Fotbal v Plzni

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč B

SEZONA: 2020 / 2021



TJ Zruč B vs. Černice B (P0-0)
13.10.2019


Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (1-4)
05.10.2019


TJ Zruč B vs. Sokol Lhota B (2-7)
29.09.2019


Hradiště vs. TJ Zruč B (2-2P)
21.09.2019


TJ Zruč B vs. FC Chotíkov B (8-0)
15.09.2019


Spartak Chrást vs. TJ Zruč B (2-3)
24.08.2019


TJ Sokol Dobříč vs. TJ Zruč B 4-9 přátelsky
17.08.2019


Sokol Plasy vs. TJ Zruč B (5-3)
13.08.2019


TJ Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (4-4 přátelsky)
20.07.2019


TJ Zruč B vs. TJ Prazdroj (6-1)
15.06.2019


TJ Zruč B - TJ Union (0-4)
04.05.2019


TJ Zruč B - Spartak Chrást (P 1:1)
14.10.2018


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:1)
29.09.2018


TJ Zruč - FK Dýšina (0:4)
15.09.2018


TJ Zruč B - Sokol Lhota B (6:0)
01.09.2018


TJ Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:1), první a zároveň poslední přípravné našeho béčka před startem sezony
18.08.2018


TJ Sokol Druztová - TJ Zruč B (5:4 přátelsky)
21.07.2018


TJ Zruč B - Spartak Chrást (1:3)
06.06.2018


SK Vochov - TJ Zruč B (4:2)
03.06.2018


TJ Zruč B - St.Plzenec B (4:0)
26.05.2018


SKP Rapid B - TJ Zruč B (2:7)
20.05.2018


TJ Zruč B - TJ Union (7:1)
12.05.2018


FC Chotíkov B - TJ Zruč B (Pohár OFS 6:1)
25.04.2018


TJ Zruč B - TJ Sokol Druztová (4:2)
14.04.2018


SK Smíchov - TJ Zruč B (1:0)
07.04.2018


TJ Zruč B - Slovan Plzeň (2:4)
30.03.2018


Černice B - TJ Zruč B (0:2)
23.03.2018


TJ Zruč B - S.Kralovice B (5:2 přátelsky)
17.03.2018


TJ Zruč B - Sokol Dobříč (5:3 přátelsky))
11.03.2018


TJ Zruč - S.Druztová (4:2) přátelsky
03.03.2018


TJ Zruč B - Vochov (8:0)
05.11.2017


TJ Zruč B - Rapid B (3:2)
22.10.2017


TJ Zruč B - TJ Litice (5:2)
08.10.2017


TJ Košutka B - TJ Zruč B (1:3)
01.10.2017


TJ Zruč B - FK Dýšina (3:0)
24.09.2017


Sokol Druztová - TJ Zruč B (4:1)
16.09.2017


TJ Zruč B - SK SMíchov (2:4)
09.09.2017


TJ Zruč B - Černice B (2:3)
27.08.2017


Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:4)
13.08.2017


S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky 0:1)
22.07.2017


TJ Zruč B - FK Dýšina (6:2)
28.05.2017


TJ Zruč B - Chrást (1:4)
14.05.2017


TJ Košutka B - TJ Zruč B (4:1)
07.05.2017


TJ Zruč B - TJ Union (2:1)
30.04.2017


TJ Zruč B - S.Černice B (P2:2)
16.04.2017


SKP Rapid B - TJ Zruč B (1:5)
09.04.2017


TJ Zruč B - Slovan Plzeň (1-0)
02.04.2017


SK Smíchov - TJ Zruč B (4:0)
25.03.2017


TJ Zruč B - Druztová (0:3)
19.03.2017


TJ Zruč B - S. Plasy (2:6) (přátelsky)
12.03.2017


TJ Zruč B - S.Dobříč (3:0) přátelsky)
05.03.2017


TJ Zruč B - Tornádo Hradiště (2:1)
05.11.2016


FK Dýšina - TJ Zruč B (0:1)
29.10.2016


TJ Zruč B - SK Starý Plzenec B (4:2)
22.10.2016


Spartak Chrást - TJ Zruč B (3:4)
16.10.2016


TJ Zruč B - TJ Košutka B (2-2)
08.10.2016


TJ Litice - TJ Zruč B (pohár) (0:6)
28.09.2016


TJ Zruč B - VS Plzeň (6:1)
25.09.2016


S.Černice B - TJ Zruč B (2:0)
18.09.2016


TJ Zruč B - Rapid B (1:0)
10.09.2016


TJ Zruč B - SK Smíchov (4:0)
28.08.2016


S. Trnová - TJ Zruč B (3:7 přátelsky)
21.08.2016


S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky) (0:2)
23.07.2016


TJ Zruč B - Košutka B (3:4)
18.06.2016


S. Lohota B - TJ Zruč B (4:3)
12.06.2016


Spartak Chrást - TJ Zruč B (0:6)
22.05.2016


TJ Zruč B - S. Malesice (P2-2)
15.05.2016


TJ Zruč B - TJ Union (1:2)
30.04.2016


TJ Zruč B - TJ Union (1:2)
30.04.2016


TJ Litice - TJ Zruč B (4:0)
23.04.2016


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:2)
16.04.2016


S. Černice B - TJ Zruč B (5:2)
10.04.2016


TJ Zruč B - Rapid B (2:1)
03.04.2016


Slovan Spoje - TJ Zruč B (0:0P)
26.03.2016


TJ Zruč B - SŠ Plzeň U-19 (0:8) (přátelsky)
13.03.2016


TJ Zruč B - TJ S. Druztová (2:3) (přátelsky)
06.03.2016


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (3:3)
17.11.2015


TJ Zruč B - VS Plzeň (3:4)
01.11.2015


TJ Zruč B - S. Letná (1:0)
03.10.2015


TJ Zruč B - S. Litice (3:3)
20.09.2015


TJ Zruč B - S. Černice B (3:3)
06.09.2015


SKP Rapid B - TJ Zruč B (3:2)
30.08.2015


TJ Zruč B - Slovan Spoje (1:1)
23.08.2015


Tatran Třemošná - TJ Zruč B (3:3) (přátelsky)
16.08.2015


S. Druztová - TJ Zruč B (0:4) (přátelsky)
08.08.2015


TJ Zruč B - S. Malesice (1:4)
13.06.2015


S. Letná - TJ Zruč B (0:3)
07.06.2015


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:2)
31.05.2015


TJ Zruč B - S. Druztová (1:0)
17.05.2015


S. Černice B - TJ Zruč B (1:0)
10.05.2015


FK Dýšina - TJ Zruč B (3:1) (finále poháru OFS PM)
06.05.2015


TJ Zruč B - FC Chotíkov B (6:0)
02.05.2015


Slovan Spoje - TJ Zruč B (1:3)
25.04.2015


SK Smíchov - TJ Zruč B (2:3) (semifinále poháru)
21.04.2015


TJ Zruč B - SKP Rapid B (3:0)
19.04.2015


S.Lohota B - TJ Zruč B (1:4)
11.04.2015


TJ Zruč B - SSC Bolevec B (8:1)
08.04.2015


TJ Zruč B - TJ Union (1:4)
29.03.2015


TJ Zruč B - Tatran Třemošná (1:4) (přátelsky)
08.03.2015


TJ Zruč B - S. Dobříč (4:0) (přátelsky)
01.03.2015


TJ Zruč B - S. Plzeň-Letná (4:2)
09.11.2014


SK Smíchov - TJ Zruč B (1:1)
02.11.2014


TJ Zruč B - SK Plzeň Bukovec (0:0)
25.10.2014


TJ Zruč B - S. Černice B (1:1)
12.10.2014


FC Chotíkov B - TJ Zruč B (0:1)
05.10.2014


SKP Rapid B - TJ Zruč B (3:0)
21.09.2014


TJ Zruč B - S. Lhota B (2:1)
13.09.2014


TJ Zruč B - FK Dýšina (4:2)
06.09.2014


TJ Zruč B - Litice (1:0)
24.08.2014


S. Druztová - TJ Zruč B (1:4) (přátelsky)
10.08.2014


Tatran Třemošná - TJ Zruč B (1:5) (přátelsky)
03.08.2014


TJ Zruč B - Prazdroj (2:2)
14.06.2014


SK Smíchov - TJ Zruč B (0:7)
08.06.2014


TJ Zruč B - SK Bukovec (2:0)
01.06.2014


S. Plzeň - Letná - TJ Zruč B (1:1)
25.05.2014


TJ Zruč B - S. Malesice (3:2)
17.05.2014


S. Černice B - TJ Zruč B (semifinále poháru OFS PM) (1:0)
14.05.2014


Sokol Letná - TJ Zruč B (0:1) čtvrtfinále poháru OFS PM
08.05.2014


TJ Zruč B - TJ Union (3:3)
04.05.2014


TJ Zruč - Slovan Spoje (1:0) osmifinále poháru OFS PM
30.04.2014


TJ Zruč B - S.M.Touškov B (7:4) předkolo poháru OFS PM
23.04.2014


TJ Zruč B - SSC Bolevec B (3:0)
19.04.2014


TJ Zruč B - FC Chotíkov B (3:0)
05.04.2014


TJ Zruč - S. Košutka (2:2)
23.03.2014


TJ Zruč B - Dobříč (5:0) (přátelsky)
02.03.2014


TJ Zruč B - SK Smíchov (1:2)
09.11.2013


S. Malesice - TJ Zruč B (3:5)
20.10.2013


TJ Zruč B - FK Dýšina (2:2)
13.10.2013


TJ Zruč B - TJ Litice (3:1)
29.09.2013


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (1:2)
22.09.2013


TJ Zruč B - VS Plzeň (1:2)
14.09.2013


Chotíkov B - TJ Zruč B (2:0)
08.09.2013


TJ Zruč B - Spoje (2:1)
01.09.2013


TJ Union - TJ Zruč B (4:0)
15.06.2013


TJ Zruč - Hradiště (4:0)
09.06.2013


TJ Zruč B - Sl. Spoje (3:1)
26.05.2013


S.Chrást B - TJ Zruč B (1:1)
19.05.2013


TJ Zruč B - St. Plzenec (3:2)
12.05.2013


TJ Zruč B - TJ Prazdroj (0:2)
28.04.2013


SK Smíchov - TJ Zruč B (2:1)
21.04.2013


TJ Zruč B - Košutka (2:2)
14.04.2013


Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
07.04.2013


SK Bukovec - TJ Zruč B (0:2)
24.03.2013


TJ Zruč B - S.Kozolupy (4:2)
10.03.2013


TJ Zruč B - Malesice (4:2)
03.03.2013


TJ Zruč B - Un.Sparta (3:1)
18.11.2012


TJ Zruč B - Dýšina (6:1)
04.11.2012


TJ Zruč B - Sp.Chrást B (1:1)
21.10.2012


TJ Zruč B - Křimice B (6:2)
07.10.2012


TJ Zruč B - Smíchov (2:0)
23.09.2012


TJ Zruč B - Bolevec B (2:1)
08.09.2012


TJ Zruč B - Bukovec (4:1)
25.08.2012


Tatran Třemošná - TJ Zruč B - přátelsky (3:3)
05.08.2012


Křimice B - TJ Zruč B (1:0)
03.06.2012


TJ Zruč B - VS Plzeň (5:0)
13.05.2012


Un.sparta - TJ Zruč B (5:4)
08.05.2012


Chrást B - TJ Zruč B (3:2)
06.05.2012


TJ Zruč B - S.Letná (3:1)
02.05.2012


TJ Zruč B - Spoje (5:2)
28.04.2012


TJ Zruč B - Bolevec B (4:1)
15.04.2012


SK Smíchov - TJ Zruč B (5-1)
08.04.2012


TJ Zruč B - Prazdroj (4:0)
01.04.2012


TJ Zruč B - Tatran Třemošná (7:7)
18.03.2012


TJ Zruč B - Nýřany B (2:0)
11.03.2012


TJ Zruč B - S.Malesice (5:2)
04.03.2012


TJ Zruč B - Kozolupy (3:1)
26.02.2012


TJ Zruč B - Un.Sparta (3:1)
20.11.2011


Letná - TJ Zruč B (4:2)
13.11.2011


TJ Zruč B - Křimice B(4:0)
05.11.2011


TJ Zruč - St.Plzenec (2:0)
23.10.2011


TJ Zruč B - Chrást B (1:1)
09.10.2011


TJ Zruč B - S.Lhota (2:1)
24.09.2011


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (3:1)
18.09.2011


TJ Zruč B - SK Smíchov (5:1)
11.09.2011


TJ Zruč B - FK Dýšina (1:1)
27.08.2011


H.Bříza B - TJ Zruč B (2:2) přátelsky
14.08.2011


Turnaj v Předenicích
30.07.2011


Předenice - TJ Zruč B (1:0) - finále
30.07.2011


TJ Zruč B - Chlumčany B (2:1)
30.07.2011


Předenice B - TJ Zruč B (0:1)
30.07.2011


TJ Zruč B - Košutka (2:0)
12.06.2011


TJ Zruč B - Un.Sparta (0:2)
29.05.2011


Spoje - TJ Zruč B
21.05.2011


TJ Zruč B - SK Starý Plzenec (2:0)
14.05.2011


TJ Zruč B - Bolevec B (1:1)
01.05.2011


TJ Zruč B - Křimice B
24.04.2011


FK Dýšina - TJ Zruč B (1:3)
17.04.2011


Doubravka B - TJ Zruč B (1:0)
01.04.2011


TJ Zruč B - Sokol Lhota (3:1)
27.03.2011


TJ Zruč B - Předenice (0:0)
20.03.2011


TJ Zruč B - Horní Bříza B (2:1)
06.03.2011


TJ Zruč - FK Ledce (1:2)
26.02.2011


TJ Zruč B - FK Žlutice (0:1)
12.02.2011


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:0)
14.11.2010


TJ Zruč B - TJ Prazdroj (1:3)
31.10.2010


TJ Zruč B - Slovan Spoje (5:0)
16.10.2010


Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
06.10.2010


TJ Zruč B - Spartak Chrást B (1:2)
03.10.2010


Sokol Křimice B - TJ Zruč B (1:1)
19.09.2010


TJ Zruč B - Dýšina (1:2)
11.09.2010


TJ Zruč B - Doubravka B (1:3)
29.08.2010


Horní Bříza B - TJ Zruč B (0:1)
15.08.2010


TJ Zruč B - Un.Sparta (2:4)
08.08.2010


TJ Zruč B - Spartak Chrást B (2:2)
13.06.2010


TJ Zruč B - Doubravka B (2:2)
30.05.2010


TJ Zruč B - ZČE B (1:6)
16.05.2010


TJ Košutka - TJ Zruč B (2:1)
09.05.2010


TJ Zruč B - Starý Plzenec (1:1)
02.05.2010


Všestav Dýšina - TJ Zruč B (4:1)
25.04.2010


Zruč B - Bolevec B (3:0) - dohrávka v Sherwoodu:)
18.04.2010


S.Malesice - TJ Zruč (2:0)
11.04.2010


TJ Zruč - Prazdroj (0:0)
04.04.2010


TJ Zruč B - Horní Bříza B (6:1)
21.03.2010


TJ Zruč - Trnová (7:1)
14.03.2010


TJ Zruč B - Sokol Plasy (1:1)
07.03.2010


TJ Zruč B - S.Lhota (1:3)
06.02.2010


TJ Zruč B - Sparta Plzeň (1:4)
15.11.2009


FC Spartak Chrást B - TJ Zruč B (0:0)
08.11.2009


SENCO B - TJ Zruč B (0:4)
25.10.2009


TJ Zruč B - Sokol Plzeň Letná (2:3)
18.10.2009


SK ZČE Plzeň - TJ Zruč (1:1)
11.10.2009


TJ Zruč B - Sokol Plzeň - Košutka (1:1)
04.10.2009


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
13.09.2009


TJ Zruč B - Sokol Malesice (2:1)
06.09.2009


Horní Bříza B - Zruč B (0:0)
16.08.2009


Trnová - Zruč B (0:4)
09.08.2009


baráž, Zruč B - Město Touškov B (3:1)
04.07.2009


baráž, Město Touškov B - Zruč B (0:1) - hráno v Křimicích
01.07.2009


Zruč B - Chrást B (1:3)
20.06.2009


Třemošná - Zruč B
13.06.2009


Zruč B - Chotíkov B (5:0)
06.06.2009


Zruč B - Hradiště (8:0)
23.05.2009


Spoje - Zruč (0:1)
17.05.2009


Zruč B - Černice B
10.05.2009


Křimice B vs. Zruč B
03.05.2009


Zruč vs. Lhota
26.04.2009


Sparta Plzeň B vs. Zruč B
13.04.2009
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.