Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ ORGANIZACE KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B  kraj Plzeňský 2018 / 2019
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Blovice U-19

Černice U-19

Dobřany U-19

Chlumčany U-19

Chrást U-19

Kasejovice U-19

Kralovice U-19

Letná U-19

Mirošov U-19

Mladotice U-19

Mýto U-19

Nepomuk U-19

Radnice U-19

Smíchov U-19

Strašice U-19

Zruč U-19



NEODEHRANÉ ZÁPASY
15. kolo
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
Ne 18.11.2018 14:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
Ne 18.11.2018 10:15
17. kolo
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
Pa 22.03.2019 16:30, Pozn.: odloženo z 16.3.
18. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
So 23.03.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
Ne 24.03.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
So 23.03.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
Ne 24.03.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 23.03.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
So 23.03.2019 10:00
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 23.03.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 24.03.2019 15:00
19. kolo
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
Ne 31.03.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
So 30.03.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
Ne 31.03.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
Ne 31.03.2019 10:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
So 30.03.2019 13:00
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
Ne 31.03.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
So 30.03.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
So 30.03.2019 10:00
20. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
So 06.04.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
So 06.04.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
Ne 07.04.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 06.04.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
Ne 07.04.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 06.04.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 07.04.2019 13:30
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 06.04.2019 10:00
21. kolo
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
So 13.04.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
Ne 14.04.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
So 13.04.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
Ne 14.04.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
Ne 14.04.2019 10:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
So 13.04.2019 13:30
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
Ne 14.04.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
So 13.04.2019 10:00
22. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
So 20.04.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
So 20.04.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 20.04.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
Ne 21.04.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 20.04.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 21.04.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 20.04.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
Pa 19.04.2019 10:00
23. kolo
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
Ne 28.04.2019 14:00
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
So 27.04.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
Ne 28.04.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
So 27.04.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
Ne 28.04.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
Ne 28.04.2019 10:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
So 27.04.2019 13:30
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
Ne 28.04.2019 10:00
24. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
So 04.05.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 04.05.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
So 04.05.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 04.05.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 05.05.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 04.05.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
Ne 05.05.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
So 04.05.2019 10:00
25. kolo
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
So 11.05.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
So 11.05.2019 10:00
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
So 11.05.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
Ne 12.05.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
So 11.05.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
Ne 12.05.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
Ne 12.05.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
So 11.05.2019 13:30
26. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 18.05.2019 10:00
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
Ne 19.05.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 18.05.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
So 18.05.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 18.05.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
Ne 19.05.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
So 18.05.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
Ne 19.05.2019 10:15
27. kolo
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
Ne 26.05.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
So 25.05.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
Ne 26.05.2019 14:00
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
So 25.05.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
Ne 26.05.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
So 25.05.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
Ne 26.05.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
Ne 26.05.2019 10:00
28. kolo
Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
So 01.06.2019 10:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Strašice U-19
 
So 01.06.2019 13:30
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 02.06.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 01.06.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
So 01.06.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
So 01.06.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
Ne 02.06.2019 10:30
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
So 01.06.2019 10:00
29. kolo
Radnice U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
So 08.06.2019 10:00
Blovice U-19

 
 -  ( - )
 

Kasejovice U-19
 
Ne 09.06.2019 10:15
Chrást U-19

 
 -  ( - )
 

Černice U-19
 
So 08.06.2019 10:00
Chlumčany U-19

 
 -  ( - )
 

Mirošov U-19
 
Ne 09.06.2019 14:00
Letná U-19

 
 -  ( - )
 

Mladotice U-19
 
So 08.06.2019 10:00
Smíchov U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
Ne 09.06.2019 14:00
Mýto U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 08.06.2019 10:00
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Dobřany U-19
 
Ne 09.06.2019 10:15
30. kolo
Strašice U-19

 
 -  ( - )
 

Zruč U-19
 
So 15.06.2019 10:15
Dobřany U-19

 
 -  ( - )
 

Mýto U-19
 
Ne 16.06.2019 10:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Smíchov U-19
 
So 15.06.2019 13:30
Nepomuk U-19

 
 -  ( - )
 

Letná U-19
 
Ne 16.06.2019 10:00
Mladotice U-19

 
 -  ( - )
 

Chlumčany U-19
 
So 15.06.2019 10:00
Mirošov U-19

 
 -  ( - )
 

Chrást U-19
 
So 15.06.2019 10:00
Černice U-19

 
 -  ( - )
 

Blovice U-19
 
So 15.06.2019 10:00
Kasejovice U-19

 
 -  ( - )
 

Radnice U-19
 
Ne 16.06.2019 10:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Kasejovice U-19

 
0-3 (0-1)
 

Zruč U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Velíšek Jiří
Černice U-19

 
2-1 (1-1)
 

Radnice U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Liškutín Antonín
Mirošov U-19

 
0-11 (0-5)
 

Blovice U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Burda Václav
Mladotice U-19

 
3-2 (2-2)
 

Chrást U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Nepomuk U-19

 
8-2 (6-2)
 

Chlumčany U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Šimek Luboš
Kralovice U-19

 
9-0 (5-0)
 

Letná U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Krauz Jan
Dobřany U-19

PK
1-1 (0-0)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Fencl Jakub, Pozn.: PK 5:4
Strašice U-19

 
2-9 (1-4)
 

Mýto U-19
Detail »
Ct 30.08.2018 17:45, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
02. kolo
Zruč U-19

 
0-4 (0-3)
 

Mýto U-19
Detail »
Fotky »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Duspiva Václav
Smíchov U-19

 
13-1 (9-0)
 

Strašice U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Šlauf Jiří
Letná U-19

 
1-8 (1-5)
 

Dobřany U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Chlumčany U-19

 
0-5 (0-4)
 

Kralovice U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Schneider Josef
Chrást U-19

PK
5-5 (3-4)
 

Nepomuk U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Pozn.: PK 5:4
Blovice U-19

 
8-1 (4-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Šimek Luboš
Radnice U-19

 
2-3 (2-3)
 

Mirošov U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Kasejovice U-19

 
0-3 (0-3)
 

Černice U-19
Detail »
St 05.09.2018 17:45, Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
03. kolo
Černice U-19

 
3-1 (1-0)
 

Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 25.08.2018 10:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Mirošov U-19

 
3-2 (3-1)
 

Kasejovice U-19
Detail »
So 25.08.2018 10:00, Rozhodčí: König Vlastislav
Mladotice U-19

 
4-1 (1-1)
 

Radnice U-19
Detail »
So 25.08.2018 10:00, Rozhodčí: Klik Jiří
Nepomuk U-19

 
2-7 (1-5)
 

Blovice U-19
Detail »
Ne 26.08.2018 10:00, Rozhodčí: Homr Michal
Kralovice U-19

 
10-0 (3-0)
 

Chrást U-19
Detail »
So 25.08.2018 13:30, Rozhodčí: Schneider Josef
Dobřany U-19

 
1-2 (1-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
Ne 26.08.2018 10:00, Rozhodčí: König Michal
Strašice U-19

 
6-4 (2-1)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 26.08.2018 10:15, Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Mýto U-19

 
4-1 (2-1)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 26.08.2018 10:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
04. kolo
Zruč U-19

 
1-4 (0-3)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Letná U-19

 
0-5 (0-2)
 

Mýto U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Chlumčany U-19

 
2-0 (2-0)
 

Strašice U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Chrást U-19

 
9-2 (5-1)
 

Dobřany U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Blovice U-19

 
3-6 (1-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 02.09.2018 10:15, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Radnice U-19

 
1-6 (0-4)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Hessová Tereza
Kasejovice U-19

 
1-4 (1-2)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 02.09.2018 10:30, Rozhodčí: Kulhánek Milan
Černice U-19

 
5-1 (1-0)
 

Mirošov U-19
Detail »
So 01.09.2018 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
05. kolo
Mirošov U-19

 
1-2 (0-1)
 

Zruč U-19
Detail »
So 08.09.2018 10:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Mladotice U-19

 
4-0 (2-0)
 

Černice U-19
Detail »
So 08.09.2018 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Nepomuk U-19

 
11-0 (4-0)
 

Kasejovice U-19
Detail »
Ne 09.09.2018 10:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Kralovice U-19

 
3-1 (0-1)
 

Radnice U-19
Detail »
So 08.09.2018 13:30, Rozhodčí: Ruda Daniel
Dobřany U-19

 
4-6 (2-3)
 

Blovice U-19
Detail »
Ne 09.09.2018 10:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Strašice U-19

 
5-2 (2-1)
 

Chrást U-19
Detail »
Ne 09.09.2018 10:15, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Mýto U-19

 
5-1 (1-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
So 08.09.2018 10:00, Rozhodčí: König Vlastislav
Smíchov U-19

 
15-1 (5-1)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 09.09.2018 14:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
06. kolo
Zruč U-19

 
4-2 (1-2)
 

Letná U-19
Detail »
Fotky »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Chlumčany U-19

 
0-8 (0-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Chrást U-19

 
1-7 (1-4)
 

Mýto U-19
Detail »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Blovice U-19

 
6-3 (1-2)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 16.09.2018 10:15, Rozhodčí: König Vlastislav
Radnice U-19

 
1-4 (0-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Kasejovice U-19

 
3-3 (2-2)
PK

Kralovice U-19
Detail »
Ne 16.09.2018 10:30, Rozhodčí: Šimek Luboš, Pozn.: PK 3:4
Černice U-19

 
3-2 (2-1)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Komanec Petr
Mirošov U-19

 
1-3 (0-1)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 15.09.2018 10:00, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
07. kolo
Mladotice U-19

 
4-2 (2-0)
 

Zruč U-19
Detail »
So 22.09.2018 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Nepomuk U-19

 
4-0 (1-0)
 

Mirošov U-19
Detail »
Ne 23.09.2018 10:00, Rozhodčí: Mazanec Marek
Kralovice U-19

PK
2-2 (0-2)
 

Černice U-19
Detail »
So 22.09.2018 13:00, Rozhodčí: Vocelka Milan, Pozn.: PK 7:6
Dobřany U-19

 
6-2 (3-2)
 

Kasejovice U-19
Detail »
Ne 23.09.2018 10:00, Rozhodčí: Kořan Josef
Strašice U-19

 
3-1 (2-1)
 

Radnice U-19
Detail »
Ne 23.09.2018 10:15, Rozhodčí: Stejskal Filip
Mýto U-19

 
7-1 (6-0)
 

Blovice U-19
Detail »
So 22.09.2018 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Smíchov U-19

 
7-0 (5-0)
 

Chrást U-19
Detail »
Ne 23.09.2018 14:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Letná U-19

 
5-1 (4-1)
 

Chlumčany U-19
Detail »
So 22.09.2018 10:00, Rozhodčí: Ulrych Jan
08. kolo
Zruč U-19

 
7-1 (2-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
St 10.10.2018 18:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Chrást U-19

 
4-2 (4-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 29.09.2018 10:00, Rozhodčí: Adámek Filip
Blovice U-19

 
2-4 (2-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 30.09.2018 10:15, Rozhodčí: Velíšek Jiří
Radnice U-19

PK
3-3 (2-2)
 

Mýto U-19
Detail »
So 29.09.2018 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: PK 5:4
Kasejovice U-19

 
6-1 (3-0)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 30.09.2018 10:30, Rozhodčí: Zavadil Jan
Černice U-19

 
3-4 (2-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
So 29.09.2018 10:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Mirošov U-19

 
1-11 (1-4)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 29.09.2018 10:00, Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Mladotice U-19

 
0-6 (0-2)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 29.09.2018 10:00, Rozhodčí: Kořan Josef
09. kolo
Nepomuk U-19

 
12-0 (8-0)
 

Zruč U-19
Detail »
Ne 07.10.2018 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Kralovice U-19

 
5-1 (3-1)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 06.10.2018 12:30, Rozhodčí: Hamouz Jakub
Dobřany U-19

 
6-0 (2-0)
 

Mirošov U-19
Detail »
Ne 07.10.2018 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
Strašice U-19

 
4-2 (3-1)
 

Černice U-19
Detail »
Ne 07.10.2018 10:15, Rozhodčí: Velíšek Jiří
Mýto U-19

 
9-1 (6-0)
 

Kasejovice U-19
Detail »
So 06.10.2018 10:00, Rozhodčí: Šimek Luboš
Smíchov U-19

 
3-0 (2-0)
 

Radnice U-19
Detail »
Ne 07.10.2018 14:00, Rozhodčí: Adámek Filip
Letná U-19

 
0-5 (0-2)
 

Blovice U-19
Detail »
So 06.10.2018 10:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Chlumčany U-19

 
3-8 (2-2)
 

Chrást U-19
Detail »
So 06.10.2018 10:00, Rozhodčí: Sirový Václav
10. kolo
Zruč U-19

 
2-3 (0-0)
 

Chrást U-19
Detail »
Fotky »
So 13.10.2018 10:00, Rozhodčí: Kodýdek Petr
Blovice U-19

 
14-0 (5-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
Ne 14.10.2018 10:15, Rozhodčí: Kořan Josef
Radnice U-19

 
1-3 (0-2)
 

Letná U-19
Detail »
So 13.10.2018 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Kasejovice U-19

 
3-5 (2-4)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 14.10.2018 10:30, Rozhodčí: Velíšek Jiří
Černice U-19

 
2-5 (0-3)
 

Mýto U-19
Detail »
So 13.10.2018 10:00, Rozhodčí: Šmaus Petr
Mirošov U-19

 
0-2 (0-0)
 

Strašice U-19
Detail »
So 13.10.2018 10:00, Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Mladotice U-19

 
3-3 (1-2)
PK

Dobřany U-19
Detail »
So 13.10.2018 10:00, Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 3:4
Nepomuk U-19

 
4-1 (2-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 14.10.2018 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
11. kolo
Kralovice U-19

 
3-0 (2-0)
 

Zruč U-19
Detail »
So 20.10.2018 12:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Dobřany U-19

 
5-3 (0-2)
 

Nepomuk U-19
Detail »
Ne 21.10.2018 10:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří
Strašice U-19

 
2-3 (1-2)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 21.10.2018 10:15, Rozhodčí: Kalík Michal
Mýto U-19

 
11-2 (7-2)
 

Mirošov U-19
Detail »
So 20.10.2018 10:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Smíchov U-19

 
9-0 (4-0)
 

Černice U-19
Detail »
Ne 21.10.2018 14:00, Rozhodčí: Havránek Martin
Letná U-19

 
6-2 (3-1)
 

Kasejovice U-19
Detail »
So 20.10.2018 10:00, Rozhodčí: Krůs František
Chlumčany U-19

 
3-7 (1-2)
 

Radnice U-19
Detail »
So 20.10.2018 10:00, Rozhodčí: Fencl Jakub
Chrást U-19

PK
2-2 (0-1)
 

Blovice U-19
Detail »
So 20.10.2018 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel, Pozn.: PK 5:4
12. kolo
Zruč U-19

 
2-4 (1-3)
 

Blovice U-19
Detail »
Fotky »
So 27.10.2018 10:00, Rozhodčí: Adámek Filip
Radnice U-19

 
3-5 (1-3)
 

Chrást U-19
Detail »
So 27.10.2018 10:00, Rozhodčí: Křen Jiří
Kasejovice U-19

 
2-2 (1-0)
PK

Chlumčany U-19
Detail »
Ne 28.10.2018 10:30, Rozhodčí: Bína Roman, Pozn.: PK 2:4
Černice U-19

 
1-0 (1-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 27.10.2018 10:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Mirošov U-19

 
1-9 (0-5)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 27.10.2018 10:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Mladotice U-19

 
1-6 (1-2)
 

Mýto U-19
Detail »
So 27.10.2018 10:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
Nepomuk U-19

 
6-1 (5-1)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 28.10.2018 10:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Kralovice U-19

 
2-0 (2-0)
 

Dobřany U-19
Detail »
So 27.10.2018 11:00, Rozhodčí: Burda Václav
13. kolo
Dobřany U-19

 
7-2 (1-0)
 

Zruč U-19
Detail »
Ne 04.11.2018 10:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Strašice U-19

 
0-9 (0-7)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 04.11.2018 10:15, Rozhodčí: Schveinert Radek
Mýto U-19

 
3-1 (3-0)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 03.11.2018 10:00, Rozhodčí: Havránek Martin
Smíchov U-19

 
3-0 (2-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 04.11.2018 14:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Letná U-19

 
1-1 (1-1)
PK

Mirošov U-19
Detail »
So 03.11.2018 10:00, Rozhodčí: Krůs František, Pozn.: PK 2:3
Chlumčany U-19

 
0-8 (0-2)
 

Černice U-19
Detail »
So 03.11.2018 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Chrást U-19

 
7-0 (2-0)
 

Kasejovice U-19
Detail »
So 03.11.2018 10:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Blovice U-19

 
13-0 (8-0)
 

Radnice U-19
Detail »
Ne 04.11.2018 10:15, Rozhodčí: Jirsa Petr
14. kolo
Zruč U-19

 
8-3 (5-2)
 

Radnice U-19
Detail »
So 10.11.2018 10:00, Rozhodčí: Ulrych Jan
Kasejovice U-19

 
0-2 (0-2)
 

Blovice U-19
Detail »
Ne 11.11.2018 10:30, Rozhodčí: Šimek Luboš
Černice U-19

 
6-8 (2-6)
 

Chrást U-19
Detail »
So 10.11.2018 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
Mirošov U-19

 
2-0 (0-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
So 10.11.2018 10:00, Rozhodčí: Smitka Josef
Mladotice U-19

 
1-0 (1-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 10.11.2018 10:00, Rozhodčí: Hessová Tereza
Nepomuk U-19

 
2-2 (1-2)
PK

Smíchov U-19
Detail »
Ne 11.11.2018 10:00, Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Pozn.: PK 1:3
Kralovice U-19

 
3-1 (1-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 10.11.2018 10:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Dobřany U-19

 
6-2 (3-1)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 11.11.2018 10:00, Rozhodčí: Komanec Petr
15. kolo
Zruč U-19

 
6-2 (4-1)
 

Strašice U-19
Detail »
Fotky »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: Žák Adam
Mýto U-19

 
9-3 (7-1)
 

Dobřany U-19
Detail »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: Šimek Luboš
Letná U-19

 
2-8 (2-3)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: Adámek Filip
Chlumčany U-19

 
3-6 (1-4)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: König Vlastislav
Chrást U-19

 
8-0 (4-0)
 

Mirošov U-19
Detail »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: Krůs František
Radnice U-19

 
4-5 (0-0)
 

Kasejovice U-19
Detail »
So 17.11.2018 10:00, Rozhodčí: Smitka Josef
16. kolo
Zruč U-19

 
3-1 (11-25)
 

Kasejovice U-19
Detail »
Fotky »
So 09.03.2019 10:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Radnice U-19

 
2-7 (1-5)
 

Černice U-19
Detail »
So 09.03.2019 10:00, Rozhodčí: Špiral Václav
Blovice U-19

 
4-5 (1-4)
 

Mirošov U-19
Detail »
Ne 10.03.2019 10:15, Rozhodčí: Velíšek Jiří
Chrást U-19

 
2-3 (0-2)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 10.03.2019 16:30, Rozhodčí: Škarda Jiří
Chlumčany U-19

 
1-4 (1-1)
 

Nepomuk U-19
Detail »
So 09.03.2019 14:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Letná U-19

 
1-2 (0-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 09.03.2019 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Smíchov U-19

 
3-2 (1-1)
 

Dobřany U-19
Detail »
Ne 10.03.2019 16:30, Rozhodčí: Ježek Petr
Mýto U-19

 
1-1 (0-1)
PK

Strašice U-19
Detail »
So 09.03.2019 10:00, Rozhodčí: Bíba Zbyněk, Pozn.: PK 3:4
17. kolo
Strašice U-19

 
1-5 (1-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 17.03.2019 13:00, Rozhodčí: Smitka Josef
Dobřany U-19

 
4-1 (2-1)
 

Letná U-19
Detail »
So 16.03.2019 16:15, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Kralovice U-19

 
2-1 (1-0)
 

Chlumčany U-19
Detail »
So 16.03.2019 11:30, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Nepomuk U-19

 
5-1 (2-1)
 

Chrást U-19
Detail »
Ne 17.03.2019 10:00, Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Mladotice U-19

 
3-2 (1-0)
 

Blovice U-19
Detail »
So 16.03.2019 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Mirošov U-19

 
4-2 (2-2)
 

Radnice U-19
Detail »
So 16.03.2019 10:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Černice U-19

 
3-3 (0-1)
PK

Kasejovice U-19
Detail »
So 16.03.2019 12:30, Rozhodčí: Šimek Adam, Pozn.: PK 1:3
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Zruč
Zruč B
Zruč U-19
Zruč U-15
Zruč U-13
Zruč U-13 B
Zruč U-11
Zruč U-11 B
Zruč U-9
Zruč U-9 B
Zruč U-7
Zruč SG A
Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.