TJ Prazdroj Plzeň - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Prazdroj Plzeň

SEZONA: 2018 / 2019

PŘEHLED ZÁPASŮ
Datum
Soutěž
Domácí
 
Skóre
 
Hosté
Diváků
Pozn.
2019 / 2020
So 16.11.2019 13:30
MPM
Prazdroj
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Litice
15
PK 3:4
So 09.11.2019 15:00
MPM
Chrást
znak
2:1 (2:1)
zmak
Prazdroj
25
So 02.11.2019 14:00
MPM
Prazdroj
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Rapid B
10
PK 6:5
Ne 27.10.2019 13:00
MPM
Zruč B
znak
9:1 (3:1)
zmak
Prazdroj
50
So 19.10.2019 15:30
MPM
Prazdroj
znak
3:0 (1:0)
zmak
Letná
25
Ne 13.10.2019 15:30
MPM
Košutka B
znak
PK 2:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
20
PK 4:3
Ne 06.10.2019 16:00
MPM
VS Plzeň
znak
0:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
40
So 28.09.2019 16:00
MPM
Prazdroj
znak
1:3 (1:1)
zmak
Černice B
15
So 21.09.2019 16:30
MPM
Druztová
znak
7:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
So 14.09.2019 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:10 (0:4)
zmak
Lhota B
32
So 07.09.2019 17:45
MPM
Hradiště
znak
PK 2:2 (1:0)
zmak
Prazdroj
35
PK 4:2
So 31.08.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
5:0 (3:0)
zmak
Chotíkov B
10
So 24.08.2019 17:00
MPM
Union
znak
6:0 (4:0)
zmak
Prazdroj
57
2018 / 2019
So 15.06.2019 17:00
MPM
Zruč B
znak
6:1 (4:1)
zmak
Prazdroj
70
So 08.06.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:2 (0:1) PK
zmak
Chotíkov B
30
PK 4:5
Pá 31.05.2019 18:00
MPM
Hradiště
znak
5:3 (2:1)
zmak
Prazdroj
150
So 25.05.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:4 (1:3)
zmak
Union
10
Ne 19.05.2019 17:00
MPM
Rapid B
znak
PK 1:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
15
PK 5:4
So 11.05.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:5 (1:4)
zmak
Litice
25
Ne 05.05.2019 17:00
MPM
Černice B
znak
5:0 (2:0)
zmak
Prazdroj
20
So 27.04.2019 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:4 (0:2)
zmak
Druztová
20
So 20.04.2019 16:00
MPM
Vochov
znak
1:3 (0:0)
zmak
Prazdroj
35
So 13.04.2019 16:30
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (0:0)
zmak
Chrást
20
So 06.04.2019 16:30
MPM
Smíchov
znak
11:1 (6:1)
zmak
Prazdroj
50
So 30.03.2019 16:00
MPM
Prazdroj
znak
2:9 (1:5)
zmak
Dýšina
30
Ne 24.03.2019 10:30
MPM
Lhota B
znak
1:5 (1:3)
zmak
Prazdroj
20
So 17.11.2018 13:30
MPM
Prazdroj
znak
5:2 (3:2)
zmak
Zruč B
20
Ne 11.11.2018 14:00
MPM
Chotíkov B
znak
PK 3:3 (1:3)
zmak
Prazdroj
35
PK 3:1
So 03.11.2018 14:00
MPM
Prazdroj
znak
PK 1:1 (0:1)
zmak
Hradiště
37
PK 5:4
So 27.10.2018 14:30
MPM
Union
znak
7:3 (3:2)
zmak
Prazdroj
23
So 20.10.2018 15:30
MPM
Prazdroj
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Rapid B
25
PK 4:2
So 13.10.2018 15:30
MPM
Litice
znak
6:1 (4:1)
zmak
Prazdroj
47
So 06.10.2018 16:00
MPM
Prazdroj
znak
2:1 (1:0)
zmak
Černice B
20
So 29.09.2018 16:00
MPM
Druztová
znak
2:3 (2:1)
zmak
Prazdroj
50
So 22.09.2018 16:30
MPM
Prazdroj
znak
1:0 (0:0)
zmak
Vochov
23
So 15.09.2018 16:30
MPM
Chrást
znak
1:1 (1:0) PK
zmak
Prazdroj
60
PK 2:3
So 08.09.2018 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:4 (3:2)
zmak
Smíchov
40
So 01.09.2018 17:00
MPM
Dýšina
znak
8:6 (3:4)
zmak
Prazdroj
30
So 25.08.2018 17:00
MPM
Prazdroj
znak
9:0 (5:0)
zmak
Lhota B
22
2017 / 2018
Čt 28.09.2017 16:00
Pohár OFS PM
Prazdroj
znak
2:7 (0:2)
zmak
Letná
9
2016 / 2017
St 28.09.2016 16:00
Pohár OFS PM
Letná
znak
5:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
30
2015 / 2016
St 28.10.2015 14:00
Pohár OFS PM
Košutka B
znak
8:1 (5:1)
zmak
Prazdroj
15
2014 / 2015
Čt 16.10.2014 16:30
Pohár OFS PM
Prazdroj
znak
2:3 (1:2)
zmak
Bolevec B
13
Branky: Haniger Lukáš, Tupý David - Kalčík Václav 2, Šnaider Ondřej; Rozhodčí: Švantner
2013 / 2014
So 14.06.2014 17:00
MPM
Zruč B
znak
PK 2:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
80
PK 3:0
So 07.06.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (1:1)
zmak
Bukovec
40
Ne 01.06.2014 15:00
MPM
Malesice
znak
0:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
So 24.05.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:4 (0:1)
zmak
Union
20
Ne 18.05.2014 17:00
MPM
Bolevec B
znak
PK 1:1 (1:1)
zmak
Prazdroj
15
PK 3:0
So 10.05.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:5 (0:3)
zmak
Chotíkov B
10
So 03.05.2014 17:00
MPM
Košutka
znak
2:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
90
Út 29.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
Prazdroj
znak
0:2 (:)
zmak
Letná
 
So 26.04.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Smíchov
35
PK 9:8
St 23.04.2014 18:00
Pohár OFS PM
Prazdroj
znak
7:3 (:)
zmak
Hradiště
 
Ne 20.04.2014 14:00
MPM
Letná
znak
1:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
50
So 12.04.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (4:0)
zmak
Dýšina
28
So 05.04.2014 16:30
MPM
Litice
znak
PK 1:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
60
PK 4:3
So 29.03.2014 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:2 (2:1)
zmak
VS Plzeň
28
So 22.03.2014 15:00
MPM
Slovan
znak
2:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
30
So 16.11.2013 13:30
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
30
So 09.11.2013 14:00
MPM
Bukovec
znak
2:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
30
So 02.11.2013 14:00
MPM
Prazdroj
znak
1:4 (0:3)
zmak
Malesice
30
So 26.10.2013 14:30
MPM
Union
znak
PK 2:2 (1:1)
zmak
Prazdroj
50
PK 4:3
So 19.10.2013 15:30
MPM
Prazdroj
znak
5:2 (3:0)
zmak
Bolevec B
20
Ne 13.10.2013 16:00
MPM
Chotíkov B
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Prazdroj
30
PK 3:4
So 05.10.2013 16:00
MPM
Prazdroj
znak
0:4 (0:2)
zmak
Košutka
45
Ne 29.09.2013 16:30
MPM
Smíchov
znak
3:1 (3:0)
zmak
Prazdroj
40
So 21.09.2013 16:30
MPM
Prazdroj
znak
PK 1:3 (0:2)
zmak
Letná
25
So 14.09.2013 17:00
MPM
Dýšina
znak
7:0 (3:0)
zmak
Prazdroj
30
So 07.09.2013 16:30
MPM
Prazdroj
znak
2:4 (1:2)
zmak
Litice
20
So 31.08.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
3:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
40
So 24.08.2013 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:3 (0:1) PK
zmak
Slovan
20
PK 6:7
2012 / 2013
So 15.06.2013 17:00
MPM
Křimice B
znak
2:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
25
Út 11.06.2013 17:30
MPM
Prazdroj
znak
4:2 (2:1)
zmak
Smíchov
15
odloženo z 1.6.
So 08.06.2013 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:4 (2:1) PK
zmak
Union
5
PK 3:5
So 25.05.2013 17:00
MPM
Košutka
znak
6:1 (1:1)
zmak
Prazdroj
81
So 18.05.2013 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:0 (1:0)
zmak
Bolevec B
10
So 11.05.2013 17:00
MPM
VS Plzeň
znak
6:2 (4:0)
zmak
Prazdroj
25
St 08.05.2013 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
St. Plzenec
70
odloženo z 23.3. PK 5:6
So 04.05.2013 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:0 (1:0)
zmak
Bukovec
25
Ne 28.04.2013 17:00
MPM
Zruč B
znak
0:2 (0:2)
zmak
Prazdroj
62
So 20.04.2013 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:2 (0:1)
zmak
Hradiště
15
So 13.04.2013 16:30
MPM
Dýšina
znak
2:3 (:)
zmak
Prazdroj
30
So 06.04.2013 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:3 (0:0)
zmak
Slovan
26
kontumace, původní výsledek 1:1 a PK 4:5
Ne 31.03.2013 15:00
MPM
Chrást B
znak
7:2 (3:1)
zmak
Prazdroj
35
So 17.11.2012 13:30
MPM
Prazdroj
znak
4:2 (1:0)
zmak
Křimice B
11
So 10.11.2012 14:00
MPM
Union
znak
4:3 (2:1)
zmak
Prazdroj
32
Ne 04.11.2012 14:00
MPM
Smíchov
znak
9:2 (3:2)
zmak
Prazdroj
30
So 27.10.2012 15:30
MPM
Prazdroj
znak
1:4 (0:3)
zmak
Košutka
12
odloženo z 27.10.
Ne 21.10.2012 15:30
MPM
Bolevec B
znak
3:1 (3:0)
zmak
Prazdroj
25
So 13.10.2012 16:00
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (3:0)
zmak
VS Plzeň
20
Ne 07.10.2012 16:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
35
So 29.09.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:5 (0:3)
zmak
Zruč B
11
So 22.09.2012 16:30
MPM
Hradiště
znak
1:3 (1:1)
zmak
Prazdroj
35
So 15.09.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:1 (0:0)
zmak
Dýšina
100
So 08.09.2012 17:00
MPM
Slovan
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Prazdroj
36
PK 4:5
So 01.09.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (3:1)
zmak
Chrást B
30
So 25.08.2012 17:00
MPM
St. Plzenec
znak
5:2 (3:0)
zmak
Prazdroj
100
2011 / 2012
So 02.06.2012 17:00
MPM
St. Plzenec
znak
1:1 (0:1) PK
zmak
Prazdroj
46
So 26.05.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:1 (1:1)
zmak
VS Plzeň
20
Ne 20.05.2012 17:00
MPM
Chrást B
znak
1:6 (1:4)
zmak
Prazdroj
70
So 12.05.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (0:0)
zmak
Slovan
20
Út 08.05.2012 17:00
MPM
Křimice B
znak
0:3 (0:0)
zmak
Prazdroj
30
So 05.05.2012 17:00
MPM
Lhota
znak
6:1 (5:1)
zmak
Prazdroj
40
Út 01.05.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:4 (1:4)
zmak
Košutka
35
So 28.04.2012 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:5 (3:1)
zmak
Bolevec B
10
Ne 22.04.2012 17:00
MPM
Smíchov
znak
3:1 (2:0)
zmak
Prazdroj
22
So 14.04.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:4 (0:2)
zmak
Union
37
So 07.04.2012 16:30
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1) PK
zmak
Dýšina
20
PK 7:8
Ne 01.04.2012 16:00
MPM
Zruč B
znak
4:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
70
So 24.03.2012 15:00
MPM
Prazdroj
znak
PK 0:0 (0:0)
zmak
Letná
60
PK 4:3
So 19.11.2011 13:30
MPM
Prazdroj
znak
2:1 (1:0)
zmak
Křimice B
30
So 12.11.2011 14:00
MPM
Košutka
znak
6:0 (3:0)
zmak
Prazdroj
53
So 05.11.2011 14:00
MPM
Prazdroj
znak
1:4 (0:4)
zmak
St. Plzenec
30
So 29.10.2011 14:30
MPM
VS Plzeň
znak
2:4 (2:0)
zmak
Prazdroj
40
So 22.10.2011 15:30
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (1:1)
zmak
Chrást B
17
So 15.10.2011 15:30
MPM
Slovan
znak
2:3 (1:1)
zmak
Prazdroj
30
So 08.10.2011 16:00
MPM
Prazdroj
znak
3:4 (2:3)
zmak
Lhota
27
Ne 02.10.2011 16:00
MPM
Bolevec B
znak
6:0 (5:0)
zmak
Prazdroj
40
So 24.09.2011 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:2 (1:0)
zmak
Smíchov
50
So 17.09.2011 16:30
MPM
Union
znak
0:0 (0:0) PK
zmak
Prazdroj
30
PK 3:5
So 10.09.2011 17:00
MPM
Dýšina
znak
4:1 (2:0)
zmak
Prazdroj
48
So 03.09.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:3 (0:1)
zmak
Zruč B
60
Ne 28.08.2011 14:00
MPM
Letná
znak
PK 3:3 (1:1)
zmak
Prazdroj
55
PK 4:3
2010 / 2011
So 18.06.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:3 (0:3)
zmak
St. Plzenec
10
Ne 12.06.2011 17:00
MPM
Chrást B
znak
6:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
30
So 04.06.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
8
Ne 29.05.2011 17:00
MPM
Křimice B
znak
6:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
50
So 21.05.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:2 (1:1)
zmak
Dýšina
20
So 14.05.2011 17:00
MPM
Malesice
znak
0:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
30
So 07.05.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:2 (0:1)
zmak
SENCO B
20
So 30.04.2011 17:00
MPM
Lhota
znak
5:1 (3:1)
zmak
Prazdroj
70
So 23.04.2011 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:3 (0:0)
zmak
Smíchov
30
So 16.04.2011 17:00
MPM
Košutka
znak
5:3 (4:0)
zmak
Prazdroj
40
Ne 10.04.2011 16:30
MPM
Bolevec B
znak
2:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
30
So 02.04.2011 16:30
MPM
Prazdroj
znak
1:2 (0:1)
zmak
Union
20
So 26.03.2011 15:00
MPM
Slovan
znak
2:2 (1:2)
zmak
Prazdroj
38
So 13.11.2010 14:00
MPM
St. Plzenec
znak
3:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
40
So 06.11.2010 14:00
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (1:1)
zmak
Chrást B
21
Ne 31.10.2010 14:30
MPM
Zruč B
znak
1:3 (0:0)
zmak
Prazdroj
100
So 23.10.2010 15:30
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (1:0)
zmak
Křimice B
40
Ne 17.10.2010 15:30
MPM
Dýšina
znak
1:3 (1:0)
zmak
Prazdroj
60
So 09.10.2010 16:00
MPM
Prazdroj
znak
5:1 (2:1)
zmak
Malesice
50
Pá 01.10.2010 18:00
MPM
SENCO B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
60
UMT+UO
So 25.09.2010 16:30
MPM
Prazdroj
znak
3:2 (1:1)
zmak
Lhota
15
Ne 19.09.2010 16:30
MPM
Smíchov
znak
6:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
60
So 11.09.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
Košutka
30
So 04.09.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:1 (1:0)
zmak
Bolevec B
25
So 28.08.2010 17:00
MPM
Union
znak
0:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
25
So 21.08.2010 16:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
Slovan
20
2009 / 2010
So 19.06.2010 17:00
MPM
Bukovec
znak
1:2 (1:1)
zmak
Prazdroj
20
So 12.06.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
4:1 (2:1)
zmak
SENCO B
30
So 05.06.2010 17:00
MPM
Letná
znak
2:6 (0:2)
zmak
Prazdroj
50
So 29.05.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:2 (1:1)
zmak
Petřín B
45
Ne 23.05.2010 17:00
MPM
Košutka
znak
2:2 (1:0)
zmak
Prazdroj
40
So 15.05.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
0:1 (0:0)
zmak
St. Plzenec
22
Ne 09.05.2010 17:00
MPM
Dýšina
znak
0:3 (0:2)
zmak
Prazdroj
50
So 01.05.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
1:3 (1:1)
zmak
Bolevec B
30
Ne 25.04.2010 15:00
MPM
Malesice
znak
2:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
100
So 17.04.2010 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:3 (0:1)
zmak
Union
20
So 10.04.2010 16:30
MPM
Prazdroj
znak
0:0 (0:0)
zmak
Slovan
 
Ne 04.04.2010 16:30
MPM
Zruč B
znak
0:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
80
So 27.03.2010 15:00
MPM
Prazdroj
znak
4:1 (2:1)
zmak
Chrást B
35
So 14.11.2009 14:00
MPM
Prazdroj
znak
4:2 (2:1)
zmak
Bukovec
30
Ne 08.11.2009 14:00
MPM
SENCO B
znak
5:0 (2:0)
zmak
Prazdroj
40
So 31.10.2009 14:00
MPM
Prazdroj
znak
1:4 (1:2)
zmak
Letná
25
So 24.10.2009 14:30
MPM
Petřín B
znak
3:1 (1:0)
zmak
Prazdroj
30
So 17.10.2009 15:30
MPM
Prazdroj
znak
3:3 (1:1)
zmak
Košutka
20
So 10.10.2009 16:00
MPM
St. Plzenec
znak
7:1 (3:0)
zmak
Prazdroj
70
So 03.10.2009 16:00
MPM
Prazdroj
znak
2:3 (0:3)
zmak
Dýšina
25
Ne 27.09.2009 16:30
MPM
Bolevec B
znak
1:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
50
So 19.09.2009 16:30
MPM
Prazdroj
znak
1:2 (1:2)
zmak
Malesice
40
So 12.09.2009 17:00
MPM
Union
znak
2:2 (1:0)
zmak
Prazdroj
50
So 05.09.2009 15:00
MPM
Slovan
znak
0:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
20
So 29.08.2009 17:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (2:0)
zmak
Zruč B
13
Ne 23.08.2009 15:00
MPM
Chrást B
znak
5:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
50
2007 / 2008
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (2:1)
zmak
Rapid B
10
So 01.03.2008 00:00
MPM
Bukovec
znak
2:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
25
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
6:0 (2:0)
zmak
SENCO B
11
So 01.03.2008 00:00
MPM
Smíchov
znak
1:2 (1:0)
zmak
Prazdroj
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:4 (0:1)
zmak
Košutka
20
So 01.03.2008 00:00
MPM
Petřín B
znak
4:1 (1:1)
zmak
Prazdroj
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (0:0)
zmak
Křimice B
27
So 01.03.2008 00:00
MPM
Bolevec B
znak
2:2 (1:2)
zmak
Prazdroj
42
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:1 (0:1)
zmak
Letná
40
So 01.03.2008 00:00
MPM
Dýšina
znak
3:0 (2:0)
zmak
Prazdroj
50
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:0 (1:0)
zmak
Zruč B
25
So 01.03.2008 00:00
MPM
Slovan
znak
5:2 (2:1)
zmak
Prazdroj
45
So 01.03.2008 00:00
MPM
Prazdroj
znak
4:1 (0:1)
zmak
VS Plzeň B
45
So 01.09.2007 00:00
MPM
Rapid B
znak
4:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
20
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
3:4 (1:0)
zmak
Bukovec
20
So 01.09.2007 00:00
MPM
SENCO B
znak
1:3 (0:2)
zmak
Prazdroj
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (1:1)
zmak
Smíchov
50
So 01.09.2007 00:00
MPM
Košutka
znak
2:1 (1:1)
zmak
Prazdroj
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
3:0 (1:0)
zmak
Petřín B
50
So 01.09.2007 00:00
MPM
Křimice B
znak
5:8 (2:3)
zmak
Prazdroj
75
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:4 (0:2)
zmak
Bolevec B
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
Letná
znak
6:3 (3:0)
zmak
Prazdroj
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:2 (1:0)
zmak
Dýšina
30
So 01.09.2007 00:00
MPM
Zruč B
znak
1:2 (0:1)
zmak
Prazdroj
60
So 01.09.2007 00:00
MPM
Prazdroj
znak
2:2 (1:1)
zmak
Slovan
50
So 01.09.2007 00:00
MPM
VS Plzeň B
znak
6:3 (2:1)
zmak
Prazdroj
20
a
2006 / 2007
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
5:0 (2:0)
zmak
Chrást B
40
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
1:2 (1:1)
zmak
Prazdroj
50
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
9:1 (3:0)
zmak
Třemošná B
25
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
3:1 (2:0)
zmak
Žichlice
70
Nedohr?no, ukon?eno v 32?
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
5:6 (3:1)
zmak
Prazdroj
25
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
7:1 (3:0)
zmak
Lhota
15
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Hradiště
znak
1:4 (0:0)
zmak
Prazdroj
40
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
6:1 (4:0)
zmak
St. Plzenec B
15
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Papírny
znak
2:0 (1:0)
zmak
Prazdroj
20
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
4:0 (1:0)
zmak
Letná B
15
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
7:3 (5:0)
zmak
Druztová B
20
Čt 01.03.2007 17:00
III. třída
Chrást B
znak
1:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
50
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
5:0 (3:0)
zmak
Město Touškov B
25
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
2:6 (0:3)
zmak
Prazdroj
55
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Žichlice
znak
2:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
30
Nedohr?no
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
12:0 (:)
zmak
Chotíkov B
10
Nedohr?no
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Lhota
znak
1:3 (1:1)
zmak
Prazdroj
40
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
6:1 (2:0)
zmak
Hradiště
20
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
St. Plzenec B
znak
1:3 (1:1)
zmak
Prazdroj
50
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
4:2 (2:1)
zmak
Papírny
10
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Letná B
znak
0:4 (0:2)
zmak
Prazdroj
30
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:1 (1:1)
zmak
Zruč B
25
Pá 01.09.2006 17:00
III. třída
Druztová B
znak
3:2 (1:2)
zmak
Prazdroj
50
2005 / 2006
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
6:2 (3:1)
zmak
Lhota
50
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
1:5 (0:2)
zmak
Prazdroj
60
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
0:0 (0:0)
zmak
Město Touškov B
60
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Dýšina B
znak
2:5 (0:4)
zmak
Prazdroj
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
5:2 (4:1)
zmak
Hradiště
20
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Zruč B
znak
3:4 (0:1)
zmak
Prazdroj
300
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
8:0 (0:0)
zmak
Chotíkov B
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Smíchov
znak
1:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
20
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
3:1 (2:1)
zmak
Letná B
45
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Chrást B
znak
2:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
50
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
6:0 (3:0)
zmak
Druztová B
20
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Žichlice
znak
2:7 (1:2)
zmak
Prazdroj
30
St 01.03.2006 17:00
III. třída
Lhota
znak
1:5 (1:1)
zmak
Prazdroj
50
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
5:0 (3:0)
zmak
Třemošná B
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
3:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
150
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
9:1 (4:0)
zmak
Dýšina B
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Hradiště
znak
0:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:0 (1:0)
zmak
Zruč B
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
1:4 (1:3)
zmak
Prazdroj
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:6 (0:4)
zmak
Smíchov
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Letná B
znak
0:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
20
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
6:2 (2:2)
zmak
Chrást B
30
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Druztová B
znak
0:6 (0:5)
zmak
Prazdroj
40
Čt 01.09.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
3:1 (0:0)
zmak
Žichlice
20
2004 / 2005
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
3:1 (2:0)
zmak
Hradiště
20
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Město Touškov B
znak
0:1 (0:1)
zmak
Prazdroj
100
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:0 (1:0)
zmak
Třemošná B
20
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Druztová B
znak
1:5 (0:2)
zmak
Prazdroj
40
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Zruč B
znak
1:1 (0:0)
zmak
Prazdroj
70
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
4:1 (4:1)
zmak
Žichlice
10
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Lhota
znak
2:1 (1:1)
zmak
Prazdroj
30
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
1:2 (1:1)
zmak
Smíchov
10
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Chotíkov B
znak
3:3 (2:0)
zmak
Prazdroj
30
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
3:2 (2:1)
zmak
Dýšina B
20
Út 01.03.2005 17:00
III. třída
VS Plzeň B
znak
5:1 (3:1)
zmak
Prazdroj
20
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Hradiště
znak
0:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
0:3 (0:0)
zmak
Město Touškov B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Třemošná B
znak
1:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
2:0 (0:0)
zmak
Druztová B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
0:2 (0:0)
zmak
Zruč B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Žichlice
znak
4:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
2:4 (0:0)
zmak
Lhota
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Smíchov
znak
5:2 (0:0)
zmak
Prazdroj
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
7:1 (0:0)
zmak
Chotíkov B
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Dýšina B
znak
2:0 (0:0)
zmak
Prazdroj
 
St 01.09.2004 17:00
III. třída
Prazdroj
znak
0:4 (0:0)
zmak
VS Plzeň B
 
2001 / 2002
So 01.09.2001 17:00
MPM
Prazdroj
znak
3:1 (0:0)
zmak
Zruč B
 
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.