Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč U-19 2017 / 2018




Informace pro hráče Přehled Všechny zápasy Statistiky Fotogalerie (165) Soutěž - přehled Soutěž - tabulka


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (přátelsky 3:2)
05.08.2017


TJ Zruč U19 - Slavoj Stod U19 (3:8)
03.06.2017


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (3:2)
20.05.2017


Horní Bříza U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
13.05.2017


Hadačka U19 - TJ Zruč U19 (3:8)
29.04.2017


TJ Zruč U19 - S.M.Touškov U19 (3:0)
23.04.2017


Slavoj Žihle U19 - TJ Zruč U19 (1:0)
15.04.2017


TJ Zruč U19 - Olympie Kožlany U19 (10:0)
08.04.2017


Baník Zbůch U19 - TJ Zruč U19 (2:5)
02.04.2017


TJ Zruč U19 - J. Erpužice U19 (10:2)
26.03.2017


TJ Zruč U19 - SK SMíchov U19 (6:2) (přátelsky)
12.03.2017


TJ Zruč U19 - Rapid U19 (5:0) přátelsky
05.03.2017


TJ Zruč U19 - Baník Stříbro U19 (5:2)
28.10.2016


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
23.10.2016


S. M. Touškov U19 - TJ Zruč U19 (2:3)
25.09.2016


TJ Zruč U19 - Sl. Žihle U19 (2:1)
17.09.2016


Kožlany U19 - Zruč U19 (0:3)
11.09.2016


TJ Zruč U19 - Baník Zbůch U19 (23:0)
03.09.2016


TJ Jiskra Erpužice - TJ Zruč U19 (0:3)
28.08.2016


TJ Zruč U19 - SKP Rapid U19 (4:0)
05.08.2016


TJ Zruč U-19 - Tátové
11.06.2016


TJ Zruč U19 - TJ Plzeň Košutka U19 (1-3)
05.06.2016


S. Trnová U19 - TJ Zruč U19 (1:15)
29.05.2016


TJ Zruč U19 - J. Bezdružice U19 (5:0)
21.05.2016


SK Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (0:2)
15.05.2016


TJ Zruč - S. Kralovice (4:1)
08.05.2016


FK Trafo Hadačka U19 - TJ Zruč U19 (0:7)
30.04.2016


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (2:0)
23.04.2016


Slavoj Žihle U19 - TJ Zruč U19 (0:3)
16.04.2016


TJ Slávia Úněšov U-19 - TJ Zruč U-19 (2:4)
03.04.2016


TJ Zruč U-19 - SK Olympia Kožlany U19 (7:1)
26.03.2016


TJ Zruč U-19 - SŠ Plzeň U-17 (1:4) (přátelsky)
13.03.2016


TJ Zruč U-19 - FK Bohemia Kaznějov U-19 (6:3) (přátelsky)
06.03.2016


TJ Zruč U-19 - S.Lhota U19 (9:3) (přátelsky)
28.02.2016


TJ Zruč U-19 - Rapid U-19 (0:3)
27.01.2016


S. Košutka U19 - TJ Zruč U19 (2:0)
01.11.2015


TJ Zruč U19 - S. Trnová U19 (8:3)
25.10.2015


TJ Zruč U19 - Všeruby U19 (7:1)
11.10.2015


TJ Zruč U19 - FK Trafo Hadačka U19 (6-1)
27.09.2015


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 :2:2)
20.09.2015


TJ Zruč U19 - Sl. Žihle U19 (2:0)
13.09.2015


S. Plasy U19 - TJ Zruč U19 (0:6)
05.09.2015


S. Druztová - TJ zruč U19 (přátelsky 2:0)
03.09.2015


TJ Zruč U19 - TJ Slavia Úněšov U19 (6:1)
30.08.2015


TJ Olympie Kožlany U19 - TJ zruč U19 (6:2)
23.08.2015


FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:5) (přátelsky)
16.08.2015


TJ Zruč U19 - tátové (4:11)
27.06.2015


TJ Zruč U19 - S. Střížovice U19 (5:0)
30.05.2015


TJ Zruč U19 - Chlumčany U19 (2:3)
17.05.2015


S. Křimice U19 - TJ Zruč U19 (7:3)
09.05.2015


S.Losiná U19 - TJ Zruč U19 (1:3)
03.05.2015


SSC Bolevec U19 - TJ Zruč U19 (3:2)
18.04.2015


Dobřany U19 - TJ Zruč U19 (1:0)
11.04.2015


TJ Zruč U19 - S.Lhota U19 (7:0)
04.04.2015


Střížovice U19 - TJ Zruč U19 (2:1)
28.03.2015


TJ Zruč U19 - Kasejovice U19 (2:3)
21.03.2015


TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (1:3) (přátelsky)
08.03.2015


TJ Zruč U19 - S.M. Touškov U19 (0:9) (přátelsky)
01.03.2015


TJ Zruč - TJ Sokol Košutka (1:10) (přátelsky)
15.02.2015


TJ Zruč U19 - BAK 07 U17 (0:11) (přátelsky)
04.02.2015


TJ Zruč U19 - S.Křimice U19 (2:3)
15.11.2014


TJ Zruč U19 - S. Losiná U19 (6:0)
08.11.2014


TJ Zruč U19 - S. Druztová Sg (4:3) (přátelsky)
01.11.2014


TJ Zruč U19 - SSC Bolevec U19 (4:2)
25.10.2014


TJ Zruč U19 - TJ Dobřany U19 (6:1)
18.10.2014


TJ Zruč U19 - S. Lhota U19 (5:4)
11.10.2014


TJ Sokol Kasejovice U19 - TJ Zruč U19 (4:0)
28.09.2014


TJ Zruč U19 - Chlumčany U19 (2:5)
20.09.2014


S. Křimice U19 - TJ Zruč U19 (3:0)
14.09.2014


Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (1:9) (přátelsky)
30.08.2014


SSC Bolevec U19 -TJ Zruč U19 (0:10)
23.08.2014


TJ Zruč U19 - Horní Bříza U19 (3:5) (přátelsky)
19.08.2014


TJ Zruč U19 - TJ Zruč U19 (2009) (3:5) (přátelsky)
13.08.2014


KZJ Všeruby U-19 - TJ Zruč U-19 (2:1) (přátelsky)
30.03.2014


TJ Zruč D - H.Bříza (2:1)
16.06.2012


TJ Zruč - Bezdružice (4:2)
02.06.2012


Křimice - TJ Zruč (5:0)
23.05.2012


TJ Zruč - BKV Planá (2:4)
19.05.2012


TJ Zruč - Košutka (2:4)
05.05.2012


TJ Zruč - Kralovice (1:1)
21.04.2012


TJ Zruč - Hrádek (1:4)
07.04.2012


Bohemika Kaznějov - TJ Zruč (2:4)
01.04.2012


TJ Zruč - Un.Sparta (3:2)
24.03.2012


Horní Bříza - TJ Zruč D (6:0)
03.03.2012


TJ Zruč (DOR) - Viktoria Plzeň (dorostenky)
25.02.2012


ZKZ Horní Bříza - TJ Zruč (D) - 9:0
19.11.2011


TJ Zruč - Sokol Radnice (5:1)
12.11.2011


J.Bezdružice - TJ Zruč (1:5)
06.11.2011


TJ Zruč - S.Křimice (2:10)
29.10.2011


BKV Planá - TJ Zruč (5:1)
22.10.2011


TJ Zruč (D) - FC Rokycany B (0:8)
15.10.2011


Košutka - TJ Zruč (8:2)
08.10.2011


TJ Zruč (D) - Baník Stříbro (1:2)
01.10.2011


S.Kralovice - TJ Zruč (8:0)
25.09.2011


TJ Zruč - Sport.škola B (4:1)
17.09.2011


Hrádek - TJ Zruč (3:0)
11.09.2011


TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (8:0)
03.09.2011


Un.Sparta - TJ Zruč (2:4)
28.08.2011


TJ Zruč - Letná (9:3)
21.08.2011


TJ Zruč - Horní Bříza (3:4)
16.08.2011


TJ Zruč (D) - Druztová B (4:7)
13.08.2011


TJ Zruč (DOR) - Zruč-Senec (výběr) 0:5
10.08.2011


TJ Zruč - Horažďovice
18.06.2011


TJ Zruč (DOR) - Benjiho výběr
12.06.2011


TJ Zruč - Klatovy (2:7)
04.06.2011


TJ Zruč - Sport. škola (0:9)
21.05.2011


Doubravka - TJ Zruč (DOR) 5:0
15.05.2011


Domažlice - TJ Zruč (4:1)
08.05.2011


TJ Zruč - Postřekov (1:1)
30.04.2011


Křimice - TJ Zruč (4:0)
23.04.2011


FK Tachov - TJ Zruč (1:1)
09.04.2011


TJ Zruč - Přeštice (0:6)
02.04.2011


SK Smíchov - TJ Zruč (4:1)
26.03.2011


TJ Zruč - Druztová B/TJ Zruč :)
06.03.2011


TJ Zruč - Horní Bříza (2:3)
27.02.2011


TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (4:3)
20.02.2011


Horažďovice - TJ Zruč (7:1)
13.11.2010


TJ Zruč - TJ Sušice (1:6)
06.11.2010


TJ Klatovy - TJ Zruč (7:0)
30.10.2010


TJ Zruč - Nepomuk (1:4)
23.10.2010


Sportovní škola - TJ Zruč D (9:1)
16.10.2010


TJ Zruč - Doubravka (1:7)
09.10.2010


TJ Zruč - Domažlice
02.10.2010


Postřekov - TJ Zruč (5:0)
26.09.2010


TJ Zruč - Sokol Křimice (1:2)
18.09.2010


VD Luby - TJ Zruč (7:0)
11.09.2010


TJ Zruč - FK Tachov (0:6)
04.09.2010


TJ Přeštice - TJ Zruč (3:1)
28.08.2010


TJ Zruč - SK Smíchov (1:4)
21.08.2010


Horní Bříza - TJ Zruč (5:4)
15.08.2010


Sokol Křimice - TJ Zruč (2:0)
13.06.2010


TJ Zruč - TJ Město Zbiroh (7:0)
05.06.2010


Horní Bříza - Zruč (1:2)
29.05.2010


TJ Zruč - S.Raková (10:1)
22.05.2010


S.Dolní Bělá - TJ Zruč (0:3)
16.05.2010


TJ Zruč - Rokycany B (1:1)
08.05.2010


Baník Zbůch - TJ Zruč (1:6)
02.05.2010


TJ Zruč - S.Kralovice (1:3)
23.04.2010


Slovan Spoje - TJ Zruč (1:4)
18.04.2010


TJ Zruč - Sparta Sulkov (6:2)
09.04.2010


S.Bor - Zruč (3:1)
04.04.2010


TJ Zruč - Sokol Plasy (2:1)
27.03.2010


Stříbro - Zruč (3:2)
21.03.2010


TJ Zruč - Un.Sparta (3:4)
13.03.2010


TJ Zruč - SK Rapid (4:1?)
28.02.2010


TJ Zruč - Druztová B (4:2)
21.02.2010


TJ Zruč - Sokol Křimice (4:1)
07.11.2009


TJ Město Zbiroh - TJ Zruč (4:3)
01.11.2009


TJ Zruč - ZKZ Horní Bříza (4:1)
24.10.2009


Sokol Raková - TJ Zruč (2:11)
18.10.2009


TJ Zruč - Sokol D.Bělá (5:1)
10.10.2009


1.FC Rokycany B - TJ Zruč (3:1)
04.10.2009


TJ Zruč - Baník Zbůh (3:2)
26.09.2009


Kralovice- TJ zruč (4:7)
20.09.2009


TJ Zruč - Baník Stříbro (5:1)
16.09.2009


Zruč - Spoje (7:1)
12.09.2009


Dorost - trénink
09.09.2009


Sulkov - Zruč (0:1)
06.09.2009


Un. Sparta - Zruč (3:4)
02.09.2009


Zruč - S.Bor (4:0)
29.08.2009


Zruč - Chrást (7:1)
19.08.2009


Dorost - Druztová B
02.08.2009


Město Touškov - Zruč (1:4)
20.06.2009


TJZruč st. garda A - TJ Zruč dorost
12.06.2009


Křimice - Zruč (DOR.)
08.05.2009
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.