Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Schingler Milan, Votruba Jiří
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, König Michal, Doksanský Tomáš
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk, Šmaus Petr
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 3:4
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Šnajdr David, Adámek Filip
02. kolo
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Buša Milan
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Minařík Zdeněk, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 4:3
Ne 02.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Levý Vítek, Šnajdr David
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:1
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mytiska Leoš
03. kolo
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 8:7
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Vaněk Matěj, Minařík Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Švantner František
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:1
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Švantner František
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Adamčík Miroslav
04. kolo
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 2:3
Ne 16.09.2018 16:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Šlauf Jiří, Schingler Milan
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Šmaus Petr
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlajs Jakub, Adámek Filip
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk
05. kolo
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Adámek Filip
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Ulrych Jan
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Švantner František
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šlauf Jiří, Švantner František
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 7:8
06. kolo
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Schveinert Radek
07. kolo
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Švantner František
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Schingler Milan, Kodýtek Petr
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 1:4
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Šnajdr David
08. kolo
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mytyska Leoš, Lhoták Luděk, Krůs František, Pozn.: PK 4:2
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mytyska Leoš
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Burda Václav, Adamčík Miroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Šmaus Petr, Kodýdek Petr
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 3:4
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
09. kolo
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Hodek Jakub
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Pozn.: PK 4:3
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 4:2
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Burda Václav, Šlajs Jakub, Schingler Milan
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šnajdr David
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
10. kolo
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:4
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 08.11.2018 18:15
Rozhodčí: Komínek Jiří, Šnajdr David, Ulrych Jan, Pozn.: Odloženo z 28.10.
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Kračmer Marek
Ne 28.10.2018 10:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Švantner František, Adamčík Miroslav
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Votruba Jiří
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Švantner František
11. kolo
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 5:4
Hřiště:
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Švantner František
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Krůs František
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
12. kolo
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Šnajdr David
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Opalecký Jiří
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Adámek Filip, Pozn.: PK 6:5
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Švantner František, Mytiska Leoš, Šmaus Petr
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj, Šmaus Petr, Krůs František, Pozn.: PK 3:1
13. kolo
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 3:4
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šmaus Petr, Adámek Filip
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Levý Vítek
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Krůs František, Krňoul Štěpán
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Schingler Milan
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 8:9
14. kolo
Hřiště: UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Komínek Jiří, Burda Václav, Kračmer Marek
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:4
Ne 24.03.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Kraus Jan, Krůs František
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kraus Jan, Adámek Filip
So 23.03.2019 13:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Ulrych Jan, Krůs František
Hřiště: Vstiš
Ne 24.03.2019 10:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Opalecký Jiří, Adámek Filip
15. kolo
Hřiště: Vstiš
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Žák Adam, Šmaus Petr, Adámek Filip
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Kříž Lukáš, Kodýtek Petr
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Opalecký Jiří, Ulrych Jan
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Kraus Jan
Ne 31.03.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:3
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
16. kolo
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Kodýtek Petr, Opalecký Jiří
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Kraus Jan, Krůs František
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Ne 07.04.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Ulrych Jan
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Krůs František
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Kraus Jan, Ulrych Jan
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Švantner František
17. kolo
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Hřiště: Vstiš
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Votruba Jiří, Šlauf Jiří, Schingler Milan
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Adámek Filip
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Kraus Jan, Krůs František
So 13.04.2019 16:30
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 14.04.2019 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kodýtek Petr, Krůs František, Delegát: Kříž Lukáš
18. kolo
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří, Mičan Jan, Ulrych Jan, Delegát: Komínek Jiří
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Adámek Filip
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šlajs Jakub, Švantner František, Adámek Filip
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Švantner František
So 20.04.2019 16:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
19. kolo
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 7:8
Hřiště: Vstiš
Ne 28.04.2019 10:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
20. kolo
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kodýtek Petr, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Ne 05.05.2019 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Krůs František, Ulrych Jan
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Adámek Filip, Mytiska Leoš, Delegát: Šlajs Jakub
21. kolo
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Pozn.: PK 4:3
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Hřiště: Vstiš
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Šlajs Jakub, Krůs Franišek
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adámek Filip, Ulrych Jan
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Doksanský Tomáš, Adámek Filip
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
22. kolo
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Ulrych Jan, Kračmer Marek
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Ulrych Jan, Kříž Lukáš, Pozn.: PK 5:4
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Schingler Milan, Ulrych Jan
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Adámek Filip, Mytiska Leoš
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Votruba Jiří, Krůs František
Ne 19.05.2019 16:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
23. kolo
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Levý Vítek, Krůs František, Adámek Filip
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šlauf Jiří, Adámek Filip
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Votruba Jiří
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Adámek Filip, Krůs František
24. kolo
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Krůs František
Pá 31.05.2019 18:00
Rozhodčí: Burda Václav, Kračmer Marek, Schveinert Radek
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Ulrych Jan, Adámek Filip
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šmaus Petr, Ulrych Jan
25. kolo
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kračmer Marek
Hřiště: Vstiš
Ne 09.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr, Mytiska Leoš, Adámek Filip
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:5
26. kolo
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
So 15.06.2019 13:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Šmaus Petr, Ulrych Jan
So 15.06.2019 17:30
Rozhodčí: Šmaus Petr, Kraus Jan, Ulrych Jan
So 15.06.2019 17:30
Rozhodčí: Kračmer Marek, Adámek Filip, Krůs František
Ne 16.06.2019 17:30
Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 5:4
So 15.06.2019 15:00
Rozhodčí: Schveinert Radek, Kračmer Marek, Adámek Filip
Ne 16.06.2019 17:30
Rozhodčí: Kraus Jan, Mytiska Leoš, Šmaus Petr, Delegát: Kříž Lukáš
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.