Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2016 / 2017
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Dýšina

Hradiště

Chrást

Košutka B

Lhota B

Litice

Rapid B

S. Černice B

SK Smíchov

Slovan Spoje

St. Plzenec B

TJ Union

TJ Zruč B

VS Plzeň



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
TJ Union

 
3-1 (0-0)
 

Hradiště
Detail »
So 27.08.2016 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Kestler David
Košutka B

 
2-2 (1-0)
PK

VS Plzeň
Detail »
Ne 28.08.2016 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 2:4
Chrást

 
3-1 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 28.08.2016 17:00, Rozhodčí: Buša Milan, Šlajs Jakub, Kříž Lukáš
St. Plzenec B

 
2-3 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
Ne 28.08.2016 15:00, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
1-1 (0-1)
PK

Slovan Spoje
Detail »
So 27.08.2016 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Švantner František, Votruba Jiří, Pozn.: PK 3:4
TJ Zruč B

 
4-0 (2-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Fotky »
Ne 28.08.2016 17:00, Rozhodčí: Janda Marek
Lhota B

 
3-1 (2-0)
 

Litice
Detail »
Ne 28.08.2016 15:00, Rozhodčí: Hodek Jakub
02. kolo
Hradiště

 
2-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
SK Smíchov

 
0-8 (0-5)
 

Lhota B
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Švantner František
Slovan Spoje

 
4-0 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš
Dýšina

 
5-2 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 04.09.2016 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

PK
0-0 (0-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 04.09.2016 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Levý Vítek, Mičan Jan, Pozn.: PK 4:2
VS Plzeň

 
3-1 (0-1)
 

Chrást
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Hačka Jakub, Votruba Jiří
TJ Union

PK
4-4 (3-2)
 

Košutka B
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:1
03. kolo
Košutka B

 
1-5 (0-4)
 

Hradiště
Detail »
Ne 11.09.2016 17:00, Rozhodčí: Žák Adam
Chrást

 
2-3 (1-3)
 

TJ Union
Detail »
Ne 11.09.2016 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Opalecký Jiří
St. Plzenec B

 
1-3 (1-2)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 11.09.2016 15:00, Rozhodčí: Janda Marek, Adamčík Miroslav, Hačka Jakub
Dýšina

 
4-1 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 10.09.2016 17:00, Rozhodčí: Mészáros Kristian
TJ Zruč B

 
1-0 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
Fotky »
So 10.09.2016 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Lhota B

 
5-2 (4-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 11.09.2016 15:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Votruba Jiří, Mičan Jan
Litice

 
2-2 (1-0)
PK

SK Smíchov
Detail »
So 10.09.2016 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 4:5
04. kolo
Hradiště

 
4-3 (2-2)
 

SK Smíchov
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Buša Milan
Slovan Spoje

 
3-2 (2-1)
 

Litice
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Švantner František, Mičan Jan
Rapid B

PK
4-4 (0-2)
 

Lhota B
Detail »
Ne 18.09.2016 16:30, Rozhodčí: Švantner František, Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Pozn.: PK 13:12
S. Černice B

 
2-0 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 18.09.2016 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Žák Ondřej, Žák Adam
VS Plzeň

 
4-1 (1-0)
 

Dýšina
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
TJ Union

 
4-0 (2-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Košutka B

 
3-1 (1-1)
 

Chrást
Detail »
Ne 18.09.2016 16:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Hodek Jakub, Schingler Milan
05. kolo
Chrást

 
3-0 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 25.09.2016 16:30, Rozhodčí: Schingler MIlan, Kestler David, Mičan Jan
St. Plzenec B

 
2-5 (0-3)
 

Košutka B
Detail »
Ne 25.09.2016 15:00, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
4-1 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Komínek Jiří, Votruba Jiří
TJ Zruč B

 
6-1 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
Fotky »
Ne 25.09.2016 16:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Levý Vítek
Lhota B

 
5-0 (3-0)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 25.09.2016 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Schngler Milan, Mičan Jan
Litice

 
2-4 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Komínek Jiří, Schingler Milan, Mészáros Kristian
SK Smíchov

 
2-1 (1-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
06. kolo
Hradiště

PK
1-1 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 01.10.2016 16:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 4:3
Rapid B

 
1-0 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Švantner František
S. Černice B

 
4-1 (1-1)
 

Litice
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Hodek Jakub, Pálek Ondřej
VS Plzeň

 
5-6 (2-3)
 

Lhota B
Detail »
So 01.10.2016 16:00, Rozhodčí: Janda Marek, Nešpor Petr, Votruba Jiří
TJ Union

 
1-2 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 01.10.2016 16:00, Rozhodčí: Žák Adam, Kříž Lukáš, Schingler Milan
Košutka B

 
3-2 (3-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Schneider Josef, Votruba Jiří
Chrást

 
3-6 (0-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Švantner František, Adamčík Miroslav
07. kolo
St. Plzenec B

 
4-2 (3-2)
 

Hradiště
Detail »
Ne 09.10.2016 15:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Doksanský Tomáš, Pátek Dalibor
Dýšina

 
2-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Janda Marek, Kestler David, Mičan Jan
TJ Zruč B

PK
2-2 (1-2)
 

Košutka B
Detail »
Fotky »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Hačka Jakub, Pozn.: PK 4:3
Lhota B

 
5-2 (4-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 09.10.2016 15:00, Rozhodčí: Hodek Jakub, König Michal, Nešpor Petr
Litice

 
4-3 (3-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Švantner František
SK Smíchov

PK
2-2 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Mészáros Kristian, Pozn.: PK 7:6
Slovan Spoje

 
3-0 (2-0)
 

Rapid B
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
08. kolo
Hradiště

 
1-5 (0-4)
 

Rapid B
Detail »
So 15.10.2016 15:03, Rozhodčí: Žák Adam, Pátek Dalibor, Mičan Jan
S. Černice B

PK
1-1 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 16.10.2016 15:03, Rozhodčí: Komínek Jiří, Pozn.: PK 4:2
VS Plzeň

 
2-1 (0-1)
 

SK Smíchov
Detail »
So 15.10.2016 15:03, Rozhodčí: Nešpor Petr, Kříž Lukáš, Hačka Jakub
TJ Union

 
5-0 (2-0)
 

Litice
Detail »
So 15.10.2016 15:03, Rozhodčí: Schingler Milan
Košutka B

 
2-2 (2-0)
PK

Lhota B
Detail »
Ne 16.10.2016 15:03, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šlauf Jiří, Mičan Jan, Pozn.: PK 3:4
Chrást

 
3-4 (2-3)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 16.10.2016 15:30, Rozhodčí: Burda Václav, Schingler Milan, Adamčík Miroslav
St. Plzenec B

 
0-1 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 16.10.2016 15:00, Rozhodčí: Buša Milan, Nešpor Petr, Schveinert Radek
09. kolo
Dýšina

 
3-0 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 22.10.2016 15:03, Rozhodčí: Šlauf Jiří
TJ Zruč B

 
4-2 (3-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
Fotky »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Schingler Milan
Lhota B

 
5-0 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 23.10.2016 14:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
Litice

 
7-1 (5-0)
 

Košutka B
Detail »
So 22.10.2016 15:03, Rozhodčí: Nešpor Petr
SK Smíchov

 
9-1 (5-0)
 

TJ Union
Detail »
So 22.10.2016 15:03, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
Slovan Spoje

 
4-2 (3-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 22.10.2016 15:03, Rozhodčí: Mészáros Kristian
Rapid B

 
3-0 (2-0)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 23.10.2016 14:30, Rozhodčí: Nešpor Petr, Duspiva Václav, Pátek Dalibor
10. kolo
Hradiště

 
2-0 (1-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 29.10.2016 14:03, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
VS Plzeň

 
0-0 (0-0)
PK

Rapid B
Detail »
So 29.10.2016 14:03, Rozhodčí: Komínek Jiří, Pozn.: PK 3:5
TJ Union

 
3-0 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 29.10.2016 14:03, Rozhodčí: Buša Milan
Košutka B

 
2-2 (2-1)
PK

SK Smíchov
Detail »
Ne 30.10.2016 14:03, Rozhodčí: Žák Adam, Ježek Petr, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 4:5
Chrást

 
0-1 (0-1)
 

Litice
Detail »
Ne 30.10.2016 14:03, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Votruba Jiří, Mičan Jan
St. Plzenec B

 
0-5 (0-2)
 

Lhota B
Detail »
Ne 30.10.2016 14:03, Rozhodčí: Duspiva Václav
Dýšina

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 29.10.2016 14:30, Rozhodčí: Janda Marek, Hačka Jakub, Schingler Milan
11. kolo
TJ Zruč B

 
2-1 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
Fotky »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Levý Vítek
Lhota B

 
4-1 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Duspiva Václav, Nešpor Petr
Litice

 
5-2 (4-2)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Adamčík Miroslav, Mičan Jan
SK Smíchov

 
3-0 (2-0)
 

Chrást
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
Slovan Spoje

 
2-1 (2-1)
 

Košutka B
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Rapid B

 
1-2 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Šlauf Jiří, Švantner František
S. Černice B

 
3-0 (1-0)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Pátek Dalibor, Schingler Milan, Levý Vítek
12. kolo
Hradiště

 
7-1 (3-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Švantner František, Schingler Milan, Votruba Jiří
TJ Union

PK
2-2 (0-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Janda Marek, Nešpor Petr, Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 8:7
Košutka B

 
2-3 (2-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 13.11.2016 14:00, Rozhodčí: König Michal, Pátek Dalibor, Mičan Jan
Chrást

 
1-4 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 13.11.2016 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlauf Jiří, Švantner František
St. Plzenec B

 
1-4 (1-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 13.11.2016 14:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Komínek Jiří, Schingler Milan
Dýšina

 
2-3 (2-2)
 

Litice
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Pátek Dalibor
TJ Zruč B

 
1-4 (0-2)
 

Lhota B
Detail »
Ne 13.11.2016 14:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Kříž Lukáš, Šlajs Jakub
13. kolo
Lhota B

 
6-0 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
Ne 20.11.2016 13:03, Rozhodčí: Žák Ondřej, Opalecký Jiří, Schveinert Radek
Litice

 
3-1 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 19.11.2016 13:30, Rozhodčí: Nešpor Petr
SK Smíchov

 
2-4 (1-1)
 

Dýšina
Detail »
So 19.11.2016 13:03, Rozhodčí: Levý Vítek, Hačka Jakub, Mičan Jan
Slovan Spoje

 
6-0 (4-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 19.11.2016 13:03, Rozhodčí: Komínek Jiří
Rapid B

 
0-2 (0-1)
 

Chrást
Detail »
Ne 20.11.2016 13:03, Rozhodčí: Pátek Dalibor
S. Černice B

 
1-0 (0-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 27.11.2016 11:30
VS Plzeň

 
1-6 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
Čt 01.12.2016 18:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Adamčík Miroslav, Švantner František
14. kolo
Hradiště

 
3-5 (1-0)
 

TJ Union
Detail »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Volf Karel, Trázník Martin
VS Plzeň

 
2-1 (1-0)
 

Košutka B
Detail »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Havel Jaroslav, Šaněk Petr
S. Černice B

 
0-2 ( - )
 

Chrást
Detail »
So 25.03.2017 16:30
Rapid B

 
2-0 (1-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 25.03.2017 13:30, Rozhodčí: Mičan Jan, Schneider Josef, Levý Vítek
Slovan Spoje

 
4-0 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Mészáros Kristian, Schingler Milan, Mičan Jan
SK Smíchov

 
4-0 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 25.03.2017 16:30, Rozhodčí: Levý Vítek, Švantner František, Opalecký Jiří
Litice

 
4-2 (0-1)
 

Lhota B
Detail »
So 25.03.2017 15:30, Rozhodčí: Pátek Dalibor
15. kolo
Litice

 
2-2 (1-0)
PK

Hradiště
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pátek Dalibor, Švantner František, Pozn.: PK 2:4
Lhota B

 
0-1 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 01.04.2017 16:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Adamčík Miroslav, Schingler Milan
TJ Zruč B

 
1-0 (1-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Fotky »
Ne 02.04.2017 16:30, Rozhodčí: Hodek Jakub, Nešpor Petr, Votruba Jiří
Rapid B

 
0-3 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 02.04.2017 16:30, Rozhodčí: Pátek Dalibor
St. Plzenec B

PK
4-4 (2-1)
 

S. Černice B
Detail »
Ne 02.04.2017 15:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 3:2
Chrást

 
2-1 (0-1)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 02.04.2017 16:30, Rozhodčí: Schneider Josef, Vaněk Matěj, Švantner František
Košutka B

 
1-1 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 02.04.2017 16:30, Rozhodčí: Mészáros Kristian, Pozn.: PK
16. kolo
Hradiště

 
2-3 (2-3)
 

Košutka B
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Buša Milan, Hačka Jakub, Mičan Jan
TJ Union

 
3-3 (2-1)
PK

Chrást
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Pozn.: PK 1:3
VS Plzeň

 
4-1 (2-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Schingler Milan
S. Černice B

 
6-1 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
Ne 09.04.2017 16:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Žák Ondřej, Opalecký Jiří
Rapid B

 
1-5 (1-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 09.04.2017 10:15, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Vaněk Matěj, Nešpor Petr
Slovan Spoje

 
4-2 (2-2)
 

Lhota B
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Nešpor Petr, Bíba Zbyněk, Votruba Jiří
SK Smíchov

 
3-0 (2-0)
 

Litice
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Opalecký Jiří
17. kolo
SK Smíchov

 
2-0 (1-0)
 

Hradiště
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Levý Vítek, Mičan Jan
Litice

 
4-1 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Schingler Milan, Opalecký Jiří
Lhota B

 
3-0 (0-0)
 

Rapid B
Detail »
Po 17.04.2017 17:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Hačka Jakub, Švantner František
TJ Zruč B

PK
2-2 (1-2)
 

S. Černice B
Detail »
Fotky »
Ne 16.04.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Pozn.: PK 5:4
Dýšina

 
3-0 (1-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Pátek Dalibor, Nešpor Petr, Adamčík Miroslav
St. Plzenec B

 
2-0 (1-0)
 

TJ Union
Detail »
Ne 16.04.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Žák Adam, Švantner František
Chrást

PK
1-1 (0-1)
 

Košutka B
Detail »
Pá 14.04.2017 10:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Schneider Josef, Vaněk Matěj, Pozn.: PK 4:1
18. kolo
Hradiště

 
0-1 (0-1)
 

Chrást
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Pátek Dalibor, Mičan Jan
Košutka B

 
1-2 (1-0)
 

St. Plzenec B
Detail »
Ne 23.04.2017 17:00, Rozhodčí: Žák Adam, Nešpor Petr, Adamčík Miroslav
TJ Union

 
3-1 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Levý Vítek, Šnajdr David
VS Plzeň

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
S. Černice B

 
3-0 (1-0)
 

Lhota B
Detail »
Ne 23.04.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Komínek Jiří, Schingler Milan
Rapid B

 
1-2 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Pátek Dalibor, Hačka jakub, Mičan Jan
Slovan Spoje

PK
0-0 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Švantner František, Opalecký Jiří, Pozn.: PK 4:2
19. kolo
Slovan Spoje

 
1-1 (1-0)
PK

Hradiště
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Votruba Jiří, Kraus Jan, Pozn.: PK 4:5
SK Smíchov

 
3-0 (1-0)
 

Rapid B
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Kříž Lukáš, Opalecký Jiří
Litice

 
1-1 (1-0)
PK

S. Černice B
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pozn.: PK 3:4
Lhota B

 
6-5 (3-2)
 

VS Plzeň
Detail »
Po 01.05.2017 16:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Komínek Jiří, Šnajdr David
TJ Zruč B

 
2-1 (2-1)
 

TJ Union
Detail »
Fotky »
Ne 30.04.2017 15:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pátek Dalibor, Schingler Milan
Dýšina

 
1-3 (1-1)
 

Košutka B
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Pátek Dalibor
St. Plzenec B

 
3-1 (3-0)
 

Chrást
Detail »
Ne 30.04.2017 15:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Hačka Jakub, Mičan Jan
20. kolo
Hradiště

 
1-4 (0-2)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Pálek Ondřej, Levý Vítek
Chrást

 
3-1 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
So 06.05.2017 10:00, Rozhodčí: Švantner František, Komínek Jiří, Adamčík Miroslav
Košutka B

 
4-1 (3-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 07.05.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Žák Adam, Votruba Ondřej
TJ Union

 
1-7 (0-5)
 

Lhota B
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Opalecký Jiří, Mičan Jan
VS Plzeň

 
3-6 (1-1)
 

Litice
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Schveinert Radek, Kraus Jan
S. Černice B

 
3-1 (1-1)
 

SK Smíchov
Detail »
St 17.05.2017 18:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Šlajs Jakub, Schveinert Radek
Rapid B

 
2-1 (2-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Buša Milan
21. kolo
Rapid B

PK
2-2 (0-0)
 

Hradiště
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Pozn.: PK 4:3
Slovan Spoje

PK
1-1 (1-1)
 

S. Černice B
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan, Pozn.: PK 4:3
SK Smíchov

 
9-1 (3-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
Litice

 
2-1 (1-0)
 

TJ Union
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Šnajdr David, Kraus Jan
Lhota B

 
7-1 (5-0)
 

Košutka B
Detail »
Ne 14.05.2017 15:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Kříž Lukáš, Švantner František
TJ Zruč B

 
1-4 (1-2)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
Ne 14.05.2017 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Schingler Milan, Mičan Jan
Dýšina

 
2-3 (2-2)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
22. kolo
Hradiště

 
3-0 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
St. Plzenec B

 
3-0 (3-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Ne 21.05.2017 15:00, Rozhodčí: Žák Adam, Šlauf Jiří, Švantner František
Chrást

 
3-2 (1-1)
 

Lhota B
Detail »
Ne 21.05.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Vaněk Matěj, Opalecký Jiří
Košutka B

 
0-6 (0-3)
 

Litice
Detail »
Ne 21.05.2017 17:00, Rozhodčí: Hodek Jakub, Komínek Jiří, Šnajdr David
TJ Union

 
2-5 (0-3)
 

SK Smíchov
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
VS Plzeň

 
1-3 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František
S. Černice B

 
1-2 (0-1)
 

Rapid B
Detail »
Ne 21.05.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
23. kolo
S. Černice B

 
2-2 (1-1)
PK

Hradiště
Detail »
Ne 28.05.2017 17:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Schingler Milan, Mičan Jan, Pozn.: PK 1:4
Rapid B

 
1-4 (0-3)
 

VS Plzeň
Detail »
Čt 25.05.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek
Slovan Spoje

 
2-0 (1-0)
 

TJ Union
Detail »
Čt 25.05.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
SK Smíchov

 
4-1 (2-1)
 

Košutka B
Detail »
Čt 25.05.2017 17:00, Rozhodčí: Švantner František, Levý Vítek, Schveinert Radek
Litice

 
2-1 (2-1)
 

Chrást
Detail »
So 27.05.2017 10:30, Rozhodčí: Buša Milan, Lhoták Luděk, Hačka Jakub
Lhota B

 
10-2 (4-2)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 27.05.2017 16:00, Rozhodčí: Schingler Milan
TJ Zruč B

 
6-2 (2-0)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
Ne 28.05.2017 17:00, Rozhodčí: Doksanský Tomáš, Adamčík Miroslav, Votruba Jiří
24. kolo
Hradiště

 
5-2 (4-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Dýšina

 
3-3 (2-1)
PK

Lhota B
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Adamčík Miroslav, Opalecký Jiří, Pozn.: PK 3:4
St. Plzenec B

 
1-0 (1-0)
 

Litice
Detail »
Ne 04.06.2017 15:00, Rozhodčí: Burda Václav, Komínek Jiří, Levý Vítek
Chrást

 
0-1 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 04.06.2017 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, König Michal, Šlauf Jiří
Košutka B

PK
2-2 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 04.06.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr, Žák ondřej, Pátek Dalibor, Pozn.: PK 4:2
TJ Union

 
1-2 (1-2)
 

Rapid B
Detail »
Pá 02.06.2017 18:00, Rozhodčí: Švantner František, Doksanský Tomáš, Schingler Milan
VS Plzeň

 
4-5 (2-0)
 

S. Černice B
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří, Votruba Jiří, Mičan Jan
25. kolo
VS Plzeň

 
2-6 (1-3)
 

Hradiště
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Hodek Jakub, Levý Vítek, Votruba Jiří
S. Černice B

 
1-3 (1-2)
 

TJ Union
Detail »
Ne 11.06.2017 17:00, Rozhodčí: Levý Vítek, Nešpor Petr, Schingler Milan
Rapid B

 
1-3 (1-1)
 

Košutka B
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
Slovan Spoje

 
3-0 (0-0)
 

Chrást
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Opalecký Jiří, Vaněk Matěj, Mičan Jan
SK Smíchov

 
7-2 (6-1)
 

St. Plzenec B
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Nešpor Petr
Litice

 
1-4 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Lhota B

 
3-5 (1-4)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 10.06.2017 14:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj, Opalecký Jiří, Mičan Jan
26. kolo
Hradiště

 
0-2 (0-0)
 

Lhota B
Detail »
So 17.06.2017 14:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
TJ Zruč B

 
1-3 (0-2)
 

Litice
Detail »
So 17.06.2017 15:00, Rozhodčí: Švantner František
Dýšina

 
3-1 (1-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 17.06.2017 14:00, Rozhodčí: Buša Milan
St. Plzenec B

 
2-1 (1-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 17.06.2017 14:00, Rozhodčí: Schingler Milan
Chrást

 
2-3 (1-1)
 

Rapid B
Detail »
Pá 16.06.2017 18:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Doksanský Tomáš, Hessová Tereza
Košutka B

 
5-3 (3-3)
 

S. Černice B
Detail »
So 17.06.2017 14:00, Rozhodčí: Legát Zdeněk
TJ Union

 
4-2 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 17.06.2017 17:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.