Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE
ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu  kraj Plzeňský 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

B. n. Radbuzou

Bolevec

Dl. Újezd

Domažlice B

Horažďovice

Horní Bříza

Chanovice

Chotíkov

Kaznějov

Košutka

Kralovice

M. Touškov

Mochtín

Mýto

Nepomuk

Nýrsko

Přeštice B

Rapid

Rokycany

S. Černice

St. Plzenec

Staňkov

Sv. Hrádek

Tachov

TJ Zruč

Tlumačov

Třemošná

Vejprnice

Volduchy

ZD Meclov



NEODEHRANÉ ZÁPASY
Čtvrtfinále
Tachov

 
 -  ( - )
 

Domažlice B
 
St 25.04.2018 17:00
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

Nýrsko
 
St 25.04.2018 17:00
Kralovice

 
 -  ( - )
 

Chotíkov
 
St 25.04.2018 17:00
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Dl. Újezd

 
2-1 (1-0)
 

B. n. Radbuzou
Detail »
So 10.02.2018 13:30, Rozhodčí: Valenta Martin
ZD Meclov

 
1-4 (1-1)
 

Domažlice B
Detail »
So 10.02.2018 16:00, Rozhodčí: Rubáš Jaroslav
Přeštice B

 
1-4 (1-2)
 

Mochtín
Detail »
So 10.02.2018 10:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
Staňkov

 
0-3 (0-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 10.02.2018 13:30, Rozhodčí: Homr Michal
Chanovice

 
0-5 (0-2)
 

Nepomuk
Detail »
So 10.02.2018 13:30, Rozhodčí: Brůha Radek
Sv. Hrádek

 
3-4 (2-2)
 

Horažďovice
Detail »
So 10.02.2018 12:00, Rozhodčí: Koura Radim
S. Černice

 
3-6 (2-3)
 

Vejprnice
Detail »
Pa 09.02.2018 18:15, Rozhodčí: Duspiva Václav
St. Plzenec

 
4-4 (1-2)
PK

Rokycany
Detail »
So 10.02.2018 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Pozn.: PK 2:4
TJ Zruč

 
3-0 (1-0)
 

Rapid
Detail »
Pa 09.02.2018 17:30, Rozhodčí: Volf Michal
Volduchy

 
3-3 (0-2)
PK

Mýto
Detail »
Ne 11.02.2018 13:30, Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: PK 4:5
M. Touškov

PK
5-5 (3-0)
 

Košutka
Detail »
Ne 18.02.2018 14:00, Rozhodčí: Chejlava Petr, Pozn.: PK 5:4
Třemošná

 
2-9 (0-3)
 

Chotíkov
Detail »
So 10.02.2018 12:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Kaznějov

 
0-1 (0-1)
 

Kralovice
Detail »
So 10.02.2018 10:00, Rozhodčí: Šimek František
Bolevec

 
0-4 (0-1)
 

Horní Bříza
Detail »
So 10.02.2018 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef
Osmifinále
Dl. Újezd

 
0-1 (0-1)
 

Tachov
Detail »
So 24.02.2018 14:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Kořan Josef, Kopáček Ladislav
Domažlice B

 
2-1 (0-1)
 

Tlumačov
Detail »
So 24.02.2018 14:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Koura Radim, Pressl Václav
Mochtín

 
4-5 (1-2)
 

Nýrsko
Detail »
So 24.02.2018 12:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Červený Václav, Štěpán Zdeněk
Nepomuk

 
8-1 (2-0)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 25.02.2018 13:00, Rozhodčí: Petrželka František
Vejprnice

 
1-3 (1-2)
 

Rokycany
Detail »
So 24.02.2018 11:30, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, Doksanský Tomáš
TJ Zruč

PK
3-3 (1-1)
 

Mýto
Detail »
Fotky »
Ne 25.02.2018 14:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Vocelka Milan, König Michal, Pozn.: PK 7:6
M. Touškov

 
1-5 (1-2)
 

Chotíkov
Detail »
So 24.02.2018 14:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Kralovice

 
1-0 (0-0)
 

Horní Bříza
Detail »
Ne 25.02.2018 14:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Čtvrtfinále
TJ Zruč

 
3-4 (0-3)
 

Rokycany
Detail »
Fotky »
Ut 17.04.2018 18:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Ruda Daniel, Komanec Petr
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor starších žáků 6+1
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
Finále soutěže starých gard
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.