Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajský přebor mužů  | 2019 / 2020
NEODEHRANÉ ZÁPASY
03. kolo
04. kolo
Hřiště: UMT
05. kolo
Hřiště: UMT
06. kolo
Hřiště: UMT
07. kolo
Hřiště: UMT
08. kolo
09. kolo
Hřiště: UMT
Hřiště: UMT
10. kolo
11. kolo
Hřiště: UMT
Hřiště: UMT
12. kolo
13. kolo
Hřiště: UMT
Hřiště: UMT
14. kolo
15. kolo
Hřiště: UMT
Hřiště: UMT
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Fillinger Miloš, Bína Roman, Delegát: Churý Petr
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Volf Michal, Homr Michal, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
Ne 11.08.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Petrželka František, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Ruda Daniel, Jakš Jan, Delegát: Svoboda Miroslav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Kulhánek Milan, Říha Zdeněk, Delegát: Hajšman Pavel
Hřiště: UMT
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Krejčí Zdeněk
02. kolo
Hřiště: Chotěšov
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Lego Jan, Říha Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:5
Ne 18.08.2019 16:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Ne 18.08.2019 10:30
Rozhodčí: Lego Jan, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Petržílka Jiří
Hřiště: UMT
Ne 18.08.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Fillinger Miloš, Šimek František, Delegát: Sádovský Peter
Ne 18.08.2019 15:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Křen Jiří, Picek Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jiří, Jakš Jan, Delegát: Rauch Pavel
03. kolo
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Šiška Pavel, Křen Jiří, Delegát: Pastyřík Vladimír
So 24.08.2019 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lego Jan, Kulhánek Milan, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 4:5
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Pena Miroslav, Jakš Jan, Delegát: Havlík Václav
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Havránek Martin, Kulhánek Milan, Delegát: Vyhnálek Josef
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pálek Ondřej, Hamouz Jakub, Šimek František, Delegát: Havránek Václav
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Picek Lukáš, Bogdan Gabriel, Homr Michal, Delegát: Hajšman Pavel
OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.