Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor žáků U-13, sk. A - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor žáků U-13, sk. A  | 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Pá 13.09.2019 16:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Út 27.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
St 28.08.2019 17:00
Rozhodčí: Krňoul Štěpán
Po 26.08.2019 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
Pá 30.08.2019 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
02. kolo
St 04.09.2019 17:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Po 02.09.2019 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
Ne 08.09.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Ne 08.09.2019 10:00
Rozhodčí: Hačka Jakub, Pozn.: PK 5:4
St 04.09.2019 17:30
Rozhodčí: Šnajdr David
03. kolo
Út 10.09.2019 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
St 11.09.2019 17:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Po 09.09.2019 17:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
St 11.09.2019 16:30
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
Pá 13.09.2019 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
04. kolo
Pá 20.09.2019 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
Ne 22.09.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Ne 22.09.2019 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 18.09.2019 17:30
Rozhodčí: Smola Lukáš
St 18.09.2019 16:30
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
05. kolo
St 25.09.2019 17:00
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír
Po 23.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef
St 25.09.2019 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš
Pá 27.09.2019 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
St 25.09.2019 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
06. kolo
Ne 06.10.2019 10:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
Ne 06.10.2019 10:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
St 02.10.2019 17:30
Rozhodčí: Adámek Filip
St 02.10.2019 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Út 01.10.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
07. kolo
Po 07.10.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Pozn.: PK 5:4
St 09.10.2019 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš
Pá 11.10.2019 16:30
Rozhodčí: Krůs František
St 09.10.2019 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš
St 09.10.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan
08. kolo
Ne 20.10.2019 10:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
St 16.10.2019 17:30
Rozhodčí: Šmaus Petr
St 16.10.2019 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
Út 15.10.2019 16:30
Rozhodčí: Havránek Václav
St 16.10.2019 16:30
Rozhodčí: Smola Lukáš
09. kolo
St 23.10.2019 16:30
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš, Pozn.: PK 1:0
Pá 25.10.2019 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
St 23.10.2019 16:30
Rozhodčí: Krůs František
St 23.10.2019 17:30
Rozhodčí: Šmaus Petr
Ne 20.10.2019 11:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
10. kolo
St 30.10.2019 18:30
Rozhodčí: Krňoul Štěpán
St 30.10.2019 16:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
Út 29.10.2019 16:00
Rozhodčí: Adámek Filip
St 30.10.2019 16:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Po 28.10.2019 18:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
11. kolo
Pá 08.11.2019 16:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
Pá 20.09.2019 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Út 05.11.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Václav
Ne 10.11.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 10.11.2019 10:00
Rozhodčí: Pastyřík Tadeáš
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.