Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor mužů  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Schingler Milan, Votruba Jiří
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, König Michal, Doksanský Tomáš
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk, Šmaus Petr
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 3:4
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Šnajdr David, Adámek Filip
02. kolo
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Buša Milan
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Minařík Zdeněk, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 4:3
Ne 02.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Levý Vítek, Šnajdr David
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:1
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mytiska Leoš
03. kolo
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 8:7
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Vaněk Matěj, Minařík Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:1
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Švantner František
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Adamčík Miroslav
04. kolo
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 2:3
Ne 16.09.2018 16:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Šlauf Jiří, Schingler Milan
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Šmaus Petr
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlajs Jakub, Adámek Filip
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk
05. kolo
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Adámek Filip
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Ulrych Jan
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Švantner František
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šlauf Jiří, Švantner František
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 7:8
06. kolo
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Schveinert Radek
07. kolo
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Švantner František
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Schingler Milan, Kodýtek Petr
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 1:4
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Šnajdr David
08. kolo
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mytyska Leoš, Lhoták Luděk, Krůs František, Pozn.: PK 4:2
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mytyska Leoš
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Burda Václav, Adamčík Miroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Šmaus Petr, Kodýdek Petr
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 3:4
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
09. kolo
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Hodek Jakub
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Pozn.: PK 4:3
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 4:2
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Burda Václav, Šlajs Jakub, Schingler Milan
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šnajdr David
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
10. kolo
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:4
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 08.11.2018 18:15
Rozhodčí: Komínek Jiří, Šnajdr David, Ulrych Jan, Pozn.: Odloženo z 28.10.
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Kračmer Marek
Ne 28.10.2018 10:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Švantner František, Adamčík Miroslav
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Votruba Jiří
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Švantner František
11. kolo
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 5:4
Hřiště:
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Švantner František
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Krůs František
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
12. kolo
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Šnajdr David
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Opalecký Jiří
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Adámek Filip, Pozn.: PK 6:5
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Švantner František, Mytiska Leoš, Šmaus Petr
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj, Šmaus Petr, Krůs František, Pozn.: PK 3:1
13. kolo
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 3:4
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šmaus Petr, Adámek Filip
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Levý Vítek
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Krůs František, Krňoul Štěpán
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Schingler Milan
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 8:9
14. kolo
Hřiště: UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Burda Václav, Kračmer Marek
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:4
Ne 24.03.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Kraus Jan, Krůs František
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kraus Jan, Adámek Filip
So 23.03.2019 13:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Ulrych Jan, Krůs František
Hřiště: Vstiš
Ne 24.03.2019 10:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Opalecký Jiří, Adámek Filip
15. kolo
Hřiště: Vstiš
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Žák Adam, Šmaus Petr, Adámek Filip
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Kříž Lukáš, Kodýtek Petr
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Opalecký Jiří, Ulrych Jan
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Kraus Jan
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:3
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
16. kolo
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Kodýtek Petr, Opalecký Jiří
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Kraus Jan, Krůs František
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Ne 07.04.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Ulrych Jan
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Krůs František
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Kraus Jan, Ulrych Jan
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Švantner František
17. kolo
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Hřiště: Vstiš
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Šlauf Jiří, Schingler Milan
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Adámek Filip
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Kraus Jan, Krůs František
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kodýtek Petr, Krůs František, Delegát: Kříž Lukáš
18. kolo
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Mičan Jan, Ulrych Jan, Delegát: Komínek Jiří
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Adámek Filip
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Švantner František, Adámek Filip
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Švantner František
So 20.04.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
19. kolo
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 7:8
Hřiště: Vstiš
Ne 28.04.2019 10:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
20. kolo
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Ne 05.05.2019 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Krůs František, Ulrych Jan
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Mytiska Leoš, Delegát: Šlajs Jakub
21. kolo
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Pozn.: PK 4:3
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Hřiště: Vstiš
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Šlajs Jakub, Krůs Franišek
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adámek Filip, Ulrych Jan
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Doksanský Tomáš, Adámek Filip
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
22. kolo
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Ulrych Jan, Kračmer Marek
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Ulrych Jan, Kříž Lukáš, Pozn.: PK 5:4
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Schingler Milan, Ulrych Jan
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Adámek Filip, Mytiska Leoš
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Votruba Jiří, Krůs František
Ne 19.05.2019 16:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
23. kolo
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Krůs František, Adámek Filip
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šlauf Jiří, Adámek Filip
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Adámek Filip, Krůs František
24. kolo
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Krůs František
Pá 31.05.2019 18:00
Rozhodčí: Burda Václav, Kračmer Marek, Schveinert Radek
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Ulrych Jan, Adámek Filip
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šmaus Petr, Ulrych Jan
25. kolo
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
Hřiště: Vstiš
Ne 09.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:5
26. kolo
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 15.06.2019 13:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šmaus Petr, Ulrych Jan
So 15.06.2019 17:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kraus Jan, Ulrych Jan
So 15.06.2019 17:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adámek Filip, Krůs František
Ne 16.06.2019 17:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 5:4
So 15.06.2019 15:00
Rozhodčí: Schveinert Radek, Kračmer Marek, Adámek Filip
Ne 16.06.2019 17:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Šmaus Petr, Delegát: Kříž Lukáš
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.