Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Městský přebor starších přípravek 5+1  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2016
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Bolevec U-11

Doubravka U-11

Chotíkov U-11

Kohouti U-11

Kohouti U-11 B

Košutka U-11

Prazdroj U-11

Prazdroj U-11 B

S. Černice U-11

Slovan Spoje U-11

TJ Union U-11 B

TJ Zruč U-11

Vejprnice U-11

Viktoria U-9



NEODEHRANÉ ZÁPASY
27. kolo
Kohouti U-11 B

 
 -  ( - )
 

Kohouti U-11
 
Pá 23.06.2017 16:30
Doubravka U-11

 
 -  ( - )
 

Chotíkov U-11
 
Pá 23.06.2017 16:30
Prazdroj U-11

 
 -  ( - )
 

S. Černice U-11
 
Pá 23.06.2017 16:30
28. kolo
Kohouti U-11

 
 -  ( - )
 

Viktoria U-9
 
Po 26.06.2017 17:00
Chotíkov U-11

 
 -  ( - )
 

Kohouti U-11 B
 
Út 27.06.2017 16:30
Bolevec U-11

 
 -  ( - )
 

Doubravka U-11
 
Pá 30.06.2017 16:30
Vejprnice U-11

 
 -  ( - )
 

TJ Union U-11 B
 
Út 27.06.2017 16:30
S. Černice U-11

 
 -  ( - )
 

Slovan Spoje U-11
 
Út 27.06.2017 16:30
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Prazdroj U-11 B

 
2-7 (2-4)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 30.09.2016 16:30
Chotíkov U-11

 
8-4 (4-3)
 

Viktoria U-9
Detail »
St 19.10.2016 16:30
Bolevec U-11

 
0-3 ( - )
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 26.08.2016 16:30, Pozn.: kontumace, domácí se nedostavili
S. Černice U-11

 
20-5 (6-1)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 23.09.2016 16:30
Prazdroj U-11

 
2-10 (1-5)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Pá 26.08.2016 16:30
02. kolo
Prazdroj U-11 B

 
5-8 (2-4)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Pá 02.09.2016 16:30
Košutka U-11

 
15-7 (5-3)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Pá 02.09.2016 16:00
Doubravka U-11

 
33-0 (17-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Pá 02.09.2016 17:00
Viktoria U-9

 
1-0 (0-0)
 

Bolevec U-11
Detail »
Út 30.08.2016 17:30
Chotíkov U-11

 
2-11 (1-6)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 02.09.2016 16:30
03. kolo
Chotíkov U-11

 
6-2 (2-1)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
St 07.09.2016 16:30
Bolevec U-11

 
0-9 (0-5)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 09.09.2016 16:30
TJ Zruč U-11

 
3-8 (1-5)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Ne 18.09.2016 10:00
S. Černice U-11

 
11-10 (5-5)
 

Doubravka U-11
Detail »
Út 06.09.2016 16:30
Slovan Spoje U-11

 
5-6 (2-5)
 

Košutka U-11
Detail »
St 07.09.2016 17:00
04. kolo
Prazdroj U-11 B

 
10-9 (4-5)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 16.09.2016 16:30
Doubravka U-11

 
18-3 (7-2)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Pá 16.09.2016 17:00
Kohouti U-11 B

 
13-4 (9-2)
 

S. Černice U-11
Detail »
St 14.09.2016 16:00
Viktoria U-9

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Út 13.09.2016 17:30
Chotíkov U-11

 
7-7 (3-1)
PK

Bolevec U-11
Detail »
St 14.09.2016 16:30, Pozn.: PK 6:7
05. kolo
Bolevec U-11

 
5-0 (3-0)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Pá 23.09.2016 16:30
TJ Zruč U-11

 
1-16 (0-5)
 

Kohouti U-11
Detail »
Ne 25.09.2016 10:00
S. Černice U-11

 
5-10 (2-4)
 

Viktoria U-9
Detail »
Út 20.09.2016 16:30
Prazdroj U-11

 
2-14 (0-8)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 23.09.2016 16:30
Slovan Spoje U-11

 
4-6 (2-3)
 

Doubravka U-11
Detail »
St 21.09.2016 17:00
06. kolo
Doubravka U-11

 
10-2 (2-0)
 

Košutka U-11
Detail »
Po 26.09.2016 10:00
Slovan Spoje U-11

 
3-6 (1-2)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Ne 02.10.2016 10:00
Viktoria U-9

 
1-0 (1-0)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Út 27.09.2016 17:30
Kohouti U-11

 
13-2 (4-0)
 

S. Černice U-11
Detail »
St 28.09.2016 10:00
Chotíkov U-11

 
9-3 (7-2)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
St 28.09.2016 16:30
07. kolo
TJ Zruč U-11

 
7-4 (2-3)
 

Bolevec U-11
Detail »
Fotky »
Ne 09.10.2016 10:00
S. Černice U-11

 
4-10 (1-7)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Út 04.10.2016 16:30
Prazdroj U-11

 
0-13 (0-4)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 07.10.2016 16:30
Slovan Spoje U-11

 
15-13 (9-2)
 

Viktoria U-9
Detail »
St 05.10.2016 17:00
Košutka U-11

 
4-12 (2-7)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 07.10.2016 16:00
08. kolo
Prazdroj U-11 B

 
4-16 (1-6)
 

Doubravka U-11
Detail »
Pá 14.10.2016 16:30
Slovan Spoje U-11

 
4-16 (1-9)
 

Kohouti U-11
Detail »
Ne 16.10.2016 10:00
Chotíkov U-11

 
13-3 (6-0)
 

Prazdroj U-11
Detail »
St 12.10.2016 16:30
Bolevec U-11

 
5-1 (2-1)
 

S. Černice U-11
Detail »
Pá 14.10.2016 16:30
09. kolo
TJ Zruč U-11

 
7-6 (2-4)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Ne 23.10.2016 10:00
Prazdroj U-11

 
8-4 (4-2)
 

Bolevec U-11
Detail »
Pá 21.10.2016 16:30
Slovan Spoje U-11

 
4-3 (0-3)
 

Chotíkov U-11
Detail »
St 19.10.2016 16:30
Košutka U-11

 
5-10 (3-6)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 21.10.2016 16:00
Doubravka U-11

 
5-4 (1-1)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Po 17.10.2016 17:00
10. kolo
Prazdroj U-11 B

 
2-8 (1-1)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 09.09.2016 16:30
Viktoria U-9

 
0-1 (0-1)
 

Doubravka U-11
Detail »
Út 25.10.2016 17:30
Chotíkov U-11

PK
8-8 (3-3)
 

Košutka U-11
Detail »
St 26.10.2016 15:30, Pozn.: PK 5:4
Bolevec U-11

 
13-1 (6-0)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Pá 28.10.2016 15:30
TJ Zruč U-11

 
5-2 (2-1)
 

S. Černice U-11
Detail »
Ne 30.10.2016 10:00
11. kolo
S. Černice U-11

PK
5-5 (2-3)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Út 11.10.2016 16:30, Pozn.: PK 5:2
Prazdroj U-11

 
11-0 (5-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Pá 04.11.2016 15:00
Košutka U-11

 
3-8 (2-4)
 

Bolevec U-11
Detail »
Pá 04.11.2016 15:00
Doubravka U-11

 
3-11 (2-4)
 

Kohouti U-11
Detail »
Po 31.10.2016 17:00
Kohouti U-11 B

 
0-2 (0-1)
 

Viktoria U-9
Detail »
Út 15.11.2016 17:30
12. kolo
Prazdroj U-11 B

 
3-14 (2-8)
 

Viktoria U-9
Detail »
Pá 21.10.2016 16:30
Kohouti U-11

 
8-4 (4-3)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00
Chotíkov U-11

 
7-20 (5-7)
 

Doubravka U-11
Detail »
St 09.11.2016 15:00
TJ Zruč U-11

 
7-5 (3-3)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Ne 26.03.2017 10:00
S. Černice U-11

 
5-4 (3-2)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Čt 08.09.2016 16:30
13. kolo
Prazdroj U-11

 
8-4 (5-2)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Pá 18.11.2016 14:30
Slovan Spoje U-11

 
11-6 (2-1)
 

S. Černice U-11
Detail »
Po 12.09.2016 17:00
Košutka U-11

 
8-9 (4-5)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Pá 18.11.2016 14:30
Doubravka U-11

 
10-2 (6-0)
 

Bolevec U-11
Detail »
Po 14.11.2016 17:00
Chotíkov U-11

 
8-7 (4-4)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
St 02.11.2016 15:00
Viktoria U-9

 
1-3 (1-2)
 

Kohouti U-11
Detail »
Út 15.11.2016 17:30
14. kolo
Kohouti U-11

 
23-0 (13-0)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Pá 09.06.2017 16:00
Chotíkov U-11

 
2-8 (2-1)
 

Viktoria U-9
Detail »
Čt 23.03.2017 16:30
Bolevec U-11

 
1-6 (1-2)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 24.03.2017 16:30
Vejprnice U-11

 
0-17 (0-8)
 

Doubravka U-11
Detail »
Út 21.03.2017 16:00
TJ Zruč U-11

 
18-1 (6-1)
 

TJ Union U-11 B
Detail »
Fotky »
Ne 02.04.2017 10:00
S. Černice U-11

 
6-9 (3-4)
 

Košutka U-11
Detail »
Út 04.04.2017 16:30
Slovan Spoje U-11

 
5-5 (4-3)
PK

Prazdroj U-11
Detail »
Po 24.04.2017 16:00, Pozn.: PK 1:2
15. kolo
Košutka U-11

 
13-6 (8-2)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Pá 31.03.2017 16:00
TJ Union U-11 B

 
1-3 (0-2)
 

S. Černice U-11
Detail »
St 29.03.2017 16:30
Doubravka U-11

 
25-1 (11-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Pá 31.03.2017 16:30
Kohouti U-11 B

 
8-3 (3-1)
 

Vejprnice U-11
Detail »
St 29.03.2017 16:00
Viktoria U-9

 
1-0 (1-0)
 

Bolevec U-11
Detail »
Út 28.03.2017 17:30
Prazdroj U-11 B

 
1-3 (1-1)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Pá 31.03.2017 16:30
16. kolo
Prazdroj U-11 B

 
3-14 (2-6)
 

Bolevec U-11
Detail »
Pá 07.04.2017 16:30
Viktoria U-9

 
1-0 (0-0)
 

Vejprnice U-11
Detail »
Út 04.04.2017 17:30
Kohouti U-11 B

 
23-2 (12-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
St 05.04.2017 16:00
Doubravka U-11

 
12-2 (2-0)
 

S. Černice U-11
Detail »
Pá 07.04.2017 16:30
TJ Union U-11 B

 
4-14 (0-9)
 

Prazdroj U-11
Detail »
St 05.04.2017 16:30
Košutka U-11

 
9-3 (4-1)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Pá 07.04.2017 16:00
17. kolo
Slovan Spoje U-11

 
14-1 (8-0)
 

TJ Union U-11 B
Detail »
Pá 14.04.2017 17:00
Prazdroj U-11

 
2-17 (1-7)
 

Doubravka U-11
Detail »
Po 10.04.2017 16:30
S. Černice U-11

 
5-8 (2-2)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Út 11.04.2017 16:30
TJ Zruč U-11

 
6-11 (1-7)
 

Viktoria U-9
Detail »
Ne 16.04.2017 10:00
Vejprnice U-11

 
7-14 (0-7)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Út 11.04.2017 16:30
Chotíkov U-11

 
2-5 (2-3)
 

Kohouti U-11
Detail »
Čt 13.04.2017 16:30
18. kolo
Kohouti U-11

 
5-0 (3-0)
 

Bolevec U-11
Detail »
Po 17.04.2017 17:00
Prazdroj U-11 B

 
6-7 (4-4)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Fotky »
Pá 21.04.2017 16:00
Viktoria U-9

 
11-5 (4-2)
 

S. Černice U-11
Detail »
Út 18.04.2017 17:30
Kohouti U-11 B

 
13-2 (6-1)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Pá 16.06.2017 17:45
Doubravka U-11

 
10-5 (4-2)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Po 17.04.2017 17:00
TJ Union U-11 B

 
4-11 (2-4)
 

Košutka U-11
Detail »
St 19.04.2017 16:30
19. kolo
Košutka U-11

 
5-11 (3-6)
 

Doubravka U-11
Detail »
Pá 28.04.2017 16:00
Slovan Spoje U-11

 
1-2 (0-0)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Pá 28.04.2017 17:00
Prazdroj U-11

 
1-20 (0-12)
 

Viktoria U-9
Detail »
Pá 28.04.2017 16:30
S. Černice U-11

 
1-0 (0-0)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Út 13.06.2017 16:30
Vejprnice U-11

 
3-13 (0-9)
 

Kohouti U-11
Detail »
Út 25.04.2017 16:30
Bolevec U-11

 
2-2 (1-1)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Pá 28.04.2017 16:30
20. kolo
Chotíkov U-11

 
9-3 (6-1)
 

Vejprnice U-11
Detail »
Út 02.05.2017 16:30
Kohouti U-11

 
32-0 (18-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
St 03.05.2017 17:00
Prazdroj U-11 B

 
3-7 (2-3)
 

Prazdroj U-11
Detail »
St 31.05.2017 17:00
Viktoria U-9

 
15-9 (6-3)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Út 02.05.2017 17:30
Kohouti U-11 B

 
6-4 (3-0)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 05.05.2017 16:00
Doubravka U-11

 
10-2 (4-1)
 

TJ Union U-11 B
Detail »
Po 01.05.2017 17:00
21. kolo
TJ Union U-11 B

 
0-23 (0-11)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
St 10.05.2017 16:30
Košutka U-11

 
1-2 (0-1)
 

Viktoria U-9
Detail »
Pá 12.05.2017 16:00
Slovan Spoje U-11

 
9-2 (3-1)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
Pá 12.05.2017 17:00
S. Černice U-11

 
2-17 (1-9)
 

Kohouti U-11
Detail »
Po 15.05.2017 17:00
TJ Zruč U-11

 
6-5 (2-3)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Fotky »
Ne 14.05.2017 10:00
Vejprnice U-11

 
7-7 (4-4)
 

Bolevec U-11
Detail »
Út 09.05.2017 16:30
22. kolo
Bolevec U-11

 
2-3 (1-2)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Fotky »
Pá 19.05.2017 16:30
Chotíkov U-11

 
8-2 (4-2)
 

S. Černice U-11
Detail »
Út 16.05.2017 16:30
Kohouti U-11

 
11-0 (5-0)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Po 15.05.2017 17:00
Prazdroj U-11 B

 
4-13 (0-9)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 19.05.2017 16:30
Viktoria U-9

 
8-1 (3-0)
 

TJ Union U-11 B
Detail »
Út 16.05.2017 17:30
Kohouti U-11 B

 
3-5 (1-3)
 

Doubravka U-11
Detail »
Po 15.05.2017 16:00
23. kolo
Doubravka U-11

 
0-1 (0-0)
 

Viktoria U-9
Detail »
Po 22.05.2017 10:00
TJ Union U-11 B

 
0-11 (0-6)
 

Prazdroj U-11 B
Detail »
St 24.05.2017 16:30
Slovan Spoje U-11

 
5-14 (2-8)
 

Kohouti U-11
Detail »
Pá 26.05.2017 17:00
Prazdroj U-11

PK
5-5 (2-3)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Pá 26.05.2017 16:30, Pozn.: PK 4:2
S. Černice U-11

 
6-5 (3-3)
 

Bolevec U-11
Detail »
Út 23.05.2017 16:30
TJ Zruč U-11

 
9-13 (3-7)
 

Vejprnice U-11
Detail »
Fotky »
Ne 28.05.2017 10:00
24. kolo
Vejprnice U-11

 
2-2 (1-1)
PK

S. Černice U-11
Detail »
Út 30.05.2017 16:30, Pozn.: PK 5:6
Bolevec U-11

 
11-2 (5-1)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Pá 02.06.2017 16:30
Chotíkov U-11

 
15-9 (5-6)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Út 30.05.2017 16:30
Kohouti U-11

 
12-7 (7-5)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 02.06.2017 16:00
Prazdroj U-11 B

 
1-6 ( - )
 

Doubravka U-11
Detail »
Pá 02.06.2017 16:30
Viktoria U-9

 
11-13 (4-4)
 

Kohouti U-11 B
Detail »
Út 30.05.2017 17:30
25. kolo
Kohouti U-11 B

 
2-2 (1-1)
PK

Prazdroj U-11 B
Detail »
Pá 05.05.2017 17:00, Pozn.: PK 2:3
TJ Union U-11 B

 
0-15 (0-8)
 

Kohouti U-11
Detail »
St 07.06.2017 16:30
Košutka U-11

 
4-8 (2-4)
 

Chotíkov U-11
Detail »
Pá 09.06.2017 16:00
Slovan Spoje U-11

 
5-7 (2-2)
 

Bolevec U-11
Detail »
St 07.06.2017 17:00
Prazdroj U-11

 
4-7 (2-5)
 

Vejprnice U-11
Detail »
Pá 09.06.2017 17:15
S. Černice U-11

 
9-2 (6-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
Út 06.06.2017 16:30
26. kolo
TJ Zruč U-11

 
6-8 (0-7)
 

Prazdroj U-11
Detail »
Ne 21.05.2017 10:00
Vejprnice U-11

 
9-5 (4-4)
 

Slovan Spoje U-11
Detail »
Út 13.06.2017 16:30
Bolevec U-11

 
5-1 (3-0)
 

Košutka U-11
Detail »
Pá 16.06.2017 16:30
Chotíkov U-11

 
16-7 (6-4)
 

TJ Union U-11 B
Detail »
Út 13.06.2017 16:30
Kohouti U-11

 
11-6 (4-2)
 

Doubravka U-11
Detail »
Po 12.06.2017 17:00
Prazdroj U-11 B

 
1-0 (0-0)
 

Viktoria U-9
Detail »
Pá 16.06.2017 16:30
27. kolo
TJ Union U-11 B

 
0-1 (0-0)
 

Bolevec U-11
Detail »
St 21.06.2017 16:30
Košutka U-11

 
2-1 (1-0)
 

Vejprnice U-11
Detail »
Út 06.06.2017 16:00
Slovan Spoje U-11

 
13-1 (8-0)
 

TJ Zruč U-11
Detail »
St 14.06.2017 17:00
28. kolo
TJ Zruč U-11

 
8-8 (1-3)
 

Košutka U-11
Detail »
Po 19.06.2017 17:00
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.