Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajský přebor mužů  | 2019 / 2020
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Fillinger Miloš, Bína Roman, Delegát: Churý Petr
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Volf Michal, Homr Michal, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
Ne 11.08.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Petrželka František, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Ruda Daniel, Jakš Jan, Delegát: Svoboda Miroslav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Kulhánek Milan, Říha Zdeněk, Delegát: Hajšman Pavel
Hřiště: UMT
So 10.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Krejčí Zdeněk
02. kolo
Hřiště: Chotěšov
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Lego Jan, Říha Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:5
Ne 18.08.2019 16:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Ne 18.08.2019 10:30
Rozhodčí: Lego Jan, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Petržílka Jiří
Hřiště: UMT
Ne 18.08.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Fillinger Miloš, Šimek František, Delegát: Sádovský Peter
Ne 18.08.2019 15:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Křen Jiří, Picek Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 17.08.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jiří, Jakš Jan, Delegát: Rauch Pavel
03. kolo
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Šiška Pavel, Křen Jiří, Delegát: Pastyřík Vladimír
Ne 25.08.2019 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Mifková Hedvika, Šálková Helena, Delegát: Lhoták Luděk
So 24.08.2019 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lego Jan, Kulhánek Milan, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 4:5
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Pena Miroslav, Jakš Jan, Delegát: Havlík Václav
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Havránek Martin, Kulhánek Milan, Delegát: Vyhnálek Josef
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pálek Ondřej, Hamouz Jakub, Šimek František, Delegát: Havránek Václav
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
So 24.08.2019 17:00
Rozhodčí: Picek Lukáš, Bogdan Gabriel, Homr Michal, Delegát: Hajšman Pavel
04. kolo
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Duspiva Václav, Schneider Josef, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 01.09.2019 10:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Hřiště: UMT
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Kubec Václav, Mazanec Marek, Delegát: Lhoták Luděk
Hřiště: Vochov
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Štychová Jana, Říha Zdeněk, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 01.09.2019 15:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Kastl Jan, Bureš Jiří, Strolený Petr, Delegát: Cihlář František
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Křen Jiří, Ruda Daniel, Delegát: Komanec Petr
So 31.08.2019 17:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:2
05. kolo
Ne 08.09.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hamouz Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Paták Viktor
Čt 05.09.2019 18:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Kříž Lukáš, Šimek František, Delegát: Sádovský Peter
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Homr Michal, Říha Zdeněk, Delegát: Lešetický Vladimír
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Ruda Daniel, Havránek Martin, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: Kontumačně,neoprávněný start hráče domácích. Pův. výsledek 1:2 (1:0)
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Volf Michal, Štychová Jana, Havránek Martin, Delegát: Havránek Václav
Hřiště: UMT
Ne 08.09.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Křen Jiří, Kulhánek Milan, Delegát: Rauch Pavel
So 07.09.2019 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bína Roman, Mičan Jan, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 3:1
Ne 08.09.2019 16:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Petržílka Jiří
06. kolo
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Hamouz Jakub, Říha Zdeněk, Delegát: Pastyřík Vladimír
Hřiště: UMT
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Delegát: Bláha Vladimír
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Kříž Lukáš, Doksanský Tomáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
Ne 15.09.2019 15:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Pena Miroslav, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Jakš Jan, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Šimek František, Burda Václav, Delegát: Hajšman Pavel
So 14.09.2019 16:30
Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 1:4
Ne 15.09.2019 16:30
Rozhodčí: Havránek Martin, Fillinger Miloš, Šimek Jakub, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 4:2
07. kolo
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Šimek František, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 2:4
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Bína Roman, Delegát: Petržílka Jiří
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Jakš Jan, Hájek Zdeněk, Strolený Petr, Delegát: Mudra Zdeněk
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Šiška Pavel, Křen Jiří, Delegát: Vyhnálek Josef
Hřiště: UMT
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Šálková Helena, Homr Michal, Mifková Hedvika, Delegát: Svoboda Miroslav
So 21.09.2019 16:30
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Kulhánek Milan, Mičan Jan, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 22.09.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Homr Michal, Mifková Hedvika, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:2
Ne 22.09.2019 10:30
Rozhodčí: Picek Lukáš, Kříž Lukáš, Bína Roman, Delegát: Bláha Vladimír
08. kolo
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Lego Jan, Bogdan Gabriel, Burda Václav, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Pastyřík Vladimír
Ne 29.09.2019 15:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Picek Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bína Roman, Schveinert Radek, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:5
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Strolený Petr, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 6:5
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Fencl Jakub, Havránek Martin, Delegát: Paták Viktor
Ne 29.09.2019 16:00
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Valenta Martin, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 5:6
So 28.09.2019 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Homr Michal, Šimek Jakub, Delegát: Svoboda Miroslav
09. kolo
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Křen jiří, Šimek František, Schveinert Radek, Delegát: Lešetický Vladimír
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Bína Roman, Říha Zdeněk, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:4
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Hamouz Jaroslav
Hřiště: UMT
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Homr Michal, Ruda Daniel, Delegát: Hajšman Pavel
So 05.10.2019 16:00
Rozhodčí: Bína Roman, Jakš Jan, Pressl Václav, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 5:4
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Šimek František, Mičan Jan, Delegát: Vyhnálek Josef
Ne 06.10.2019 10:30
Rozhodčí: Homr Michal, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Sádovský Peter
Hřiště: UMT
Ne 06.10.2019 16:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Petrželka František, Fanfule Ladislav, Delegát: Churý Petr
10. kolo
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Kulhánek Milan, Duspiva Václav, Delegát: Havlík Václav
Ne 13.10.2019 15:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Šimek František, Duspiva Václav, Delegát: Paták Viktor
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Havránek Martin, Hamouz Jakub, Petrželka František, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Homr Michal, Kulhánek Milan, Delegát: Cihlář František
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 13.10.2019 15:30
Rozhodčí: Bína Roman, Bogdan Gabriel, Říha Zdeněk, Delegát: Pastyřík Vladimír, Pozn.: PK 4:5
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Strolený Petr, Lego Jan, Delegát: Lhoták Luděk
So 12.10.2019 15:30
Rozhodčí: Picek Lukáš, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:4
11. kolo
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Fencl Jakub, Bureš Jiří, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 4:2
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Hamouz Jaroslav
Hřiště: UMT
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Petrželka František, Mičan Jan, Delegát: Svoboda Alois
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Ruda Daniel, Delegát: Lecjaks Ladislav
Ne 20.10.2019 15:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Šimek Jakub, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 20.10.2019 10:30
Rozhodčí: Šálková Helena, Křen Jiří, Schveinert Radek, Delegát: Havránek Václav
Hřiště: UMT
Ne 20.10.2019 15:30
Rozhodčí: Homr Michal, Picek Lukáš, Kulhánek Milan, Delegát: Rauch Pavel
Hřiště:
So 19.10.2019 15:30
Rozhodčí: Kubec Václav, Bína Roman, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:5
12. kolo
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Picek Lukáš, Křen Jiří, Šimek Jakub, Delegát: Petržílka Jiří
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Schveinert Radek
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Lego Jan, Havránek Martin, Mifková Hedvika, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Ruda Daniel, Delegát: Havlík Václav
Ne 27.10.2019 15:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Šiška Pavel, Mičan Jan, Delegát: Churý Petr
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Havránek Martin, Strolený Petr, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Šimek František, Duspiva Václav, Pozn.: PK 5:4
So 26.10.2019 14:30
Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Jakš Jan, Delegát: Lecjaks Ladislav
13. kolo
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Šimek František, Delegát: Svoboda Miroslav
Hřiště: UMT
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Hamouz Jakub, Fillinger Miloš, Sladký Stanislav, Delegát: Harmady Miloš
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Lego Jan, Picek Lukáš, Homr Michal, Delegát: Bláha Vladimír
Ne 03.11.2019 14:00
Rozhodčí: Bína Roman, Petrželka František, Pressl Václav, Delegát: Lhoták Luděk
Ne 03.11.2019 10:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Bogdan Gabriel, Kulhánek Milan, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: UMT
Ne 03.11.2019 14:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Říha Zdeněk, Delegát: Paták Viktor
So 02.11.2019 14:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Hajšman Pavel
Ne 03.11.2019 14:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Mifková Hedvika, Ruda Daniel, Delegát: Churý Petr
14. kolo
Ne 10.11.2019 14:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Hamouz Jakub, Štychová Jana, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 7:6
Ne 10.11.2019 14:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Delegát: Komanec Petr
So 09.11.2019 14:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 10.11.2019 14:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šimek František, Havránek Martin, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 2:4
So 09.11.2019 14:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Křen Jiří, Bureš Jiří, Delegát: Svoboda Miroslav
So 09.11.2019 14:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Hájek Zdeněk, Rubáš Jakub, Delegát: Lecjaks Ladislav
So 09.11.2019 14:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Říha Zdeněk, Delegát: Lešetický Vladimír
So 09.11.2019 14:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Petrželka František, Špindlerová Zuzana, Delegát: Hajšman Pavel
15. kolo
Hřiště: UMT
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Pena Miroslav, Delegát: Mareška Ladislav
Hřiště: Ledce
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Šálková Helena, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Churý Petr
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Havránek Martin, Kulhánek Milan, Fanfule Ladislav, Delegát: Rauch Pavel
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Bína Roman, Mifková Hedvika, Mazanec Marek, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: UMT
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Schneider Josef, Šimek Adam, Delegát: Vyhnálek Josef
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Šimek František, Křen Jiří, Schveinert Radek, Delegát: Hamouz Jaroslav
Ne 17.11.2019 13:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bureš Jiří, Hamouz Jakub, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 5:4
So 16.11.2019 13:30
Rozhodčí: Picek Lukáš, Jakš Jan, Marek Pavel, Delegát: Bartošek Zdeněk
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.