Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
Krajský přebor mužů  kraj Plzeňský 2016 / 2017
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Bolevec

Domažlice B

Holýšov

Chotíkov

Nýrsko

Petřín

Přeštice

Rapid

Rokycany B

Rozvadov

S. Lhota

Stříbro

Svéradice

TJ Luby

TJ Zruč

Vejprnice



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Rozvadov

PK
5-5 (4-2)
 

S. Lhota
Detail »
So 13.08.2016 15:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Svatík Martin, Žák Ondřej, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 6:5
Přeštice

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 13.08.2016 10:15, Rozhodčí: Mazanec Marek, Petrželka František, Bína Roman, Delegát: Šnajdr Milan
Rokycany B

 
0-1 (0-1)
 

Stříbro
Detail »
Ne 14.08.2016 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Pálek Ondřej, Žák Ondřej, Delegát: Štrincl Pavel
Petřín

 
2-1 (2-0)
 

Bolevec
Detail »
So 13.08.2016 10:15, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Pálek Ondřej, Delegát: Sádovský Peter
Svéradice

 
3-1 (1-1)
 

Rapid
Detail »
So 13.08.2016 17:00, Rozhodčí: Volf Michal, Lego Jan, Šlajs Jakub, Delegát: Harmady Miloš
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 13.08.2016 17:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Petrželka František, Černý Tomáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Vejprnice

 
1-2 (0-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 13.08.2016 17:00, Rozhodčí: Šálková Helena, Kříž Lukáš, Křen Jiří, Delegát: Svoboda Antonín
Holýšov

 
1-1 (0-0)
PK

Chotíkov
Detail »
Ne 14.08.2016 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Lego Jan, Kříž Lukáš, Delegát: Bláha Vladimír, Pozn.: PK 7:8
02. kolo
S. Lhota

 
1-0 (1-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 20.08.2016 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Špindlerová Zuzana, König Michal, Delegát: Hamouz Robert
Nýrsko

 
3-1 (3-0)
 

Holýšov
Detail »
Ne 21.08.2016 15:00, Rozhodčí: König Michal, Lhoták Luděk, Havránek Martin, Delegát: Mudra Zdeněk
Domažlice B

 
2-1 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 20.08.2016 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Mazanec Marek, Delegát: Kopřiva Karel
Svéradice

 
1-1 (0-1)
PK

TJ Luby
Detail »
So 20.08.2016 17:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Svatík Martin, Mazán Jan, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 2:4
Bolevec

 
1-2 (1-1)
 

Rapid
Detail »
So 20.08.2016 17:00, Rozhodčí: Černý Tomáš, Burda Miloš, Šiška Pavel, Delegát: Havránek Václav
Stříbro

 
0-2 (0-1)
 

Petřín
Detail »
Ne 21.08.2016 17:00, Rozhodčí: Mazán Jan, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Bláha Vladimír
TJ Zruč

 
2-1 (1-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 20.08.2016 17:00, Rozhodčí: Šlajs jakub, Křen Jiří, Kašpar Zdeněk, Delegát: Mareška Ladislav
Rozvadov

 
0-2 (0-0)
 

Přeštice
Detail »
So 20.08.2016 15:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef
03. kolo
Přeštice

 
1-3 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
So 27.08.2016 10:15, Rozhodčí: Maroušek Karel, Burda Miloš, Černý Tomáš, Delegát: Harmady Miloš
Rokycany B

 
0-5 (0-1)
 

Rozvadov
Detail »
Pá 26.08.2016 18:00, Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Mazanec Marek, Delegát: Lecjaks Ladislav
Petřín

 
3-2 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 27.08.2016 10:15, Rozhodčí: Volf Michal, Šiška Pavel, Schneider Josef, Delegát: Pastyřík Vladimír
Rapid

 
2-1 (0-0)
 

Stříbro
Detail »
So 27.08.2016 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Havránek Martin, Šauflová Jana, Delegát: Svoboda Miroslav
TJ Luby

PK
2-2 (1-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 28.08.2016 17:00, Rozhodčí: Svatík Martin, Lego Jan, Pálek Ondřej, Delegát: Sádovský Peter, Pozn.: PK 5:3
Vejprnice

 
4-2 (1-1)
 

Svéradice
Detail »
So 27.08.2016 17:00, Rozhodčí: Šimek František, König Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Havránek Václav
Holýšov

 
2-2 (0-0)
PK

Domažlice B
Detail »
Ne 28.08.2016 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Volf Michal, Křen Jiří, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: PK 2:4
Chotíkov

 
3-2 (2-2)
 

Nýrsko
Detail »
So 27.08.2016 17:00, Rozhodčí: Lego Jan, Žák Ondřej, Šlajs Jakub, Delegát: Štrincl Pavel
04. kolo
S. Lhota

 
5-1 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
So 03.09.2016 14:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lhoták Luděk, Žák Ondřej, Delegát: Jirsa Petr
Domažlice B

 
2-2 (2-1)
PK

Chotíkov
Detail »
Ne 04.09.2016 17:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Královec Pavel, Pozn.: PK 2:4
Svéradice

PK
1-1 (0-1)
 

Holýšov
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Vocelka Milan, Černý Tomáš, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 5:4
Bolevec

 
1-0 (1-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Šlajs Jakub, Petrželka František, Delegát: Mrázek Miroslav
Stříbro

 
2-6 (2-1)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 04.09.2016 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Bogdan Gabriel, Šlajs Jakub, Delegát: Hajšman Pavel
TJ Zruč

PK
1-1 (0-0)
 

Rapid
Detail »
So 03.09.2016 17:00, Rozhodčí: Šimek František, Bogdan Gabriel, Svatík Martin, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 6:5
Rozvadov

 
1-3 (1-1)
 

Petřín
Detail »
So 03.09.2016 15:00, Rozhodčí: Křen Jiří, König Michal, Šiška Pavel, Delegát: Kopřiva Karel
Přeštice

 
7-0 (2-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 03.09.2016 10:15, Rozhodčí: König Michal, Pálek Ondřej, Žák Ondřej, Delegát: Sádovský Peter
05. kolo
Rokycany B

 
2-5 (1-4)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 11.09.2016 17:00, Rozhodčí: Volf Michal, Lego Jan, Šimek František, Delegát: Mudra Zdeněk
Petřín

 
0-0 (0-0)
PK

Přeštice
Detail »
So 10.09.2016 10:15, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Bláha Vladimír, Pozn.: PK 4:5
Rapid

PK
0-0 (0-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 10.09.2016 17:00, Rozhodčí: Mazán jan, Mazanec Marek, Šálková Helena, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 3:1
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Ne 11.09.2016 16:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Vocelka Milan, Havránek Martin, Delegát: Havránek Václav
Stříbro

 
5-0 (3-0)
 

Vejprnice
Detail »
Ne 11.09.2016 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Pálek Ondřej, König Michal, Delegát: Sádovský Peter
Holýšov

 
4-0 (1-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 11.09.2016 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Mazán Jan, Šálková Helena, Delegát: Rauch Pavel
Chotíkov

 
4-1 (2-1)
 

Svéradice
Detail »
So 10.09.2016 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šimek František, König Michal, Delegát: Lecjaks Ladislav
Nýrsko

 
0-2 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
Ne 11.09.2016 15:00, Rozhodčí: Černý Tomáš, Burda Miloš, Hessová Tereza, Delegát: Harmady Miloš
06. kolo
S. Lhota

PK
3-3 (2-2)
 

Domažlice B
Detail »
St 05.10.2016 18:30, Rozhodčí: Lego Jan, Vocelka Milan, Šlajs Jakub, Delegát: Kopřiva Karel, Pozn.: PK 5:4
Svéradice

 
1-0 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 18.09.2016 16:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Delegát: Churý Petr
Bolevec

 
0-2 (0-1)
 

Chotíkov
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Šimek František, Křen Jiří, Kříž Lukáš, Delegát: Jirsa Petr
Stříbro

PK
2-2 (2-1)
 

Holýšov
Detail »
Ne 18.09.2016 16:30, Rozhodčí: Petrželka František, Mazán Jan, Mazanec Marek, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:2
TJ Zruč

 
0-0 (0-0)
PK

Vejprnice
Detail »
So 17.09.2016 16:30, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Pálek Ondřej, Delegát: Svoboda Miroslav, Pozn.: PK 1:4
Rozvadov

 
3-2 (2-1)
 

TJ Luby
Detail »
So 17.09.2016 15:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, König Michal, Volf Michal, Delegát: Havlík Václav
Přeštice

 
4-0 (2-0)
 

Rapid
Detail »
So 17.09.2016 10:15, Rozhodčí: Burda Miloš, Černý Tomáš, Šiška Pavel, Delegát: Hajšman Pavel
Rokycany B

 
1-4 (0-2)
 

Petřín
Detail »
Ne 18.09.2016 16:30, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Vocelka Milan, König Michal, Delegát: Rauch Pavel
07. kolo
Petřín

 
3-0 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 24.09.2016 10:15, Rozhodčí: Šimek František, Křen Jiří, Žák Ondřej, Delegát: Lecjaks Ladislav
Rapid

 
1-2 (1-1)
 

Rokycany B
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Špindlerová Zuzana, König Michal, Delegát: Havránek Václav
TJ Luby

 
2-3 (1-2)
 

Přeštice
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Havránek Martin, Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Delegát: Svoboda Miroslav
Vejprnice

 
1-0 (1-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Volf Michal, Žák Ondřej, Kříž Lukáš, Delegát: Rauch Pavel
Holýšov

 
2-0 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Černý Tomáš, Burda Miloš, Rubáš Jaroslav, Delegát: Cihlář František
Chotíkov

 
1-2 (0-1)
 

Stříbro
Detail »
So 24.09.2016 16:30, Rozhodčí: Maroušek Karel, Šauflová Jana, Vocelka Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
Nýrsko

 
4-2 (1-1)
 

Bolevec
Detail »
Ne 25.09.2016 15:00, Rozhodčí: Vocelka Milan, Šimek František, Volf Michal, Delegát: Mrázek Miroslav
Domažlice B

 
5-0 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 25.09.2016 16:30, Rozhodčí: König Michal, Šiška Pavel, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
08. kolo
S. Lhota

 
7-1 (3-0)
 

Svéradice
Detail »
So 01.10.2016 13:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Havránek Martin, Šimek František, Delegát: Hajšman Pavel
Bolevec

 
0-2 (0-1)
 

Domažlice B
Detail »
So 01.10.2016 16:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Šálková Helena, König Michal, Delegát: Vyhnálek Josef
Stříbro

 
3-1 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Delegát: Harmady Miloš
TJ Zruč

 
0-1 (0-1)
 

Chotíkov
Detail »
So 01.10.2016 16:00, Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Žák Ondřej, Delegát: Havránek Václav
Rozvadov

 
2-0 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
So 01.10.2016 15:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Černý Tomáš, Vocelka Milan, Delegát: Harmady Miloš
Přeštice

 
0-1 (0-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 01.10.2016 10:15, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Lhoták Luděk, König Michal, Delegát: Kopřiva Karel
Rokycany B

 
2-3 (2-0)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 02.10.2016 16:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Volf Michal, Delegát: Mudra Zdeněk
Petřín

 
1-0 (0-0)
 

Rapid
Detail »
So 01.10.2016 10:15, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Maroušek Karel, Kříž Lukáš, Delegát: Sádovský Peter
09. kolo
Rapid

 
0-2 (0-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: König Michal, Havránek Martin, Kříž Lukáš, Delegát: Štrincl Pavel
TJ Luby

 
1-4 (1-1)
 

Petřín
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Špoták Rudolf, Mazán Jan, Plzák Martin, Delegát: Lešetický Vladimír
Vejprnice

 
1-1 (0-1)
PK

Rokycany B
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Vocelka Milan, Černý Tomáš, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 2:4
Holýšov

 
2-0 (1-0)
 

Přeštice
Detail »
Ne 09.10.2016 16:00, Rozhodčí: Bína Roman, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Mareška Ladislav
Chotíkov

 
1-3 (0-1)
 

Rozvadov
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Křen Jiří, Petrželka František, Delegát: Krejčí Zdeněk
Nýrsko

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Ne 30.10.2016 14:30, Rozhodčí: Havránek Martin, Šiška Pavel, Pressl Václav, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: odloženo z 9.10.
Domažlice B

 
3-1 (2-0)
 

Stříbro
Detail »
So 08.10.2016 16:00, Rozhodčí: Šimek František, Lego Jan, Mazanec Marek, Delegát: Svoboda Miroslav
Svéradice

 
2-1 (0-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 09.10.2016 16:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Žák Ondřej, Vocelka Milan, Delegát: Bartošek Zdeněk
10. kolo
S. Lhota

 
7-2 (2-2)
 

Bolevec
Detail »
So 15.10.2016 15:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Lhoták Luděk, Petrželka František, Delegát: Mareška Ladislav
Stříbro

 
2-0 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 16.10.2016 15:30, Rozhodčí: Žák Ondřej, Mazán Jan, Čermák Vladimír, Delegát: Kopřiva Karel
TJ Zruč

 
0-2 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 15.10.2016 15:30, Rozhodčí: Bína Roman, Černý Tomáš, König Michal, Delegát: Krejčí Zdeněk
Rozvadov

 
4-0 (2-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 15.10.2016 15:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Bogdan Gabriel, Kanta Vlastimil, Delegát: Rauch Pavel
Přeštice

 
1-2 (0-2)
 

Chotíkov
Detail »
So 15.10.2016 10:15, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šiška Pavel, Žák Ondřej, Delegát: Hajšman Pavel
Rokycany B

 
0-4 (0-1)
 

Holýšov
Detail »
Ne 16.10.2016 15:30, Rozhodčí: Šimek František, Šlajs Jakub, Pálek Ondřej, Delegát: Lecjaks Ladislav
Petřín

 
1-0 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 15.10.2016 10:15, Rozhodčí: Černý Tomáš, Havránek Martin, Liškutín Antonín, Delegát: Štrincl Pavel
Rapid

 
0-2 (0-1)
 

TJ Luby
Detail »
So 15.10.2016 15:30, Rozhodčí: Křen Jiří, Šimek František, Žák Ondřej, Delegát: Harmady Miloš
11. kolo
TJ Luby

PK
0-0 (0-0)
 

S. Lhota
Detail »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Lego Jan, Sladký Stanislav, Delegát: Vyhnálek Josef, Pozn.: PK 4:3
Vejprnice

 
1-3 (1-1)
 

Rapid
Detail »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Petrželka František, Mazán Jan, Šiška Pavel, Delegát: Jirsa Petr
Holýšov

 
1-2 (0-0)
 

Petřín
Detail »
Ne 23.10.2016 15:30, Rozhodčí: Mazán Jan, Bína Roman, Mazanec Marek, Delegát: Hajšman Pavel
Chotíkov

 
2-0 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Bína Roman, Šlajs Jakub, Maroušek Karel, Delegát: Mrázek Miroslav
Nýrsko

 
1-1 (0-0)
PK

Přeštice
Detail »
Ne 23.10.2016 15:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Sladký Stanislav, Delegát: Svoboda Miroslav, Pozn.: PK 6:7
Domažlice B

 
4-1 (1-1)
 

Rozvadov
Detail »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, Havránek Martin, Delegát: Havránek Václav
Svéradice

 
3-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Ne 23.10.2016 14:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Špindlerová Zuzana, Křen Jiří, Delegát: Lešetický Vladimír
Bolevec

 
3-3 (1-0)
PK

Stříbro
Detail »
So 22.10.2016 15:30, Rozhodčí: Šálková Helena, Černý Tomáš, König Michal, Delegát: Bartošek Zdeněk, Pozn.: PK 3:5
12. kolo
S. Lhota

 
2-1 (1-0)
 

Stříbro
Detail »
So 29.10.2016 14:30, Rozhodčí: Havránek Martin, Šiška Pavel, Ruda Daniel, Delegát: Harmady Miloš
TJ Zruč

 
2-1 (0-1)
 

Bolevec
Detail »
Pá 28.10.2016 14:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Lhoták Luděk, Šimek František, Delegát: Hamouz Robert
Rozvadov

 
6-0 (5-0)
 

Svéradice
Detail »
So 29.10.2016 14:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Černý Tomáš, Petrželka František, Delegát: Lecjaks Ladislav
Přeštice

 
3-0 (1-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 29.10.2016 10:15, Rozhodčí: Šiška Pavel, Lhoták Luděk, Schveinert Radek, Delegát: Jirsa Petr
Rokycany B

 
1-5 (0-3)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 30.10.2016 14:30, Rozhodčí: Černý Tomáš, Žák Ondřej, Ruda Daniel, Delegát: Štrincl Pavel
Petřín

 
3-1 (2-1)
 

Chotíkov
Detail »
So 08.10.2016 10:15, Rozhodčí: König Michal, Havránek Martin, Volf Michal, Delegát: Mareška Ladislav
Rapid

 
2-0 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
So 29.10.2016 14:30, Rozhodčí: Žák Ondřej, Maroušek Karel, Kříž Lukáš, Delegát: Kopřiva Karel
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
So 29.10.2016 14:30, Rozhodčí: Šimek František, Šlajs Jakub, Bína Roman, Delegát: Mrázek Miroslav
13. kolo
Vejprnice

 
0-3 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Černý Tomáš, Burda Miloš, Delegát: Bartošek Zdeněk
Holýšov

PK
1-1 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Šiška Pavel, König Michal, Delegát: Královec Pavel, Pozn.: PK 4:3
Chotíkov

PK
3-3 (1-1)
 

Rapid
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Schveinert Radek, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 5:4
Nýrsko

 
0-5 (0-2)
 

Petřín
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Burda miloš, Mazanec Marek, Černý Tomáš, Delegát: Havránek Václav
Domažlice B

 
8-0 (5-0)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Rauch Pavel
Svéradice

 
0-4 (0-2)
 

Přeštice
Detail »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Vocelka Milan, Šálková Helena, Pena Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
Bolevec

PK
1-1 (1-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 05.11.2016 14:00, Rozhodčí: Bína Roman, Mazán Jan, Jílek Aleš, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: PK 4:2
Stříbro

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 06.11.2016 14:00, Rozhodčí: Volf Michal, Maroušek Karel, Čermák Vladimír, Delegát: Mareška Ladislav
14. kolo
S. Lhota

 
3-0 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Bína Roman, Mazanec Marek, Šiška Pavel, Delegát: Jirsa Petr
Rozvadov

 
6-1 (0-0)
 

Stříbro
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Šimek František, Jílek Aleš, Delegát: Havlík Václav
Přeštice

 
5-0 (3-0)
 

Bolevec
Detail »
So 12.11.2016 10:15, Rozhodčí: Petrželka František, Mazanec Marek, Špindlerová Zuzana, Delegát: Bláha Vladimír
Rokycany B

 
1-2 (0-1)
 

Svéradice
Detail »
Ne 13.11.2016 14:00, Rozhodčí: Černý Tomáš, Burda Miloš, Maroušek Karel, Delegát: Mareška Ladislav
Petřín

 
5-0 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 12.11.2016 10:15, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Šiška Pavel, König Michal, Delegát: Hamouz Robert
Rapid

PK
2-2 (1-1)
 

Nýrsko
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, König Michal, Kulhánek Milan, Delegát: Lecjaks Ladislav, Pozn.: PK 4:3
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Šálková Helena, Černý Tomáš, Delegát: Havránek Václav
Vejprnice

 
2-1 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
So 12.11.2016 14:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Maroušek Karel, Frgal Lukáš, Delegát: Kopřiva Karel
15. kolo
Holýšov

 
1-1 (1-0)
PK

S. Lhota
Detail »
Ne 20.11.2016 13:30, Rozhodčí: Burda Miloš, Černý Tomáš, Sladký Stanislav, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:4
Chotíkov

 
3-1 (1-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 19.11.2016 13:30, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Šimek František, Bogdan Gabriel, Delegát: Lecjaks Ladislav
Nýrsko

 
0-1 (0-1)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 20.11.2016 13:30, Rozhodčí: Volf Michal, Petrželka František, Mazán Jan, Delegát: Mrázek Miroslav
Domažlice B

 
2-0 (1-0)
 

Rapid
Detail »
St 28.09.2016 16:30, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Hucl Lukáš, Delegát: Štrincl Pavel
Svéradice

 
0-2 (0-1)
 

Petřín
Detail »
Ne 20.11.2016 13:30, Rozhodčí: Šiška Pavel, Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Delegát: Rauch Pavel
Bolevec

 
2-0 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 19.11.2016 13:30, Rozhodčí: Křen Jiří, Kříž Lukáš, Frgal Lukáš, Delegát: Krejčí Zdeněk
Stříbro

 
0-3 (0-0)
 

Přeštice
Detail »
Ne 20.11.2016 13:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Mazán Jan, Bureš Jiří, Delegát: Sádovský Peter
TJ Zruč

 
2-4 (1-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 19.11.2016 13:30, Rozhodčí: König Michal, Mazanec Marek, Bína Roman, Delegát: Havránek Václav
16. kolo
S. Lhota

 
1-2 (0-0)
 

Rozvadov
Detail »
Ne 12.03.2017 12:30, Rozhodčí: Mazán Jan, Petrželka František, Bína Roman, Delegát: Havránek Václav
TJ Zruč

 
1-2 (1-1)
 

Přeštice
Detail »
Fotky »
So 11.03.2017 14:30, Rozhodčí: Šimek František, Kříž Lukáš, Čermák Vladimír, Delegát: Bartošek Zdeněk
Stříbro

 
8-1 (3-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 12.03.2017 14:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Pálek Ondřej, König Michal, Delegát: Jirsa Petr
Bolevec

 
0-1 (0-0)
 

Petřín
Detail »
So 11.03.2017 14:30, Rozhodčí: Lhoták Luděk, König Michal, Schveinert Radek, Delegát: Lecjaks Ladislav
Rapid

 
5-0 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
So 11.03.2017 14:30, Rozhodčí: Vocelka Milan, Maroušek Karel, Sladký Stanislav, Delegát: Harmady Miloš
Domažlice B

 
1-0 (0-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 11.03.2017 14:30, Rozhodčí: Homr Michal, Šálková Helena, Volf Michal, Delegát: Vyhnálek Josef
Nýrsko

PK
1-1 (1-0)
 

Vejprnice
Detail »
Ne 12.03.2017 14:30, Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Koura Radim, Delegát: Mareška Ladislav, Pozn.: PK 4:3
Chotíkov

 
0-4 (0-1)
 

Holýšov
Detail »
So 11.03.2017 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Lešetický Vladimír
17. kolo
Chotíkov

 
0-4 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
St 29.03.2017 17:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, Vocelka Milan, Sladký Stanislav, Delegát: Paták Viktor
Holýšov

 
0-0 (0-0)
PK

Nýrsko
Detail »
Ne 19.03.2017 15:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Lhoták Luděk, Valenta Martin, Delegát: Churý Petr, Pozn.: PK 1:3
Vejprnice

PK
0-0 (0-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 18.03.2017 15:00, Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Mazanec Marek, Delegát: Štrincl Pavel, Pozn.: PK 4:2
TJ Luby

PK
2-2 (2-1)
 

Svéradice
Detail »
So 18.03.2017 15:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Havlík Václav, Pozn.: PK 4:3
Rapid

 
0-1 (0-0)
 

Bolevec
Detail »
So 18.03.2017 14:00, Rozhodčí: Volf Michal, Homr Michal, Ruda Daniel, Delegát: Vyhnálek Josef
Petřín

 
3-2 (1-0)
 

Stříbro
Detail »
So 18.03.2017 10:15, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Kopřiva Karel
Rokycany B

PK
2-2 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Ne 19.03.2017 15:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Šlajs Jakub, König Michal, Delegát: Bláha Vladimír, Pozn.: PK 6:5
Přeštice

 
4-1 (2-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 18.03.2017 10:15, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Schveinert Radek, Delegát: Havránek Václav
18. kolo
S. Lhota

 
3-1 (2-0)
 

Přeštice
Detail »
So 25.03.2017 12:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Jirsa Petr
Rozvadov

 
3-0 (2-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Černý Tomáš, Burda Miloš, Valenta Martin, Delegát: Svoboda Miroslav
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Petřín
Detail »
Fotky »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Bína Roman, Mazán Jan, Petrželka František, Delegát: Lecjaks Ladislav
Rapid

 
1-0 (1-0)
 

Stříbro
Detail »
Ne 26.03.2017 15:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, König Michal, Schveinert radek, Delegát: Bartošek Zdeněk
Bolevec

 
2-0 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 25.03.2017 15:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Křen Jiří, Frgal Lukáš, Delegát: Harmady Miloš
Svéradice

 
0-3 (0-1)
 

Vejprnice
Detail »
Ne 26.03.2017 15:00, Rozhodčí: König Michal, Šlajs Jakub, Pálek Ondřej, Delegát: Krejčí Zdeněk
Domažlice B

 
4-0 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
Ne 26.03.2017 15:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Delegát: Královec Pavel
Nýrsko

 
1-0 (0-0)
 

Chotíkov
Detail »
Ne 26.03.2017 15:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šimek František, Vocelka Milan, Delegát: Mrázek Miroslav
19. kolo
Nýrsko

 
1-1 (0-1)
PK

S. Lhota
Detail »
Ne 02.04.2017 15:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Picek Lukáš, Delegát: Mudra Zdeněk, Pozn.: PK 3:5
Chotíkov

 
2-1 (1-0)
 

Domažlice B
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Šlajs Jakub, König Michal, Volf Michal, Delegát: Houdek Jiří
Holýšov

 
3-1 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Frgal Lukáš, Delegát: Vyhnálek Josef
Vejprnice

 
4-3 (1-3)
 

Bolevec
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Vocelka Milan, Maroušek Karel, Lhoták Luděk, Delegát: Kopřiva Karel
TJ Luby

 
4-1 (2-1)
 

Stříbro
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Šimek František, Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Delegát: Bláha Vladimír
Rapid

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
So 01.04.2017 16:30, Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Pena Miroslav, Delegát: Jirsa Petr
Petřín

 
3-0 (0-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 01.04.2017 10:15, Rozhodčí: Homr Michal, Volf Michal, Ruda Daniel, Delegát: Havránek Václav
Rokycany B

 
0-6 (0-3)
 

Přeštice
Detail »
Ne 02.04.2017 16:30, Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Pressl Václav, Delegát: Hajšman Pavel
20. kolo
S. Lhota

 
5-0 (2-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 08.04.2017 13:00, Rozhodčí: Bína Roman, Petrželka František, Pressl Václav, Delegát: Bartošek Zdeněk
Přeštice

 
1-8 (1-5)
 

Petřín
Detail »
So 08.04.2017 10:15, Rozhodčí: Burda Miloš, Vocelka Milan, Valenta Martin, Delegát: Sádovský Peter
Rozvadov

 
0-4 (0-2)
 

Rapid
Detail »
So 08.04.2017 15:00, Rozhodčí: Lego Jan, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
TJ Zruč

 
3-1 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
Fotky »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Maroušek Karel, Vocelka Milan, Čermák Vladimír, Delegát: Churý Petr
Vejprnice

 
6-1 (3-0)
 

Stříbro
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Duspiva Václav, Delegát: Rauch Pavel
Bolevec

PK
1-1 (0-0)
 

Holýšov
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír, Pozn.: PK 3:2
Svéradice

PK
2-2 (0-1)
 

Chotíkov
Detail »
Ne 09.04.2017 16:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Šlajs Jakub, König Michal, Delegát: Hamouz Robert, Pozn.: PK 9:8
Domažlice B

 
1-3 (1-2)
 

Nýrsko
Detail »
So 08.04.2017 16:30, Rozhodčí: Volf Michal, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Harmady Miloš
21. kolo
Domažlice B

 
3-0 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 16.04.2017 17:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Koura Radim, Delegát: Lecjaks Ladislav
Nýrsko

 
3-0 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Petrželka František, Bína Roman, Petržílka Jiří, Delegát: Havlík Václav
Chotíkov

 
2-6 (1-3)
 

Bolevec
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Maroušek Karel, Duda Václav, Delegát: Kopřiva Karel
Holýšov

 
0-1 (0-0)
 

Stříbro
Detail »
Ne 16.04.2017 17:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lego Jan, Šimek František, Delegát: Paták Viktor
Vejprnice

 
0-2 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Pá 14.04.2017 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Ruda Daniel, Frgal Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
TJ Luby

 
2-0 (1-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: König Michal, Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Delegát: Houdek Jiří
Rapid

 
3-1 (2-1)
 

Přeštice
Detail »
So 15.04.2017 17:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Ruda Daniel, Delegát: Krejčí Zdeněk
Petřín

 
6-0 (5-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 15.04.2017 10:15, Rozhodčí: Vocelka Milan, Maroušek Karel, Čermák Vladimír, Delegát: Vyhnálek Josef
22. kolo
S. Lhota

 
2-3 (1-1)
 

Petřín
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Volf Michal, Lhoták Luděk, Šimek František, Delegát: Krejčí Zdeněk
Rokycany B

 
1-3 (0-3)
 

Rapid
Detail »
Ne 23.04.2017 17:00, Rozhodčí: Fillinger Miloš, Volf Michal, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Přeštice

 
6-0 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 22.04.2017 10:15, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Fillinger Miloš, Doksanský Tomáš, Delegát: Lešetický Vladimír
Rozvadov

 
4-2 (1-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 22.04.2017 15:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Vocelka Milan, Duspiva Václav, Delegát: Kožár Ondřej
TJ Zruč

 
2-2 (1-2)
PK

Holýšov
Detail »
Fotky »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Hucl Lukáš, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 3:4
Stříbro

 
1-4 (1-3)
 

Chotíkov
Detail »
Ne 23.04.2017 17:00, Rozhodčí: Mazán jan, Bureš Jiří, Pena Miroslav, Delegát: Mareška Ladislav
Bolevec

 
4-1 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 22.04.2017 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Šiška Pavel, Kulhánek Milan, Delegát: Jirsa Petr
Svéradice

 
0-4 (0-1)
 

Domažlice B
Detail »
Ne 23.04.2017 16:00, Rozhodčí: Šimek František, Homr Michal, Šiška Pavel, Delegát: Bartošek Zdeněk
23. kolo
Svéradice

 
1-3 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 30.04.2017 16:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Křen Jiří, König Michal, Delegát: Bláha Vladimír
Domažlice B

 
2-1 (1-1)
 

Bolevec
Detail »
St 07.06.2017 18:00, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Vocelka Milan, Čermák Vladimír, Delegát: Churý Petr
Nýrsko

 
2-4 (0-3)
 

Stříbro
Detail »
Ne 30.04.2017 15:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, Homr Michal, Duspiva Václav, Delegát: Svoboda Miroslav
Chotíkov

 
4-2 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Šimek František, Bogdan Gabriel, Delegát: Kopřiva Karel
Holýšov

 
0-1 (0-1)
 

Rozvadov
Detail »
Ne 30.04.2017 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Mazán Jan, Petrželka František, Delegát: Štökl Jiří
Vejprnice

 
1-0 (1-0)
 

Přeštice
Detail »
Út 16.05.2017 18:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Liškutín Antonín, Čermák Vladimír, Delegát: Mudra Zdeněk
TJ Luby

 
4-1 (3-1)
 

Rokycany B
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Homr Michal, Křen Jiří, Delegát: Pastyřík Vladimír
Rapid

PK
1-1 (1-1)
 

Petřín
Detail »
So 29.04.2017 17:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Mazán Jan, Pálek Ondřej, Delegát: Sádovský Peter, Pozn.: PK 5:4
24. kolo
S. Lhota

 
3-5 (2-2)
 

Rapid
Detail »
So 06.05.2017 11:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, König Michal, Kohout Miroslav, Delegát: Lešetický Vladimír
Petřín

 
3-1 (2-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 06.05.2017 10:15, Rozhodčí: Petrželka František, Kříž Lukáš, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
Rokycany B

 
0-2 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
Ne 07.05.2017 17:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Lego Jan, Šimek František, Delegát: Jirsa Petr
Přeštice

 
4-1 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
So 06.05.2017 10:15, Rozhodčí: Pálek Ondřej, Lhoták Luděk, Šlajs Jakub, Delegát: Mrázek Miroslav
Rozvadov

 
0-3 (0-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 06.05.2017 15:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Mazanec Marek, Koura Radim, Delegát: Havlík Václav
TJ Zruč

 
2-1 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Vocelka Milan, Křen Jiří, Volf Michal, Delegát: Lacjaks Ladislav
Stříbro

PK
1-1 (1-0)
 

Domažlice B
Detail »
Ne 07.05.2017 17:00, Rozhodčí: König Michal, Žák Ondřej, Maroušek Karel, Delegát: Harmady Miloš, Pozn.: PK 9:8
Bolevec

 
5-2 (3-1)
 

Svéradice
Detail »
So 06.05.2017 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Lhoták Luděk, Picek Lukáš, Delegát: Rauch Pavel
25. kolo
Bolevec

 
4-2 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Lego Jan, Kříž Lukáš, Šimek František, Delegát: Mareška Ladislav
Svéradice

 
0-2 (0-1)
 

Stříbro
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Křen Jiří, Šiška Pavel, Delegát: Štökl Jiří
Domažlice B

 
4-2 (4-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Schveinert Radek, Hessová Tereza, Delegát: Havránek Václav
Nýrsko

 
1-3 (0-2)
 

Rozvadov
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, König Michal, Pálek Ondřej, Delegát: Harmady Miloš
Chotíkov

 
2-4 (1-3)
 

Přeštice
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Havránek Martin, Hucl Lukáš, Delegát: Svoboda Miroslav
Holýšov

 
7-1 (4-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 14.05.2017 17:00, Rozhodčí: Volf Michal, Šálková Helena, Šlajs Jakub, Delegát: Hajšman Pavel
Vejprnice

 
0-3 (0-2)
 

Petřín
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Petrželka František, Kulhánek Milan, Delegát: Krejčí Zdeněk
TJ Luby

 
0-2 (0-1)
 

Rapid
Detail »
So 13.05.2017 17:00, Rozhodčí: Burda Miloš, Vocelka Milan, Valenta Martin, Delegát: Štrincl Pavel
26. kolo
S. Lhota

 
2-0 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Pálek Ondřej, Schveinert Radek, Delegát: Sádovský Peter
Rapid

 
0-4 (0-3)
 

Vejprnice
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Šimek František, Šiška Pavel, Fillinger Miloš, Delegát: Jirsa Petr
Petřín

 
4-2 (2-0)
 

Holýšov
Detail »
So 20.05.2017 10:15, Rozhodčí: Bureš Jiří, Maroušek Karel, Koura Radim, Delegát: Bartošek Zdeněk
Rokycany B

 
2-5 (1-2)
 

Chotíkov
Detail »
Čt 18.05.2017 18:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Kříž Lukáš, Fillinger Miloš, Delegát: Havránek Václav
Přeštice

 
3-2 (1-2)
 

Nýrsko
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: König Michal, Vocelka Milan, Doksanský Tomáš, Delegát: Bláha Vladimír
Rozvadov

 
0-4 (0-3)
 

Domažlice B
Detail »
So 20.05.2017 15:00, Rozhodčí: Mazán Jan, Mazanec Marek, Petrželka František, Delegát: Štrincl Pavel
TJ Zruč

 
4-1 (2-0)
 

Svéradice
Detail »
So 20.05.2017 17:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Lhoták Luděk, Volf Michal, Delegát: Rauch Pavel
Stříbro

 
6-1 (3-0)
 

Bolevec
Detail »
Ne 21.05.2017 17:00, Rozhodčí: Petrželka František, Vocelka Milan, Maroušek Karel, Delegát: Kopřiva Karel
27. kolo
Stříbro

 
3-1 (1-1)
 

S. Lhota
Detail »
Ne 28.05.2017 17:00, Rozhodčí: Křen Jiří, Burda Miloš, Frgal Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Bolevec

 
2-1 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 27.05.2017 17:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Delegát: Paták Viktor
Svéradice

 
2-4 (0-2)
 

Rozvadov
Detail »
Ne 28.05.2017 16:00, Rozhodčí: Šiška Pavel, Vocelka milan, Čermák Vladimír, Delegát: Rauch Pavel
Domažlice B

 
2-1 (1-1)
 

Přeštice
Detail »
Ne 28.05.2017 17:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Žák Ondřej, Schveinert Radek, Delegát: Štrincl Pavel
Nýrsko

 
7-1 (5-1)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 28.05.2017 15:00, Rozhodčí: Mazanec Marek, Bureš Jiří, Mazán Jan, Delegát: Havlík Václav
Chotíkov

 
3-2 (1-2)
 

Petřín
Detail »
So 27.05.2017 17:00, Rozhodčí: Lego Jan, Kříž Lukáš, Doksanský Tomáš, Delegát: Lecjaks Ladislav
Holýšov

 
5-0 (0-0)
 

Rapid
Detail »
So 27.05.2017 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Šimek František, Chmelík Miroslav, Delegát: Vyhnálek Josef
Vejprnice

 
2-0 (1-0)
 

TJ Luby
Detail »
So 27.05.2017 17:00, Rozhodčí: Volf Michal, Lhoták Luděk, Křen Jiří, Delegát: Mareška Ladislav
28. kolo
S. Lhota

 
3-2 (3-1)
 

Vejprnice
Detail »
So 03.06.2017 13:30, Rozhodčí: Vocelka Milan, Šiška Pavel, Havránek Martin, Delegát: Houdek Jiří
TJ Luby

 
1-3 (0-2)
 

Holýšov
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Bogdan Gabriel, Pressl Václav, Delegát: Lešetický Vladimír
Rapid

 
2-3 (1-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: König Michal, Křen Jiří, Frgal Lukáš, Delegát: Mudra Zdeněk
Petřín

 
5-1 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
Pá 09.06.2017 18:15, Rozhodčí: Šiška Pavel, Šálková Helena, Šlajs Jakub, Delegát: Sádovský Peter
Rokycany B

 
0-7 (0-4)
 

Domažlice B
Detail »
Ne 04.06.2017 17:00, Rozhodčí: Bogdan Gabriel, Picek Lukáš, Hucl Lukáš, Delegát: Bartošek Zdeněk
Přeštice

 
6-0 (3-0)
 

Svéradice
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Bína Roman, Homr Michal, Chmelík Miroslav, Delegát: Krejčí Zdeněk
Rozvadov

PK
1-1 (1-0)
 

Bolevec
Detail »
So 03.06.2017 15:00, Rozhodčí: Šimek František, Kanta Vlastimil, Jílek Aleš, Delegát: Kopřiva Karel, Pozn.: PK 4:3
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Stříbro
Detail »
So 03.06.2017 17:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš, Šlajs Jakub, Fillinger Miloš, Delegát: Harmady Miloš
29. kolo
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

S. Lhota
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Šlajs Jakub, Vocelka Milan, Schveinert Radek, Delegát: Krejčí Zdeněk
Stříbro

 
2-1 (0-1)
 

Rozvadov
Detail »
Ne 11.06.2017 17:00, Rozhodčí: Vocelka Milan, Maroušek Karel, Čermák Vladimír, Delegát: Rauch Pavel
Bolevec

 
1-2 (1-1)
 

Přeštice
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Maroušek Karel, Kříž Lukáš, Kašpar Zdeněk, Delegát: Harmady Miloš
Svéradice

 
4-3 (1-2)
 

Rokycany B
Detail »
Ne 11.06.2017 16:00, Rozhodčí: Koura Radim, Mazanec Marek, Frgal Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Domažlice B

 
1-2 (1-0)
 

Petřín
Detail »
Ne 11.06.2017 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Šimek František, Kříž Lukáš, Delegát: Hajšman Pavel
Nýrsko

 
9-0 (3-0)
 

Rapid
Detail »
Ne 11.06.2017 15:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Bogdan Gabriel, Hucl Lukáš, Delegát: Mareška Ladislav
Chotíkov

 
2-1 (1-1)
 

TJ Luby
Detail »
So 10.06.2017 17:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šiška Pavel, Fillinger Miloš, Delegát: Bláha Vladimír
Holýšov

PK
0-0 (0-0)
 

Vejprnice
Detail »
Ne 11.06.2017 17:00, Rozhodčí: Mazán Jan, Petrželka František, Bína Roman, Delegát: Havránek Václav, Pozn.: PK 4:3
30. kolo
S. Lhota

 
5-2 (4-0)
 

Holýšov
Detail »
So 17.06.2017 10:30, Rozhodčí: Petrželka František, Pálek Ondřej, Frgal Lukáš, Delegát: Lešetický Vladimír
Vejprnice

 
1-2 (1-0)
 

Chotíkov
Detail »
So 17.06.2017 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Lego Jan, Duda Václav, Delegát: Mudra Zdeněk
TJ Luby

 
3-2 (1-0)
 

Nýrsko
Detail »
So 17.06.2017 17:00, Rozhodčí: Havránek Martin, Šauflová Jana, Bogdan Gabriel, Delegát: Kubec Václav
Rapid

 
0-3 (0-1)
 

Domažlice B
Detail »
So 17.06.2017 17:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Šiška Pavel, Hessová Tereza, Delegát: Kopřiva Karel
Petřín

 
11-2 (3-0)
 

Svéradice
Detail »
Ne 18.06.2017 18:00, Rozhodčí: Janda Marek, Petrželka František, Schveinert Radek, Delegát: Mareška Ladislav
Rokycany B

 
5-2 (4-2)
 

Bolevec
Detail »
Ne 18.06.2017 17:00, Rozhodčí: Mazán Jan, Vocelka Milan, Kulhánek Milan, Delegát: Harmady Miloš
Přeštice

 
2-0 (0-0)
 

Stříbro
Detail »
So 17.06.2017 17:00, Rozhodčí: Bureš Jiří, Bína Roman, Říha Zdeněk, Delegát: Vyhnálek Josef
Rozvadov

 
3-1 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
So 17.06.2017 15:00, Rozhodčí: Lhoták Luděk, Šimek František, Pálek Ondřej, Delegát: Rauch Pavel
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.