TJ Zruč - oddíl kopané

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
znak

TJ Zruč B

SEZONA: 2019 / 2020



TJ Zruč B vs. Černice B (P0-0)
13.10.2019


Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (1-4)
05.10.2019


TJ Zruč B vs. Sokol Lhota B (2-7)
29.09.2019


Hradiště vs. TJ Zruč B (2-2P)
21.09.2019


TJ Zruč B vs. FC Chotíkov B (8-0)
15.09.2019


Spartak Chrást vs. TJ Zruč B (2-3)
24.08.2019


TJ Sokol Dobříč vs. TJ Zruč B 4-9 přátelsky
17.08.2019


Sokol Plasy vs. TJ Zruč B (5-3)
13.08.2019


TJ Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (4-4 přátelsky)
20.07.2019


TJ Zruč B vs. TJ Prazdroj (6-1)
15.06.2019


TJ Zruč B - TJ Union (0-4)
04.05.2019


TJ Zruč B - Spartak Chrást (P 1:1)
14.10.2018


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:1)
29.09.2018


TJ Zruč - FK Dýšina (0:4)
15.09.2018


TJ Zruč B - Sokol Lhota B (6:0)
01.09.2018


TJ Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:1), první a zároveň poslední přípravné našeho béčka před startem sezony
18.08.2018


TJ Sokol Druztová - TJ Zruč B (5:4 přátelsky)
21.07.2018


TJ Zruč B - Spartak Chrást (1:3)
06.06.2018


SK Vochov - TJ Zruč B (4:2)
03.06.2018


TJ Zruč B - St.Plzenec B (4:0)
26.05.2018


SKP Rapid B - TJ Zruč B (2:7)
20.05.2018


TJ Zruč B - TJ Union (7:1)
12.05.2018


FC Chotíkov B - TJ Zruč B (Pohár OFS 6:1)
25.04.2018


TJ Zruč B - TJ Sokol Druztová (4:2)
14.04.2018


SK Smíchov - TJ Zruč B (1:0)
07.04.2018


TJ Zruč B - Slovan Plzeň (2:4)
30.03.2018


Černice B - TJ Zruč B (0:2)
23.03.2018


TJ Zruč B - S.Kralovice B (5:2 přátelsky)
17.03.2018


TJ Zruč B - Sokol Dobříč (5:3 přátelsky))
11.03.2018


TJ Zruč - S.Druztová (4:2) přátelsky
03.03.2018


TJ Zruč B - Vochov (8:0)
05.11.2017


TJ Zruč B - Rapid B (3:2)
22.10.2017


TJ Zruč B - TJ Litice (5:2)
08.10.2017


TJ Košutka B - TJ Zruč B (1:3)
01.10.2017


TJ Zruč B - FK Dýšina (3:0)
24.09.2017


Sokol Druztová - TJ Zruč B (4:1)
16.09.2017


TJ Zruč B - SK SMíchov (2:4)
09.09.2017


TJ Zruč B - Černice B (2:3)
27.08.2017


Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:4)
13.08.2017


S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky 0:1)
22.07.2017


TJ Zruč B - FK Dýšina (6:2)
28.05.2017


TJ Zruč B - Chrást (1:4)
14.05.2017


TJ Košutka B - TJ Zruč B (4:1)
07.05.2017


TJ Zruč B - TJ Union (2:1)
30.04.2017


TJ Zruč B - S.Černice B (P2:2)
16.04.2017


SKP Rapid B - TJ Zruč B (1:5)
09.04.2017


TJ Zruč B - Slovan Plzeň (1-0)
02.04.2017


SK Smíchov - TJ Zruč B (4:0)
25.03.2017


TJ Zruč B - Druztová (0:3)
19.03.2017


TJ Zruč B - S. Plasy (2:6) (přátelsky)
12.03.2017


TJ Zruč B - S.Dobříč (3:0) přátelsky)
05.03.2017


TJ Zruč B - Tornádo Hradiště (2:1)
05.11.2016


FK Dýšina - TJ Zruč B (0:1)
29.10.2016


TJ Zruč B - SK Starý Plzenec B (4:2)
22.10.2016


Spartak Chrást - TJ Zruč B (3:4)
16.10.2016


TJ Zruč B - TJ Košutka B (2-2)
08.10.2016


TJ Litice - TJ Zruč B (pohár) (0:6)
28.09.2016


TJ Zruč B - VS Plzeň (6:1)
25.09.2016


S.Černice B - TJ Zruč B (2:0)
18.09.2016


TJ Zruč B - Rapid B (1:0)
10.09.2016


TJ Zruč B - SK Smíchov (4:0)
28.08.2016


S. Trnová - TJ Zruč B (3:7 přátelsky)
21.08.2016


S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky) (0:2)
23.07.2016


TJ Zruč B - Košutka B (3:4)
18.06.2016


S. Lohota B - TJ Zruč B (4:3)
12.06.2016


Spartak Chrást - TJ Zruč B (0:6)
22.05.2016


TJ Zruč B - S. Malesice (P2-2)
15.05.2016


TJ Zruč B - TJ Union (1:2)
30.04.2016


TJ Zruč B - TJ Union (1:2)
30.04.2016


TJ Litice - TJ Zruč B (4:0)
23.04.2016


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:2)
16.04.2016


S. Černice B - TJ Zruč B (5:2)
10.04.2016


TJ Zruč B - Rapid B (2:1)
03.04.2016


Slovan Spoje - TJ Zruč B (0:0P)
26.03.2016


TJ Zruč B - SŠ Plzeň U-19 (0:8) (přátelsky)
13.03.2016


TJ Zruč B - TJ S. Druztová (2:3) (přátelsky)
06.03.2016


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (3:3)
17.11.2015


TJ Zruč B - VS Plzeň (3:4)
01.11.2015


TJ Zruč B - S. Letná (1:0)
03.10.2015


TJ Zruč B - S. Litice (3:3)
20.09.2015


TJ Zruč B - S. Černice B (3:3)
06.09.2015


SKP Rapid B - TJ Zruč B (3:2)
30.08.2015


TJ Zruč B - Slovan Spoje (1:1)
23.08.2015


Tatran Třemošná - TJ Zruč B (3:3) (přátelsky)
16.08.2015


S. Druztová - TJ Zruč B (0:4) (přátelsky)
08.08.2015


TJ Zruč B - S. Malesice (1:4)
13.06.2015


S. Letná - TJ Zruč B (0:3)
07.06.2015


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:2)
31.05.2015


TJ Zruč B - S. Druztová (1:0)
17.05.2015


S. Černice B - TJ Zruč B (1:0)
10.05.2015


FK Dýšina - TJ Zruč B (3:1) (finále poháru OFS PM)
06.05.2015


TJ Zruč B - FC Chotíkov B (6:0)
02.05.2015


Slovan Spoje - TJ Zruč B (1:3)
25.04.2015


SK Smíchov - TJ Zruč B (2:3) (semifinále poháru)
21.04.2015


TJ Zruč B - SKP Rapid B (3:0)
19.04.2015


S.Lohota B - TJ Zruč B (1:4)
11.04.2015


TJ Zruč B - SSC Bolevec B (8:1)
08.04.2015


TJ Zruč B - TJ Union (1:4)
29.03.2015


TJ Zruč B - Tatran Třemošná (1:4) (přátelsky)
08.03.2015


TJ Zruč B - S. Dobříč (4:0) (přátelsky)
01.03.2015


TJ Zruč B - S. Plzeň-Letná (4:2)
09.11.2014


SK Smíchov - TJ Zruč B (1:1)
02.11.2014


TJ Zruč B - SK Plzeň Bukovec (0:0)
25.10.2014


TJ Zruč B - S. Černice B (1:1)
12.10.2014


FC Chotíkov B - TJ Zruč B (0:1)
05.10.2014


SKP Rapid B - TJ Zruč B (3:0)
21.09.2014


TJ Zruč B - S. Lhota B (2:1)
13.09.2014


TJ Zruč B - FK Dýšina (4:2)
06.09.2014


TJ Zruč B - Litice (1:0)
24.08.2014


S. Druztová - TJ Zruč B (1:4) (přátelsky)
10.08.2014


Tatran Třemošná - TJ Zruč B (1:5) (přátelsky)
03.08.2014


TJ Zruč B - Prazdroj (2:2)
14.06.2014


SK Smíchov - TJ Zruč B (0:7)
08.06.2014


TJ Zruč B - SK Bukovec (2:0)
01.06.2014


S. Plzeň - Letná - TJ Zruč B (1:1)
25.05.2014


TJ Zruč B - S. Malesice (3:2)
17.05.2014


S. Černice B - TJ Zruč B (semifinále poháru OFS PM) (1:0)
14.05.2014


Sokol Letná - TJ Zruč B (0:1) čtvrtfinále poháru OFS PM
08.05.2014


TJ Zruč B - TJ Union (3:3)
04.05.2014


TJ Zruč - Slovan Spoje (1:0) osmifinále poháru OFS PM
30.04.2014


TJ Zruč B - S.M.Touškov B (7:4) předkolo poháru OFS PM
23.04.2014


TJ Zruč B - SSC Bolevec B (3:0)
19.04.2014


TJ Zruč B - FC Chotíkov B (3:0)
05.04.2014


TJ Zruč - S. Košutka (2:2)
23.03.2014


TJ Zruč B - Dobříč (5:0) (přátelsky)
02.03.2014


TJ Zruč B - SK Smíchov (1:2)
09.11.2013


S. Malesice - TJ Zruč B (3:5)
20.10.2013


TJ Zruč B - FK Dýšina (2:2)
13.10.2013


TJ Zruč B - TJ Litice (3:1)
29.09.2013


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (1:2)
22.09.2013


TJ Zruč B - VS Plzeň (1:2)
14.09.2013


Chotíkov B - TJ Zruč B (2:0)
08.09.2013


TJ Zruč B - Spoje (2:1)
01.09.2013


TJ Union - TJ Zruč B (4:0)
15.06.2013


TJ Zruč - Hradiště (4:0)
09.06.2013


TJ Zruč B - Sl. Spoje (3:1)
26.05.2013


S.Chrást B - TJ Zruč B (1:1)
19.05.2013


TJ Zruč B - St. Plzenec (3:2)
12.05.2013


TJ Zruč B - TJ Prazdroj (0:2)
28.04.2013


SK Smíchov - TJ Zruč B (2:1)
21.04.2013


TJ Zruč B - Košutka (2:2)
14.04.2013


Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
07.04.2013


SK Bukovec - TJ Zruč B (0:2)
24.03.2013


TJ Zruč B - S.Kozolupy (4:2)
10.03.2013


TJ Zruč B - Malesice (4:2)
03.03.2013


TJ Zruč B - Un.Sparta (3:1)
18.11.2012


TJ Zruč B - Dýšina (6:1)
04.11.2012


TJ Zruč B - Sp.Chrást B (1:1)
21.10.2012


TJ Zruč B - Křimice B (6:2)
07.10.2012


TJ Zruč B - Smíchov (2:0)
23.09.2012


TJ Zruč B - Bolevec B (2:1)
08.09.2012


TJ Zruč B - Bukovec (4:1)
25.08.2012


Tatran Třemošná - TJ Zruč B - přátelsky (3:3)
05.08.2012


Křimice B - TJ Zruč B (1:0)
03.06.2012


TJ Zruč B - VS Plzeň (5:0)
13.05.2012


Un.sparta - TJ Zruč B (5:4)
08.05.2012


Chrást B - TJ Zruč B (3:2)
06.05.2012


TJ Zruč B - S.Letná (3:1)
02.05.2012


TJ Zruč B - Spoje (5:2)
28.04.2012


TJ Zruč B - Bolevec B (4:1)
15.04.2012


SK Smíchov - TJ Zruč B (5-1)
08.04.2012


TJ Zruč B - Prazdroj (4:0)
01.04.2012


TJ Zruč B - Tatran Třemošná (7:7)
18.03.2012


TJ Zruč B - Nýřany B (2:0)
11.03.2012


TJ Zruč B - S.Malesice (5:2)
04.03.2012


TJ Zruč B - Kozolupy (3:1)
26.02.2012


TJ Zruč B - Un.Sparta (3:1)
20.11.2011


Letná - TJ Zruč B (4:2)
13.11.2011


TJ Zruč B - Křimice B(4:0)
05.11.2011


TJ Zruč - St.Plzenec (2:0)
23.10.2011


TJ Zruč B - Chrást B (1:1)
09.10.2011


TJ Zruč B - S.Lhota (2:1)
24.09.2011


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (3:1)
18.09.2011


TJ Zruč B - SK Smíchov (5:1)
11.09.2011


TJ Zruč B - FK Dýšina (1:1)
27.08.2011


H.Bříza B - TJ Zruč B (2:2) přátelsky
14.08.2011


Turnaj v Předenicích
30.07.2011


Předenice - TJ Zruč B (1:0) - finále
30.07.2011


TJ Zruč B - Chlumčany B (2:1)
30.07.2011


Předenice B - TJ Zruč B (0:1)
30.07.2011


TJ Zruč B - Košutka (2:0)
12.06.2011


TJ Zruč B - Un.Sparta (0:2)
29.05.2011


Spoje - TJ Zruč B
21.05.2011


TJ Zruč B - SK Starý Plzenec (2:0)
14.05.2011


TJ Zruč B - Bolevec B (1:1)
01.05.2011


TJ Zruč B - Křimice B
24.04.2011


FK Dýšina - TJ Zruč B (1:3)
17.04.2011


Doubravka B - TJ Zruč B (1:0)
01.04.2011


TJ Zruč B - Sokol Lhota (3:1)
27.03.2011


TJ Zruč B - Předenice (0:0)
20.03.2011


TJ Zruč B - Horní Bříza B (2:1)
06.03.2011


TJ Zruč - FK Ledce (1:2)
26.02.2011


TJ Zruč B - FK Žlutice (0:1)
12.02.2011


TJ Zruč B - SK Smíchov (3:0)
14.11.2010


TJ Zruč B - TJ Prazdroj (1:3)
31.10.2010


TJ Zruč B - Slovan Spoje (5:0)
16.10.2010


Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
06.10.2010


TJ Zruč B - Spartak Chrást B (1:2)
03.10.2010


Sokol Křimice B - TJ Zruč B (1:1)
19.09.2010


TJ Zruč B - Dýšina (1:2)
11.09.2010


TJ Zruč B - Doubravka B (1:3)
29.08.2010


Horní Bříza B - TJ Zruč B (0:1)
15.08.2010


TJ Zruč B - Un.Sparta (2:4)
08.08.2010


TJ Zruč B - Spartak Chrást B (2:2)
13.06.2010


TJ Zruč B - Doubravka B (2:2)
30.05.2010


TJ Zruč B - ZČE B (1:6)
16.05.2010


TJ Košutka - TJ Zruč B (2:1)
09.05.2010


TJ Zruč B - Starý Plzenec (1:1)
02.05.2010


Všestav Dýšina - TJ Zruč B (4:1)
25.04.2010


Zruč B - Bolevec B (3:0) - dohrávka v Sherwoodu:)
18.04.2010


S.Malesice - TJ Zruč (2:0)
11.04.2010


TJ Zruč - Prazdroj (0:0)
04.04.2010


TJ Zruč B - Horní Bříza B (6:1)
21.03.2010


TJ Zruč - Trnová (7:1)
14.03.2010


TJ Zruč B - Sokol Plasy (1:1)
07.03.2010


TJ Zruč B - S.Lhota (1:3)
06.02.2010


TJ Zruč B - Sparta Plzeň (1:4)
15.11.2009


FC Spartak Chrást B - TJ Zruč B (0:0)
08.11.2009


SENCO B - TJ Zruč B (0:4)
25.10.2009


TJ Zruč B - Sokol Plzeň Letná (2:3)
18.10.2009


SK ZČE Plzeň - TJ Zruč (1:1)
11.10.2009


TJ Zruč B - Sokol Plzeň - Košutka (1:1)
04.10.2009


SSC Bolevec B - TJ Zruč B (0:1)
13.09.2009


TJ Zruč B - Sokol Malesice (2:1)
06.09.2009


Horní Bříza B - Zruč B (0:0)
16.08.2009


Trnová - Zruč B (0:4)
09.08.2009


baráž, Zruč B - Město Touškov B (3:1)
04.07.2009


baráž, Město Touškov B - Zruč B (0:1) - hráno v Křimicích
01.07.2009


Zruč B - Chrást B (1:3)
20.06.2009


Třemošná - Zruč B
13.06.2009


Zruč B - Chotíkov B (5:0)
06.06.2009


Zruč B - Hradiště (8:0)
23.05.2009


Spoje - Zruč (0:1)
17.05.2009


Zruč B - Černice B
10.05.2009


Křimice B vs. Zruč B
03.05.2009


Zruč vs. Lhota
26.04.2009


Sparta Plzeň B vs. Zruč B
13.04.2009
OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.