Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajská soutěž dorostu, sk. C  kraj Plzeňský 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Dobřív U-19

Horní Bříza U-19

Kaznějov U-19

Kralovice U-19

Letná U-19

Mladotice U-19

Mýto U-19

Smíchov U-19

Strašice U-19

TJ Zruč U-19

Žihle U-19



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Dobřív U-19

 
0-8 (0-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Volf Michal
Letná U-19

 
0-12 (0-7)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
Mladotice U-19

 
0-7 (0-4)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Žihle U-19

 
2-1 (1-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Horní Bříza U-19

 
4-1 (1-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
02. kolo
Kralovice U-19

 
4-3 (2-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 02.09.2017 13:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Strašice U-19

 
2-1 (0-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
St 13.09.2017 17:00, Rozhodčí: Bejček Martin
Smíchov U-19

PK
2-2 (2-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 03.09.2017 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek, Pozn.: PK 3:1
TJ Zruč U-19

 
4-1 (2-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Fotky »
So 02.09.2017 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
Dobřív U-19

 
4-2 (1-2)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Šimek Luboš
03. kolo
Letná U-19

 
0-8 (0-4)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Luškutín Antonín
Mladotice U-19

 
5-3 (3-1)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Kaznějov U-19

PK
2-2 (1-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
St 06.09.2017 17:00, Rozhodčí: Špiral Václav, Pozn.: PK 4:3
Žihle U-19

 
1-2 (1-1)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Mýto U-19

 
7-2 (4-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
04. kolo
Kralovice U-19

 
8-0 (3-0)
 

Strašice U-19
Detail »
So 16.09.2017 13:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Smíchov U-19

 
5-0 (4-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 14:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
TJ Zruč U-19

 
3-0 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 14:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Dobřív U-19

 
2-6 (1-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Bína Zbyněk
Letná U-19

 
3-6 (3-1)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 16.09.2017 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
05. kolo
Mladotice U-19

 
2-13 (1-5)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Kaznějov U-19

 
16-0 (0-0)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 24.09.2017 14:00, Rozhodčí: Maroušek Karel
Žihle U-19

 
3-1 (1-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
Horní Bříza U-19

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Mýto U-19

 
1-2 (1-0)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
06. kolo
Smíchov U-19

 
7-0 (4-0)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 01.10.2017 14:00, Rozhodčí: Picek Lukáš
TJ Zruč U-19

 
5-2 (3-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 30.09.2017 13:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Dobřív U-19

 
2-2 (2-1)
PK

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Hucl Lukáš, Pozn.: PK 1:3
Letná U-19

 
3-12 (2-4)
 

Žihle U-19
Detail »
So 30.09.2017 10:00, Rozhodčí: Křen Jiří
Mladotice U-19

 
0-7 (0-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 30.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
07. kolo
Kaznějov U-19

 
9-2 (3-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 08.10.2017 13:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Žihle U-19

 
3-0 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Horní Bříza U-19

 
13-0 (4-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Špiral Václav
Mýto U-19

 
5-1 (3-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Strašice U-19

 
2-4 (1-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:15, Rozhodčí: Bína Zbyněk
08. kolo
Kralovice U-19

 
2-1 (1-1)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 14.10.2017 12:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
Dobřív U-19

 
2-5 (2-4)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Letná U-19

 
0-7 (0-3)
 

Mýto U-19
Detail »
So 14.10.2017 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Mladotice U-19

 
0-3 (0-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 14.10.2017 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Kaznějov U-19

 
5-0 (2-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 15.10.2017 13:00, Rozhodčí: Krauz Jan
09. kolo
Žihle U-19

 
1-3 (0-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Horní Bříza U-19

 
1-2 (1-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
Mýto U-19

 
6-0 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Strašice U-19

 
5-1 (2-1)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Havránek Martin
Smíchov U-19

 
2-1 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 22.10.2017 14:00, Rozhodčí: Bejček Martin
10. kolo
Kralovice U-19

 
1-4 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 28.10.2017 11:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Dobřív U-19

 
0-3 (0-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Mladotice U-19

 
5-1 (1-0)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 29.10.2017 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Kaznějov U-19

 
3-0 (0-0)
 

Mýto U-19
Detail »
So 11.11.2017 12:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Žihle U-19

 
5-2 (1-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 28.10.2017 10:00, Rozhodčí: Škarda Jiří
11. kolo
Horní Bříza U-19

 
2-4 (1-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 04.11.2017 10:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Mýto U-19

 
4-0 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 04.11.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Strašice U-19

 
2-3 (0-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Smíchov U-19

 
12-0 (5-0)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef
TJ Zruč U-19

 
12-0 (4-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
Fotky »
So 04.11.2017 12:00, Rozhodčí: Frgal Lukáš
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.