Fotbal - 320 kraj - okres 323 - Městský přebor starších žáků 6+1 - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor starších žáků 6+1  | 2017 / 2018
NEODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
ODEHRANÉ ZÁPASY
St 23.08.2017 17:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: kontumačně, domácí se nedostavili k utkání
Po 16.10.2017 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 14.09.2017 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 6:5
Út 12.09.2017 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
St 23.08.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Po 04.09.2017 17:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj
02. kolo
St 06.09.2017 17:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Po 28.08.2017 17:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
St 30.08.2017 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Po 28.08.2017 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
So 02.09.2017 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 02.09.2017 10:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Pá 03.11.2017 15:00
Rozhodčí: Schneider Josef
03. kolo
Po 04.09.2017 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 07.09.2017 16:30
Rozhodčí: Hessová Tereza, Pozn.: PK 4:2
St 06.09.2017 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
Čt 07.09.2017 16:30
Rozhodčí: Schveinert Radek
St 06.09.2017 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
Čt 07.09.2017 16:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Pá 08.09.2017 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
04. kolo
St 13.09.2017 17:30
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
St 13.09.2017 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Po 11.09.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Po 25.09.2017 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
So 16.09.2017 10:00
Rozhodčí: Mičan Jan
St 13.09.2017 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Po 11.09.2017 16:30
Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: PK 0:3
05. kolo
Čt 21.09.2017 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan
St 20.09.2017 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 21.09.2017 16:30
Rozhodčí: Schneider Josef
St 20.09.2017 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
Čt 21.09.2017 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Po 25.09.2017 16:30
Rozhodčí: Burda Václav
Po 18.09.2017 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David
06. kolo
St 27.09.2017 17:30
Rozhodčí: Šlajs Jakub
Po 25.09.2017 16:30
Rozhodčí: Vaněk Matěj
So 30.09.2017 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
So 30.09.2017 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
St 27.09.2017 17:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Po 25.09.2017 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 28.09.2017 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
07. kolo
St 04.10.2017 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Čt 05.10.2017 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
St 04.10.2017 16:30
Rozhodčí: Švantner František
Čt 05.10.2017 16:30
Rozhodčí: Žák Adam
Pá 06.10.2017 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Po 02.10.2017 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš, Pozn.: PK 2:3
St 04.10.2017 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
08. kolo
St 11.10.2017 17:30
Rozhodčí: Šnajdr David
So 14.10.2017 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
So 14.10.2017 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 11.10.2017 16:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Po 09.10.2017 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Čt 12.10.2017 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 5:4
St 11.10.2017 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
09. kolo
Čt 19.10.2017 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
St 18.10.2017 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Čt 19.10.2017 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
Pá 20.10.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Po 16.10.2017 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
St 18.10.2017 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Po 16.10.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
10. kolo
St 25.10.2017 17:30
Rozhodčí: Schneider Josef
So 28.10.2017 10:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
St 25.10.2017 16:30
Rozhodčí: Hessová Tereza
Po 23.10.2017 16:30
Rozhodčí: Vaněk Matěj
Čt 26.10.2017 16:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Po 23.10.2017 16:30
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Čt 26.10.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
11. kolo
St 01.11.2017 15:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 02.11.2017 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Pá 13.10.2017 15:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Po 30.10.2017 15:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
St 01.11.2017 15:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
Po 18.09.2017 15:00
Rozhodčí: Švantner František
So 04.11.2017 10:00
Rozhodčí: Mičan Jan
12. kolo
St 08.11.2017 17:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 08.11.2017 15:00
Rozhodčí: Hačka Jakub, Pozn.: PK 4:3
Po 02.10.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Čt 09.11.2017 15:00
Rozhodčí: Schingler Milan
St 08.11.2017 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
Čt 09.11.2017 15:00
Rozhodčí: Švantner František
Hřiště: Zruč UMT
Út 07.11.2017 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
13. kolo
Čt 16.11.2017 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Po 16.10.2017 16:30
Rozhodčí: Žák Adam
Po 09.10.2017 16:30
Rozhodčí: Komínek Jiří
Pá 22.09.2017 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
So 09.09.2017 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 18.11.2017 10:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
So 18.11.2017 10:00
Rozhodčí: Šnajdr David
14. kolo
Út 20.03.2018 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan, Pozn.: PK 3:0
So 24.03.2018 10:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
So 24.03.2018 10:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Po 19.03.2018 16:00
Rozhodčí: König Michal
St 21.03.2018 16:00
Rozhodčí: Schveinert Radek
Po 19.03.2018 16:00
Rozhodčí: Švantner František
St 18.04.2018 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
15. kolo
Pá 06.04.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David, Pozn.: PK 4:3
Hřiště: UMT
Po 26.03.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
St 28.03.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 29.03.2018 16:30
, Pozn.: Kontumace. Nedostavení se hostů.
Po 21.05.2018 17:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Út 27.03.2018 16:30
Rozhodčí: Švantner František
Po 26.03.2018 16:30
Rozhodčí: Mytyska Leoš
16. kolo
Út 03.04.2018 17:00
Rozhodčí: Schingler Milan
St 04.04.2018 17:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
So 07.04.2018 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 07.04.2018 10:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Po 02.04.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
St 04.04.2018 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Po 02.04.2018 17:00
Rozhodčí: Buša Milan
17. kolo
Po 09.04.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Pá 13.04.2018 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
Út 08.05.2018 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
St 11.04.2018 16:30
Rozhodčí: Burda Václav
Čt 12.04.2018 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 11.04.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Út 10.04.2018 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
18. kolo
Út 17.04.2018 17:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš, Pozn.: PK 1:2
Po 16.04.2018 16:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Pozn.: PK 3:2
St 18.04.2018 17:00
Rozhodčí: König Michal
So 21.04.2018 10:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj
Út 24.04.2018 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
Po 16.04.2018 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr
St 18.04.2018 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
19. kolo
St 25.04.2018 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Pá 08.06.2018 17:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Pá 27.04.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Čt 26.04.2018 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 25.04.2018 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr
Čt 26.04.2018 16:30
Rozhodčí: Švantner František
St 25.04.2018 17:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
20. kolo
Út 01.05.2018 17:00
Rozhodčí: Duspiva Václav
Út 01.05.2018 16:30
Rozhodčí: Schneider Josef
Po 30.04.2018 16:30
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
St 02.05.2018 17:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 05.05.2018 10:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
So 05.05.2018 10:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Po 30.04.2018 16:30
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
21. kolo
Po 07.05.2018 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 16.05.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Po 07.05.2018 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Pá 11.05.2018 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Čt 10.05.2018 16:30
Rozhodčí: Švantner František
St 09.05.2018 16:30
Rozhodčí: Mičan Jan
Čt 10.05.2018 16:30
Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:4
22. kolo
Út 15.05.2018 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
St 16.05.2018 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
Út 15.05.2018 16:30
Rozhodčí: Šnajdr David
Po 14.05.2018 16:30
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 16.05.2018 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David
So 19.05.2018 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
So 26.05.2018 10:00
Rozhodčí: Šmaus Petr
23. kolo
So 26.05.2018 10:00
Rozhodčí: Šlauf Jiří
Po 21.05.2018 16:30
Rozhodčí: Šmaus Petr
St 23.05.2018 17:00
Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Po 21.05.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Pá 01.06.2018 17:00
Rozhodčí: Šnajdr David
Út 19.06.2018 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
St 23.05.2018 16:30
Rozhodčí: Schneider Josef
24. kolo
St 06.06.2018 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Čt 31.05.2018 16:30
Rozhodčí: Duspiva Václav
St 30.05.2018 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
Út 29.05.2018 16:30
Rozhodčí: Adámek Filip
Po 28.05.2018 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
St 30.05.2018 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
So 02.06.2018 10:00
Rozhodčí: Jirsa Lukáš
25. kolo
So 09.06.2018 10:00
Rozhodčí: Adámek Filip
Út 29.05.2018 17:00
Rozhodčí: Vaněk Matěj
Po 04.06.2018 16:30
Rozhodčí: Vaněk Matěj
St 06.06.2018 17:00
Rozhodčí: Burda Václav
Po 04.06.2018 17:00
Rozhodčí: Mytiska Leoš
Pá 08.06.2018 16:30
Rozhodčí: Hačka Jakub
Hřiště: Chrást
Út 05.06.2018 16:30
, Šnajdr David
26. kolo
Út 12.06.2018 17:00
Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Út 12.06.2018 17:00
Rozhodčí: Opalecký Jiří
Čt 14.06.2018 16:30
Rozhodčí: Opalecký Jiří
St 13.06.2018 17:00
Rozhodčí: Ulrych Jan
Út 12.06.2018 16:30
Rozhodčí: Adámek Filip
Po 11.06.2018 16:30
Rozhodčí: Ulrych Jan
St 13.06.2018 17:00
Rozhodčí: Hačka Jakub
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.