Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Druztová

Dýšina

Hradiště

Chrást

Košutka B

Litice

Rapid B

S. Černice B

SK Smíchov

Slovan Spoje

St. Plzenec B

TJ Union

TJ Zruč B

Vochov



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Litice

 
1-4 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
TJ Union

 
4-0 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Minařík Zdeněk
Rapid B

 
6-0 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František
St. Plzenec B

 
1-3 (1-0)
 

Druztová
Detail »
Ne 27.08.2017 15:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Vochov

 
1-5 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 27.08.2017 14:00, Rozhodčí: Janda Marek
Chrást

 
0-5 (0-4)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Duspiva Václav, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
2-3 (0-0)
 

S. Černice B
Detail »
Fotky »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
02. kolo
Hradiště

PK
3-3 (0-3)
 

S. Černice B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Votruba Jiří, Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 6:5
Slovan Spoje

 
2-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
SK Smíchov

 
3-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Druztová

 
2-1 (1-1)
 

Vochov
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Švantner František, Šnajdr David
Dýšina

 
5-0 (2-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
Košutka B

 
4-1 (2-0)
 

Rapid B
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Adamčík Miroslav, Mičan Jan
Litice

 
1-4 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Opalecký Jiří
03. kolo
TJ Union

 
2-4 (0-4)
 

Hradiště
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Rapid B

 
1-2 (1-1)
 

Litice
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
St. Plzenec B

 
1-2 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 10.09.2017 15:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Burda Václav, Šnajdr David
Vochov

 
4-3 (2-1)
 

Dýšina
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Chrást

 
0-4 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
2-4 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Fotky »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
S. Černice B

 
1-2 (0-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
04. kolo
Hradiště

 
3-4 (2-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
SK Smíchov

 
2-0 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Hačka Jakub, Adamčík Miroslav
Druztová

 
4-1 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
0-1 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Košutka B

 
2-4 (1-1)
 

Vochov
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Burda Václav, Švantner František, Opalecký Jiří
Litice

 
3-1 (1-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Votruba Jiří
TJ Union

 
2-5 (0-2)
 

Rapid B
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Mičan Jan, Šnajdr David
05. kolo
Rapid B

 
1-0 (0-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Kříž Lukáš, Švantner František
St. Plzenec B

 
5-3 (2-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 24.09.2017 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Vochov

 
2-1 (2-1)
 

Litice
Detail »
Ne 24.09.2017 14:00, Rozhodčí: Žák Ondřej
Chrást

 
1-4 (0-2)
 

Košutka B
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Schingler Milan, Hačka Jakub
TJ Zruč B

 
3-0 (1-0)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Mičan Jan, Minařík Zdeněk
S. Černice B

PK
2-2 (2-0)
 

Druztová
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Opalecký Jiří, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 6:5
Slovan Spoje

 
4-1 (3-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Švantner František, Komínek Jiří, Šnajdr David
06. kolo
Hradiště

 
0-1 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk
Druztová

PK
0-0 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Pozn.: PK 4:2
Dýšina

 
2-1 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Švantner František
Košutka B

 
1-3 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Švantner František, Schingler Milan
Litice

 
1-2 (1-0)
 

Chrást
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Komínek Jiří, Šnajdr David
TJ Union

 
5-2 (3-1)
 

Vochov
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
4-1 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Adamčík Miroslav, Mičan Jan
07. kolo
St. Plzenec B

 
5-1 (2-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 08.10.2017 15:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
Vochov

 
0-6 (0-3)
 

Rapid B
Detail »
Ne 08.10.2017 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Mičan Jan, Votruba Jiří
Chrást

 
0-5 (0-3)
 

TJ Union
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
5-2 (1-0)
 

Litice
Detail »
Fotky »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

 
2-1 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Adamčík Miroslav
Slovan Spoje

PK
1-1 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 4:2
SK Smíchov

 
1-1 (0-1)
PK

Druztová
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Nešpor Petr, Šnajdr David, Pozn.: PK 2:3
08. kolo
Hradiště

 
1-3 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Buša Milan
Dýšina

 
1-4 (1-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Mičan Jan
Košutka B

 
0-2 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Duspiva Václav, Šnajdr David
Litice

 
4-3 (2-2)
 

S. Černice B
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
TJ Union

 
2-6 (0-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Rapid B

 
2-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk
St. Plzenec B

 
2-1 (2-0)
 

Vochov
Detail »
Ne 15.10.2017 15:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schneider Josef, Šlauf Jiří
09. kolo
Vochov

 
0-4 (0-1)
 

Hradiště
Detail »
Ne 22.10.2017 14:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Opalecký Jiří, Mičan Jan
Chrást

 
3-0 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Minařík Zdeněk, Šnajdr David
TJ Zruč B

 
3-2 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
Fotky »
Ne 22.10.2017 14:00, Rozhodčí: Buša Milan, Komínek Jiří, Levý Vítek
S. Černice B

PK
3-3 (1-2)
 

TJ Union
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Votruba Jiří, Šlauf Jiří, Schingler Milan, Pozn.: PK 3:2
Slovan Spoje

PK
0-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Pozn.: PK 3:0
SK Smíchov

 
2-3 (1-2)
 

Košutka B
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Mičan Jan
Druztová

 
0-0 (0-0)
PK

Dýšina
Detail »
Fotky »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Švantner František, Pozn.: PK 3:4
10. kolo
Hradiště

PK
2-2 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 5:4
Košutka B

 
2-4 (2-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Žák Adam
Litice

 
2-0 (1-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Votruba Jiří
TJ Union

 
1-0 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Švantner František
Rapid B

 
3-1 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
St. Plzenec B

 
2-3 (0-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30
Vochov

 
0-7 (0-3)
 

Chrást
Detail »
Ne 29.10.2017 14:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Votruba Ondřej, Mytiska Leoš
11. kolo
Chrást

 
1-2 (1-2)
 

Hradiště
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
TJ Zruč B

 
8-0 (3-0)
 

Vochov
Detail »
Fotky »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Opalecký Jiří, Šnajdr David
S. Černice B

 
11-1 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Slovan Spoje

 
4-5 (3-3)
 

Rapid B
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Žák Adam, Adamčík Miroslav
SK Smíchov

 
4-1 (3-1)
 

TJ Union
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Druztová

PK
1-1 (0-1)
 

Litice
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:2
Dýšina

 
3-1 (3-0)
 

Košutka B
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
12. kolo
Hradiště

PK
0-0 (0-0)
 

Košutka B
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Švantner František, Pozn.: PK 4:3
Litice

 
4-1 (1-1)
 

Dýšina
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Schingler Milan
TJ Union

 
5-0 (2-0)
 

Druztová
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
SK Smíchov

 
2-0 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
St. Plzenec B

 
0-5 (0-3)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Nešpor Petr, Švantner František
Vochov

 
3-6 (2-3)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Žák Adam, Schingler Milan, Adamčík Miroslav
Chrást

 
1-3 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Mičan Jan
13. kolo
TJ Zruč B

 
7-3 (3-2)
 

Hradiště
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
S. Černice B

 
4-3 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 19.11.2017 13:30, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Burda Václav, Šnajdr David
Slovan Spoje

 
9-1 (8-1)
 

Vochov
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
SK Smíchov

 
5-0 (2-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Levý Vítek
Druztová

 
3-3 (2-2)
PK

Rapid B
Detail »
Pa 17.11.2017 13:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Nešpor Petr, Vaněk Matěj, Pozn.: PK 3:4
Dýšina

 
1-2 (0-0)
 

TJ Union
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Lisý Jiří
Košutka B

 
1-1 (1-1)
PK

Litice
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Buša Milan, Pozn.: PK 4:5
14. kolo
Hradiště

 
2-1 (1-0)
 

Litice
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Švantner František, Votruba Ondřej
Košutka B

 
1-3 (1-0)
 

TJ Union
Detail »
Ne 25.03.2018 15:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Šnajdr David
Dýšina

 
1-0 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Druztová

 
3-1 (2-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Švantner František
SK Smíchov

 
6-1 (2-1)
 

Vochov
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Mičan Jan, Schingler Milan
Slovan Spoje

 
3-1 (1-1)
 

Chrást
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Šlauf Jiří, Opalecký Jiří
S. Černice B

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Pa 23.03.2018 18:15, Rozhodčí: Nešpor Petr, Burda Václav, Vaněk Matěj
15. kolo
S. Černice B

 
0-5 (0-2)
 

Hradiště
Detail »
So 31.03.2018 16:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
TJ Zruč B

 
2-4 (0-4)
 

Slovan Spoje
Detail »
Fotky »
Pa 30.03.2018 16:00, Rozhodčí: Hodek Jakub, Schingler Milan, Švantner František
Chrást

 
0-1 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Pa 30.03.2018 10:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Burda Václav, Lhoták Luděk
Vochov

 
3-1 (1-1)
 

Druztová
Detail »
Ne 01.04.2018 14:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří
St. Plzenec B

 
1-4 (1-2)
 

Dýšina
Detail »
Ne 01.04.2018 15:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Hodek Jakub, Schingler Milan
Rapid B

 
1-3 (1-2)
 

Košutka B
Detail »
Ct 29.03.2018 18:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Žák Adam, Opalecký Jiří
TJ Union

 
1-3 (1-2)
 

Litice
Detail »
So 31.03.2018 10:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Doksanský Tomáš, Burda Václav
16. kolo
Hradiště

 
2-1 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Šnajdr David, Mytiska Leoš
Litice

 
1-2 (1-2)
 

Rapid B
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Nešpor Petr
Košutka B

 
6-0 (5-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 08.04.2018 16:30, Rozhodčí: Jirsa Lukáš, Minařík Zdeněk, Schveinert Radek
Dýšina

 
1-0 (0-0)
 

Vochov
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Švantner František
Druztová

 
1-1 (0-1)
PK

Chrást
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 5:6
SK Smíchov

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Opalecký Jiří, Ulrych Jan
Slovan Spoje

PK
2-2 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 3:2
17. kolo
Slovan Spoje

 
4-1 (2-1)
 

Hradiště
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
S. Černice B

 
3-2 (2-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 15.04.2018 16:30, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
4-2 (4-0)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Kračmer Marek
Chrást

 
2-0 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Šlauf Jiří, Votruba Jiří
Vochov

 
1-3 (0-2)
 

Košutka B
Detail »
Ne 15.04.2018 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Šmaus Petr
St. Plzenec B

 
3-2 (3-2)
 

Litice
Detail »
Ne 15.04.2018 15:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub
Rapid B

 
2-3 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 15.04.2018 10:15, Rozhodčí: Švantner František
18. kolo
Hradiště

PK
1-1 (0-1)
 

Rapid B
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 4:3
TJ Union

 
10-1 (5-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Litice

 
1-0 (0-0)
 

Vochov
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan
Košutka B

 
2-3 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 22.04.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
Dýšina

 
3-0 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Druztová

 
5-1 (3-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František
SK Smíchov

 
1-2 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Šnajdr David, Mytiska Leoš
19. kolo
SK Smíchov

 
3-5 (0-3)
 

Hradiště
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Hačka Jakub, Votruba Jiří
Slovan Spoje

 
1-0 (0-0)
 

Druztová
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Hodek Jakub, Mičan Jan, Schingler Milan
S. Černice B

 
3-0 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 29.04.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
TJ Zruč B

 
5-0 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 29.04.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek
Chrást

 
3-0 (1-0)
 

Litice
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Žák Adam, Burda Václav, Schneider Josef
Vochov

 
3-3 (3-3)
PK

TJ Union
Detail »
Ne 29.04.2018 14:00, Rozhodčí: Švantner František, Pozn.: PK 4:5
St. Plzenec B

 
0-2 (0-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 29.04.2018 15:00, Rozhodčí: Kračmer Marek
20. kolo
Hradiště

 
1-0 (0-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Rapid B

 
2-3 (2-0)
 

Vochov
Detail »
Ne 06.05.2018 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Kříž Lukáš, Adamčík Miroslav
TJ Union

 
2-3 (0-2)
 

Chrást
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
Litice

 
3-2 (1-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Košutka B

 
0-1 (0-1)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 06.05.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Hačka Jakub, Opalecký Jiří
Dýšina

 
2-2 (1-0)
PK

Slovan Spoje
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Pozn.: PK 3:5
Druztová

 
0-0 (0-0)
PK

SK Smíchov
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Pozn.: PK 5:6
21. kolo
Druztová

 
0-3 (0-2)
 

Hradiště
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
SK Smíchov

 
2-3 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek
Slovan Spoje

 
8-0 (5-0)
 

Košutka B
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
S. Černice B

 
2-2 (2-2)
PK

Litice
Detail »
Ne 13.05.2018 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Opalecký Jiří, Šmaus Petr, Pozn.: PK 2:4
TJ Zruč B

 
7-1 (3-0)
 

TJ Union
Detail »
Fotky »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Hačka Jakub
Chrást

 
5-0 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Vochov

 
4-0 (2-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 13.05.2018 14:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Schingler Milan, Adamčík Miroslav
22. kolo
Hradiště

 
0-0 (0-0)
PK

Vochov
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Schingler Milan, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:5
St. Plzenec B

 
2-2 (1-1)
PK

Chrást
Detail »
Ne 20.05.2018 15:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Mytiska Leoš, Šmaus Petr, Pozn.: PK 2:4
Rapid B

 
2-7 (2-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 20.05.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Adamčík Miroslav, Minařík Zdeněk
TJ Union

 
6-0 (3-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Schneider Josef, Opalecký Jiří
Litice

 
0-5 (0-5)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ut 08.05.2018 18:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Komínek Jiří, Kračmer Marek
Košutka B

 
5-4 (3-3)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 20.05.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Švantner František, Opalecký Jiří
Dýšina

 
3-2 (0-1)
 

Druztová
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Schingler Milan, Minařík Zdeněk
23. kolo
Dýšina

 
3-0 (2-0)
 

Hradiště
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Druztová

 
3-1 (1-1)
 

Košutka B
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří
SK Smíchov

 
6-0 (2-0)
 

Litice
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Slovan Spoje

PK
1-1 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Votruba Jiří, Pozn.: PK 5:4
S. Černice B

PK
2-2 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 27.05.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Šmaus Petr, Pozn.: PK 3:2
TJ Zruč B

 
4-0 (3-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Fotky »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David, Nešpor Petr, Mytiska Leoš
Chrást

 
0-1 (0-0)
 

Vochov
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan
24. kolo
Hradiště

 
2-1 (1-0)
 

Chrást
Detail »
So 02.06.2018 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Vochov

 
4-2 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 03.06.2018 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šlauf Jiří, Mytiska Leoš
St. Plzenec B

 
1-4 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 03.06.2018 15:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Mičan Jan, Schingler Milan
Rapid B

 
1-2 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 03.06.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk, Schveinert Radek, Opalecký Jiří
TJ Union

 
2-4 (1-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 02.06.2018 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Minařík Zdeněk
Litice

 
1-0 (1-0)
 

Druztová
Detail »
So 02.06.2018 10:30, Rozhodčí: Mičan Jan
Košutka B

PK
2-2 (1-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 03.06.2018 17:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Doksanský Tomáš, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:1
25. kolo
Košutka B

 
10-1 (7-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 10.06.2018 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek
Dýšina

 
1-3 (0-2)
 

Litice
Detail »
St 13.06.2018 18:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: odloženo z 9.6.
Druztová

 
2-3 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
So 09.06.2018 17:00, Rozhodčí: Švantner František
SK Smíchov

 
4-3 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 10.06.2018 10:15, Rozhodčí: Burda Václav, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Slovan Spoje

 
13-0 (6-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 09.06.2018 17:00, Rozhodčí: Šnajdr David
S. Černice B

 
2-7 (0-4)
 

Vochov
Detail »
Ne 10.06.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Ulrych Jan
TJ Zruč B

 
1-3 (1-1)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
St 06.06.2018 18:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Opalecký Jiří, Adámek Filip
26. kolo
Hradiště

 
5-3 (1-3)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 16.06.2018 17:00, Rozhodčí: Mičan Jan
Chrást

 
3-3 (1-2)
PK

S. Černice B
Detail »
Pa 15.06.2018 18:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Minařík Zdeněk, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:5
Vochov

 
2-1 (1-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 17.06.2018 14:00, Rozhodčí: Kračmer Marek, Šlauf Jiří, Schingler Milan
St. Plzenec B

 
1-7 (0-4)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 17.06.2018 15:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Mičan Jan, Adámek Filip
Rapid B

 
4-6 (1-4)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Pa 15.06.2018 18:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Švantner František, Opalecký Jiří
TJ Union

 
4-2 (3-1)
 

Dýšina
Detail »
So 16.06.2018 17:00, Rozhodčí: Minařík Zdeněk
Litice

 
5-0 (3-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 17.06.2018 14:00, Rozhodčí: Buša Milan, Nešpor Petr, Levý Vítek
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-6
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.