Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mladších žáků, sk. A  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2017
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
Městský přebor mladších žáků, sk. A Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

Blovice U-13

Chotíkov U-13

Petřín U-13

Prazdroj U-13

Přeštice U-13

Rokycany

Slovan Spoje U-13

St. Plzenec U-13

Stříbro

TJ Union U-13

TJ Zruč U-13



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Slovan Spoje U-13

 
18-1 (7-0)
 

TJ Union U-13
Detail »
St 06.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Chotíkov U-13

 
1-10 (0-3)
 

TJ Zruč U-13
Detail »
Po 18.09.2017 17:00, Rozhodčí: Hessová Tereza
St. Plzenec U-13

 
1-6 (0-3)
 

Stříbro
Detail »
Po 21.08.2017 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Blovice U-13

 
12-1 (9-1)
 

Prazdroj U-13
Detail »
Po 23.10.2017 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Rokycany

 
9-0 (5-0)
 

Přeštice U-13
Detail »
Ut 22.08.2017 16:30, Rozhodčí: Havránek Václav
02. kolo
Prazdroj U-13

 
0-18 (0-9)
 

Rokycany
Detail »
Po 04.09.2017 17:30, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Stříbro

 
6-3 (4-2)
 

Blovice U-13
Detail »
Pa 01.09.2017 17:00, Rozhodčí: Burda Václav
TJ Zruč U-13

 
10-1 (7-0)
 

St. Plzenec U-13
Detail »
So 14.10.2017 10:00, Rozhodčí: Mičan Jan
TJ Union U-13

 
2-7 (2-2)
 

Chotíkov U-13
Detail »
Po 04.09.2017 16:30, Rozhodčí: Burda Václav
Petřín U-13

 
0-5 (0-3)
 

Slovan Spoje U-13
Detail »
St 30.08.2017 17:15, Rozhodčí: Mičan Jan
03. kolo
Chotíkov U-13

 
1-4 (1-2)
 

Petřín U-13
Detail »
Ct 07.09.2017 16:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří
St. Plzenec U-13

 
15-3 (7-1)
 

TJ Union U-13
Detail »
Pa 08.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Blovice U-13

 
4-1 (2-0)
 

TJ Zruč U-13
Detail »
St 06.09.2017 17:00, Rozhodčí: Hačka Jakub
Rokycany

 
2-0 (0-0)
 

Stříbro
Detail »
Ct 07.09.2017 16:30, Rozhodčí: Havránek Václav
Přeštice U-13

 
18-0 (4-0)
 

Prazdroj U-13
Detail »
Ct 07.09.2017 17:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
04. kolo
Stříbro

 
3-3 (3-1)
PK

Přeštice U-13
Detail »
Pa 15.09.2017 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:5
TJ Zruč U-13

 
3-2 (1-2)
 

Rokycany
Detail »
So 16.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kraus Jan
TJ Union U-13

 
0-21 (0-10)
 

Blovice U-13
Detail »
Po 11.09.2017 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David
Petřín U-13

 
11-2 (4-2)
 

St. Plzenec U-13
Detail »
St 13.09.2017 17:15, Rozhodčí: Kraus Jan
Slovan Spoje U-13

 
10-2 (3-1)
 

Chotíkov U-13
Detail »
St 13.09.2017 17:00, Rozhodčí: Ulrych Jan
05. kolo
St. Plzenec U-13

 
2-16 (0-7)
 

Slovan Spoje U-13
Detail »
Pa 22.09.2017 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Blovice U-13

 
4-3 (1-0)
 

Petřín U-13
Detail »
St 20.09.2017 17:00, Rozhodčí: Hačka Jakub
Rokycany

 
22-0 (12-0)
 

TJ Union U-13
Detail »
Ut 19.09.2017 16:30, Rozhodčí: Havránek Václav
Přeštice U-13

 
7-3 (3-3)
 

TJ Zruč U-13
Detail »
Ct 21.09.2017 17:00, Rozhodčí: Burda Václav
Prazdroj U-13

 
0-9 (0-3)
 

Stříbro
Detail »
Po 18.09.2017 16:30, Rozhodčí: Duspiva Václav
06. kolo
TJ Zruč U-13

 
13-0 (4-0)
 

Prazdroj U-13
Detail »
Ut 26.09.2017 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef
TJ Union U-13

 
0-15 (0-6)
 

Přeštice U-13
Detail »
Po 25.09.2017 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Petřín U-13

 
3-8 (2-4)
 

Rokycany
Detail »
St 27.09.2017 17:15, Rozhodčí: Švantner František
Slovan Spoje U-13

 
1-8 (0-4)
 

Blovice U-13
Detail »
St 27.09.2017 17:00, Rozhodčí: Ulrych Jan
Chotíkov U-13

 
3-2 (1-0)
 

St. Plzenec U-13
Detail »
Ct 28.09.2017 16:30, Rozhodčí: Ulrych Jan
07. kolo
Blovice U-13

 
10-1 (5-0)
 

Chotíkov U-13
Detail »
St 04.10.2017 17:00, Rozhodčí: Hačka Jakub
Rokycany

 
7-4 (2-1)
 

Slovan Spoje U-13
Detail »
Ne 08.10.2017 10:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Přeštice U-13

 
10-4 (3-1)
 

Petřín U-13
Detail »
Ct 05.10.2017 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Prazdroj U-13

 
8-4 (4-1)
 

TJ Union U-13
Detail »
Po 02.10.2017 16:30, Rozhodčí: Kraus Jan
Stříbro

 
5-3 (2-0)
 

TJ Zruč U-13
Detail »
Pa 06.10.2017 17:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
08. kolo
TJ Union U-13

 
1-12 (0-5)
 

Stříbro
Detail »
Po 09.10.2017 16:30, Rozhodčí: Hačka Jakub
Petřín U-13

 
7-0 (4-0)
 

Prazdroj U-13
Detail »
St 11.10.2017 17:15, Rozhodčí: Kraus Jan
Slovan Spoje U-13

PK
4-4 (2-3)
 

Přeštice U-13
Detail »
St 11.10.2017 16:30, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Pozn.: PK 4:3
Chotíkov U-13

 
1-8 (1-1)
 

Rokycany
Detail »
Ct 12.10.2017 16:30, Rozhodčí: Hessová Tereza
St. Plzenec U-13

 
3-6 (2-3)
 

Blovice U-13
Detail »
Pa 13.10.2017 16:30, Rozhodčí: Šnajdr David
09. kolo
Rokycany

 
7-0 (4-0)
 

St. Plzenec U-13
Detail »
Pa 20.10.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Přeštice U-13

 
10-2 (3-0)
 

Chotíkov U-13
Detail »
Ct 19.10.2017 16:30, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Prazdroj U-13

 
0-6 (0-2)
 

Slovan Spoje U-13
Detail »
Po 16.10.2017 16:30, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Stříbro

 
10-2 (8-0)
 

Petřín U-13
Detail »
Pa 20.10.2017 16:30, Rozhodčí: Komínek Jiří
TJ Zruč U-13

 
5-0 (1-0)
 

TJ Union U-13
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
10. kolo
Petřín U-13

 
2-1 (1-0)
 

TJ Zruč U-13
Detail »
St 25.10.2017 17:15, Rozhodčí: Hačka Jakub
Slovan Spoje U-13

 
2-5 (1-3)
 

Stříbro
Detail »
St 25.10.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Chotíkov U-13

PK
3-3 (1-1)
 

Prazdroj U-13
Detail »
Ct 26.10.2017 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 2:0
St. Plzenec U-13

 
2-7 (1-2)
 

Přeštice U-13
Detail »
Pa 27.10.2017 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan
Blovice U-13

PK
3-3 (3-0)
 

Rokycany
Detail »
St 25.10.2017 16:30, Rozhodčí: Burda Václav, Pozn.: PK 4:3
11. kolo
Přeštice U-13

 
7-3 (3-1)
 

Blovice U-13
Detail »
Ct 02.11.2017 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Prazdroj U-13

PK
3-3 (0-1)
 

St. Plzenec U-13
Detail »
Po 25.09.2017 16:30, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Pozn.: PK 4:3
Stříbro

 
5-2 (1-2)
 

Chotíkov U-13
Detail »
Pa 03.11.2017 15:00, Rozhodčí: Burda Václav
TJ Zruč U-13

 
4-1 (1-0)
 

Slovan Spoje U-13
Detail »
Fotky »
So 04.11.2017 10:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
TJ Union U-13

 
1-10 (0-6)
 

Petřín U-13
Detail »
Po 30.10.2017 15:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-6
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.