Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE
ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
1. A třída  kraj Plzeňský 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Bolevec

Bukovec

Horažďovice

Chlumčany

Košutka

Kralovice

Křimice

Mochtín

Mrákov

Nepomuk

Rokycany B

S. Černice

Svéradice

TJ Zruč

Tlumačov

Žichovice



NEODEHRANÉ ZÁPASY
27. kolo
Mrákov

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč
 
Ne 27.05.2018 16:00
Bukovec

 
 -  ( - )
 

Kralovice
 
Ne 27.05.2018 17:00
Rokycany B

 
 -  ( - )
 

Košutka
 
Ne 27.05.2018 17:00
Mochtín

 
 -  ( - )
 

Horažďovice
 
Ne 27.05.2018 17:00
28. kolo
TJ Zruč

 
 -  ( - )
 

Bolevec
 
So 02.06.2018 17:00
Svéradice

 
 -  ( - )
 

Mochtín
 
Ne 03.06.2018 16:00
Horažďovice

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
Ne 03.06.2018 17:00
Křimice

 
 -  ( - )
 

S. Černice
 
So 02.06.2018 17:00
Tlumačov

 
 -  ( - )
 

Rokycany B
 
Ne 03.06.2018 16:00
Košutka

 
 -  ( - )
 

Chlumčany
 
So 02.06.2018 17:00
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

Bukovec
 
So 02.06.2018 17:00
Kralovice

 
 -  ( - )
 

Mrákov
 
So 02.06.2018 17:00
29. kolo
Kralovice

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč
 
So 09.06.2018 17:00
Mrákov

 
 -  ( - )
 

Nepomuk
 
Ne 10.06.2018 16:00
Bukovec

 
 -  ( - )
 

Košutka
 
Ne 10.06.2018 17:00
Chlumčany

 
 -  ( - )
 

Tlumačov
 
So 09.06.2018 17:00
Rokycany B

 
 -  ( - )
 

Křimice
 
Ne 10.06.2018 17:00
S. Černice

 
 -  ( - )
 

Horažďovice
 
So 09.06.2018 17:00
Žichovice

 
 -  ( - )
 

Svéradice
 
So 09.06.2018 15:00
Mochtín

 
 -  ( - )
 

Bolevec
 
Ne 10.06.2018 17:00
30. kolo
TJ Zruč

 
 -  ( - )
 

Mochtín
 
So 16.06.2018 17:00
Bolevec

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
So 16.06.2018 17:00
Svéradice

 
 -  ( - )
 

S. Černice
 
Ne 17.06.2018 16:00
Horažďovice

 
 -  ( - )
 

Rokycany B
 
So 16.06.2018 17:00
Křimice

 
 -  ( - )
 

Chlumčany
 
So 16.06.2018 17:00
Tlumačov

 
 -  ( - )
 

Bukovec
 
So 16.06.2018 17:00
Košutka

 
 -  ( - )
 

Mrákov
 
So 16.06.2018 17:00
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

Kralovice
 
So 16.06.2018 17:00
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Nepomuk

PK
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 12.08.2017 17:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Marek Pavel, Petržílka Jiří, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 5:3
Košutka

 
2-3 (1-2)
 

Kralovice
Detail »
So 12.08.2017 17:00, Rozhodčí: Brůha Radek, Špindlerová Zuzana, Jakš Jan, Delegát: Hamouz Jaroslav
Tlumačov

 
2-0 (1-0)
 

Mrákov
Detail »
Ne 13.08.2017 16:00, Rozhodčí: Duda Václav, Kulhánek Milan, Pressl Václav, Delegát: Mareška Ladislav
Křimice

 
2-3 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
So 12.08.2017 17:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Hájek Zdeněk, Komanec Petr, Delegát: Havránek Václav
Horažďovice

 
3-0 (1-0)
 

Chlumčany
Detail »
Ne 13.08.2017 17:00, Rozhodčí: Ruda Daniel, Petržílka Jiří, Velíšek Jiří, Delegát: Lecjaks Ladislav
Svéradice

 
0-1 (0-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 13.08.2017 16:00, Rozhodčí: Žák Adam, Schneider Josef, Jílek Aleš, Delegát: Pastyřík Vladimír
Bolevec

 
2-0 (1-0)
 

S. Černice
Detail »
So 12.08.2017 17:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Sladký Stanislav, Krauz Jan, Delegát: Svoboda Miroslav
Mochtín

 
3-1 (2-0)
 

Žichovice
Detail »
Ne 13.08.2017 17:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Duspiva Václav, Kovářík Tomáš, Delegát: Havlík Václav
02. kolo
TJ Zruč

 
1-1 (1-1)
PK

Žichovice
Detail »
Fotky »
So 19.08.2017 17:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Čubr Zbyněk, Šimek Luboš, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 5:6
S. Černice

 
3-2 (1-1)
 

Mochtín
Detail »
So 19.08.2017 17:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Komanec Petr, Velíšek Jiří, Delegát: Lecjaks Ladislav
Rokycany B

 
0-2 (0-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 20.08.2017 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Petrželková Kateřina, Delegát: Paták Viktor
Chlumčany

 
7-2 (3-0)
 

Svéradice
Detail »
So 19.08.2017 17:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Čermák Vladimír, Valenta Martin, Delegát: Štökl Jiří
Horažďovice

 
5-3 (3-1)
 

Bukovec
Detail »
Ne 20.08.2017 17:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Plzák Martin, Mifková Hedvika, Delegát: Sádovský Peter, Pozn.: obr. pořadí
Mrákov

 
1-2 (1-1)
 

Křimice
Detail »
Ne 20.08.2017 15:00, Rozhodčí: Marek Pavel, Brůha Radek, Petržílka Jiří, Delegát: Mareška Ladislav
Kralovice

 
1-1 (0-0)
PK

Tlumačov
Detail »
So 19.08.2017 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Kostelník Lumír, Domanický Robert, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:5
Nepomuk

 
1-3 (1-1)
 

Košutka
Detail »
So 19.08.2017 17:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Mifková Hedvika, Hájek Zdeněk, Delegát: Bartošek Zdeněk
03. kolo
Košutka

 
0-5 (0-4)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Ruda Daniel, Hucl Lukáš, Duda Václav, Delegát: Mareška Ladislav
Tlumačov

 
4-1 (3-0)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 27.08.2017 16:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Čermák Vladimír, Sladký Stanislav, Delegát: Lešetický Vladimír
Křimice

PK
3-3 (1-3)
 

Kralovice
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: PK 4:1
Horažďovice

 
4-2 (2-1)
 

Mrákov
Detail »
St 30.08.2017 18:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Kříž Lukáš, Fanfule Ladislav, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: odloženo z 27.8.
Svéradice

 
6-0 (3-0)
 

Bukovec
Detail »
Ne 27.08.2017 16:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Kulhánek Milan, Kašpar Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
Bolevec

 
2-1 (1-1)
 

Chlumčany
Detail »
So 26.08.2017 17:00, Rozhodčí: Plzák Martin, Chmelík Miroslav, Štěpán Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
Mochtín

 
5-2 (2-0)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 27.08.2017 17:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Šimek František, Hájek Zdeněk, Delegát: Churý Petr
Žichovice

 
2-0 (0-0)
 

S. Černice
Detail »
So 26.08.2017 15:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Brůha Radek, Frgal Lukáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
04. kolo
TJ Zruč

 
2-1 (1-0)
 

S. Černice
Detail »
Fotky »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Pressl Václav, Petrželka František, Schveinert Radek, Delegát: Bartošek Zdeněk
Rokycany B

 
3-1 (1-1)
 

Žichovice
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Ruda Daniel, Liškutín Antonín, Delegát: Havlík Václav
Chlumčany

 
0-1 (0-0)
 

Mochtín
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Frgal Lukáš, Domanický Robert, Delegát: Jirsa Petr
Bukovec

 
2-3 (2-2)
 

Bolevec
Detail »
Ne 03.09.2017 17:00, Rozhodčí: Duda Václav, Kulhánek Milan, Kašpar Zdeněk, Delegát: Rauch Pavel
Mrákov

 
1-6 (0-2)
 

Svéradice
Detail »
Ne 03.09.2017 15:00, Rozhodčí: Hucl Lukáš, Bogdan Gabriel, Škarda Jiří, Delegát: Štökl Jiří
Kralovice

 
3-5 (2-2)
 

Horažďovice
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Doksanský Tomáš, Sladký Stanislav, Delegát: Svoboda Miroslav
Nepomuk

 
2-1 (2-0)
 

Křimice
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Brůha Radek, Marek Pavel, Jakš Jan, Delegát: Harmady Miloš
Košutka

 
2-2 (0-1)
PK

Tlumačov
Detail »
So 02.09.2017 17:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Říha Zdeněk, Velíšek Jiří, Delegát: Houdek Jiří, Pozn.: PK 3:4
05. kolo
Tlumačov

 
3-0 (3-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 10.09.2017 16:00, Rozhodčí: Špindlerová Zuzana, Velíšek Jiří, Šimek Luboš, Delegát: Štökl Jiří
Křimice

 
0-0 (0-0)
PK

Košutka
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Petržílka Jiří, Pressl Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav, Pozn.: PK 4:5
Horažďovice

 
6-2 (3-1)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Šimek František, Liškutín Antonín, Delegát: Havlík Václav
Svéradice

 
1-3 (0-2)
 

Kralovice
Detail »
Ne 10.09.2017 16:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Duda Václav, Brůha Radek, Delegát: Lešetický Vladimír
Bolevec

 
2-0 (1-0)
 

Mrákov
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Sirový Václav, Schveinert Radek, Delegát: Lecjaks Ladislav
Mochtín

 
4-1 (2-1)
 

Bukovec
Detail »
Ne 10.09.2017 17:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Čermák Vladimír, Hucl Lukáš, Delegát: Havránek Václav
Žichovice

 
1-0 (0-0)
 

Chlumčany
Detail »
So 09.09.2017 15:00, Rozhodčí: Šálková Helena, Rubáš Jaroslav, Plzák Martin, Delegát: Churý Petr
S. Černice

 
3-1 (1-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 09.09.2017 17:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Schneider Josef, Kašpar Zdeněk, Delegát: Krejčí Zdeněk
06. kolo
TJ Zruč

 
5-0 (3-0)
 

Rokycany B
Detail »
Fotky »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Marek Pavel, Brůha Radek, Hudeček Pavel, Delegát: Hamouz Jaroslav
Chlumčany

 
1-4 (0-3)
 

S. Černice
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Volf Michal, Kulhánek Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
Bukovec

 
3-1 (1-1)
 

Žichovice
Detail »
Ne 17.09.2017 16:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Homr Michal, Šimek František, Delegát: Mrázek Miroslav
Mrákov

 
1-3 (1-1)
 

Mochtín
Detail »
Ne 17.09.2017 15:00, Rozhodčí: Ruda Daniel, Šlajs Jakub, Volf Michal, Delegát: Harmady Miloš
Kralovice

 
1-0 (1-0)
 

Bolevec
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Pressl Václav, Říha Zdeněk, Chejlava Petr, Delegát: Bláha Vladimír
Nepomuk

 
7-1 (4-0)
 

Svéradice
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Duspiva Václav, Schneider Josef, Schveinert Radek, Delegát: Houdek Jiří
Košutka

 
2-3 (2-0)
 

Horažďovice
Detail »
So 16.09.2017 16:30, Rozhodčí: Plzák Martin, Čermák Vladimír, Štěpán Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
Tlumačov

 
1-0 (1-0)
 

Křimice
Detail »
Ne 17.09.2017 16:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Ruda Daniel, Frgal Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
07. kolo
Křimice

 
1-3 (0-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Liškutín Antonín, Kořan Josef, Delegát: Lecjaks Ladislav
Horažďovice

 
2-3 (1-1)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Duda Václav, Schveinert Radek, Delegát: Churý Petr
Svéradice

 
1-2 (1-1)
 

Košutka
Detail »
Ne 24.09.2017 10:30, Rozhodčí: Duda Václav, Ruda Daniel, Domanický Robert, Delegát: Bartošek Zdeněk
Bolevec

 
1-1 (1-1)
PK

Nepomuk
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Rubáš Jaroslav, Plzák Martin, Delegát: Krejčí Zdeněk, Pozn.: PK 1:2
Mochtín

PK
2-2 (1-1)
 

Kralovice
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Vocelka Milan, Lhoták Luděk, Pressl Václav, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
Žichovice

 
4-3 (3-0)
 

Mrákov
Detail »
So 23.09.2017 15:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Jakš Jan, Frgal Lukáš, Delegát: Havlík Václav
S. Černice

 
4-2 (0-1)
 

Bukovec
Detail »
So 23.09.2017 16:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Duspiva Václav, Sirový Václav, Delegát: Havránek Václav
Rokycany B

 
3-1 (1-0)
 

Chlumčany
Detail »
Ne 24.09.2017 16:30, Rozhodčí: Brůha Radek, Říha Zdeněk, Petrželková Kateřina, Delegát: Pastyřík Vladimír
08. kolo
TJ Zruč

 
3-2 (1-1)
 

Chlumčany
Detail »
Fotky »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Žák Ondřej, Kašpar Zdeněk, Delegát: Lešetický Vladimír
Bukovec

 
5-4 (3-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Duda Václav, Velíšek Jiří, Delegát: Lecjaks Ladislav
Mrákov

 
2-4 (1-3)
 

S. Černice
Detail »
Ne 01.10.2017 15:00, Rozhodčí: Jakš Ján, Mazanec Marek, Brůha Radek, Delegát: Cihlář František
Kralovice

 
3-2 (1-1)
 

Žichovice
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Červený Václav, Domanický Robert, Delegát: Hamouz Jaroslav
Nepomuk

 
2-3 (1-1)
 

Mochtín
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Schneider Josef, Čermák Vladimír, Delegát: Bláha Vladimír
Košutka

 
4-1 (1-0)
 

Bolevec
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Hucl Lukáš, Liškutín Antonín, Picek Lukáš, Delegát: Krejčí Zdeněk
Tlumačov

 
6-1 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 01.10.2017 16:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Čermák Vladimír, Červený Václav, Delegát: Sádovský Peter
Křimice

 
2-1 (1-0)
 

Horažďovice
Detail »
So 30.09.2017 16:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk
09. kolo
Horažďovice

 
3-1 (3-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Lecjaks Ladislav
Svéradice

 
3-1 (2-0)
 

Křimice
Detail »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Plzák Martin, Fanfule Ladislav, Hessová Tereza, Delegát: Havlík Václav
Bolevec

 
0-1 (0-0)
 

Tlumačov
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Jakš Jan, Delegát: Mudra Zdeněk
Mochtín

 
2-1 (2-0)
 

Košutka
Detail »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Delegát: Vyhnálek Josef
Žichovice

 
1-2 (0-1)
 

Nepomuk
Detail »
So 07.10.2017 15:00, Rozhodčí: Ruda Daniel, Volf Michal, Doksanský Tomáš, Delegát: Bartošek Zdeněk
S. Černice

 
2-2 (0-1)
PK

Kralovice
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Bureš Jiří, Kašpar Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 3:4
Rokycany B

 
4-4 (1-2)
PK

Mrákov
Detail »
Ne 08.10.2017 16:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:6
Chlumčany

 
0-2 (0-0)
 

Bukovec
Detail »
So 07.10.2017 16:00, Rozhodčí: Pressl Václav, Koura Radim, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
10. kolo
TJ Zruč

 
3-1 (2-0)
 

Bukovec
Detail »
Fotky »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Brůha Radek, Jakš Jan, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Robert
Mrákov

 
3-1 (0-1)
 

Chlumčany
Detail »
Ne 15.10.2017 15:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Kříž Lukáš, Plzák Martin, Delegát: Lešetický Vladimír
Kralovice

PK
3-3 (0-2)
 

Rokycany B
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Duspiva Václav, Liškutín Antonín, Schveinert Radek, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 4:3
Nepomuk

 
2-3 (1-2)
 

S. Černice
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Duda Václav, Vocelka Milan, Frgal Lukáš, Delegát: Hamouz Jaroslav
Košutka

 
1-1 (1-0)
PK

Žichovice
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Čermák Vladimír, Čubr Zbyněk, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 2:3
Tlumačov

 
7-0 (2-0)
 

Mochtín
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Žák Adam, Šimek František, Domanický Robert, Delegát: Harmady Miloš
Křimice

 
0-7 (0-2)
 

Bolevec
Detail »
So 14.10.2017 15:30, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Plzák Martin, Žák Adam, Delegát: Havránek Václav
Horažďovice

PK
2-2 (1-1)
 

Svéradice
Detail »
Ne 15.10.2017 15:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 4:1
11. kolo
Svéradice

 
0-5 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
So 21.10.2017 10:30, Rozhodčí: Jakš Jan, Brůha Radek, Marek Pavel, Delegát: Lecjaks Ladislav
Bolevec

 
4-3 (2-0)
 

Horažďovice
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Duda Václav, Schneider Josef, Duspiva Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Mochtín

 
4-0 (2-0)
 

Křimice
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Kašpar Zdeněk, Škarda Jiří, Delegát: Havránek Václav
Žichovice

 
0-3 (0-1)
 

Tlumačov
Detail »
So 21.10.2017 15:00, Rozhodčí: Homr Michal, Liškutín Antonín, Picek Lukáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
S. Černice

 
1-1 (0-0)
PK

Košutka
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Valenta Martin, Štěpán Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 5:6
Rokycany B

 
1-1 (0-1)
PK

Nepomuk
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Valenta Martin, Žák Adam, Schveinert Radek, Delegát: Krejčí Zdeněk, Pozn.: PK 3:4
Chlumčany

PK
2-2 (2-0)
 

Kralovice
Detail »
So 21.10.2017 15:30, Rozhodčí: Pena Miroslav, Bína Roman, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 5:4
Bukovec

 
3-2 (0-0)
 

Mrákov
Detail »
Ne 22.10.2017 15:30, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Koura Radim, Pressl Václav, Delegát: Bláha Vladimír
12. kolo
TJ Zruč

 
4-0 (2-0)
 

Mrákov
Detail »
Fotky »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Kašpar Zdeněk, Kořan Josef, Delegát: Hamouz Jaroslav
Kralovice

 
8-3 (0-2)
 

Bukovec
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Plzák Martin, Čermák Vladimír, Domanický Robert, Delegát: Lešetický Vladimír
Nepomuk

 
0-0 (0-0)
PK

Chlumčany
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Marek Pavel, Brůha Radek, Jakš Jan, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 3:5
Košutka

 
4-1 (2-1)
 

Rokycany B
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Kulhánek Milan, Duspiva Václav, Delegát: Harmady Miloš
Tlumačov

 
3-1 (1-0)
 

S. Černice
Detail »
So 25.11.2017 13:30, Rozhodčí: Špindlerová Zuzana, Petrželka František, Petrželková Kateřina, Delegát: Sádovský Peter
Křimice

 
2-1 (1-0)
 

Žichovice
Detail »
So 28.10.2017 14:30, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Duda Václav, Kohout Miroslav, Delegát: Havlík Václav
Horažďovice

 
0-2 (0-1)
 

Mochtín
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Pressl Václav, Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
Svéradice

 
2-4 (0-2)
 

Bolevec
Detail »
Ne 29.10.2017 14:30, Rozhodčí: Ruda Daniel, Pena Miroslav, Domanický Robert, Delegát: Vyhnálek Josef
13. kolo
Bolevec

 
0-4 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 04.11.2017 10:30, Rozhodčí: Žák Adam, Duspiva Václav, Sladký Stanislav, Delegát: Churý Petr
Mochtín

 
2-3 (1-1)
 

Svéradice
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Brůha Radek, Mazán Jan, Marek Pavel, Delegát: Pastyřík Vladimír
Žichovice

PK
1-1 (1-0)
 

Horažďovice
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Hudeček Pavel, Bureš Jiří, Bína Roman, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:3
S. Černice

 
2-0 (1-0)
 

Křimice
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Schneider Josef, Doksanský Tomáš, Delegát: Kožár Ondřej
Rokycany B

 
1-5 (0-3)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Hessová Tereza, Vocelka Milan, Delegát: Mareška Ladislav
Chlumčany

 
0-5 (0-1)
 

Košutka
Detail »
So 04.11.2017 14:00, Rozhodčí: Šálková Helena, Rubáš Jaroslav, Vaněk Matěj, Delegát: Bartošek Zdeněk
Bukovec

 
1-5 (0-3)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Šlajs Jakub, Žák Adam, Delegát: Svoboda Miroslav
Mrákov

 
4-3 (2-1)
 

Kralovice
Detail »
Ne 05.11.2017 14:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Mudra Zdeněk
14. kolo
TJ Zruč

 
4-3 (2-1)
 

Kralovice
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Frgal Lukáš, Škarda Jiří, Delegát: Lacjaks Ladislav
Nepomuk

 
2-1 (1-0)
 

Mrákov
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Brůha Radek, Marek Pavel, Delegát: Mareška Ladislav
Košutka

 
4-6 (2-3)
 

Bukovec
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Havránek Martin, Čermák Vladimír, Delegát: Hamouz Jaroslav
Tlumačov

 
6-1 (3-1)
 

Chlumčany
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Liškutín Antonín, Doksanský Tomáš, Delegát: Hajšman Pavel
Křimice

 
3-2 (1-2)
 

Rokycany B
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Kašpar Zdeněk, Doksanský Tomáš, Delegát: Kožár Ondřej
Horažďovice

 
2-0 (0-0)
 

S. Černice
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Pressl Václav, Žák Adam, Delegát: Lešetický Vladimír
Svéradice

 
4-0 (4-0)
 

Žichovice
Detail »
Ne 12.11.2017 14:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Mrázek Miroslav
Bolevec

 
4-1 (2-1)
 

Mochtín
Detail »
So 11.11.2017 14:00, Rozhodčí: Mifková Hedvika, Rubáš Jaroslav, Červený Václav, Delegát: Kubec Václav
15. kolo
Mochtín

 
1-2 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Rubáš Jaroslav, Plzák Martin, Delegát: Havlík Václav
Žichovice

 
3-0 (3-0)
 

Bolevec
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Valenta Martin, Čermák Vladimír, Sladký Stanislav, Delegát: Lešetický Vladimír
S. Černice

 
3-1 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Mifková Hedvika, Červený Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Rokycany B

 
8-0 (7-0)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 19.11.2017 13:30, Rozhodčí: Žák Adam, Žák Ondřej, Volf Michal, Delegát: Bláha Vladimír
Chlumčany

PK
1-1 (1-1)
 

Křimice
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Kulhánek Milan, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 5:3
Bukovec

 
1-5 (1-4)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 19.11.2017 13:30, Rozhodčí: Bureš Jiří, Šiška Pavel, Hessová Tereza, Delegát: Lecjaks Ladislav
Mrákov

 
0-3 (0-1)
 

Košutka
Detail »
Ne 19.11.2017 13:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Delegát: Churý Petr
Kralovice

 
1-1 (1-1)
PK

Nepomuk
Detail »
So 18.11.2017 13:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Koura Radim, Nešpor Petr, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 2:4
16. kolo
TJ Zruč

 
2-3 (0-2)
 

Nepomuk
Detail »
Fotky »
So 10.03.2018 14:30, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Liškutín Antonín, Schneider Josef, Delegát: Václav Havránek
Kralovice

 
1-1 (0-1)
PK

Košutka
Detail »
So 10.03.2018 11:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Hájek Zdeněk, Štěpán Zdeněk, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 5:6
Mrákov

 
0-3 (0-2)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 11.03.2018 14:30, Rozhodčí: Jakš Jan, Mifková Hedvika, Chmelík Miroslav, Delegát: Churý Petr
Bukovec

PK
1-1 (0-1)
 

Křimice
Detail »
Ne 11.03.2018 14:30, Rozhodčí: Pena Miroslav, Štychová Jana, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:2
Chlumčany

PK
2-2 (0-1)
 

Horažďovice
Detail »
So 10.03.2018 14:30, Rozhodčí: Picek Lukáš, Kašpar Zdeněk, Šlauf Jiří, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 5:3
Rokycany B

 
10-3 (7-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 11.03.2018 14:30, Rozhodčí: Žák Adam, Schneider Josef, Duspiva Václav, Delegát: Paták Viktor
S. Černice

 
0-3 (0-1)
 

Bolevec
Detail »
So 10.03.2018 18:30, Rozhodčí: Valenta Martin, Šálková Helena, Fanfule Ladislav, Delegát: Bláha Libor
Žichovice

 
5-2 (1-2)
 

Mochtín
Detail »
St 28.03.2018 16:30, Rozhodčí: Ruda Daniel, Marek Pavel, Čermák Vladimír, Delegát: Svoboda Alois
17. kolo
Žichovice

 
2-4 (1-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 17.03.2018 15:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Valenta Martin, Chmelík Miroslav, Delegát: Kožár Ondřej
Mochtín

PK
1-1 (1-1)
 

S. Černice
Detail »
Ne 18.03.2018 15:00, Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, Kulhánek Milan, Hájek Zdeněk, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 5:4
Bolevec

PK
2-2 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
Po 02.04.2018 16:30, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Doksanský Tomáš, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 3:1
Svéradice

 
2-1 (2-0)
 

Chlumčany
Detail »
Ct 12.04.2018 17:30, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Liškutín Antonín, Kulhánek Milan, Delegát: Lecjaks Ladislav
Bukovec

 
4-3 (1-2)
 

Horažďovice
Detail »
Ct 05.04.2018 17:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Ruda Daniel, Fanfule Ladislav, Delegát: Lešetický Vladimír
Křimice

 
2-3 (2-3)
 

Mrákov
Detail »
So 17.03.2018 18:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Žák Adam, Komínek Jiří, Delegát: Mudra Zdeněk
Tlumačov

 
3-0 (1-0)
 

Kralovice
Detail »
So 17.03.2018 16:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Schneider Josef, Fanfule Ladislav, Delegát: Vyhnálek Josef
Košutka

 
2-3 (2-2)
 

Nepomuk
Detail »
So 17.03.2018 12:00, Rozhodčí: Pressl Václav, Čermák Vladimír, Kašpar Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
18. kolo
TJ Zruč

PK
2-2 (1-0)
 

Košutka
Detail »
Fotky »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Jakš Jan, Duspiva Václav, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 5:4
Nepomuk

PK
1-1 (1-0)
 

Tlumačov
Detail »
St 18.04.2018 17:30, Rozhodčí: Ruda Daniel, Kříž Lukáš, Pena Miroslav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:0
Kralovice

 
1-2 (1-0)
 

Křimice
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Marek Pavel, Brůha Radek, Doksanský Tomáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Mrákov

 
2-1 (1-0)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 25.03.2018 15:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Maroušek Karel, Čermák Vladimír, Delegát: Svoboda Alois
Bukovec

 
2-1 (1-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 25.03.2018 15:00, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk, Vocelka Milan, Hessová Tereza, Delegát: Rauch Pavel
Chlumčany

 
2-4 (0-1)
 

Bolevec
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Kvasnička Ladislav
Rokycany B

 
3-3 (3-1)
PK

Mochtín
Detail »
Ne 25.03.2018 11:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Chmelík Miroslav, Rada Jiří, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 1:3
S. Černice

PK
1-1 (1-1)
 

Žichovice
Detail »
So 24.03.2018 15:00, Rozhodčí: Mifková Hedvika, Štychová Jana, Frgal Lukáš, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 4:3
19. kolo
S. Černice

 
2-4 (1-3)
 

TJ Zruč
Detail »
So 31.03.2018 16:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Brůha Radek, Marek Pavel, Delegát: Krejčí Zdeněk
Žichovice

 
6-1 (2-1)
 

Rokycany B
Detail »
So 31.03.2018 15:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Liškutín Antonín, Říha Zdeněk, Delegát: Lešetický Vladimír
Mochtín

 
3-1 (1-1)
 

Chlumčany
Detail »
So 31.03.2018 16:00, Rozhodčí: Žák Adam, Schneider Josef, Schveinert Radek, Delegát: Harmady Miloš
Bolevec

 
2-3 (1-2)
 

Bukovec
Detail »
So 31.03.2018 16:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Rubáš Jaroslav, Ruda Daniel, Delegát: Hamouz Jaroslav
Svéradice

 
6-3 (1-1)
 

Mrákov
Detail »
Ne 01.04.2018 16:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Valenta Martin, Kašpar Zdeněk, Delegát: Mudra Zdeněk
Horažďovice

 
1-4 (0-3)
 

Kralovice
Detail »
So 31.03.2018 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Frgal Lukáš, Vocelka Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
Křimice

 
0-3 (0-1)
 

Nepomuk
Detail »
So 31.03.2018 14:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Fanfule Ladislav, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef
Tlumačov

 
1-4 (0-2)
 

Košutka
Detail »
Ne 01.04.2018 16:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Picek Lukáš, Sladký Stanislav, Delegát: Lešetický Vladimír
20. kolo
TJ Zruč

 
2-0 (1-0)
 

Tlumačov
Detail »
Fotky »
Ut 24.04.2018 18:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Homr Michal, Schneider Josef, Delegát: Harmady Miloš
Košutka

 
3-2 (2-2)
 

Křimice
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Jakš Jan, Marek Pavel, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav
Nepomuk

 
4-1 (1-1)
 

Horažďovice
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Křen Jiří, Volf Michal, Delegát: Kvasnička Ladislav
Kralovice

 
1-2 (0-2)
 

Svéradice
Detail »
So 07.04.2018 16:30, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Sladký Stanislav, Kašpar Zdeněk, Delegát: Havlík Václav
Mrákov

 
0-5 (0-3)
 

Bolevec
Detail »
Ne 08.04.2018 16:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Čermák Vladimír, Valenta Martin, Delegát: Rauch Pavel
Bukovec

 
1-6 (0-2)
 

Mochtín
Detail »
Ne 08.04.2018 16:30, Rozhodčí: Brůha Radek, Pressl Václav, Marek Pavel, Delegát: Hajšman Pavel
Chlumčany

 
2-3 (1-1)
 

Žichovice
Detail »
Ne 08.04.2018 16:30, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Ruda Daniel, Čubr Zbyněk, Delegát: Svoboda Alois
Rokycany B

PK
2-2 (1-2)
 

S. Černice
Detail »
Ne 08.04.2018 16:30, Rozhodčí: Pena Miroslav, Hájek Zdeněk, Kulhánek Milan, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 5:4
21. kolo
Rokycany B

PK
1-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 15.04.2018 14:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, Sladký Stanislav, Čermák Vladimír, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 5:4
S. Černice

 
0-3 (0-1)
 

Chlumčany
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Marek Pavel, Duspiva Václav, Velíšek Jiří, Delegát: Hajšman Pavel
Žichovice

 
0-2 (0-1)
 

Bukovec
Detail »
So 14.04.2018 15:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Hájek Zdeněk, Vaněk Matěj, Delegát: Bláha Vladimír
Mochtín

 
2-4 (0-2)
 

Mrákov
Detail »
Ne 15.04.2018 16:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Liškutín Antonín, Doksanský Tomáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Bolevec

 
2-1 (2-1)
 

Kralovice
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Kulhánek Milan, Kašpar Zdeněk, Delegát: Bartošek Zdeněk
Svéradice

 
3-1 (1-1)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 15.04.2018 16:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Havránek Martin, Jakš Jan, Delegát: Rauch Pavel
Horažďovice

 
0-2 (0-1)
 

Košutka
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: König Michal, Fanfule Ladislav, Chmelík Miroslav, Delegát: Svoboda Alois
Křimice

 
1-2 (0-2)
 

Tlumačov
Detail »
So 14.04.2018 16:30, Rozhodčí: Pressl Václav, Liškutín Antonín, Schveinert Radek, Delegát: Lešetický Vladimír
22. kolo
TJ Zruč

 
5-1 (3-0)
 

Křimice
Detail »
Fotky »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Picek Lukáš, Pressl Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav
Tlumačov

 
6-0 (2-0)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 22.04.2018 16:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Rubáš Jaroslav, Jirsa Lukáš, Delegát: Svoboda Alois
Košutka

 
2-0 (1-0)
 

Svéradice
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Doksanský Tomáš, Žák Adam, Delegát: Harmady Miloš
Nepomuk

 
2-0 (0-0)
 

Bolevec
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Maroušek Karel, König Michal, Delegát: Rauch Pavel
Kralovice

PK
1-1 (1-0)
 

Mochtín
Detail »
So 21.04.2018 17:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Šimek František, Brůha Radek, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: PK 6:5
Mrákov

 
1-3 (0-2)
 

Žichovice
Detail »
Ne 22.04.2018 16:00, Rozhodčí: Šálková Helena, Sladký Stanislav, Komínek Jiří, Delegát: Havránek Václav
Bukovec

PK
3-3 (3-1)
 

S. Černice
Detail »
Ne 22.04.2018 17:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Liškutín Antonín, Fillinger Miloš, Delegát: Svoboda Miroslav, Pozn.: PK 7:6
Chlumčany

 
1-0 (1-0)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 22.04.2018 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Pressl Václav, Rubáš Jakub, Delegát: Havlík Václav
23. kolo
Chlumčany

PK
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Brůha Radek, Marek Pavel, Jakš Jan, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Rokycany B

PK
2-2 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
Ne 29.04.2018 17:00, Rozhodčí: Ruda Daniel, Žák Adam, Kohout Miroslav, Delegát: Rauch Pavel, Pozn.: PK 5:3
S. Černice

 
1-0 (0-0)
 

Mrákov
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Petržílka Jiří, Delegát: Mrázek Miroslav
Žichovice

 
2-1 (0-0)
 

Kralovice
Detail »
So 28.04.2018 15:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Vocelka Milan, Čermák Vladimír, Delegát: Churý Petr
Mochtín

 
1-2 (0-1)
 

Nepomuk
Detail »
Ne 29.04.2018 17:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Mazanec Marek, Duspiva Václav, Delegát: Havlík Václav
Bolevec

 
3-1 (1-0)
 

Košutka
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš, Kulhánek Milan, Velíšek Jiří, Delegát: Svoboda Alois
Svéradice

PK
1-1 (0-1)
 

Tlumačov
Detail »
Ne 29.04.2018 16:00, Rozhodčí: Jakš Jan, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: PK 7:6
Horažďovice

 
3-0 (2-0)
 

Křimice
Detail »
So 28.04.2018 17:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Chmelík Miroslav, Koura Radim, Delegát: Lecjaks Ladislav
24. kolo
TJ Zruč

 
3-0 ( - )
 

Horažďovice
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Žák Adam, Kulhánek Milan, Doksanský Tomáš, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: Kontumačně, hosté se nedostavili
Křimice

PK
3-3 (1-0)
 

Svéradice
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Lhoták Luděk, Čermák Vladimír, Delegát: Hamouz Jaroslav, Pozn.: PK 4:3
Tlumačov

 
5-0 (2-0)
 

Bolevec
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Marek Pavel, Brůha Radek, Jakš Jan, Delegát: Havlík Václav
Košutka

PK
0-0 (0-0)
 

Mochtín
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Valenta Martin, Fanfule Ladislav, Delegát: Paták Viktor, Pozn.: PK 4:2
Nepomuk

PK
0-0 (0-0)
 

Žichovice
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Rubáš Jaroslav, Hálek Pavol, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:3
Kralovice

PK
1-1 (1-0)
 

S. Černice
Detail »
So 05.05.2018 17:00, Rozhodčí: Pressl Václav, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:0
Mrákov

 
1-3 (1-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 06.05.2018 16:00, Rozhodčí: Kulhánek Milan, Kašpar Zdeněk, Velíšek Jiří, Delegát: Bláha Vladimír
Bukovec

 
4-3 (3-2)
 

Chlumčany
Detail »
Ne 06.05.2018 17:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Říha Zdeněk, Pena Miroslav, Delegát: Krejčí Zdeněk
25. kolo
Bukovec

 
2-4 (1-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 13.05.2018 17:00, Rozhodčí: Picek Lukáš, Bogdan Gabriel, Komanec Petr, Delegát: Kvasnička Ladislav
Chlumčany

PK
2-2 (2-0)
 

Mrákov
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Šimek František, Ruda Daniel, Duspiva Václav, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 6:5
Rokycany B

 
2-0 (1-0)
 

Kralovice
Detail »
Ne 13.05.2018 17:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Šimek František, Liškutín Antonín, Delegát: Hajšman Pavel
S. Černice

 
2-0 (0-0)
 

Nepomuk
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Valenta Martin, Sirový Václav, Delegát: Lešetický Vladimír
Žichovice

 
0-2 (0-1)
 

Košutka
Detail »
So 12.05.2018 15:00, Rozhodčí: Chmelík Miroslav, Špindlerová Zuzana, Petrželka František, Delegát: Havlík Václav
Mochtín

 
1-1 (1-1)
PK

Tlumačov
Detail »
Ne 13.05.2018 17:00, Rozhodčí: Duspiva Václav, Vocelka Milan, Říha Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 2:4
Bolevec

 
2-2 (0-1)
PK

Křimice
Detail »
So 12.05.2018 17:00, Rozhodčí: Říha Zdeněk, Marek Pavel, Pena Miroslav, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 3:5
Svéradice

 
4-2 (2-0)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 13.05.2018 16:00, Rozhodčí: Brůha Radek, Mazán Jan, Bína Roman, Delegát: Svoboda Alois
26. kolo
TJ Zruč

 
3-1 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
Fotky »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav, Chmelík Miroslav, Schveinert Radek, Delegát: Harmady Miloš
Horažďovice

 
1-5 (0-3)
 

Bolevec
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Čermák Vladimír, Sirový Václav, Delegát: Havlík Václav
Křimice

 
3-1 (3-1)
 

Mochtín
Detail »
Ne 20.05.2018 17:00, Rozhodčí: Valenta Martin, Maroušek Karel, Doksanský Tomáš, Delegát: Paták Viktor
Tlumačov

 
5-1 (3-0)
 

Žichovice
Detail »
Ne 20.05.2018 16:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Picek Lukáš, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
Košutka

PK
2-2 (1-2)
 

S. Černice
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk, Bureš Jiří, Pressl Václav, Delegát: Hamouz Jaroslav, Pozn.: PK 9:8
Nepomuk

 
6-2 (2-1)
 

Rokycany B
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Marek Pavel, Jakš Jan, Brůha Radek, Delegát: Lešetický Vladimír
Kralovice

 
3-0 (1-0)
 

Chlumčany
Detail »
So 19.05.2018 17:00, Rozhodčí: Žák Adam, Kříž Lukáš, Duspiva Ladislav, Delegát: Havránek Václav
Mrákov

 
3-0 (0-0)
 

Bukovec
Detail »
Ne 20.05.2018 16:00, Rozhodčí: Pressl Václav, Koura Radim, Rubáš Jakub, Delegát: Vyhnálek Josef
27. kolo
Chlumčany

 
2-1 (1-0)
 

Nepomuk
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Pena Miroslav, Brůha Radek, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
S. Černice

 
6-3 (3-2)
 

Tlumačov
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Homr Michal, Kašpar Zdeněk, Delegát: Hamouz Jaroslav
Žichovice

 
3-0 (0-0)
 

Křimice
Detail »
So 26.05.2018 15:00, Rozhodčí: Rubáš Jaroslav, Petrželka František, Červený Václav, Delegát: Lecjaks Ladislav
Bolevec

PK
1-1 (1-1)
 

Svéradice
Detail »
So 26.05.2018 17:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín, Hessová Tereza, Komínek Jiří, Delegát: Kvasnička Ladislav, Pozn.: PK 7:8
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor starších žáků 6+1
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
Finále soutěže starých gard
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.