Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Velíšek Jiří
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Burda Václav
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Šimek Luboš
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Krauz Jan
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Fencl Jakub, Pozn.: PK 5:4
Čt 30.08.2018 17:45
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
02. kolo
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Duspiva Václav
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Šlauf Jiří
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Kříž Lukáš
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Schneider Josef
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Pozn.: PK 5:4
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Šimek Luboš
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Orlík Vladimír
St 05.09.2018 17:45
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
03. kolo
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
So 25.08.2018 10:00
Rozhodčí: Klik Jiří
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: Homr Michal
So 25.08.2018 13:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: König Michal
Ne 26.08.2018 10:15
Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Ne 26.08.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
04. kolo
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Sladký Stanislav
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 02.09.2018 10:15
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
Ne 02.09.2018 10:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 01.09.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
05. kolo
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 09.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 08.09.2018 13:30
Rozhodčí: Ruda Daniel
Ne 09.09.2018 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 09.09.2018 10:15
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 08.09.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
Ne 09.09.2018 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
06. kolo
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 16.09.2018 10:15
Rozhodčí: König Vlastislav
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 16.09.2018 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš, Pozn.: PK 3:4
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Komanec Petr
So 15.09.2018 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
07. kolo
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 23.09.2018 10:00
Rozhodčí: Mazanec Marek
So 22.09.2018 13:00
Rozhodčí: Vocelka Milan, Pozn.: PK 7:6
Ne 23.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
Ne 23.09.2018 10:15
Rozhodčí: Stejskal Filip
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
Ne 23.09.2018 14:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 22.09.2018 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
08. kolo
Hřiště: UMT
St 10.10.2018 18:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 30.09.2018 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: PK 5:4
Ne 30.09.2018 10:30
Rozhodčí: Zavadil Jan
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 29.09.2018 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
09. kolo
Ne 07.10.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 06.10.2018 12:30
Rozhodčí: Hamouz Jakub
Ne 07.10.2018 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 07.10.2018 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šimek Luboš
Ne 07.10.2018 14:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 06.10.2018 10:00
Rozhodčí: Sirový Václav
10. kolo
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Kodýdek Petr
Ne 14.10.2018 10:15
Rozhodčí: Kořan Josef
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Ne 14.10.2018 10:30
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 13.10.2018 10:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 3:4
Ne 14.10.2018 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
11. kolo
So 20.10.2018 12:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
Ne 21.10.2018 10:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Ne 21.10.2018 10:15
Rozhodčí: Kalík Michal
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
Ne 21.10.2018 14:00
Rozhodčí: Havránek Martin
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Fencl Jakub
So 20.10.2018 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel, Pozn.: PK 5:4
12. kolo
Hřiště: Druztová
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
Ne 28.10.2018 10:30
Rozhodčí: Bína Roman, Pozn.: PK 2:4
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
So 27.10.2018 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
Ne 28.10.2018 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 27.10.2018 11:00
Rozhodčí: Burda Václav
13. kolo
Ne 04.11.2018 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
Ne 04.11.2018 10:15
Rozhodčí: Schveinert Radek
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František, Pozn.: PK 2:3
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 03.11.2018 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 04.11.2018 10:15
Rozhodčí: Jirsa Petr
14. kolo
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Ne 11.11.2018 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
So 10.11.2018 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
Ne 11.11.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Pozn.: PK 1:3
So 10.11.2018 10:30
Rozhodčí: Sladký Stanislav
Ne 11.11.2018 10:00
Rozhodčí: Komanec Petr
15. kolo
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Žák Adam
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Šimek Luboš
Ne 18.11.2018 14:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: König Vlastislav
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Krůs František
Ne 18.11.2018 10:15
Rozhodčí: Strolený Petr
So 17.11.2018 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
16. kolo
Hřiště: UMT
So 09.03.2019 10:30
Rozhodčí: Oliverius Jiří
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Špiral Václav
Ne 10.03.2019 10:15
Rozhodčí: Velíšek Jiří
Hřiště: Zruč UMT
Ne 10.03.2019 16:30
Rozhodčí: Škarda Jiří
So 09.03.2019 14:00
Rozhodčí: Krauz Jan
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 10.03.2019 16:30
Rozhodčí: Ježek Petr
So 09.03.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk, Pozn.: PK 3:4
17. kolo
Pá 22.03.2019 16:30
Rozhodčí: Špiral Václav, Pozn.: odloženo z 16.3.
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 17.03.2019 13:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Hřiště: Viktoria Plzeň UMT
So 16.03.2019 16:15
Rozhodčí: Nesvadba Karel
So 16.03.2019 11:30
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 17.03.2019 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Hřiště: Žihle UMT
So 16.03.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
So 16.03.2019 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Hřiště: Viktoria Plzeň UMT
So 16.03.2019 12:30
Rozhodčí: Šimek Adam, Pozn.: PK 1:3
18. kolo
Hřiště: UMT
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Ne 24.03.2019 10:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 24.03.2019 10:15
Rozhodčí: Duda Václav
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan
So 23.03.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šnajdr David
19. kolo
Ne 31.03.2019 14:00
Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 3:1
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 31.03.2019 10:15
Rozhodčí: Kořan Josef
Ne 31.03.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 30.03.2019 13:00
Rozhodčí: Burda Václav
Ne 31.03.2019 10:00
Rozhodčí: Jakš Jan
Hřiště: Žihle UMT
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 30.03.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
20. kolo
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Ježek Petr
Ne 07.04.2019 10:30
Rozhodčí: Homr Michal
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Ne 07.04.2019 10:15
Rozhodčí: Křen Jiří
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
Ne 07.04.2019 13:30
Rozhodčí: Klik Jiří
So 06.04.2019 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
21. kolo
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 14.04.2019 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
Ne 14.04.2019 10:15
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 14.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
So 13.04.2019 13:30
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Ne 14.04.2019 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
So 13.04.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
22. kolo
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Křen Jiří
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Mičan Jan
Ne 21.04.2019 10:30
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 21.04.2019 10:15
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 20.04.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
Pá 19.04.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
23. kolo
Ne 28.04.2019 14:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
So 27.04.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 28.04.2019 14:00
Rozhodčí: Kraus Jan, Pozn.: PK 6:5
So 27.04.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
Ne 28.04.2019 10:15
Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Ne 28.04.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
So 27.04.2019 13:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Ne 28.04.2019 10:00
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta
24. kolo
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Nešpor Petr
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Hessová Tereza
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Schneider Josef
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
Ne 05.05.2019 10:30
Rozhodčí: Šimek Luboš
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Ne 05.05.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 04.05.2019 10:00
Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
25. kolo
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Kořan Josef
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Sirový Václav
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Krůs František
Ne 12.05.2019 14:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
So 11.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek Adam
Ne 12.05.2019 10:15
Rozhodčí: Špiral Václav
Ne 12.05.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 11.05.2019 13:30
Rozhodčí: Mičan Jan
26. kolo
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šimek František, Pozn.: PK 9:10
Ne 19.05.2019 10:00
Rozhodčí: Strolený Petr
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Bíba Zbyněk
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 19.05.2019 10:30
Rozhodčí: Marek Pavel
So 18.05.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin
Ne 19.05.2019 10:15
Rozhodčí: Šimek Luboš
27. kolo
Ne 26.05.2019 10:15
Rozhodčí: Ježek Petr, Pozn.: PK 8:7
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Reiprich Václav
Ne 26.05.2019 14:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 26.05.2019 14:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
So 25.05.2019 10:00
Rozhodčí: Smitka Josef
Ne 26.05.2019 10:15
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Ne 26.05.2019 10:00
Rozhodčí: Šiška Pavel
28. kolo
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 01.06.2019 13:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Ne 02.06.2019 10:00
Rozhodčí: Velíšek Jiří
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: PK 3:2
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Ne 02.06.2019 10:30
Rozhodčí: Hanzlíková Aneta, Pozn.: PK 4:5
So 01.06.2019 10:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel
29. kolo
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
Ne 09.06.2019 10:15
Rozhodčí: Křen Jiří
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: PK 3:1
Ne 09.06.2019 14:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
Ne 09.06.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
Ne 09.06.2019 14:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
So 08.06.2019 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Ne 09.06.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel
30. kolo
So 15.06.2019 10:15
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
Ne 16.06.2019 10:00
Rozhodčí: Čermák Vladimír
So 15.06.2019 13:30
Rozhodčí: Klik Jiří
Ne 16.06.2019 10:00
Rozhodčí: Pressl Václav
So 15.06.2019 10:00
Rozhodčí: Nesvadba Karel
St 08.05.2019 10:00
Rozhodčí: Ruda Daniel
So 15.06.2019 10:00
Rozhodčí: Liškutín Antonín
Ne 16.06.2019 10:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
SOUTĚŽE
Plzeňský
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.