Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajská soutěž dorostu, sk. A  kraj Plzeňský 2016 / 2017
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Erpužice U-19

Hadačka U-19

Horní Bříza U-19

Kaznějov U-19

Kožlany U-19

Kralovice U-19

M. Touškov U-19

Stod U-19

Stříbro U-19

TJ Zruč U-19

Zbůch U-19

Žihle U-19



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Erpužice U-19

 
0-3 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 28.08.2016 13:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
Kožlany U-19

 
3-8 (0-5)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 28.08.2016 11:00, Rozhodčí: Špiral Václav
M. Touškov U-19

 
4-3 (2-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 28.08.2016 10:30, Rozhodčí: Škarda Jiří
Kralovice U-19

 
9-0 (5-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 27.08.2016 13:30, Rozhodčí: Ruda Daniel
Kaznějov U-19

 
6-0 (5-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 28.08.2016 14:30, Rozhodčí: Šimek František
Stod U-19

 
12-0 (7-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 27.08.2016 13:30, Rozhodčí: Lukáš Kamil
02. kolo
TJ Zruč U-19

 
23-0 (8-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
Fotky »
So 03.09.2016 14:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel
Žihle U-19

 
1-3 (0-0)
 

Stod U-19
Detail »
So 03.09.2016 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Hadačka U-19

 
0-5 (0-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 03.09.2016 10:00, Rozhodčí: Domanický Robert
Horní Bříza U-19

 
0-7 (0-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 03.09.2016 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Stříbro U-19

 
2-0 (1-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
So 03.09.2016 10:00, Rozhodčí: Sirový Václav
Erpužice U-19

 
5-4 (3-4)
 

Kožlany U-19
Detail »
Ne 04.09.2016 13:00, Rozhodčí: Fanfule Ladislav
03. kolo
Kožlany U-19

 
0-3 (0-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 11.09.2016 11:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
M. Touškov U-19

 
2-0 (1-0)
 

Erpužice U-19
Detail »
Ne 11.09.2016 10:30, Rozhodčí: Žák Adam
Kralovice U-19

PK
3-3 (2-0)
 

Stříbro U-19
Detail »
So 10.09.2016 13:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav, Pozn.: PK 4:2
Kaznějov U-19

 
7-3 (3-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 11.09.2016 14:30, Rozhodčí: Krauz Jan
Stod U-19

 
25-0 (9-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
Ne 11.09.2016 13:30, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Zbůch U-19

 
0-6 (0-4)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 11.09.2016 10:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
04. kolo
TJ Zruč U-19

 
2-1 (0-1)
 

Žihle U-19
Detail »
Fotky »
So 17.09.2016 13:30, Rozhodčí: Pálek Ondřej
Hadačka U-19

 
4-2 (2-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 17.09.2016 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Horní Bříza U-19

 
2-3 (1-1)
 

Stod U-19
Detail »
So 17.09.2016 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Stříbro U-19

 
1-3 (1-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 17.09.2016 10:00, Rozhodčí: Škarda Jiří
Erpužice U-19

 
1-3 (0-2)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 18.09.2016 13:00, Rozhodčí: Černý Tomáš
Kožlany U-19

 
1-6 (1-3)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Ne 18.09.2016 11:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
05. kolo
M. Touškov U-19

 
2-3 (0-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 25.09.2016 10:30, Rozhodčí: Čubr Zbyněk
Kralovice U-19

 
1-3 (0-1)
 

Kožlany U-19
Detail »
So 24.09.2016 13:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Kaznějov U-19

 
4-1 (2-1)
 

Erpužice U-19
Detail »
Ne 25.09.2016 14:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Stod U-19

 
1-2 (0-0)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 25.09.2016 13:30, Rozhodčí: Lejsek Pavel
Zbůch U-19

 
0-4 (0-3)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 25.09.2016 10:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír
Žihle U-19

 
4-2 (3-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 24.09.2016 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
06. kolo
TJ Zruč U-19

 
6-4 (6-2)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 01.10.2016 13:00, Rozhodčí: Žák Ondřej
Horní Bříza U-19

 
4-3 (2-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 01.10.2016 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Stříbro U-19

 
22-0 (10-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 01.10.2016 10:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Erpužice U-19

 
1-6 (0-2)
 

Stod U-19
Detail »
Ne 02.10.2016 13:00, Rozhodčí: Vocelka Milan
Kožlany U-19

PK
3-3 (2-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 02.10.2016 11:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír, Pozn.: PK 4:2
M. Touškov U-19

PK
1-1 (1-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 02.10.2016 10:30, Rozhodčí: Domanický Robert, Pozn.: PK 4:3
07. kolo
Kralovice U-19

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
St 26.10.2016 14:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Pozn.: odloženo z 8.10.
Kaznějov U-19

 
3-0 (2-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Ne 09.10.2016 13:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Stod U-19

 
17-0 (10-0)
 

Kožlany U-19
Detail »
Ne 09.10.2016 13:30, Rozhodčí: Kohout Miroslav
Zbůch U-19

 
2-4 (1-2)
 

Erpužice U-19
Detail »
Ne 09.10.2016 10:00, Rozhodčí: Komanec Petr
Žihle U-19

 
0-2 (0-2)
 

Stříbro U-19
Detail »
So 08.10.2016 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Hadačka U-19

 
1-5 (0-5)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 08.10.2016 10:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
08. kolo
TJ Zruč U-19

 
10-0 (2-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 15.10.2016 12:30, Rozhodčí: König Michal
Stříbro U-19

 
8-2 (5-2)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 15.10.2016 10:00, Rozhodčí: Kořan Josef
Erpužice U-19

PK
2-2 (0-2)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 16.10.2016 13:00, Rozhodčí: Štěpán Zdeněk, Pozn.: PK 4:3
Kožlany U-19

 
4-1 (0-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
Ne 16.10.2016 11:00, Rozhodčí: Kovářík Tomáš
M. Touškov U-19

 
3-0 (0-0)
 

Stod U-19
Detail »
Ne 16.10.2016 10:30, Rozhodčí: Kratochvíl Václav
Kralovice U-19

 
7-2 (4-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 15.10.2016 12:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
09. kolo
Kaznějov U-19

 
2-3 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 23.10.2016 13:00, Rozhodčí: Domanický Robert
Stod U-19

 
2-2 (1-2)
PK

Kralovice U-19
Detail »
Ne 23.10.2016 13:30, Rozhodčí: Komanec Petr, Pozn.: PK 3:4
Zbůch U-19

 
0-7 (0-4)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Ne 23.10.2016 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Žihle U-19

 
5-4 (4-2)
 

Kožlany U-19
Detail »
So 22.10.2016 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Hadačka U-19

 
5-3 (3-2)
 

Erpužice U-19
Detail »
So 22.10.2016 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Horní Bříza U-19

PK
2-2 (0-2)
 

Stříbro U-19
Detail »
So 22.10.2016 10:00, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 5:4
10. kolo
TJ Zruč U-19

 
5-2 (2-1)
 

Stříbro U-19
Detail »
Fotky »
Pá 28.10.2016 11:30, Rozhodčí: Šimek František
Erpužice U-19

 
3-0 (2-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 30.10.2016 13:00, Rozhodčí: Burda Miloš
Kožlany U-19

 
5-1 (3-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
Ne 30.10.2016 11:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
M. Touškov U-19

 
3-2 (1-2)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 30.10.2016 10:30, Rozhodčí: Krauz Jan
Kralovice U-19

 
14-0 (5-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 29.10.2016 11:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Kaznějov U-19

 
5-3 (2-2)
 

Stod U-19
Detail »
Ne 30.10.2016 12:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
11. kolo
Stod U-19

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 06.11.2016 13:30, Rozhodčí: Duda Václav
Zbůch U-19

 
1-10 (1-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 06.11.2016 10:00, Rozhodčí: Duspiva Václav
Žihle U-19

 
2-1 (2-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 05.11.2016 10:00, Rozhodčí: Kanta Vlastimil
Hadačka U-19

 
1-3 (0-2)
 

M. Touškov U-19
Detail »
So 05.11.2016 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Horní Bříza U-19

 
3-2 (0-2)
 

Kožlany U-19
Detail »
So 05.11.2016 10:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Stříbro U-19

 
7-2 (4-1)
 

Erpužice U-19
Detail »
So 05.11.2016 10:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
12. kolo
TJ Zruč U-19

 
10-2 (4-2)
 

Erpužice U-19
Detail »
Fotky »
Ne 26.03.2017 12:00, Rozhodčí: Špiral Václav
Stříbro U-19

 
5-0 (2-0)
 

Kožlany U-19
Detail »
So 25.03.2017 10:00, Rozhodčí: Sirový Václav
Horní Bříza U-19

 
2-1 (0-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
So 25.03.2017 10:00, Rozhodčí: Kratochvíl Václav
Hadačka U-19

 
0-3 (0-3)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 25.03.2017 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Žihle U-19

 
3-3 (1-2)
PK

Kaznějov U-19
Detail »
So 25.03.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav, Pozn.: PK 2:3
Zbůch U-19

 
2-10 (2-4)
 

Stod U-19
Detail »
Ne 26.03.2017 10:00, Rozhodčí: Kořan Josef
13. kolo
Zbůch U-19

 
2-5 (1-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 02.04.2017 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Stod U-19

 
6-1 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 02.04.2017 13:30, Rozhodčí: Kohout Miroslav
Kaznějov U-19

 
6-1 (4-1)
 

Hadačka U-19
Detail »
Ne 02.04.2017 14:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Kralovice U-19

 
2-1 (1-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 01.04.2017 13:00, Rozhodčí: Oliverius Jiří
M. Touškov U-19

 
2-7 (2-2)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 02.04.2017 10:30, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Kožlany U-19

 
6-4 (2-3)
 

Erpužice U-19
Detail »
Ne 02.04.2017 11:00, Rozhodčí: Kalík Michal
14. kolo
TJ Zruč U-19

 
10-0 (4-0)
 

Kožlany U-19
Detail »
Fotky »
So 08.04.2017 13:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Erpužice U-19

 
2-1 (2-1)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Ne 09.04.2017 13:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Stříbro U-19

PK
2-2 (2-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 08.04.2017 10:00, Rozhodčí: Čermák Vladimír, Pozn.: PK 4:3
Horní Bříza U-19

 
6-0 (2-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 08.04.2017 10:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš
Hadačka U-19

 
2-7 (1-5)
 

Stod U-19
Detail »
So 08.04.2017 10:00, Rozhodčí: Žák Adam
Žihle U-19

 
7-4 (3-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 08.04.2017 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
15. kolo
Žihle U-19

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 15.04.2017 10:00, Rozhodčí: Domanický Robert, Chejlava Petr, Kraus Jan
Zbůch U-19

 
3-3 (3-2)
PK

Hadačka U-19
Detail »
Ne 16.04.2017 10:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: PK 4:5
Stod U-19

 
14-0 (4-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 16.04.2017 13:30, Rozhodčí: Maroušek Karel
Kaznějov U-19

 
5-2 (2-0)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 16.04.2017 14:30, Rozhodčí: Škarda Jiří
Kralovice U-19

 
4-0 (4-0)
 

Erpužice U-19
Detail »
So 15.04.2017 13:30, Rozhodčí: Schneider Josef
M. Touškov U-19

 
3-0 (1-0)
 

Kožlany U-19
Detail »
Ne 16.04.2017 10:30, Rozhodčí: Čermák Vladimír
16. kolo
TJ Zruč U-19

 
3-0 (2-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 23.04.2017 11:00, Rozhodčí: Křen Jiří
Kožlany U-19

 
0-5 (0-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 23.04.2017 11:00, Rozhodčí: Krauz Jan
Erpužice U-19

 
1-2 (1-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 23.04.2017 13:00, Rozhodčí: Valenta Martin
Stříbro U-19

 
6-1 (2-0)
 

Stod U-19
Detail »
So 22.04.2017 10:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Horní Bříza U-19

 
8-0 (5-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
So 22.04.2017 10:00, Rozhodčí: König Vlastislav
Hadačka U-19

 
1-3 (1-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 22.04.2017 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
17. kolo
Hadačka U-19

 
3-8 (1-4)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 29.04.2017 10:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Žihle U-19

 
2-0 (2-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 29.04.2017 10:00, Rozhodčí: Kovářík Tomáš
Zbůch U-19

 
0-10 (0-3)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 30.04.2017 10:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
Stod U-19

 
12-2 (5-2)
 

Erpužice U-19
Detail »
Ne 30.04.2017 13:30, Rozhodčí: Škarda Jiří
Kaznějov U-19

 
8-2 (4-1)
 

Kožlany U-19
Detail »
Ne 30.04.2017 14:30, Rozhodčí: Šimek František
Kralovice U-19

PK
0-0 (0-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
So 29.04.2017 13:30, Rozhodčí: Fillinger Miloš, Pozn.: PK 4:2
18. kolo
TJ Zruč U-19

 
4-0 (2-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
So 06.05.2017 14:00, Rozhodčí: Volf Michal
M. Touškov U-19

 
2-1 (0-0)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 07.05.2017 10:30, Rozhodčí: Oliverius Jiří
Kožlany U-19

 
5-7 (4-3)
 

Stod U-19
Detail »
Ne 07.05.2017 11:00, Rozhodčí: Reiprich Václav
Erpužice U-19

 
5-6 (5-5)
 

Zbůch U-19
Detail »
Ne 07.05.2017 13:00, Rozhodčí: Sladký Stanislav
Stříbro U-19

 
4-0 (2-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 06.05.2017 10:00, Rozhodčí: Duda Václav
Horní Bříza U-19

 
11-2 (4-2)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 06.05.2017 10:00, Rozhodčí: Ruda Daniel
19. kolo
Horní Bříza U-19

 
2-3 (1-1)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 13.05.2017 10:00, Rozhodčí: Chejlava Petr
Hadačka U-19

 
2-4 (1-1)
 

Stříbro U-19
Detail »
So 13.05.2017 10:00, Rozhodčí: Liškutín Antonín
Žihle U-19

 
9-0 (5-0)
 

Erpužice U-19
Detail »
So 13.05.2017 10:00, Rozhodčí: Vaněk Matěj
Zbůch U-19

 
5-0 (0-0)
 

Kožlany U-19
Detail »
Ne 14.05.2017 10:00, Rozhodčí: Šimek František
Stod U-19

 
2-0 (2-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Ne 14.05.2017 13:30, Rozhodčí: Duda Václav
Kaznějov U-19

 
5-5 (2-1)
PK

Kralovice U-19
Detail »
Ne 14.05.2017 14:30, Rozhodčí: Vocelka Milan, Pozn.: PK 3:5
20. kolo
TJ Zruč U-19

 
3-2 (3-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
So 20.05.2017 14:00, Rozhodčí: Volf Michal
Kralovice U-19

 
0-5 (0-3)
 

Stod U-19
Detail »
So 20.05.2017 13:30, Rozhodčí: Kašpar Zdeněk
M. Touškov U-19

 
4-2 (1-2)
 

Zbůch U-19
Detail »
Ne 21.05.2017 10:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří
Kožlany U-19

 
1-3 (1-1)
 

Žihle U-19
Detail »
Ne 21.05.2017 11:00, Rozhodčí: Špiral Václav
Erpužice U-19

 
5-3 (1-2)
 

Hadačka U-19
Detail »
Ne 21.05.2017 13:00, Rozhodčí: Nesvatba Karel
Stříbro U-19

 
4-3 (2-2)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
So 20.05.2017 10:00, Rozhodčí: Sirový Václav
21. kolo
Stříbro U-19

 
1-5 (0-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
So 27.05.2017 10:00, Rozhodčí: Schveinert Radek
Horní Bříza U-19

 
11-0 (5-0)
 

Erpužice U-19
Detail »
So 27.05.2017 10:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Hadačka U-19

 
0-8 (0-1)
 

Kožlany U-19
Detail »
So 27.05.2017 10:00, Rozhodčí: Ježek Petr
Žihle U-19

 
3-0 (3-0)
 

M. Touškov U-19
Detail »
So 27.05.2017 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
Zbůch U-19

 
4-3 (3-1)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 28.05.2017 10:00, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Stod U-19

 
7-3 (3-2)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Ne 28.05.2017 13:30, Rozhodčí: Šimek Luboš
22. kolo
TJ Zruč U-19

 
3-8 (2-3)
 

Stod U-19
Detail »
Fotky »
So 03.06.2017 14:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub
Kaznějov U-19

 
11-1 (4-0)
 

Zbůch U-19
Detail »
Ne 04.06.2017 14:30, Rozhodčí: Orlík Vladimír
Kralovice U-19

 
3-2 (1-1)
 

Žihle U-19
Detail »
So 03.06.2017 13:30, Rozhodčí: Reiprich Václav
M. Touškov U-19

 
3-0 (0-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
Ne 04.06.2017 10:30, Rozhodčí: Nesvadba Karel
Kožlany U-19

 
3-2 (0-0)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Ne 04.06.2017 11:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Erpužice U-19

 
3-4 (1-0)
 

Stříbro U-19
Detail »
Ne 04.06.2017 13:00, Rozhodčí: Volf Michal
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.