Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mladších přípravek, sk. B  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2017
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
Městský přebor mladších přípravek, sk. B Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Doubravka U-9 B

Chrást

Kohouti U-9 B

Košutka U-9

Letná U-7

M. Touškov U-9

Petřín U-9 B

S. Černice U-9

S. Lhota

TJ Zruč U-9



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Kohouti U-9 B

 
4-1 (3-0)
 

Letná U-7
Detail »
Po 04.09.2017 17:00
S. Černice U-9

 
1-0 (1-0)
 

Košutka U-9
Detail »
Ct 07.09.2017 16:30
M. Touškov U-9

 
2-12 (2-6)
 

TJ Zruč U-9
Detail »
Ut 05.09.2017 16:30
Doubravka U-9 B

 
1-0 (0-0)
 

S. Lhota
Detail »
Pa 08.09.2017 17:00
Petřín U-9 B

 
12-4 (6-2)
 

Chrást
Detail »
Po 04.09.2017 16:30
02. kolo
Letná U-7

 
0-1 (0-1)
 

Chrást
Detail »
Ut 12.09.2017 16:30
S. Lhota

 
0-1 (0-0)
 

Petřín U-9 B
Detail »
Ut 12.09.2017 16:30
TJ Zruč U-9

 
21-0 (11-0)
 

Doubravka U-9 B
Detail »
Fotky »
Ne 17.09.2017 10:00
Košutka U-9

 
10-7 (5-3)
 

M. Touškov U-9
Detail »
Pa 15.09.2017 16:15
Kohouti U-9 B

PK
2-2 (2-0)
 

S. Černice U-9
Detail »
St 13.09.2017 16:30, Pozn.: PK 4:2
03. kolo
S. Černice U-9

 
1-1 (1-1)
PK

Letná U-7
Detail »
Ct 21.09.2017 16:30, Pozn.: PK 3:5
M. Touškov U-9

 
1-3 (0-2)
 

Kohouti U-9 B
Detail »
Ut 19.09.2017 16:30
Doubravka U-9 B

 
0-1 (0-0)
 

Košutka U-9
Detail »
Pa 22.09.2017 17:00
Petřín U-9 B

 
6-21 (2-13)
 

TJ Zruč U-9
Detail »
Po 18.09.2017 16:30
Chrást

 
23-4 (9-2)
 

S. Lhota
Detail »
Ut 19.09.2017 16:30
04. kolo
Letná U-7

 
1-0 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Ut 26.09.2017 16:30
TJ Zruč U-9

 
9-6 (3-3)
 

Chrást
Detail »
Ne 01.10.2017 11:15
Košutka U-9

 
5-3 (2-1)
 

Petřín U-9 B
Detail »
Pa 29.09.2017 16:15
Kohouti U-9 B

 
5-0 (4-0)
 

Doubravka U-9 B
Detail »
Po 25.09.2017 16:00
S. Černice U-9

 
3-2 (2-1)
 

M. Touškov U-9
Detail »
Ct 28.09.2017 16:30
05. kolo
M. Touškov U-9

 
1-5 (0-1)
 

Letná U-7
Detail »
Ut 03.10.2017 16:30
Doubravka U-9 B

 
0-1 (0-0)
 

S. Černice U-9
Detail »
Pa 06.10.2017 17:00
Petřín U-9 B

 
0-1 (0-0)
 

Kohouti U-9 B
Detail »
Po 02.10.2017 16:30
Chrást

 
1-0 (1-0)
 

Košutka U-9
Detail »
Ut 03.10.2017 16:30
S. Lhota

 
0-20 (0-7)
 

TJ Zruč U-9
Detail »
Ut 03.10.2017 16:30
06. kolo
Letná U-7

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč U-9
Detail »
Ut 10.10.2017 16:30
Košutka U-9

 
1-0 (0-0)
 

S. Lhota
Detail »
Pa 13.10.2017 16:15
Kohouti U-9 B

 
1-0 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Po 09.10.2017 16:00
S. Černice U-9

 
2-1 (2-1)
 

Petřín U-9 B
Detail »
Ct 12.10.2017 16:30
M. Touškov U-9

 
5-1 (3-0)
 

Doubravka U-9 B
Detail »
Ut 10.10.2017 16:30
07. kolo
Doubravka U-9 B

 
0-1 (0-1)
 

Letná U-7
Detail »
Pa 20.10.2017 17:00
Petřín U-9 B

 
11-8 (6-6)
 

M. Touškov U-9
Detail »
Po 16.10.2017 16:30
Chrást

 
0-1 (0-0)
 

S. Černice U-9
Detail »
Ut 17.10.2017 16:30
S. Lhota

 
0-1 (0-0)
 

Kohouti U-9 B
Detail »
Ut 17.10.2017 16:30
TJ Zruč U-9

 
1-0 (1-0)
 

Košutka U-9
Detail »
Ne 22.10.2017 11:15
08. kolo
Letná U-7

 
1-0 (1-0)
 

Košutka U-9
Detail »
Ut 24.10.2017 16:30
Kohouti U-9 B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč U-9
Detail »
Po 23.10.2017 17:00
S. Černice U-9

 
11-8 (5-4)
 

S. Lhota
Detail »
Ct 26.10.2017 16:30
M. Touškov U-9

 
6-3 (3-1)
 

Chrást
Detail »
Ut 24.10.2017 16:30
Doubravka U-9 B

 
0-1 (0-0)
 

Petřín U-9 B
Detail »
Pa 27.10.2017 17:00
09. kolo
Petřín U-9 B

 
0-1 (0-0)
 

Letná U-7
Detail »
Po 30.10.2017 16:30
Chrást

 
1-0 (0-0)
 

Doubravka U-9 B
Detail »
Ut 31.10.2017 15:00
S. Lhota

 
0-1 (0-0)
 

M. Touškov U-9
Detail »
Ut 31.10.2017 16:30
TJ Zruč U-9

 
1-0 (0-0)
 

S. Černice U-9
Detail »
Ne 05.11.2017 11:15
Košutka U-9

 
0-1 (0-1)
 

Kohouti U-9 B
Detail »
Pa 03.11.2017 15:00
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXON GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor mladších žáků, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.