Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2013 / 2014
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Bolevec B

Bukovec

Dýšina

Chotíkov B

Košutka

Letná

Litice

Malesice

Prazdroj

SK Smíchov

Slovan Spoje

TJ Union

TJ Zruč B

VS Plzeň



NEODEHRANÉ ZÁPASY
ODEHRANÉ ZÁPASY
01. kolo
Košutka

 
5-1 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Ne 25.08.2013 17:00
Chotíkov B

 
4-1 (2-1)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 25.08.2013 17:00
Bolevec B

 
4-3 (1-2)
 

Letná
Detail »
Ne 25.08.2013 17:00
TJ Union

 
4-1 (1-0)
 

Dýšina
Detail »
So 24.08.2013 17:00
Malesice

 
2-1 (1-1)
 

Litice
Detail »
Ne 25.08.2013 15:00
Bukovec

 
3-1 (0-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 24.08.2013 17:00
Prazdroj

 
3-3 (0-1)
PK

Slovan Spoje
Detail »
So 24.08.2013 16:30, Pozn.: PK 6:7
02. kolo
TJ Zruč B

 
2-1 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Fotky »
Ne 01.09.2013 17:00
VS Plzeň

 
3-1 (1-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 31.08.2013 17:00
Litice

 
3-1 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
So 31.08.2013 17:00
Dýšina

 
2-0 (0-0)
 

Malesice
Detail »
So 31.08.2013 17:00
Letná

 
4-1 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 01.09.2013 14:00
SK Smíchov

 
3-2 (1-0)
 

Bolevec B
Detail »
Ne 01.09.2013 17:00
Košutka

 
5-1 (3-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 31.08.2013 17:00
03. kolo
Chotíkov B

 
2-0 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 08.09.2013 17:00
Bolevec B

 
1-3 (1-0)
 

Košutka
Detail »
Ne 08.09.2013 17:00
TJ Union

 
1-1 (0-1)
PK

SK Smíchov
Detail »
So 07.09.2013 17:00, Pozn.: PK 4:5
Malesice

 
4-1 (1-0)
 

Letná
Detail »
Ne 08.09.2013 15:00
Bukovec

 
1-0 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 07.09.2013 17:00
Prazdroj

 
2-4 (1-2)
 

Litice
Detail »
So 07.09.2013 16:30
Slovan Spoje

 
3-3 (2-0)
PK

VS Plzeň
Detail »
So 07.09.2013 17:00, Pozn.: PK 5:6
04. kolo
TJ Zruč B

 
1-2 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
Fotky »
So 14.09.2013 17:00
Litice

 
2-1 (2-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 14.09.2013 17:00
Dýšina

 
7-0 (3-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 14.09.2013 17:00
Letná

 
1-1 (0-1)
PK

Bukovec
Detail »
Ne 15.09.2013 14:00, Pozn.: PK 3:4
SK Smíchov

 
2-1 (1-1)
 

Malesice
Detail »
Ne 15.09.2013 17:00
Košutka

PK
3-3 (2-1)
 

TJ Union
Detail »
So 14.09.2013 17:00, Pozn.: PK 5:3
Chotíkov B

 
3-0 (0-0)
 

Bolevec B
Detail »
Ne 15.09.2013 17:00
05. kolo
Bolevec B

 
1-2 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 22.09.2013 16:30
TJ Union

 
2-2 (2-1)
PK

Chotíkov B
Detail »
So 21.09.2013 16:30, Pozn.: PK 2:4
Malesice

 
0-2 (0-0)
 

Košutka
Detail »
Ne 22.09.2013 15:00
Bukovec

 
2-2 (0-1)
PK

SK Smíchov
Detail »
So 21.09.2013 16:30, Pozn.: PK 5:6
Prazdroj

PK
1-3 (0-2)
 

Letná
Detail »
So 21.09.2013 16:30
Slovan Spoje

PK
0-0 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 21.09.2013 16:30, Pozn.: PK 4:1
VS Plzeň

 
7-1 (3-0)
 

Litice
Detail »
So 21.09.2013 16:30
06. kolo
TJ Zruč B

 
3-1 (1-1)
 

Litice
Detail »
Fotky »
Ne 29.09.2013 16:30
Dýšina

 
3-1 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 28.09.2013 16:30
Letná

 
4-2 (1-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 29.09.2013 13:30
SK Smíchov

 
3-1 (3-0)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 29.09.2013 16:30
Košutka

 
3-0 (0-0)
 

Bukovec
Detail »
So 28.09.2013 16:30
Chotíkov B

PK
1-1 (1-0)
 

Malesice
Detail »
Ne 29.09.2013 16:30, Pozn.: PK 4:2
Bolevec B

 
1-3 (0-3)
 

TJ Union
Detail »
Ne 29.09.2013 16:30
07. kolo
TJ Union

 
3-1 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 05.10.2013 16:00
Malesice

 
2-0 (0-0)
 

Bolevec B
Detail »
Ne 06.10.2013 15:00
Bukovec

 
3-2 (1-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 05.10.2013 16:00
Prazdroj

 
0-4 (0-2)
 

Košutka
Detail »
So 05.10.2013 16:00
Slovan Spoje

 
5-0 (4-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 05.10.2013 16:00
VS Plzeň

 
3-3 (0-3)
PK

Letná
Detail »
So 05.10.2013 16:00, Pozn.: PK 2:3
Litice

 
4-1 (0-0)
 

Dýšina
Detail »
So 05.10.2013 16:00
08. kolo
TJ Zruč B

PK
2-2 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
Fotky »
Ne 13.10.2013 16:00, Pozn.: PK 7:6
Letná

 
4-1 (3-1)
 

Litice
Detail »
Ne 13.10.2013 13:00
SK Smíchov

 
3-4 (1-2)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 13.10.2013 16:00
Košutka

PK
0-0 (0-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 12.10.2013 16:00, Pozn.: PK 4:3
Chotíkov B

 
1-1 (0-1)
PK

Prazdroj
Detail »
Ne 13.10.2013 16:00, Pozn.: PK 3:4
Bolevec B

PK
2-2 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
Ne 13.10.2013 16:00, Pozn.: PK 4:2
TJ Union

 
3-0 (2-0)
 

Malesice
Detail »
So 12.10.2013 16:00
09. kolo
Malesice

 
3-5 (0-3)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 20.10.2013 15:00
Bukovec

PK
2-2 (2-0)
 

TJ Union
Detail »
So 19.10.2013 15:30, Pozn.: PK 4:3
Prazdroj

 
5-2 (3-0)
 

Bolevec B
Detail »
So 19.10.2013 15:30
Slovan Spoje

 
6-1 (2-1)
 

Chotíkov B
Detail »
So 19.10.2013 15:30
VS Plzeň

 
1-4 (0-4)
 

Košutka
Detail »
So 19.10.2013 15:30
Litice

 
1-0 (1-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 19.10.2013 15:30
Dýšina

 
4-2 (0-1)
 

Letná
Detail »
So 19.10.2013 15:30
10. kolo
TJ Zruč B

 
1-2 (0-0)
 

Letná
Detail »
So 26.10.2013 14:30
SK Smíchov

PK
1-1 (0-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 27.10.2013 14:30, Pozn.: PK 5:3
Košutka

 
4-0 (0-0)
 

Litice
Detail »
So 26.10.2013 14:30
Chotíkov B

 
4-3 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 27.10.2013 14:30
Bolevec B

 
0-3 (0-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 27.10.2013 14:30
TJ Union

PK
2-2 (1-1)
 

Prazdroj
Detail »
So 26.10.2013 14:30, Pozn.: PK 4:3
Malesice

 
0-2 (0-0)
 

Bukovec
Detail »
Ne 27.10.2013 14:30
11. kolo
Bukovec

 
5-4 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 02.11.2013 14:00, Rozhodčí: Buša, Pátek, Kejzlar
Prazdroj

 
1-4 (0-3)
 

Malesice
Detail »
So 02.11.2013 14:00
Slovan Spoje

 
1-0 (0-0)
 

TJ Union
Detail »
So 02.11.2013 14:00
VS Plzeň

 
5-1 (3-0)
 

Bolevec B
Detail »
So 02.11.2013 14:00
Litice

 
3-2 (2-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 02.11.2013 14:00
Dýšina

 
2-0 (2-0)
 

Košutka
Detail »
So 02.11.2013 14:00
Letná

 
3-0 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 03.11.2013 11:00
12. kolo
TJ Zruč B

 
1-2 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Fotky »
So 09.11.2013 14:00, Pozn.: UMT
Košutka

 
3-1 (2-1)
 

Letná
Detail »
So 09.11.2013 14:00
Chotíkov B

 
4-2 (1-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 10.11.2013 14:00
Bolevec B

 
4-1 (2-0)
 

Litice
Detail »
Ne 10.11.2013 14:00
TJ Union

 
4-0 (0-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 09.11.2013 14:00
Malesice

 
1-4 (1-4)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 10.11.2013 14:00
Bukovec

 
2-1 (1-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 09.11.2013 14:00
13. kolo
Prazdroj

 
2-0 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 16.11.2013 13:30
Slovan Spoje

 
1-1 (0-1)
PK

Bukovec
Detail »
So 16.11.2013 13:30, Pozn.: PK 1:4
VS Plzeň

 
0-6 (0-3)
 

Malesice
Detail »
So 16.11.2013 13:30
Litice

 
1-4 (0-2)
 

TJ Union
Detail »
So 16.11.2013 13:30
Dýšina

 
3-1 (1-1)
 

Bolevec B
Detail »
So 16.11.2013 13:30
Letná

 
4-0 (0-0)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 17.11.2013 10:30
SK Smíchov

PK
1-1 (0-0)
 

Košutka
Detail »
Ne 17.11.2013 13:30, Pozn.: PK 4:1
14. kolo
TJ Zruč B

PK
2-2 (1-2)
 

Košutka
Detail »
Fotky »
Ne 23.03.2014 15:00, Pozn.: PK 4:2
SK Smíchov

 
0-4 (0-4)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 23.03.2014 15:00
Letná

 
8-1 (3-1)
 

Bolevec B
Detail »
Ne 23.03.2014 12:00
Dýšina

 
3-1 (2-0)
 

TJ Union
Detail »
So 22.03.2014 15:00
Litice

 
0-1 (0-1)
 

Malesice
Detail »
So 22.03.2014 15:00
VS Plzeň

 
1-4 (0-1)
 

Bukovec
Detail »
So 22.03.2014 15:00
Slovan Spoje

 
2-0 (0-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 22.03.2014 15:00
15. kolo
Slovan Spoje

 
1-1 (1-1)
PK

TJ Zruč B
Detail »
So 29.03.2014 15:00, Pozn.: PK 2:3
Prazdroj

 
3-2 (2-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 29.03.2014 16:30
Bukovec

 
3-2 (0-1)
 

Litice
Detail »
So 29.03.2014 16:00
Malesice

 
0-3 (0-2)
 

Dýšina
Detail »
Ne 30.03.2014 15:00
TJ Union

 
2-1 (0-0)
 

Letná
Detail »
So 29.03.2014 16:00
Bolevec B

 
1-3 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 30.03.2014 16:00
Chotíkov B

 
0-7 (0-4)
 

Košutka
Detail »
Ne 30.03.2014 16:00
16. kolo
TJ Zruč B

 
3-0 (0-0)
 

Chotíkov B
Detail »
Fotky »
So 05.04.2014 16:30, Rozhodčí: Pužman
Košutka

 
5-1 (2-1)
 

Bolevec B
Detail »
So 05.04.2014 16:30
SK Smíchov

 
2-3 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 06.04.2014 16:30
Letná

 
1-2 (0-1)
 

Malesice
Detail »
Ne 06.04.2014 13:30
Dýšina

 
2-4 (1-3)
 

Bukovec
Detail »
So 05.04.2014 16:30
Litice

PK
1-1 (0-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 05.04.2014 16:30, Pozn.: PK 4:3
VS Plzeň

 
1-4 (0-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 05.04.2014 16:30
17. kolo
VS Plzeň

 
1-5 (0-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 12.04.2014 16:30
Slovan Spoje

 
1-1 (0-0)
PK

Litice
Detail »
So 12.04.2014 16:30, Pozn.: PK 2:3
Prazdroj

 
5-1 (4-0)
 

Dýšina
Detail »
So 12.04.2014 16:30
Bukovec

 
4-1 (3-1)
 

Letná
Detail »
So 12.04.2014 16:30
Malesice

 
4-1 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
Ne 13.04.2014 15:00
TJ Union

 
1-6 (0-3)
 

Košutka
Detail »
So 12.04.2014 16:30
Bolevec B

 
4-2 (3-1)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 13.04.2014 16:30
18. kolo
TJ Zruč B

 
3-0 (2-0)
 

Bolevec B
Detail »
Fotky »
So 19.04.2014 17:00
Chotíkov B

 
2-1 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 20.04.2014 17:00
Košutka

 
1-2 (1-1)
 

Malesice
Detail »
So 19.04.2014 17:00
SK Smíchov

 
7-2 (3-0)
 

Bukovec
Detail »
Ne 20.04.2014 17:00
Letná

 
1-2 (0-1)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 20.04.2014 14:00
Dýšina

PK
2-2 (2-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 19.04.2014 17:00, Pozn.: PK 10:9
Litice

 
4-1 (1-0)
 

VS Plzeň
Detail »
So 19.04.2014 17:00
19. kolo
Litice

 
3-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 26.04.2014 17:00
VS Plzeň

 
4-3 (2-2)
 

Dýšina
Detail »
So 26.04.2014 17:00
Slovan Spoje

 
0-3 (0-1)
 

Letná
Detail »
So 26.04.2014 17:00
Prazdroj

PK
0-0 (0-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 26.04.2014 16:30, Pozn.: PK 9:8
Bukovec

 
0-8 (0-4)
 

Košutka
Detail »
So 26.04.2014 17:00
Malesice

 
3-1 (0-0)
 

Chotíkov B
Detail »
Ne 27.04.2014 15:00
TJ Union

PK
1-1 (1-1)
 

Bolevec B
Detail »
So 26.04.2014 17:00, Pozn.: PK 4:3
20. kolo
TJ Zruč B

 
3-3 (1-2)
PK

TJ Union
Detail »
Fotky »
Ne 04.05.2014 17:00, Pozn.: PK 3:4
Bolevec B

 
0-4 (0-0)
 

Malesice
Detail »
Ne 04.05.2014 17:00
Chotíkov B

 
3-2 (2-1)
 

Bukovec
Detail »
Ne 04.05.2014 17:00
Košutka

 
2-0 (0-0)
 

Prazdroj
Detail »
So 03.05.2014 17:00
SK Smíchov

 
2-5 (2-2)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 04.05.2014 17:00
Letná

 
4-2 (3-0)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 04.05.2014 14:00
Dýšina

 
7-2 (7-0)
 

Litice
Detail »
So 03.05.2014 17:00
21. kolo
Dýšina

 
2-0 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 10.05.2014 17:00
Litice

 
2-1 (1-0)
 

Letná
Detail »
So 10.05.2014 17:00
VS Plzeň

 
2-3 (2-1)
 

SK Smíchov
Detail »
So 10.05.2014 17:00
Slovan Spoje

 
3-1 (0-0)
 

Košutka
Detail »
So 10.05.2014 17:00
Prazdroj

 
3-5 (0-3)
 

Chotíkov B
Detail »
So 10.05.2014 16:30
Bukovec

 
3-2 (1-1)
 

Bolevec B
Detail »
So 10.05.2014 17:00
Malesice

PK
2-2 (1-1)
 

TJ Union
Detail »
Ne 11.05.2014 15:00, Pozn.: PK 5:3
22. kolo
TJ Zruč B

 
3-2 (2-1)
 

Malesice
Detail »
Fotky »
So 17.05.2014 17:00
TJ Union

 
5-2 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
So 17.05.2014 17:00
Bolevec B

PK
1-1 (1-1)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 18.05.2014 17:00, Pozn.: PK 3:0
Chotíkov B

 
5-2 (5-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
Ne 18.05.2014 17:00
Košutka

 
4-1 (2-1)
 

VS Plzeň
Detail »
So 17.05.2014 17:00
SK Smíchov

 
3-2 (3-1)
 

Litice
Detail »
Ne 18.05.2014 17:00
Letná

 
4-5 (3-2)
 

Dýšina
Detail »
Ne 18.05.2014 14:00
23. kolo
Letná

PK
1-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 25.05.2014 14:00, Pozn.: PK 4:3
Dýšina

 
3-1 (1-1)
 

SK Smíchov
Detail »
So 24.05.2014 17:00
Litice

 
3-7 (0-5)
 

Košutka
Detail »
So 24.05.2014 17:00
VS Plzeň

 
5-4 (2-0)
 

Chotíkov B
Detail »
So 24.05.2014 17:00
Slovan Spoje

 
2-0 (1-0)
 

Bolevec B
Detail »
So 24.05.2014 17:00
Prazdroj

 
3-4 (0-1)
 

TJ Union
Detail »
So 24.05.2014 16:30
Bukovec

 
2-0 (2-0)
 

Malesice
Detail »
So 24.05.2014 17:00
24. kolo
TJ Zruč B

 
2-0 (1-0)
 

Bukovec
Detail »
Fotky »
Ne 01.06.2014 17:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav, Blovský Jaroslav
Malesice

 
0-1 (0-0)
 

Prazdroj
Detail »
Ne 01.06.2014 15:00
TJ Union

PK
2-2 (1-1)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 31.05.2014 17:00, Pozn.: PK 4:3
Bolevec B

 
2-3 (1-1)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 01.06.2014 17:00
Chotíkov B

 
5-5 (2-1)
PK

Litice
Detail »
Ne 01.06.2014 17:00, Pozn.: PK 3:5
Košutka

PK
1-1 (1-1)
 

Dýšina
Detail »
So 31.05.2014 17:00, Pozn.: PK 4:1
SK Smíchov

 
2-7 (1-3)
 

Letná
Detail »
Ne 01.06.2014 17:00
25. kolo
SK Smíchov

 
0-7 (0-4)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 08.06.2014 17:00
Letná

 
4-2 (1-1)
 

Košutka
Detail »
Ne 08.06.2014 14:00
Dýšina

 
2-4 (2-1)
 

Chotíkov B
Detail »
So 07.06.2014 17:00
Litice

 
4-3 (3-1)
 

Bolevec B
Detail »
So 07.06.2014 17:00
VS Plzeň

 
3-4 (1-3)
 

TJ Union
Detail »
So 07.06.2014 17:00
Slovan Spoje

 
3-2 (0-2)
 

Malesice
Detail »
So 07.06.2014 17:00
Prazdroj

 
5-1 (1-1)
 

Bukovec
Detail »
So 07.06.2014 16:30
26. kolo
TJ Zruč B

PK
2-2 (2-1)
 

Prazdroj
Detail »
Fotky »
So 14.06.2014 17:00, Rozhodčí: Doksanský, Pozn.: PK 3:0
Bukovec

 
4-0 (3-0)
 

Slovan Spoje
Detail »
So 14.06.2014 17:00
Malesice

 
3-4 (1-0)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 15.06.2014 15:00
TJ Union

 
3-1 (1-1)
 

Litice
Detail »
So 14.06.2014 17:00
Bolevec B

 
8-1 (3-1)
 

Dýšina
Detail »
Ne 15.06.2014 17:00
Chotíkov B

 
5-0 (2-0)
 

Letná
Detail »
Pa 13.06.2014 18:00
Košutka

 
5-0 (2-0)
 

SK Smíchov
Detail »
So 14.06.2014 17:00
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-6
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.