Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Druztová

Dýšina

Hradiště

Chrást

Košutka B

Litice

Rapid B

S. Černice B

SK Smíchov

Slovan Spoje

St. Plzenec B

TJ Union

TJ Zruč B

Vochov



NEODEHRANÉ ZÁPASY
09. kolo
Vochov

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 22.10.2017 14:00
TJ Zruč B

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
Ne 22.10.2017 14:00
S. Černice B

 
 -  ( - )
 

TJ Union
 
Ne 22.10.2017 15:30
10. kolo
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 28.10.2017 14:30
Košutka B

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
Ne 29.10.2017 14:30
Litice

 
 -  ( - )
 

SK Smíchov
 
So 28.10.2017 14:30
TJ Union

 
 -  ( - )
 

Slovan Spoje
 
So 28.10.2017 14:30
Rapid B

 
 -  ( - )
 

S. Černice B
 
Ne 29.10.2017 14:30
St. Plzenec B

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč B
 
Ne 29.10.2017 14:30
Vochov

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
Ne 29.10.2017 14:00
11. kolo
Chrást

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
So 04.11.2017 14:00
TJ Zruč B

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
Ne 05.11.2017 14:00
S. Černice B

 
 -  ( - )
 

St. Plzenec B
 
Ne 05.11.2017 14:00
Slovan Spoje

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 04.11.2017 14:00
SK Smíchov

 
 -  ( - )
 

TJ Union
 
So 04.11.2017 14:00
Druztová

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 04.11.2017 14:00
Dýšina

 
 -  ( - )
 

Košutka B
 
So 04.11.2017 14:00
12. kolo
Hradiště

 
 -  ( - )
 

Košutka B
 
So 11.11.2017 14:00
Litice

 
 -  ( - )
 

Dýšina
 
So 11.11.2017 14:00
TJ Union

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 11.11.2017 14:00
Rapid B

 
 -  ( - )
 

SK Smíchov
 
Ne 12.11.2017 14:00
St. Plzenec B

 
 -  ( - )
 

Slovan Spoje
 
Ne 12.11.2017 14:00
Vochov

 
 -  ( - )
 

S. Černice B
 
Ne 12.11.2017 14:00
Chrást

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč B
 
So 11.11.2017 14:00
13. kolo
TJ Zruč B

 
 -  ( - )
 

Hradiště
 
Ne 19.11.2017 13:30
S. Černice B

 
 -  ( - )
 

Chrást
 
Ne 19.11.2017 13:30
Slovan Spoje

 
 -  ( - )
 

Vochov
 
So 18.11.2017 13:30
SK Smíchov

 
 -  ( - )
 

St. Plzenec B
 
So 18.11.2017 13:30
Druztová

 
 -  ( - )
 

Rapid B
 
So 18.11.2017 13:30
Dýšina

 
 -  ( - )
 

TJ Union
 
So 18.11.2017 13:30
Košutka B

 
 -  ( - )
 

Litice
 
So 18.11.2017 13:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Litice

 
1-4 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
TJ Union

 
4-0 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Minařík Zdeněk
Rapid B

 
6-0 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František
St. Plzenec B

 
1-3 (1-0)
 

Druztová
Detail »
Ne 27.08.2017 15:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Vochov

 
1-5 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 27.08.2017 14:00, Rozhodčí: Janda Marek
Chrást

 
0-5 (0-4)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Duspiva Václav, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
2-3 (0-0)
 

S. Černice B
Detail »
Fotky »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
02. kolo
Hradiště

PK
3-3 (0-3)
 

S. Černice B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Votruba Jiří, Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 6:5
Slovan Spoje

 
2-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
SK Smíchov

 
3-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Druztová

 
2-1 (1-1)
 

Vochov
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Švantner František, Šnajdr David
Dýšina

 
5-0 (2-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
Košutka B

 
4-1 (2-0)
 

Rapid B
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Adamčík Miroslav, Mičan Jan
Litice

 
1-4 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Opalecký Jiří
03. kolo
TJ Union

 
2-4 (0-4)
 

Hradiště
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Rapid B

 
1-2 (1-1)
 

Litice
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
St. Plzenec B

 
1-2 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 10.09.2017 15:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Burda Václav, Šnajdr David
Vochov

 
4-3 (2-1)
 

Dýšina
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Chrást

 
0-4 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
2-4 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Fotky »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
S. Černice B

 
1-2 (0-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
04. kolo
Hradiště

 
3-4 (2-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
SK Smíchov

 
2-0 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Hačka Jakub, Adamčík Miroslav
Druztová

 
4-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
0-1 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Košutka B

 
2-4 (1-1)
 

Vochov
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Burda Václav, Švantner František, Opalecký Jiří
Litice

 
3-1 (1-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Votruba Jiří
TJ Union

 
2-5 (0-2)
 

Rapid B
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Mičan Jan, Šnajdr David
05. kolo
Rapid B

 
1-0 (0-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Kříž Lukáš, Švantner František
St. Plzenec B

 
5-3 (2-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 24.09.2017 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Vochov

 
2-1 (2-1)
 

Litice
Detail »
Ne 24.09.2017 14:00, Rozhodčí: Žák Ondřej
Chrást

 
1-4 (0-2)
 

Košutka B
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Schingler Milan, Hačka Jakub
TJ Zruč B

 
3-0 (1-0)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Mičan Jan, Minařík Zdeněk
S. Černice B

PK
2-2 (2-0)
 

Druztová
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 6:5
Slovan Spoje

 
4-1 (3-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František, Komínek Jiří, Šnajdr David
06. kolo
Hradiště

 
0-1 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk
Druztová

PK
0-0 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:2
Dýšina

 
2-1 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Švantner František
Košutka B

 
1-3 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Švantner František, Schingler Milan
Litice

 
1-2 (1-0)
 

Chrást
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Komínek Jiří, Šnajdr David
TJ Union

 
5-2 (3-1)
 

Vochov
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
4-1 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Adamčík Miroslav, Mičan Jan
07. kolo
St. Plzenec B

 
5-1 (2-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 08.10.2017 15:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
Vochov

 
0-6 (0-3)
 

Rapid B
Detail »
Ne 08.10.2017 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Mičan Jan, Votruba Jiří
Chrást

 
0-5 (0-3)
 

TJ Union
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
5-2 (1-0)
 

Litice
Detail »
Fotky »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

 
2-1 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Adamčík Miroslav
Slovan Spoje

PK
1-1 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 4:2
SK Smíchov

 
1-1 (0-1)
PK

Druztová
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Nešpor Petr, Šnajdr David, Pozn.: PK 2:3
08. kolo
Hradiště

 
1-3 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Buša Milan
Dýšina

 
1-4 (1-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mičan Jan
Košutka B

 
0-2 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Duspiva Václav, Šnajdr David
Litice

 
4-3 (2-2)
 

S. Černice B
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
TJ Union

 
2-6 (0-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Rapid B

 
2-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk
St. Plzenec B

 
2-1 (2-0)
 

Vochov
Detail »
Ne 15.10.2017 15:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schneider Josef, Šlauf Jiří
09. kolo
Chrást

 
3-0 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Minařík Zdeněk, Šnajdr David
Slovan Spoje

PK
0-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 3:0
SK Smíchov

 
2-3 (1-2)
 

Košutka B
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Mičan Jan
Druztová

 
0-0 (0-0)
PK

Dýšina
Detail »
Fotky »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Švantner František, Pozn.: PK 3:4
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.