Fotbal - 320 kraj - okres 0 - Krajský přebor mužů - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ  |  Richard Polák - web & grafika  |  SmartPRO - obchod s dárky

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR OKRESNÍ PŘEBOR U-15 OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajský přebor mužů  | 2018 / 2019
NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Alois
Ne 12.08.2018 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef
Pá 10.08.2018 18:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
St 22.08.2018 17:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, König Michal, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:3
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, Kříž Lukáš, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
So 11.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Kvasnička Ladislav
Ne 12.08.2018 16:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jan, Mazán Jan, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:5
02. kolo
So 18.08.2018 18:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, König Michal, Pena Miroslav, Delegát: Havlík Václav
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Hřiště: UMT
Ne 19.08.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Schveinert Radek, Delegát: Hajšman Pavel
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:3
So 18.08.2018 10:15
Rozhodčí: Žák Adam, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Pastyřík Vladimír
So 18.08.2018 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bláha Vladimír
Ne 19.08.2018 16:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Cihlář František, Pozn.: PK 3:2
03. kolo
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:2
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 4:3
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Jakš Jan, Říha Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš
Ne 26.08.2018 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mazanec Marek, Jakš Jan, Delegát: Lecjaks Ladislav
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: König Michal, Žák Adam, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Žák Adam, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 26.08.2018 16:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Bogdan Gabriel, Fencl Jakub, Delegát: Rauch Pavel
So 25.08.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Delegát: Bartošek Zdeněk
04. kolo
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Rubáš Jaroslav, Delegát: Havlík Václav
So 01.09.2018 10:15
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Rauch Pavel
So 01.09.2018 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Ne 02.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Picek Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Ne 02.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Šimek František, Komínek Jiří, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:2
05. kolo
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Jakš Jan, Pressl Václav, Delegát: Bláha Vladimír
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 2:3
Ne 09.09.2018 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Žák Adam, Šimek František, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:2
Ne 09.09.2018 16:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Říha Zdeněk, Šimek František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 08.09.2018 17:00
Rozhodčí: Žák Adam, Bogdan Gabriel, König Michal, Delegát: Harmady Miloš
06. kolo
Hřiště: Prazdroj
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Hájek Zdeněk, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lego Jan, Duspiva Václav, Žák Adam, Delegát: Hajšman Pavel
So 15.09.2018 10:15
Rozhodčí: Jakš Jan, Pena Miroslav, Brůha Radek, Delegát: Sádovský Peter
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 2:4
Ne 16.09.2018 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Říha Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 5:4
Ne 16.09.2018 16:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Havránek Václav
So 15.09.2018 16:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Homr Michal, Rubáš Jaroslav, Delegát: Krejčí Zdeněk
07. kolo
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Šiška Pavel, Komínek Jiří, Delegát: Kvasnička Ladislav
Ne 23.09.2018 16:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 2:4
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Vyhnálek Josef
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Paták Viktor
Ne 23.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Fencl Jakub, König Michal, Delegát: Mudra Zdeněk
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Fencl Jakub, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 1:4
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Křen Jiří, Delegát: Petržílka Jiří
So 22.09.2018 16:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav
08. kolo
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Žák Adam, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, König Michal, Lhoták Luděk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 29.09.2018 10:15
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hessová Tereza, Šimek František, Delegát: Rauch Pavel
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:5
Pá 28.09.2018 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mifková Hedvika, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Miroslav
Ne 30.09.2018 16:00
Rozhodčí: Bína Roman, Homr Michal, Hájek Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:3
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Křen Jiří, König Michal, Delegát: Churý Petr
So 29.09.2018 16:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hamouz Jaroslav
09. kolo
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Homr Michal, Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Delegát: Petržílka Jiří
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Žák Adam, Lhoták Luděk, König Michal, Delegát: Rauch Pavel
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: König Michal, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Havlík Václav
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Rubáš Jaroslav, Fillinger Miloš, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 4:1
So 06.10.2018 16:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Lego Jan, Šiška Pavel, Delegát: Svoboda Alois
Ne 07.10.2018 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav
10. kolo
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Havránek Martin, Burda Václav, Delegát: Mareška Ladislav
So 13.10.2018 10:15
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bína Roman, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Žák Adam, Mifková Hedvika, Delegát: Vyhnálek Josef
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Homr Michal, Delegát: Svoboda Miroslav
So 13.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Duspiva Václav, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav
Ne 14.10.2018 15:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Lešetický Vladimír
11. kolo
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 1:4
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Schveinert Radek, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: König Michal, Homr Michal, Ruda Daniel, Delegát: Hajšman Pavel
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Petrželka František, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 3:4
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, König Michal, Delegát: Svoboda Alois
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 3:1
Ne 21.10.2018 15:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Kříž Lukáš, Homr Michal, Delegát: Harmady Miloš
So 20.10.2018 15:30
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Churý Petr
12. kolo
Hřiště:
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Pressl Václav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Schveinert Radek, Delegát: Hamouz Jaroslav
Čt 01.11.2018 14:30
Rozhodčí: Homr Michal, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Svoboda Alois
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Mazanec Marek, Křen Jiří, Petrželka František, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 1:3
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Žák Adam, König Michal, Ruda Daniel, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:2
St 07.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Bláha Vladimír
So 27.10.2018 14:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Lego Jan, Hájek Zdeněk, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 5:3
13. kolo
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, König Michal, Delegát: Havlík Václav
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Havránek Martin, Frgal Lukáš, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 7:8
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Ruda Daniel, Delegát: Mareška Ladislav
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Bína Roman, Delegát: Churý Petr
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lego Jan, Fillinger Miloš, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 04.11.2018 14:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 4:3
So 03.11.2018 14:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Svoboda Miroslav
So 03.11.2018 10:15
Rozhodčí: Duspiva Václav, Schveinert Radek, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
14. kolo
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Křen Jiří, Delegát: Hamouz Jaroslav
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Bína Roman, Petrželka František, Mazanec Marek, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Křen Jiří, Duspiva Václav, Delegát: Rauch Pavel
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Homr Michal, Delegát: Lacjaks Ladislav
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:2
Ne 11.11.2018 14:00
Rozhodčí: Šimek František, Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: König Michal, Lego Jan, Fillinger Miloš, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 10.11.2018 14:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Šiška Pavel, Delegát: Havlík Václav
15. kolo
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fillinger Miloš, Žák Adam, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 1:4
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Mazanec Marek, Bína Roman, Delegát: Harmady Miloš
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šimek František, Říha Zdeněk, Delegát: Lecjaks Ladislav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Churý Petr
Ne 18.11.2018 13:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Havránek Martin, Hájek Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Petrželka František, Lhoták Luděk, Jakš Jan, Delegát: Svoboda Alois
So 17.11.2018 10:15
Rozhodčí: Šiška Pavel, Homr Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
So 17.11.2018 13:30
Rozhodčí: Lego Jan, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Mareška Ladislav
16. kolo
Hřiště: Vejprnice UMT
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Homr Michal, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 1:3
Hřiště: UMT
So 09.03.2019 10:15
Rozhodčí: Fencl Jakub, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Rauch Pavel
Hřiště: UMT
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
Hřiště: UMT
Ne 10.03.2019 14:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mazanec Marek, Komínek Jiří, Delegát: Vyhnálek Josef
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Rauch Pavel
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Hamouz Jakub, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 5:3
So 09.03.2019 14:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Kašpar Zdeněk, Delegát: Kvasnička Ladislav
17. kolo
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bína Roman, Petrželka Franišek, Delegát: Petržílka Jiří
Hřiště: UMT
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Komínek Jiří, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: Zruč UMT
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Mifková Hedvika, Delegát: Hamouz Jaroslav
St 03.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: Odloženo z 16.3., PK 8:9
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Sádovský Peter, Pozn.: PK 4:5
Hřiště: Doubravka UMT
Ne 17.03.2019 16:30
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Hamouz Jakub, Delegát: Havránek Václav
So 16.03.2019 15:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Pena Miroslav, Delegát: Hajšman Pavel
Ne 17.03.2019 15:00
Rozhodčí: Volf Michal, Šiška Pavel, Mičan Jan, Delegát: Mareška Ladislav
18. kolo
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šálková Helena, Bureš Jiří, Mazanec Marek, Delegát: Svoboda Alois
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Petrželka František, Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Delegát: Churý Petr
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
Hřiště: UMT
So 23.03.2019 10:15
Rozhodčí: Ruda Daniel, Hessová Tereza, Doksanský Tomáš, Delegát: Harmady Miloš
Hřiště: UMT
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šimek František, Fillinger Miloš, Hamouz Jakub, Delegát: Vyhnálek Josef
Hřiště: UMT
Ne 24.03.2019 15:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Šimek František, Delegát: Královec Pavel
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Bína Roman, Hájek Zdeněk, Sladký Stanislav, Delegát: Havlík Václav
So 23.03.2019 15:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Bureš Jiří, Fencl Jakub, Delegát: Bartošek Zdeněk
19. kolo
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Hájek Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Lešetický Vladimír
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Homr Michal, Šimek František, Havránek Martin, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 30.03.2019 16:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Pressl Václav, Delegát: Komanec Petr
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Rubáš Jaroslav, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Ruda Daniel, Delegát: Petržílka Jiří
Ne 31.03.2019 16:30
Rozhodčí: Langmajer Lukáš, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Bláha Vladimír
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Fencl Jakub, Kříž Lukáš, Hamouz Jakub, Delegát: Svoboda Antonín
So 30.03.2019 16:30
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Schveinert Radek, Delegát: Svoboda Alois
20. kolo
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šiška Pavel, Mazanec Marek, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Šimek František, Burda Václav, Delegát: Krejčí Zdeněk
Ne 07.04.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Mazanec Marek, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 6:5
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav, Křen Jiří, Schveinert Radek, Delegát: Hajšman Pavel
So 06.04.2019 10:15
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Petrželka František, Delegát: Rauch Pavel
Hřiště: UMT
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 07.04.2019 16:30
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Pálek Ondřej, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 06.04.2019 16:30
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Duda Miroslav, Fencl Jakub, Delegát: Harmady Miloš
21. kolo
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Fillinger Miloš, Kulhánek Milan, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Říha Zdeněk, Delegát: Komanec Petr
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 4:5
Ne 14.04.2019 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Hajšman Pavel
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Bína Roman, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Svoboda Alois, Pozn.: PK 5:4
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 7:6
Ne 14.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Bureš Jiří, Hájek Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 13.04.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kubec Václav, Duspiva Václav, Delegát: Churý Petr
22. kolo
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Pena Miroslav, Delegát: Rauch Pavel
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Langmajer Lukáš, Petrželka František, Delegát: Hamouz Robert
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Ruda Daniel, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 4:2
Ne 21.04.2019 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Mazanec Marek, Říha Zdeněk, Delegát: Petržílka Jiří
Pá 19.04.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
So 20.04.2019 10:15
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Schveinert Radek, Delegát: Krejčí Zdeněk
Hřiště: UMT
So 20.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Křen Jiří, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš
Hřiště: UMT
Ne 21.04.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Šiška Pavel, Homr Michal, Delegát: Bláha Vladimír
23. kolo
Hřiště: UMT
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Kříž Lukáš, Fencl Jakub, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:3
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Fillinger Miloš, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
Ne 28.04.2019 16:00
Rozhodčí: Homr Michal, Lhoták Luděk, Šiška Pavel, Delegát: Churý Petr
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Bureš Jiří, Jakš Jan, Delegát: Vyhnálek Josef
Ne 28.04.2019 16:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Hamouz Jakub, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Fencl Jakub, Kulhánek Milan, Delegát: Hajšman Pavel
So 27.04.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Lego Jan, Doksanský Tomáš, Delegát: Rauch Pavel
Ne 28.04.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Mazanec Marek, Delegát: Lešetický Vladimír
24. kolo
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Lego Jan, Jakš Jan, Delegát: Havlík Václav
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Homr Michal, Schveinert Radek, Delegát: Mareška Vladimír
Ne 05.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Lhoták Luděk, Ruda Daniel, Delegát: Lešetický Vladimír
Ne 05.05.2019 16:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Fillinger Miloš, Duspiva Václav, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 6:5
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 04.05.2019 10:15
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fencl Jakub, Komínek Jiří, Delegát: Bláha Vladimír
So 04.05.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Mazanec Marek, Delegát: Petržílka Jiří
25. kolo
Hřiště: UMT
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 5:4
Hřiště: UMT
Ne 12.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Havránek Martin, Mifková Hedvika, Delegát: Churý Petr
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fencl Jakub, Duspiva Václav, Delegát: Lešetický Vladimír
St 29.05.2019 18:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Křen Jiří, Kříž Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Petrželka František, Říha Zdeněk, Delegát: Svoboda Alois
Ne 12.05.2019 16:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Fillinger Miloš, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Hájek Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Sádovský Peter
So 11.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Křen Jiří, Kašpar Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
26. kolo
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šimek František, Fillinger Miloš, Delegát: Komanec Petr
Ne 19.05.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Petrželka František, Strolený Petr, Delegát: Mareška Ladislav
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Havlík Václav
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Petrželka Jiří
Ne 19.05.2019 16:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Mifková Hedvika, Mazán Jan, Delegát: Rauch Pavel
So 18.05.2019 17:00
Rozhodčí: Fencl Jakub, Schveinert Radek, Kašpar Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk
So 18.05.2019 10:15
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Duspiva Václav, Schveinert Radek, Delegát: Sádovský Peter
27. kolo
So 25.05.2019 10:15
Rozhodčí: Bína Roman, Říha Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Hajšman Pavel
Hřiště: UMT
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Volf Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
Hřiště: UMT
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Jakš Jan, Bureš Jiří, Petrželka František, Delegát: Krejčí Zdeněk
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Jakš Jan, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 7:8
Ne 26.05.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Hamouz Jakub, Frgal Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:5
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav, Křen Jiří, Fillinger Miloš, Delegát: Bartošek Zdeněk
Ne 26.05.2019 16:00
Rozhodčí: Havránek Martin, Šiška Pavel, Ruda Daniel, Delegát: Svoboda Alois
So 25.05.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Fencl Jakub, Bogdan Gabriel, Delegát: Churý Petr
28. kolo
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šimek František, Havránek Martin, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 5:3
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Homr Michal, Frgal Lukáš, Delegát: Sádovský Peter
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Fencl Jakub, Schveinert Radek, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 2:4
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Ruda Daniel, Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Delegát: Petržílka Jiří
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Lego Jan, Bogdan Gabriel, Delegát: Havlík Václav
Ne 02.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Šiška Pavel, Delegát: Rauch Pavel
Ne 02.06.2019 16:00
Rozhodčí: Mazanec Marek, Bína Roman, Brůha Radek, Delegát: Mareška Ladialv
So 01.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kulhánek Milan, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Komanec Petr
29. kolo
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Ruda Daniel, Delegát: Bláha Vladimír
So 08.06.2019 10:15
Rozhodčí: Duspiva Václav, Lego Jan, Mičan Jan, Delegát: Sádovský Peter
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Bureš Jiří, Špindlerová Zuzana, Frgal Lukáš, Delegát: Kvasnička Ladislav
Hřiště: UMT
Ne 09.06.2019 17:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Strolený Petr, Delegát: Bartošek Zdeněk
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Křen Jiří, Havránek Martin, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Fillinger Miloš, Schveinert Radek, Delegát: Komanec Petr, Pozn.: PK 2:4
So 08.06.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Petrželka František, Mazanec Marek, Delegát: Churý Petr
Ne 09.06.2019 16:00
Rozhodčí: Lhoták Luděk, Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Delegát: Svoboda Miroslav
30. kolo
Hřiště: Chotěšov
Pá 14.06.2019 18:00
Rozhodčí: Petrželka František, Hájek Zdeněk, Pressl Václav, Delegát: Hajšman Pavel
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Bureš Jiří, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Jaroslav
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Říha Zdeněk, Hájek Zdeněk, Petrželka František, Delegát: Harmady Miloš
Ne 16.06.2019 17:00
Rozhodčí: Lego Jan, Šálková Helena, Kříž Lukáš, Delegát: Havlík Václav
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Pena Miroslav, Mazanec Marek, Pressl Václav, Delegát: Petržílka Jiří, Pozn.: PK 4:3
So 15.06.2019 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, Duspiva Václav, Delegát: Bláha Vladimír, Pozn.: PK 5:3
Ne 16.06.2019 17:00
Rozhodčí: Mifková Hedvika, Schveinert Radek, Sladký Stanislav, Delegát: Mareška Ladislav
Ne 16.06.2019 16:00
Rozhodčí: Fillinger Miloš, Mifková Hedvika, Šimek František, Delegát: Svoboda Alois
SOUTĚŽE
Plzeňský
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městská soutěž mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1
Městský přebor mladších přípravek
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting

Web vytvořil
Web & grafika
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.