Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ ORGANIZACE KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2018 / 2019
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Černice B

Druztová

Dýšina

Hradiště

Chotíkov B

Chrást

Lhota B

Litice

Prazdroj

Rapid B

Smíchov

Union

Vochov

Zruč B



NEODEHRANÉ ZÁPASY
18. kolo
Zruč B

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
Ne 21.04.2019 17:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Union
 
So 20.04.2019 17:00
Černice B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 21.04.2019 17:00
Druztová

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
So 20.04.2019 17:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
So 20.04.2019 16:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 20.04.2019 17:00
Smíchov

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 20.04.2019 17:00
19. kolo
Smíchov

 
 -  ( - )
 

Zruč B
 
So 27.04.2019 17:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
So 27.04.2019 17:00
Lhota B

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
Ne 28.04.2019 10:30
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 27.04.2019 17:00
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

Černice B
 
Ne 28.04.2019 17:00
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 27.04.2019 17:00
Union

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 27.04.2019 17:00
20. kolo
Zruč B

 
 -  ( - )
 

Union
 
So 04.05.2019 17:00
Rapid B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 05.05.2019 17:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
So 04.05.2019 17:00
Černice B

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
Ne 05.05.2019 17:00
Druztová

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 04.05.2019 17:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
Ne 05.05.2019 14:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

Smíchov
 
So 04.05.2019 17:00
21. kolo
Chrást

 
 -  ( - )
 

Zruč B
 
So 11.05.2019 17:00
Smíchov

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
So 11.05.2019 17:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 11.05.2019 17:00
Lhota B

 
 -  ( - )
 

Černice B
 
Ne 12.05.2019 17:00
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 11.05.2019 17:00
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
Ne 12.05.2019 17:00
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Union
 
So 11.05.2019 17:00
22. kolo
Zruč B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 19.05.2019 17:00
Union

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
So 18.05.2019 17:00
Rapid B

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
Ne 19.05.2019 17:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 18.05.2019 17:00
Černice B

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
Ne 19.05.2019 17:00
Druztová

 
 -  ( - )
 

Smíchov
 
So 18.05.2019 17:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
Ne 19.05.2019 16:00
23. kolo
Vochov

 
 -  ( - )
 

Zruč B
 
So 25.05.2019 17:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 25.05.2019 17:00
Smíchov

 
 -  ( - )
 

Černice B
 
So 25.05.2019 17:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 25.05.2019 17:00
Lhota B

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
Ne 26.05.2019 17:00
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

Union
 
So 25.05.2019 17:00
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 26.05.2019 17:00
24. kolo
Zruč B

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
Ne 02.06.2019 17:00
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
Pa 31.05.2019 18:00
Union

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 01.06.2019 17:00
Rapid B

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
Ne 02.06.2019 17:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Smíchov
 
So 01.06.2019 17:00
Černice B

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
Ne 02.06.2019 17:00
Druztová

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
So 01.06.2019 17:00
25. kolo
Druztová

 
 -  ( - )
 

Zruč B
 
So 08.06.2019 17:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

Černice B
 
So 08.06.2019 17:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 08.06.2019 17:00
Smíchov

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 08.06.2019 17:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Union
 
So 08.06.2019 17:00
Lhota B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 09.06.2019 17:00
Prazdroj

 
 -  ( - )
 

Chotíkov B
 
So 08.06.2019 17:00
26. kolo
Zruč B

 
 -  ( - )
 

Prazdroj
 
So 15.06.2019 17:00
Chotíkov B

 
 -  ( - )
 

Lhota B
 
So 15.06.2019 13:00
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 15.06.2019 17:30
Union

 
 -  ( - )
 

Smíchov
 
So 15.06.2019 17:30
Rapid B

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
Ne 16.06.2019 17:30
Litice

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
So 15.06.2019 15:00
Černice B

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
Ne 16.06.2019 17:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Černice B

 
2-1 (1-0)
 

Zruč B
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Litice

 
3-1 (2-1)
 

Druztová
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Schingler Milan, Votruba Jiří
Rapid B

 
1-2 (1-1)
 

Vochov
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří
Union

 
3-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, König Michal, Doksanský Tomáš
Hradiště

 
1-7 (0-2)
 

Smíchov
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk, Šmaus Petr
Chotíkov B

 
2-2 (1-1)
PK

Dýšina
Detail »
Ne 26.08.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 3:4
Prazdroj

 
9-0 (5-0)
 

Lhota B
Detail »
So 25.08.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Šnajdr David, Adámek Filip
02. kolo
Zruč B

 
6-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
Fotky »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Dýšina

 
8-6 (3-4)
 

Prazdroj
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Votruba Jiří
Smíchov

 
3-4 (2-1)
 

Chotíkov B
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan
Chrást

PK
2-2 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Minařík Zdeněk, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 4:3
Vochov

 
1-0 (0-0)
 

Union
Detail »
Ne 02.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Levý Vítek, Šnajdr David
Druztová

PK
0-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
So 01.09.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:1
Černice B

 
1-2 (1-0)
 

Litice
Detail »
Ne 02.09.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mytiska Leoš
03. kolo
Litice

 
3-3 (0-2)
 

Zruč B
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
4-0 (2-0)
 

Černice B
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Vaněk Matěj, Minařík Zdeněk
Union

 
4-1 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František
Hradiště

PK
5-5 (4-1)
 

Vochov
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:1
Chotíkov B

 
2-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Švantner František
Prazdroj

 
3-4 (3-2)
 

Smíchov
Detail »
So 08.09.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Lhota B

 
3-2 (3-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 09.09.2018 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Adamčík Miroslav
04. kolo
Zruč B

 
0-4 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Smíchov

 
7-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Chrást

 
1-1 (1-0)
PK

Prazdroj
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 2:3
Vochov

 
3-0 (1-0)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 16.09.2018 16:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Šlauf Jiří, Schingler Milan
Druztová

 
2-8 (0-4)
 

Hradiště
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Šmaus Petr
Černice B

 
4-2 (3-1)
 

Union
Detail »
Ne 16.09.2018 16:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlajs Jakub, Adámek Filip
Litice

 
5-2 (2-2)
 

Rapid B
Detail »
So 15.09.2018 16:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk
05. kolo
Rapid B

 
1-4 (1-1)
 

Zruč B
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Adámek Filip
Union

 
3-2 (0-1)
 

Litice
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Ulrych Jan
Hradiště

 
6-0 (2-0)
 

Černice B
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Chotíkov B

 
3-1 (2-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub
Prazdroj

 
1-0 (0-0)
 

Vochov
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Lhota B

 
2-1 (2-1)
 

Chrást
Detail »
Ne 23.09.2018 16:30, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šlauf Jiří, Švantner František
Dýšina

PK
4-4 (1-4)
 

Smíchov
Detail »
So 22.09.2018 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 7:8
06. kolo
Zruč B

 
3-1 (2-1)
 

Smíchov
Detail »
Fotky »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Chrást

 
1-4 (0-3)
 

Dýšina
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Vochov

 
3-1 (2-1)
 

Lhota B
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Druztová

 
2-3 (2-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Černice B

 
3-1 (0-1)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Kračmer Marek
Litice

 
1-3 (0-2)
 

Hradiště
Detail »
So 29.09.2018 16:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Rapid B

 
1-2 (0-1)
 

Union
Detail »
Ne 30.09.2018 16:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Šlajs Jakub, Schveinert Radek
07. kolo
Union

 
1-6 (0-0)
 

Zruč B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Švantner František
Hradiště

 
4-1 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Chotíkov B

 
1-5 (0-3)
 

Litice
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Schingler Milan, Kodýtek Petr
Prazdroj

 
2-1 (1-0)
 

Černice B
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Lhota B

 
2-2 (1-1)
PK

Druztová
Detail »
Ne 07.10.2018 16:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Šnajdr David, Pozn.: PK 1:4
Dýšina

 
5-2 (2-0)
 

Vochov
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Smíchov

 
4-1 (3-0)
 

Chrást
Detail »
So 06.10.2018 16:00, Rozhodčí: Šnajdr David
08. kolo
Zruč B

PK
1-1 (0-1)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mytyska Leoš, Lhoták Luděk, Krůs František, Pozn.: PK 4:2
Vochov

 
0-4 (0-3)
 

Smíchov
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mytyska Leoš
Druztová

 
1-5 (0-3)
 

Dýšina
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Černice B

 
3-1 (2-1)
 

Lhota B
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Burda Václav, Adamčík Miroslav
Litice

 
6-1 (4-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Šmaus Petr, Kodýdek Petr
Rapid B

 
2-2 (1-1)
PK

Chotíkov B
Detail »
Ne 14.10.2018 15:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 3:4
Union

 
4-1 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 13.10.2018 15:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
09. kolo
Hradiště

 
3-1 (1-0)
 

Zruč B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Hodek Jakub
Chotíkov B

PK
2-2 (1-1)
 

Union
Detail »
Ne 21.10.2018 15:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Pozn.: PK 4:3
Prazdroj

PK
0-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 4:2
Lhota B

 
0-3 (0-2)
 

Litice
Detail »
Ne 21.10.2018 15:30, Rozhodčí: Burda Václav, Šlajs Jakub, Schingler Milan
Dýšina

 
4-1 (2-0)
 

Černice B
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Kračmer Marek
Smíchov

 
10-0 (4-0)
 

Druztová
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Chrást

 
4-3 (2-1)
 

Vochov
Detail »
So 20.10.2018 15:30, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Ulrych Jan
10. kolo
Zruč B

 
2-2 (1-1)
PK

Vochov
Detail »
So 27.10.2018 14:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:4
Druztová

 
0-1 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 27.10.2018 14:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Černice B

 
0-11 (0-5)
 

Smíchov
Detail »
Ct 08.11.2018 18:15, Rozhodčí: Komínek Jiří, Šnajdr David, Ulrych Jan, Pozn.: Odloženo z 28.10.
Litice

 
0-2 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
So 27.10.2018 14:30, Rozhodčí: Kračmer Marek
Rapid B

 
1-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
Ne 28.10.2018 10:30, Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Švantner František, Adamčík Miroslav
Union

 
7-3 (3-2)
 

Prazdroj
Detail »
So 27.10.2018 14:30, Rozhodčí: Votruba Jiří
Hradiště

 
3-0 (2-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 27.10.2018 14:30, Rozhodčí: Švantner František
11. kolo
Chotíkov B

 
4-1 (0-0)
 

Zruč B
Detail »
Ne 04.11.2018 14:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Prazdroj

PK
1-1 (0-1)
 

Hradiště
Detail »
So 03.11.2018 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 5:4
Lhota B

 
1-5 (0-2)
 

Union
Detail »
Ne 04.11.2018 14:00, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
4-1 (2-1)
 

Rapid B
Detail »
So 03.11.2018 14:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk
Smíchov

 
3-0 (1-0)
 

Litice
Detail »
So 03.11.2018 14:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Krůs František
Chrást

 
1-3 (1-2)
 

Černice B
Detail »
So 03.11.2018 14:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Vochov

 
0-2 (0-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 04.11.2018 14:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
12. kolo
Zruč B

 
2-1 (1-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 11.11.2018 14:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Šnajdr David
Černice B

 
6-0 (2-0)
 

Vochov
Detail »
Ne 11.11.2018 14:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří
Litice

 
1-2 (0-2)
 

Chrást
Detail »
So 10.11.2018 14:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Schingler Milan, Opalecký Jiří
Rapid B

PK
2-2 (1-1)
 

Smíchov
Detail »
Ne 11.11.2018 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Adámek Filip, Pozn.: PK 6:5
Union

 
3-5 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
So 10.11.2018 14:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Hradiště

 
6-0 (4-0)
 

Lhota B
Detail »
So 10.11.2018 14:00, Rozhodčí: Švantner František, Mytiska Leoš, Šmaus Petr
Chotíkov B

PK
3-3 (1-3)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 11.11.2018 14:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Šmaus Petr, Krůs František, Pozn.: PK 3:1
13. kolo
Prazdroj

 
5-2 (3-2)
 

Zruč B
Detail »
So 17.11.2018 13:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Lhota B

 
1-1 (1-1)
PK

Chotíkov B
Detail »
Ne 18.11.2018 13:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Mytiska Leoš, Pozn.: PK 3:4
Dýšina

 
4-2 (1-2)
 

Hradiště
Detail »
So 17.11.2018 13:30, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šmaus Petr, Adámek Filip
Smíchov

 
9-0 (4-0)
 

Union
Detail »
So 17.11.2018 13:30, Rozhodčí: Levý Vítek
Chrást

 
1-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
So 17.11.2018 13:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Krůs František, Krňoul Štěpán
Vochov

 
0-4 (0-2)
 

Litice
Detail »
Ne 18.11.2018 13:30, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šnajdr David, Schingler Milan
Druztová

 
2-2 (1-1)
PK

Černice B
Detail »
So 17.11.2018 13:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 8:9
14. kolo
Zruč B

 
4-2 (2-2)
 

Černice B
Detail »
Ne 24.03.2019 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Burda Václav, Kračmer Marek
Druztová

PK
0-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 23.03.2019 15:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:4
Vochov

 
0-4 (0-3)
 

Rapid B
Detail »
Ne 24.03.2019 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Kraus Jan, Krůs František
Chrást

 
3-1 (2-0)
 

Union
Detail »
So 23.03.2019 15:00, Rozhodčí: Šmaus Petr, Kraus Jan, Adámek Filip
Smíchov

 
5-2 (2-2)
 

Hradiště
Detail »
So 23.03.2019 13:00, Rozhodčí: Kračmer Marek
Dýšina

 
4-2 (2-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 23.03.2019 15:00, Rozhodčí: Kodýtek Petr, Ulrych Jan, Krůs František
Lhota B

 
1-5 (1-3)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 24.03.2019 10:30, Rozhodčí: Mytiska Leoš, Opalecký Jiří, Adámek Filip
15. kolo
Lhota B

 
3-1 (1-1)
 

Zruč B
Detail »
Ne 31.03.2019 16:00, Rozhodčí: Žák Adam, Šmaus Petr, Adámek Filip
Prazdroj

 
2-9 (1-5)
 

Dýšina
Detail »
So 30.03.2019 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Chotíkov B

 
0-6 (0-3)
 

Smíchov
Detail »
Ne 31.03.2019 16:00, Rozhodčí: Kraus Jan, Kříž Lukáš, Kodýtek Petr
Hradiště

 
3-0 (2-0)
 

Chrást
Detail »
So 30.03.2019 16:00, Rozhodčí: Kodýtek Petr, Opalecký Jiří, Ulrych Jan
Union

 
9-1 (5-1)
 

Vochov
Detail »
So 30.03.2019 16:00, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Kraus Jan
Rapid B

PK
1-1 (0-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 31.03.2019 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:3
Litice

 
7-3 (3-1)
 

Černice B
Detail »
So 30.03.2019 16:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Mytiska Leoš, Adámek Filip
16. kolo
Zruč B

 
1-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
Ne 07.04.2019 16:30, Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Kodýtek Petr, Opalecký Jiří
Černice B

 
1-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
Ne 07.04.2019 16:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Kraus Jan, Krůs František
Druztová

 
2-0 (1-0)
 

Union
Detail »
So 06.04.2019 16:30, Rozhodčí: Šmaus Petr, Adamčík Miroslav, Adámek Filip
Vochov

 
2-3 (1-3)
 

Hradiště
Detail »
Ne 07.04.2019 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Ulrych Jan
Chrást

 
4-5 (4-4)
 

Chotíkov B
Detail »
So 06.04.2019 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Krůs František
Smíchov

 
11-1 (6-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 06.04.2019 16:30, Rozhodčí: Kračmer Marek, Kraus Jan, Ulrych Jan
Dýšina

 
8-2 (3-1)
 

Lhota B
Detail »
So 06.04.2019 16:30, Rozhodčí: Švantner František
17. kolo
Dýšina

 
9-1 (4-0)
 

Zruč B
Detail »
So 13.04.2019 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Lhota B

 
2-1 (2-0)
 

Smíchov
Detail »
Ne 14.04.2019 16:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Šlauf Jiří, Schingler Milan
Prazdroj

 
2-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 13.04.2019 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Chotíkov B

 
6-0 (4-0)
 

Vochov
Detail »
Ne 14.04.2019 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Adámek Filip
Hradiště

 
3-1 (2-0)
 

Druztová
Detail »
So 13.04.2019 16:30, Rozhodčí: Mytiska Leoš, Kraus Jan, Krůs František
Union

 
5-1 (3-0)
 

Černice B
Detail »
So 13.04.2019 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
2-1 (1-0)
 

Litice
Detail »
Ne 14.04.2019 16:30, Rozhodčí: Šmaus Petr, Kodýtek Petr, Krůs František, Delegát: Kříž Lukáš
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor žáků U-13, sk. D
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Zruč
Zruč B
Zruč U-19
Zruč U-15
Zruč U-13
Zruč U-13 B
Zruč U-11
Zruč U-11 B
Zruč U-9
Zruč U-9 B
Zruč U-7
Zruč SG A
Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.