Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Krajská soutěž dorostu, sk. C  kraj Plzeňský 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Dobřív U-19

Horní Bříza U-19

Kaznějov U-19

Kralovice U-19

Letná U-19

Mladotice U-19

Mýto U-19

Smíchov U-19

Strašice U-19

TJ Zruč U-19

Žihle U-19



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Dobřív U-19

 
0-8 (0-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Volf Michal
Letná U-19

 
0-12 (0-7)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
Mladotice U-19

 
0-7 (0-4)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Žihle U-19

 
2-1 (1-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Horní Bříza U-19

 
4-1 (1-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 26.08.2017 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
02. kolo
Kralovice U-19

 
4-3 (2-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 02.09.2017 13:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Strašice U-19

 
2-1 (0-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
St 13.09.2017 17:00, Rozhodčí: Bejček Martin
Smíchov U-19

PK
2-2 (2-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 03.09.2017 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek, Pozn.: PK 3:1
TJ Zruč U-19

 
4-1 (2-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Fotky »
So 02.09.2017 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
Dobřív U-19

 
4-2 (1-2)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Šimek Luboš
03. kolo
Letná U-19

 
0-8 (0-4)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Luškutín Antonín
Mladotice U-19

 
5-3 (3-1)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Kaznějov U-19

PK
2-2 (1-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
St 06.09.2017 17:00, Rozhodčí: Špiral Václav, Pozn.: PK 4:3
Žihle U-19

 
1-2 (1-1)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Mýto U-19

 
7-2 (4-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 09.09.2017 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
04. kolo
Kralovice U-19

 
8-0 (3-0)
 

Strašice U-19
Detail »
So 16.09.2017 13:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Smíchov U-19

 
5-0 (4-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 14:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
TJ Zruč U-19

 
3-0 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 14:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Dobřív U-19

 
2-6 (1-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Bína Zbyněk
Letná U-19

 
3-6 (3-1)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 16.09.2017 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef
05. kolo
Mladotice U-19

 
2-13 (1-5)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Kaznějov U-19

 
16-0 (0-0)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 24.09.2017 14:00, Rozhodčí: Maroušek Karel
Žihle U-19

 
3-1 (1-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
Horní Bříza U-19

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Mýto U-19

 
1-2 (1-0)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 23.09.2017 10:00, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
06. kolo
Smíchov U-19

 
7-0 (4-0)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 01.10.2017 14:00, Rozhodčí: Picek Lukáš
TJ Zruč U-19

 
5-2 (3-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 30.09.2017 13:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Dobřív U-19

 
2-2 (2-1)
PK

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Hucl Lukáš, Pozn.: PK 1:3
Letná U-19

 
3-12 (2-4)
 

Žihle U-19
Detail »
So 30.09.2017 10:00, Rozhodčí: Křen Jiří
Mladotice U-19

 
0-7 (0-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 30.09.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
07. kolo
Kaznějov U-19

 
9-2 (3-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 08.10.2017 13:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Žihle U-19

 
3-0 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Horní Bříza U-19

 
13-0 (4-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Špiral Václav
Mýto U-19

 
5-1 (3-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Strašice U-19

 
2-4 (1-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 07.10.2017 10:15, Rozhodčí: Bína Zbyněk
08. kolo
Kralovice U-19

 
2-1 (1-1)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 14.10.2017 12:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
Dobřív U-19

 
2-5 (2-4)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Letná U-19

 
0-7 (0-3)
 

Mýto U-19
Detail »
So 14.10.2017 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Mladotice U-19

 
0-3 (0-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 14.10.2017 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Kaznějov U-19

 
5-0 (2-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 15.10.2017 13:00, Rozhodčí: Krauz Jan
09. kolo
Žihle U-19

 
1-3 (0-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Horní Bříza U-19

 
1-2 (1-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
Mýto U-19

 
6-0 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 21.10.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Strašice U-19

 
5-1 (2-1)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Havránek Martin
Smíchov U-19

 
2-1 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 22.10.2017 14:00, Rozhodčí: Bejček Martin
10. kolo
Kralovice U-19

 
1-4 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 28.10.2017 11:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Dobřív U-19

 
0-3 (0-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Bíba Zbyněk
Mladotice U-19

 
5-1 (1-0)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 29.10.2017 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Kaznějov U-19

 
3-0 (0-0)
 

Mýto U-19
Detail »
So 11.11.2017 12:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Žihle U-19

 
5-2 (1-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 28.10.2017 10:00, Rozhodčí: Škarda Jiří
11. kolo
Horní Bříza U-19

 
2-4 (1-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 04.11.2017 10:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Mýto U-19

 
4-0 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 04.11.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Strašice U-19

 
2-3 (0-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Smíchov U-19

 
12-0 (5-0)
 

Letná U-19
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef
TJ Zruč U-19

 
12-0 (4-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
Fotky »
So 04.11.2017 12:00, Rozhodčí: Frgal Lukáš
12. kolo
Kralovice U-19

 
9-0 (5-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 24.03.2018 12:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš
TJ Zruč U-19

 
4-0 (2-0)
 

Letná U-19
Detail »
Fotky »
So 24.03.2018 12:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
Smíchov U-19

 
6-0 (3-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 25.03.2018 14:00, Rozhodčí: Svoboda Jiří
Strašice U-19

 
5-3 (2-1)
 

Žihle U-19
Detail »
So 24.03.2018 10:15, Rozhodčí: Bejček Martin
Mýto U-19

 
6-0 (4-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
St 11.04.2018 17:30, Rozhodčí: Havránek Martin
13. kolo
Mýto U-19

 
1-4 (0-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 01.04.2018 10:00, Rozhodčí: Stejskal Filip
Horní Bříza U-19

PK
2-2 (1-0)
 

Strašice U-19
Detail »
So 31.03.2018 10:00, Rozhodčí: Kořan Josef, Pozn.: PK 4:2
Kaznějov U-19

 
2-1 (2-0)
 

Smíchov U-19
Detail »
Ne 01.04.2018 13:30, Rozhodčí: Chejlava Petr
Mladotice U-19

 
0-12 (0-6)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 31.03.2018 10:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Letná U-19

 
4-0 (1-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
Pa 30.03.2018 10:00, Rozhodčí: Šnajdr David
14. kolo
Kralovice U-19

 
4-1 (2-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 07.04.2018 13:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Dobřív U-19

 
3-2 (2-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 08.04.2018 13:30, Rozhodčí: Stejskal Filip
TJ Zruč U-19

 
1-1 (1-1)
PK

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
So 07.04.2018 13:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Pozn.: PK 0:3
Smíchov U-19

 
1-0 (1-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 08.04.2018 14:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Strašice U-19

 
5-3 (2-1)
 

Mýto U-19
Detail »
Pa 06.04.2018 17:00, Rozhodčí: König Vlastislav
15. kolo
Strašice U-19

 
0-2 (0-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 14.04.2018 10:15, Rozhodčí: Havránek Martin
Horní Bříza U-19

 
0-7 (0-3)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 14.04.2018 10:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Žihle U-19

 
1-7 (0-4)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 14.04.2018 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Kaznějov U-19

 
12-0 (6-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
Ne 15.04.2018 14:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Mladotice U-19

 
1-1 (1-1)
PK

Letná U-19
Detail »
So 14.04.2018 10:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Pozn.: PK 1:4
16. kolo
Kralovice U-19

 
5-0 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 21.04.2018 14:00, Rozhodčí: Šimek František
Letná U-19

 
0-13 (0-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 21.04.2018 10:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Dobřív U-19

 
3-8 (1-3)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 22.04.2018 14:00, Rozhodčí: Staněk Petr
TJ Zruč U-19

 
6-1 (3-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
So 21.04.2018 14:00, Rozhodčí: Picek Lukáš
Smíchov U-19

 
4-0 (2-0)
 

Mýto U-19
Detail »
Ne 22.04.2018 14:00, Rozhodčí: Mičan Jan
17. kolo
Strašice U-19

 
1-7 (0-5)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 28.04.2018 10:15, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Mýto U-19

PK
2-2 (2-1)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 28.04.2018 10:00, Rozhodčí: Bejček Martin, Pozn.: PK 3:1
Horní Bříza U-19

 
4-0 (3-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 28.04.2018 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Žihle U-19

 
5-2 (4-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 28.04.2018 10:00, Rozhodčí: Hamouz Jakub
Kaznějov U-19

 
11-0 (8-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
Ne 29.04.2018 14:30, Rozhodčí: Krauz Jan
18. kolo
Kralovice U-19

 
4-0 (2-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 05.05.2018 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
Mladotice U-19

 
2-4 (2-3)
 

Žihle U-19
Detail »
So 05.05.2018 10:00, Rozhodčí: Klik Jiří
Letná U-19

 
1-4 (0-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 05.05.2018 10:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Dobřív U-19

 
0-12 (0-5)
 

Mýto U-19
Detail »
Ne 06.05.2018 14:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
TJ Zruč U-19

 
6-2 (2-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 05.05.2018 14:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš
19. kolo
Smíchov U-19

 
5-0 (3-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 13.05.2018 14:00, Rozhodčí: Šnajdr David
Strašice U-19

 
9-0 (7-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
So 12.05.2018 10:15, Rozhodčí: Špiral Václav
Mýto U-19

 
7-1 (6-0)
 

Letná U-19
Detail »
So 12.05.2018 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Horní Bříza U-19

 
2-1 (1-0)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 12.05.2018 10:00, Rozhodčí: Burda Václav
Žihle U-19

 
1-4 (0-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 12.05.2018 10:00, Rozhodčí: Komanec Petr
20. kolo
Kralovice U-19

 
4-3 (1-2)
 

Žihle U-19
Detail »
So 19.05.2018 14:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Kaznějov U-19

 
4-6 (4-2)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 20.05.2018 14:30, Rozhodčí: Hamouz Jakub
Mladotice U-19

 
0-9 (0-4)
 

Mýto U-19
Detail »
So 19.05.2018 10:00, Rozhodčí: Domanický Robert
Letná U-19

 
1-3 (0-1)
 

Strašice U-19
Detail »
So 19.05.2018 10:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
TJ Zruč U-19

 
0-3 (0-2)
 

Smíchov U-19
Detail »
Fotky »
So 19.05.2018 14:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
21. kolo
TJ Zruč U-19

 
3-2 (1-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
Fotky »
So 26.05.2018 14:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Smíchov U-19

 
13-0 (4-0)
 

Dobřív U-19
Detail »
Ne 27.05.2018 14:00, Rozhodčí: König Vlastislav
Strašice U-19

 
0-2 (0-1)
 

Mladotice U-19
Detail »
So 26.05.2018 10:15, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
Mýto U-19

 
1-3 (0-3)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 26.05.2018 10:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Horní Bříza U-19

 
2-5 (0-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 26.05.2018 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
22. kolo
Kralovice U-19

 
2-1 (2-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 02.06.2018 14:00, Rozhodčí: Hamouz Jakub
Žihle U-19

 
1-3 (0-1)
 

Mýto U-19
Detail »
So 02.06.2018 10:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Kaznějov U-19

 
8-1 (4-1)
 

Strašice U-19
Detail »
Ne 03.06.2018 14:30, Rozhodčí: Reiprich Václav
Letná U-19

 
1-16 (0-7)
 

Smíchov U-19
Detail »
So 02.06.2018 10:00, Rozhodčí: Mytiska Leoš
Dobřív U-19

 
0-7 (0-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 02.06.2018 10:00, Rozhodčí: Šimek Luboš
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXON GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor mladších žáků, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.