Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor mužů  | 2019 / 2020
NEODEHRANÉ ZÁPASY
09. kolo
Hřiště: Vstiš
10. kolo
11. kolo
Hřiště: Vstiš
12. kolo
Hřiště: 33. ZŠ Plzeň UMT
13. kolo
Hřiště: Vstiš
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 25.08.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šimek Adam, Kříž Lukáš
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šlajs Jakub, Fencl Jakub
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Kraus Jan, Adámek Filip
Ne 25.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Adámek Filip
Pá 23.08.2019 18:00
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír, Burda Václav, Lhoták Luděk
Hřiště: Vstiš
Ne 25.08.2019 18:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Kraus Jan, Krňoul Štěpán
02. kolo
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Mytiska Leoš, Opalecký Jiří
Ne 01.09.2019 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Krůs František, Adámek Filip
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Fencl Jakub, Pálek Ondřej
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Burda Václav, Mičan Jan, Krňoul Štěpán
Ne 01.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Šmaus Petr, Adámek Filip
03. kolo
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
So 07.09.2019 10:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Kraus Jan
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 08.09.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Šlauf Jiří, Fencl Jakub, Pozn.: PK 2:4
So 07.09.2019 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Pozn.: PK 4:2
Hřiště: Vstiš
Ne 08.09.2019 10:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Adámek Filip, Opalecký Jiří
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Navara Jaroslav, Nedvěd Jaroslav
04. kolo
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Krůs František, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 4:2
Čt 12.09.2019 18:00
Rozhodčí: Pastyřík Vladimír, Adámek Filip, Krůs František, Pozn.: PK 2:4
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Krůs František, Adámek Filip
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Jakub Hodek
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Opalecký Jiří, Pastyřík Tadeáš
05. kolo
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Krůs František, Pastyřík Tadeáš
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 22.09.2019 16:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mytiska Leoš, Krůs František
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adámek Filip, Ulrych Jan, Pozn.: PK 5:6
Hřiště: Vstiš
Ne 22.09.2019 14:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Krňoul Štěpán
Ne 22.09.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan
06. kolo
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Pastyřík Vladimír, Pastyřík Tadeáš
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Buša Milan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Burda Václav, Kříž Lukáš, Šnajdr David
Ne 29.09.2019 15:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Krůs František, Votruba Jiří
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
07. kolo
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Hačka Jakub, Krůs František, Adámek Filip
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Šlajs Jakub, Votruba Jiří
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Krůs František, Votruba Jiří
Hřiště: Vstiš
Ne 06.10.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký jiří, Levý Vítek, Mytiska Leoš
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Šmaus Petr
Ne 06.10.2019 14:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Šimek Adam, Kraus Jan, Pastyřík Tadeáš
08. kolo
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Pastyřík Tadeáš, Pozn.: PK 4:3
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Hačka Jakub, Smola Lukáš
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Krůs František, Krňoul Štěpán, Pozn.: PK 5:3
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Mytiska Leoš, Hačka jakub, Pozn.: PK 4:5
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Mytiska Leoš, Pastyřík Tadeáš
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Fencl Jakub
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.