014 17:00
1. A třída
Staňkov
znak
3:2 (2:2)
zmak
Zruč
50
So 07.06.2014 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:1 (0:1)
zmak
Křimice
150
So 31.05.2014 17:00
1. A třída
Město Touškov
znak
0:8 (0:4)
zmak
Zruč
80
So 24.05.2014 17:00
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Nýřany
100
Ne 18.05.2014 16:00
1. A třída
Svéradice
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč
90
So 10.05.2014 17:00
1. A třída
Zruč
znak
4:1 (1:1)
zmak
Nýrsko
150
So 03.05.2014 17:00
1. A třída
Rozvadov
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč
90
So 26.04.2014 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
SENCO B
150
Ne 20.04.2014 15:00
1. A třída
Ch.
znak
3:1 (0:1)
zmak
Zruč
120
So 12.04.2014 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Horšovský Týn
150
Ne 06.04.2014 16:30
1. A třída
Mocht
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč
100
So 29.03.2014 15:00
1. A třída
Zruč
znak
3:1 (2:1)
zmak
Žihle
150
So 22.03.2014 15:00
1. A třída
Sp. Po
znak
2:2 (2:1) PK
zmak
Zruč
130
PK 4:5
So 15.03.2014 14:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Chlumčany
50
So 08.03.2014 14:30
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Černice
100
So 01.03.2014 18:30
(přátelsky)
Zruč
znak
3:2 (2:2)
zmak
Kaznějov
 
St 26.02.2014 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
2:2 (1:0)
zmak
Lhota
 
Pá 21.02.2014 19:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:2 (1:2)
zmak
Přeštice B
 
So 15.02.2014 12:30
(přátelsky)
Zruč
znak
1:2 (1:2)
zmak
 
So 01.02.2014 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
2:2 (1:1)
zmak
Chotíkov
 
So 25.01.2014 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
5:0 (3:0)
zmak
Třemošná
 
So 16.11.2013 13:30
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Staňkov
60
Ne 10.11.2013 14:00
1. A třída
Křimice
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Zruč
100
PK 3:4
So 02.11.2013 14:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Město Touškov
50
So 26.10.2013 14:30
1. A třída
Nýřany
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 19.10.2013 15:30
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Svéradice
100
So 12.10.2013 16:00
1. A třída
Nýrsko
znak
3:2 (0:2)
zmak
Zruč
80
So 05.10.2013 16:00
1. A třída
Zruč
znak
1:4 (0:2)
zmak
Rozvadov
100
Pá 27.09.2013 18:00
1. A třída
SENCO B
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Zruč
100
hřiště UMT, PK 9:8
So 21.09.2013 16:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (0:1)
zmak
Ch.
100
Ne 15.09.2013 15:00
1. A třída
Horšovský Týn
znak
5:2 (3:1)
zmak
Zruč
150
So 07.09.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:2 (1:1)
zmak
Mocht
150
So 31.08.2013 17:00
1. A třída
Žihle
znak
4:2 (1:1)
zmak
Zruč
105
So 24.08.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:2 (1:1)
zmak
Sp. Po
100
So 17.08.2013 17:00
1. A třída
Chlumčany
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Zruč
80
PK 2:4
So 10.08.2013 17:00
1. A třída
Černice
znak
2:1 (2:1)
zmak
Zruč
135
So 03.08.2013 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:3 (1:1)
zmak
SpVgg Unterstall/Joshofen
 
Čt 01.08.2013 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
6:1 (2:0)
zmak
FC Gottfrieding U-19
 
Út 23.07.2013 18:00
(přátelsky)
Přeštice
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč
 
So 20.07.2013 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
4:4 (0:2)
zmak
Horní Bříza
 
2012 / 2013
Ne 16.06.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
10:3 (4:0)
zmak
Dlouhý Újezd
150
St 12.06.2013 18:00
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Nýrsko
80
odloženo z 1.6.
So 08.06.2013 17:00
1. A třída
Žihle
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
110
So 25.05.2013 17:00
1. A třída
Nepomuk
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Zruč
120
PK 2:4
So 18.05.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
0:3 (0:1)
zmak
Město Touškov
100
So 11.05.2013 17:00
1. A třída
Chlumčany
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč
50
So 04.05.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:2 (1:0)
zmak
Svéradice
100
So 27.04.2013 17:00
1. A třída
Bolevec
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč
80
So 20.04.2013 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:2 (1:0)
zmak
Nýřany
60
St 17.04.2013 17:00
1. A třída
Stříbro
znak
3:0 (:)
zmak
Zruč
60
Odloženo z 17.3., Kontumace z důvodu neoprávněného startu Pavla Kalaše, původní výsledek 2:1
So 13.04.2013 16:30
1. A třída
Černice
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Zruč
80
PK 3:2
So 06.04.2013 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:3 (:)
zmak
Rozvadov
80
Kontumace z důvodu neoprávněného startu Pavla Kalaše, původní výsledek 0:3
So 30.03.2013 15:00
1. A třída
Sp. Po
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč
60
So 23.03.2013 15:00
1. A třída
Zruč
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Rokycany B
30
PK 3:4
So 09.03.2013 14:30
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Přimda
60
So 02.03.2013 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:4 (1:1)
zmak
 
So 23.02.2013 14:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
1:5 (1:3)
zmak
Horní Bříza
 
Ne 17.02.2013 16:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:4 (1:1)
zmak
Ch.
 
So 16.02.2013 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:3 (1:1)
zmak
Chotíkov
 
So 02.02.2013 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:5 (0:1)
zmak
Křimice
 
So 17.11.2012 13:30
1. A třída
Dlouhý Újezd
znak
3:2 (2:1)
zmak
Zruč
40
So 10.11.2012 14:00
1. A třída
Zruč
znak
1:3 (0:1)
zmak
Žihle
100
So 03.11.2012 14:00
1. A třída
Nýrsko
znak
2:2 (1:2) PK
zmak
Zruč
90
PK 7:8
So 27.10.2012 14:30
1. A třída
Zruč
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Nepomuk
50
PK 3:0
So 20.10.2012 15:30
1. A třída
Město Touškov
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
120
So 13.10.2012 16:00
1. A třída
Zruč
znak
1:3 (0:2)
zmak
Chlumčany
100
So 06.10.2012 16:00
1. A třída
Svéradice
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč
120
So 29.09.2012 16:30
1. A třída
Zruč
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Bolevec
150
PK 4:1
So 22.09.2012 15:30
1. A třída
Nýřany
znak
4:2 (2:0)
zmak
Zruč
200
So 15.09.2012 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:3 (0:3)
zmak
Černice
100
Ne 09.09.2012 17:00
1. A třída
Rozvadov
znak
2:1 (0:1)
zmak
Zruč
330
So 01.09.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Sp. Po
120
Ne 26.08.2012 17:00
1. A třída
Rokycany B
znak
1:2 (0:2)
zmak
Zruč
 
So 18.08.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Stříbro
150
So 11.08.2012 17:00
1. A třída
Přimda
znak
1:3 (0:2)
zmak
Zruč
100
So 04.08.2012 18:00
(přátelsky)
Přeštice
znak
4:1 (2:1)
zmak
Zruč
 
So 28.07.2012 17:00
(přátelsky)
Chotíkov
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
30
So 21.07.2012 16:30
(přátelsky)
Druztová
znak
0:6 (0:3)
zmak
Zruč
80
2011 / 2012
So 16.06.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (0:0)
zmak
Nepomuk
150
So 09.06.2012 17:00
1. A třída
Žákava
znak
4:1 (1:1)
zmak
Zruč
80
So 02.06.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Domažlice B
100
So 26.05.2012 17:00
1. A třída
Sušice
znak
4:0 (2:0)
zmak
Zruč
200
So 19.05.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
PK 3:3 (1:1)
zmak
Křimice
150
PK 4:3
So 12.05.2012 15:00
1. A třída
Chlumčany
znak
4:1 (2:1)
zmak
Zruč
70
So 05.05.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Město Touškov
105
Ne 29.04.2012 17:00
1. A třída
Luby
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 21.04.2012 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:3 (1:2)
zmak
Dlouhý Újezd
120
So 14.04.2012 16:30
1. A třída
Černice
znak
2:2 (1:1) PK
zmak
Zruč
120
PK 2:4
So 07.04.2012 16:30
1. A třída
Zruč
znak
PK 3:3 (3:1)
zmak
Nýrsko
150
PK 4:3
So 31.03.2012 16:00
1. A třída
Blovice
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč
50
So 24.03.2012 15:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Mýto
70
Ne 18.03.2012 15:00
1. A třída
Žihle
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
150
So 10.03.2012 14:30
1. A třída
Zruč
znak
1:2 (1:0)
zmak
Přimda
100
So 03.03.2012 13:00
(přátelsky)
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Sp. Po
 
Ne 26.02.2012 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:4 (0:2)
zmak
 
So 25.02.2012 15:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
0:3 (0:1)
zmak
Chrást
 
So 18.02.2012 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
4:0 (4:0)
zmak
Petřín B
 
So 11.02.2012 13:30
Pohár PKFS
Košutka
znak
3:5 (0:3)
zmak
Zruč
 
So 04.02.2012 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
6:1 (2:0)
zmak
Mladotice
 
So 28.01.2012 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:3 (1:1)
zmak
St. Plzenec
 
So 19.11.2011 13:30
1. A třída
Nepomuk
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč
80
So 12.11.2011 14:00
1. A třída
Zruč
znak
PK 1:1 (1:1)
zmak
Žákava
100
PK 4:3
Ne 06.11.2011 14:00
1. A třída
Domažlice B
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč
100
So 29.10.2011 14:30
1. A třída
Zruč
znak
0:4 (0:1)
zmak
Sušice
80
So 22.10.2011 15:30
1. A třída
Křimice
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč
80
So 15.10.2011 15:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Chlumčany
100
So 08.10.2011 16:00
1. A třída
Město Touškov
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč
150
So 01.10.2011 16:00
1. A třída
Zruč
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Luby
130
PK: 3:4
Ne 25.09.2011 16:30
1. A třída
Dlouhý Újezd
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
150
So 17.09.2011 16:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (2:1)
zmak
Černice
200
So 10.09.2011 17:00
1. A třída
Nýrsko
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč
100
So 03.09.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:2 (1:1)
zmak
Blovice
100
Ne 28.08.2011 17:00
1. A třída
Mýto
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Zruč
220
PK 4:3
So 20.08.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Žihle
150
Ne 14.08.2011 15:00
1. A třída
Přimda
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč
150
Út 09.08.2011 18:00
(přátelsky)
Petřín B
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč
 
So 06.08.2011 17:00
(přátelsky)
Mladotice
znak
1:1 (1:0)
zmak
Zruč
 
Ne 31.07.2011 17:30
(přátelsky)
Zruč
znak
3:1 (0:0)
zmak
Druztová
 
So 30.07.2011 10:30
(přátelsky)
Rokycany
znak
0:3 (0:2)
zmak
Zruč
 
Čt 28.07.2011 18:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Letná
 
So 23.07.2011 17:00
(přátelsky)
Nýřany
znak
3:2 (3:0)
zmak
Zruč
 
2010 / 2011
So 18.06.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Křimice
120
Ne 12.06.2011 17:00
1. A třída
Luby
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
150
So 04.06.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:3 (1:2)
zmak
Chotíkov
200
So 28.05.2011 17:00
1. A třída
Nepomuk
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zruč
120
So 21.05.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:4 (0:3)
zmak
Domažlice B
80
Ne 15.05.2011 16:00
1. A třída
Str
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč
180
Ne 08.05.2011 17:00
1. A třída
Klatovy
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
100
St 04.05.2011 18:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
1:4 (0:2)
zmak
Chrást
 
So 30.04.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:3 (0:2)
zmak
Horšovský Týn
200
So 23.04.2011 17:00
1. A třída
Nýřany
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
150
St 20.04.2011 17:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
6:0 (2:0)
zmak
Město Touškov
 
So 16.04.2011 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Sušice
200
Ne 10.04.2011 16:30
1. A třída
Mýto
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč
120
So 02.04.2011 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zbiroh
200
So 26.03.2011 15:00
1. A třída
Chlumčany
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč
60
So 19.03.2011 15:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (1:0)
zmak
Blovice
150
Ne 13.03.2011 14:30
1. A třída
Hora
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč
120
So 05.03.2011 14:00
(přátelsky)
Zruč
znak
2:4 (1:3)
zmak
Vejprnice
 
So 26.02.2011 14:00
Pohár PKFS
Zruč
znak
2:1 (2:0)
zmak
Bolevec
 
Ne 20.02.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
4:0 (1:0)
zmak
Druztová
 
So 12.02.2011 10:00
Pohár PKFS
Kralovice
znak
0:4 (0:2)
zmak
Zruč
 
So 05.02.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
3:2 (2:0)
zmak
Tlučná
 
So 29.01.2011 15:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:3 (1:0)
zmak
Chrást
 
So 13.11.2010 14:00
1. A třída
Křimice
znak
0:3 (0:0)
zmak
Zruč
180
So 06.11.2010 14:00
1. A třída
Zruč
znak
4:2 (3:0)
zmak
Luby
150
So 30.10.2010 14:30
1. A třída
Chotíkov
znak
4:0 (1:0)
zmak
Zruč
120
So 23.10.2010 15:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (0:1)
zmak
Nepomuk
120
Ne 17.10.2010 15:30
1. A třída
Domažlice B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 09.10.2010 16:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Str
130
So 02.10.2010 16:00
1. A třída
Zruč
znak
4:0 (2:0)
zmak
Klatovy
150
Ne 26.09.2010 15:00
1. A třída
Horšovský Týn
znak
4:1 (3:1)
zmak
Zruč
120
So 18.09.2010 16:30
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (1:0)
zmak
Nýřany
150
Ne 12.09.2010 17:00
1. A třída
Sušice
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
160
So 04.09.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:0 (2:0)
zmak
Mýto
150
So 28.08.2010 17:00
1. A třída
Zbiroh
znak
2:2 (0:0)
zmak
Zruč
120
So 21.08.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Chlumčany
120
So 14.08.2010 17:00
1. A třída
Blovice
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč
130
So 07.08.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
0:5 (0:2)
zmak
Hora
100
Út 03.08.2010 18:00
(přátelsky)
Rokycany
znak
5:1 (2:1)
zmak
Zruč
 
So 31.07.2010 18:00
(přátelsky)
Chrást
znak
10:2 (6:0)
zmak
Zruč
 
So 24.07.2010 17:00
(přátelsky)
Rapid
znak
3:1 (2:0)
zmak
Zruč
 
2009 / 2010
So 19.06.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
3:1 (1:1)
zmak
Nepomuk
120
So 12.06.2010 17:00
1. A třída
Zbiroh
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč
128
So 05.06.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
4:3 (1:1)
zmak
Manětín
150
So 29.05.2010 17:00
1. A třída
Chlumčany
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč
110
So 22.05.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (1:0)
zmak
Křimice
120
So 15.05.2010 17:00
1. A třída
Stod
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč
160
So 08.05.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:2 (0:1)
zmak
Sušice
150
Pá 30.04.2010 18:00
1. A třída
Příkosice
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 24.04.2010 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:3 (1:2)
zmak
Zbůch
150
Ne 18.04.2010 17:00
1. A třída
Domažlice B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 10.04.2010 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Nýřany
150
So 03.04.2010 16:30
1. A třída
Staňkov
znak
5:0 (2:0)
zmak
Zruč
70
So 27.03.2010 15:00
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Str
150
So 20.03.2010 15:00
1. A třída
Luby
znak
0:4 (0:1)
zmak
Zruč
50
So 13.03.2010 14:30
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Nýrsko
70
So 14.11.2009 14:00
1. A třída
Nepomuk
znak
1:1 (0:1)
zmak
Zruč
120
So 07.11.2009 14:00
1. A třída
Zruč
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zbiroh
150
Ne 01.11.2009 14:00
1. A třída
Manětín
znak
3:1 (1:1)
zmak
Zruč
150
So 24.10.2009 14:30
1. A třída
Zruč
znak
2:1 (0:1)
zmak
Chlumčany
150
So 17.10.2009 15:30
1. A třída
Křimice
znak
2:2 (0:2)
zmak
Zruč
100
So 10.10.2009 16:00
1. A třída
Zruč
znak
2:2 (0:2)
zmak
Stod
200
Ne 04.10.2009 16:00
1. A třída
Sušice
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
250
So 26.09.2009 16:30
1. A třída
Zruč
znak
0:3 (0:1)
zmak
Příkosice
212
Ne 20.09.2009 16:30
1. A třída
Zbůch
znak
1:2 (0:0)
zmak
Zruč
80
So 12.09.2009 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Domažlice B
150
So 05.09.2009 17:00
1. A třída
Nýřany
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč
100
So 29.08.2009 17:00
1. A třída
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Staňkov
150
Ne 23.08.2009 16:00
1. A třída
Str
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč
250
So 15.08.2009 17:00
1. A třída
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Luby
150
So 08.08.2009 17:00
1. A třída
Nýrsko
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč
160
2008 / 2009
So 20.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč
50
Ne 14.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Rakov
150
Ne 07.06.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč
200
Ne 31.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:1 (2:1)
zmak
VS Plzeň
180
Ne 24.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Mýto
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč
200
So 16.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:2 (0:0)
zmak
Černice
100
So 09.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Tlučná
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
150
So 02.05.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Rokycany B
120
So 25.04.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Chotíkov
znak
1:4 (0:4)
zmak
Zruč
100
Čt 16.04.2009 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:0 (2:0)
zmak
Mladotice
70
So 11.04.2009 16:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:1 (3:0)
zmak
Košutka
90
So 04.04.2009 16:30
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč
120
So 28.03.2009 15:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:0 (2:0)
zmak
Malesice
300
So 15.11.2008 13:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Kralovice
100
So 08.11.2008 14:00
1. B třída, sk. C
Rakov
znak
1:4 (0:2)
zmak
Zruč
50
So 01.11.2008 14:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:0)
zmak
Hrádek
100
So 25.10.2008 14:30
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
1:2 (1:1)
zmak
Zruč
120
So 18.10.2008 15:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:1 (1:0)
zmak
Mýto
150
So 11.10.2008 16:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
5:1 (1:0)
zmak
Zruč
100
So 04.10.2008 16:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:2 (2:0)
zmak
Tlučná
100
Ne 28.09.2008 16:30
1. B třída, sk. C
Rokycany B
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč
100
So 20.09.2008 16:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Chotíkov
150
So 13.09.2008 17:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
2:7 (1:5)
zmak
Zruč
200
Ne 07.09.2008 17:00
1. B třída, sk. C
Košutka
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
100
So 30.08.2008 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová
150
So 23.08.2008 15:00
1. B třída, sk. C
Malesice
znak
1:4 (1:2)
zmak
Zruč
60
Čt 31.07.2008 17:00
(přátelsky)
Zruč
znak
1:9 (:)
zmak
Alki Larnaca F.C.
 
2007 / 2008
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Tlučná
znak
3:0 (1:0)
zmak
Zruč
80
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
8:2 (4:1)
zmak
Plasy
200
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Příkosice
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč
150
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Druztová
200
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
50
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (0:0)
zmak
Rakov
120
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
130
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:5 (1:2)
zmak
Mladotice
150
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Sulkov
znak
2:2 (1:0)
zmak
Zruč
150
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:1 (3:0)
zmak
Union
90
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:2 (2:1)
zmak
Malesice
120
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
2:2 (1:2)
zmak
Zruč
180
So 15.03.2008 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:0 (0:0)
zmak
Kaznějov
40
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Tlučná
150
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Plasy
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zruč
100
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:1 (1:0)
zmak
Příkosice
150
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
1:3 (1:1)
zmak
Zruč
120
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:1 (1:0)
zmak
Kralovice
100
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Rakov
znak
2:3 (0:1)
zmak
Zruč
60
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:1 (1:1)
zmak
Černice
100
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
2:3 (1:1)
zmak
Zruč
80
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:1 (1:0)
zmak
Sulkov
150
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Union
znak
1:2 (1:2)
zmak
Zruč
40
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Malesice
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
80
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:1 (1:1)
zmak
Sp. Po
120
St 15.08.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
2:1 (2:0)
zmak
Zruč
100
2006 / 2007
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Příkosice
znak
1:2 (0:1)
zmak
Zruč
110
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Druztová
200
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zbiroh
znak
2:1 (2:1)
zmak
Zruč
50
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:1 (3:0)
zmak
Hrádek
50
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
6:1 (3:0)
zmak
Zruč
120
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Malesice
100
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Chotíkov
znak
4:1 (2:0)
zmak
Zruč
100
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:3 (0:0)
zmak
Mladotice
120
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:0 (1:0)
zmak
Slovan
80
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Dýšina
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč
80
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (2:0)
zmak
Plasy
75
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
2:2 (1:2)
zmak
Zruč
25
Hráno bez Karet
Po 01.01.2007 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Kralovice
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:2 (0:1)
zmak
Příkosice
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
1:1 (1:0)
zmak
Zruč
130
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Zbiroh
150
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
1:2 (1:0)
zmak
Zruč
50
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:2 (3:1)
zmak
Černice
70
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Malesice
znak
4:1 (3:0)
zmak
Zruč
60
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:1 (1:0)
zmak
Chotíkov
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
7:2 (5:2)
zmak
Zruč
150
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Slovan
znak
1:3 (0:1)
zmak
Zruč
50
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Dýšina
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Plasy
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Kaznějov
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč
80
2005 / 2006
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
2:3 (0:2)
zmak
Zruč
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:1 (1:1)
zmak
SENCO
40
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zbiroh
znak
3:0 (0:0)
zmak
Zruč
 
Kontumace, nedohráno m. počet hráčů hostí
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
5:0 (2:0)
zmak
Mladotice
80
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Břasy
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč
180
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:3 (0:1)
zmak
Kralovice
120
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Žákava
znak
5:0 (0:0)
zmak
Zruč
150
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:2 (1:1)
zmak
Černice
100
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Z
znak
3:0 (2:0)
zmak
Zruč
120
NT 8.5. - hráno bez karet
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:0 (0:0)
zmak
Druztová
150
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč
30
Ne 01.01.2006 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Hrádek
50
hráno bez karet
2004 / 2005
So 04.06.2005 00:00
1. B třída, sk. C
VS Plzeň
znak
4:0 (4:0)
zmak
Zruč
70
So 28.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:2 (0:0)
zmak
Mladotice
60
So 21.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:2 (0:2)
zmak
Radnice
70
So 14.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Chrást
znak
8:0 (3:0)
zmak
Zruč
200
So 07.05.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:0 (1:0)
zmak
Kaznějov
100
So 30.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Příkosice
znak
2:2 (1:1)
zmak
Zruč
60
So 23.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:1 (1:1)
zmak
Zbiroh
120
So 16.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
80
So 09.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Druztová
150
ŽK: 4:3
So 02.04.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Sp. Po
znak
2:1 (1:0)
zmak
Zruč
190
ŽK: 1:2
So 26.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Žákava
60
ŽK: 4:1
So 19.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Strašice
znak
0:1 (0:0)
zmak
Zruč
100
ŽK: 2:4
So 12.03.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:2 (0:0)
zmak
Hrádek
100
ŽK: 1:2
2005 / 2006
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
100
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
SENCO
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
30
15.9.2005
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (1:1)
zmak
Zbiroh
80
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
4:2 (1:0)
zmak
Zruč
100
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Břasy
znak
2:2 (0:1)
zmak
Zruč
180
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Sp. Po
50
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Kralovice
znak
3:2 (1:0)
zmak
Zruč
150
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:1 (0:1)
zmak
Žákava
120
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Černice
znak
2:2 (0:1)
zmak
Zruč
130
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
2:1 (2:0)
zmak
Z
120
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
1:1 (1:0)
zmak
Zruč
200
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
3:2 (1:0)
zmak
Kaznějov
120
So 01.01.2005 00:00
1. B třída, sk. C
Hrádek
znak
2:0 (0:0)
zmak
Zruč
50
2004 / 2005
So 13.11.2004 14:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:3 (0:0)
zmak
VS Plzeň
60
ŽK: 3:0
So 06.11.2004 14:00
1. B třída, sk. C
Mladotice
znak
5:1 (2:0)
zmak
Zruč
100
ŽK: 1:0
Ne 31.10.2004 14:30
1. B třída, sk. C
Radnice
znak
0:2 (0:1)
zmak
Zruč
70
ŽK: 2:1
So 23.10.2004 15:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:0 (0:0)
zmak
Chrást
200
ŽK: 2:1
So 16.10.2004 15:30
1. B třída, sk. C
Kaznějov
znak
2:4 (1:3)
zmak
Zruč
50
ŽK: 3:4
So 09.10.2004 16:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
0:2 (0:1)
zmak
Příkosice
70
ŽK: 0:6
So 02.10.2004 16:00
1. B třída, sk. C
Zbiroh
znak
2:4 (2:2)
zmak
Zruč
100
ŽK: 3:3
So 25.09.2004 16:30
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
4:2 (2:1)
zmak
Černice
190
ŽK: 3:5
So 18.09.2004 16:30
1. B třída, sk. C
Druztová
znak
3:1 (2:1)
zmak
Zruč
150
ŽK: 2:2
So 11.09.2004 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč
znak
1:0 (0:0)
zmak
Sp. Po
100
ŽK: 2:2
Ne 05.09.2004 17:00
1. B třída, sk. C
Žákava
znak
1:1 (0:0)
zmak
Zruč
150
ŽK: 1:2
So 28.08.2004 17:00
1. B třída, sk. C
Zruč