Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
 
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
















NEODEHRANÉ ZÁPASY
TJ Union U-19

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-19
 
Ne 08.08.2010 10:00
Kralovice B

 
 -  ( - )
 

Hadačka
 
Ne 21.08.2011 15:00
Kožlany U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 20.08.2011 14:30
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Žihle U-19
 
Ne 21.08.2011 10:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Petřín B
 
So 28.01.2012 14:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Rakovník
 
So 04.02.2012 14:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Žlutice
 
So 11.02.2012 14:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Rokycany U-19
 
So 18.02.2012 14:00
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Chotíkov
 
Út 21.02.2012 14:00
Toužim

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
So 03.03.2012 14:00
Horažďovice

 
 -  ( - )
 

Bělčice
 
Ne 29.01.2012 15:00
Příbram U-19

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
So 28.01.2012 12:00
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

TJ Luby
 
So 28.01.2012 13:00
Hradešice

 
 -  ( - )
 

Strážov
 
So 28.01.2012 15:00
Mochtín

 
 -  ( - )
 

Švihov
 
Ne 29.01.2012 12:00
Sušice

 
 -  ( - )
 

Nýrsko
 
Ne 29.01.2012 14:00
TJ Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Druztová B
 
So 17.03.2012 14:00
Katovice

 
 -  ( - )
 

Pačejov
 
Pá 17.08.2012 18:00
Horažďovice U-19

 
 -  ( - )
 

Žihobce
 
Út 07.08.2012 17:00
Horažďovice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
So 18.08.2012 10:00
H. Matky Boží

 
 -  ( - )
 

Sv. Hrádek B
 
So 04.08.2012 17:00
Sv. Hrádek

 
 -  ( - )
 

Zdíkov
 
So 21.07.2012 16:00
Sv. Hrádek

 
 -  ( - )
 

Mochtín
 
So 04.08.2012 16:00
Blatná

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
St 18.07.2012 18:00
Budětice

 
 -  ( - )
 

Pačejov B
 
So 28.07.2012 17:00
Malý Bor

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
St 01.08.2012 18:00
FC Písek B

 
 -  ( - )
 

Sušice
 
So 28.07.2012 17:30
Vrhaveč

 
 -  ( - )
 

Měčín
 
So 04.08.2012 17:00
Dvorec

 
 -  ( - )
 

Pačejov
 
So 18.08.2012 17:00
Kasejovice

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
Ne 29.07.2012 15:00
Bolevec

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
Út 31.07.2012 17:30
FK Ledce

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza B
 
Ne 19.08.2012 17:00
Kralovice

 
 -  ( - )
 

SK Lány
 
So 04.08.2012 16:00
Kožlany

 
 -  ( - )
 

Kralovice
 
So 18.08.2012 17:00
Hunčice B

 
 -  ( - )
 

Kralovice B
 
Ne 02.09.2012 16:00
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Kožlany U-19
 
Ne 05.08.2012 10:00
T. Rakovník U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
Ne 19.08.2012 10:15
S. Černice U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Čt 21.03.2013 17:00
Smíchov U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Pá 22.03.2013 18:00
Košutka U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Po 25.03.2013 18:00
Nýřany

 
 -  ( - )
 

Domažlice B
 
So 03.08.2013 17:00
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Koloveč
 
So 12.07.2014 17:00
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Přeštice
 
So 19.07.2014 18:00
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Stod
 
Čt 24.07.2014 18:00
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Holýšov
 
So 26.07.2014 17:00
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
Čt 31.07.2014 18:00
Košutka B

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 20.06.2015 17:00, Rozhodčí: Kračmer, Schneider, Burda, Šlauf
03. kolo
Plasy

 
 -  ( - )
 

Úlice
 
Pá 05.09.2014 18:00
05. kolo
Kožlany

 
 -  ( - )
 

Tlučná
 
Pá 19.09.2014 18:00
07. kolo
Druztová SG

 
 -  ( - )
 

Všeruby
 
Pá 03.10.2014 18:00
09. kolo
M.Touškov

 
 -  ( - )
 

Třemošná
 
Pá 01.05.2015 18:00
10. kolo
Úlice

 
 -  ( - )
 

Plasy
 
Pá 08.05.2015 18:00
12. kolo
Tlučná

 
 -  ( - )
 

Kožlany
 
Pá 22.05.2015 18:00
14. kolo
Všeruby

 
 -  ( - )
 

Druztová SG
 
Pá 05.06.2015 18:00
. kolo
TJ Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč tátové
 
Fotky »
So 11.06.2016 14:00
TJ Zruč U-13

 
 -  ( - )
 

Třemošná U-13
 
Čt 07.04.2016 16:30
Třemošná U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9
 
Čt 07.04.2016 16:30

 
 -  ( - )
 

 
Po 30.11.-0001 00:00
ODEHRANÉ ZÁPASY
TJ Zruč

 
1-9 ( - )
 

Alki Larnaca F.C.
Detail »
Čt 31.07.2008 17:00
M. Touškov B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
St 01.07.2009 14:00
TJ Zruč B

 
3-1 (1-0)
 

M. Touškov B
Detail »
Fotky »
So 04.07.2009 14:00
S. Trnová

 
0-4 ( - )
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 09.08.2009 17:00
Horní Bříza B

 
0-0 ( - )
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 16.08.2009 17:00
TJ Zruč B

 
1-3 ( - )
 

S. Lhota
Detail »
Fotky »
So 06.02.2010 14:00
TJ Zruč B

 
1-1 ( - )
 

Plasy
Detail »
Fotky »
Ne 07.03.2010 14:00
TJ Zruč B

 
7-1 ( - )
 

S. Trnová
Detail »
Fotky »
Ne 14.03.2010 14:00
TJ Zruč B

 
6-1 ( - )
 

Horní Bříza B
Detail »
Fotky »
Ne 21.03.2010 16:00
Strašice

 
2-2 (2-1)
 

Kralovice
Detail »
St 22.06.2011 18:00
Dlouhá Ves

 
1-1 (0-0)
 

Štěnovice
Detail »
St 22.06.2011 18:00
Rapid

 
0-1 (0-1)
 

Chotíkov
Detail »
Čt 23.06.2011 18:00
Nýrsko

 
1-2 (1-0)
 

Sušice
Detail »
Čt 23.06.2011 18:00
Kralovice

 
0-3 (0-1)
 

Strašice
Detail »
So 25.06.2011 17:00
Štěnovice

 
2-0 (1-0)
 

Dlouhá Ves
Detail »
So 25.06.2011 17:00
Chotíkov

 
1-0 (0-0)
 

Rapid
Detail »
Ne 26.06.2011 15:00
Sušice

 
4-2 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 26.06.2011 15:00
Rapid

 
3-1 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 24.07.2010 17:00
Chrást

 
10-2 (6-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 31.07.2010 18:00
Rokycany

 
5-1 (2-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 03.08.2010 18:00
TJ Zruč

 
1-3 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 29.01.2011 15:00
TJ Zruč

 
3-2 (2-0)
 

Tlučná
Detail »
Fotky »
So 05.02.2011 15:00
TJ Zruč

 
4-0 (1-0)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 20.02.2011 15:00
TJ Zruč

 
2-4 (1-3)
 

Vejprnice
Detail »
Fotky »
So 05.03.2011 14:00
TJ Zruč B

 
2-4 (0-2)
 

TJ Union
Detail »
Fotky »
Ne 08.08.2010 17:00, Rozhodčí: Petr Lex
Horní Bříza B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 15.08.2010 17:00
TJ Zruč B

 
2-1 (1-1)
 

Horní Bříza B
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2011 15:00
TJ Zruč B

 
1-1 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
Ne 13.03.2011 15:00
TJ Zruč B

 
0-0 (0-0)
 

Předenice
Detail »
Fotky »
Ne 20.03.2011 15:00
TJ Zruč B

 
0-1 (0-0)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 12.02.2011 15:00
TJ Zruč B

 
1-2 (0-1)
 

FK Ledce
Detail »
Fotky »
So 26.02.2011 18:00
Horní Bříza U-19

 
5-4 (1-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 15.08.2010 10:00
TJ Zruč U-19

 
4-3 (1-3)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 20.02.2011 13:00
TJ Zruč U-19

 
3-2 (0-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
Ne 27.02.2011 13:00, Rozhodčí: Požárek
TJ Zruč U-19

 
0-1 (0-0)
 

Druztová B
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2011 13:00
TJ Zruč U-19

 
2-4 (0-1)
 

Rapid U-19
Detail »
Ne 13.03.2011 17:00
Kralovice

 
1-3 (0-2)
 

SK Lány
Detail »
So 06.08.2011 17:00
Kralovice

 
1-3 (0-1)
 

Manětín
Detail »
So 13.08.2011 17:00
V. Libyně

 
3-3 (0-0)
 

Kralovice B
Detail »
Ne 07.08.2011 15:00
Kralovice U-19

 
5-5 (2-4)
 

T. Rakovník U-19
Detail »
Ne 07.08.2011 17:00
T. Rakovník U-19

 
0-1 (0-0)
 

Kralovice U-19
Detail »
Ne 31.07.2011 10:00
VS Plzeň

 
6-2 (3-0)
 

Malesice
Detail »
Čt 14.06.2012 18:00, Rozhodčí: Schneider, König, Kříž Luk., Hlavsa
Malesice

 
2-0 (1-0)
 

VS Plzeň
Detail »
Ne 17.06.2012 14:00, Rozhodčí: Janda D., Čech, Šlauf, Mašek
Druztová B

 
0-4 (0-3)
 

Slovan Spoje B
Detail »
Čt 14.06.2012 17:00, Rozhodčí: Schingler, Pužman, Burda, Grůza
Slovan Spoje B

 
8-0 (3-0)
 

Druztová B
Detail »
Ne 17.06.2012 10:30, Rozhodčí: Šlajs, Švantner, Požárek J, Šebesta
Nepomuk

 
1-2 (0-1)
 

Horní Bříza
Detail »
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Burda, Šlapák, Sladký, Štrincl Petr, Delegát: Havránek
Horní Bříza

 
2-1 (1-0)
 

Nepomuk
Detail »
So 23.06.2012 17:30, Rozhodčí: Cihlář Jan, Hájek, Klička, Špindlerová, Delegát: Mrázek
Mýto

 
1-0 (1-0)
 

Rozvadov
Detail »
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Lego, Reznichenko, Volf, Košan, Delegát: Hajšman
Rozvadov

 
3-1 (2-1)
 

Mýto
Detail »
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Hodek, Schneider, Liškutín, Čermák, Delegát: Bláha
Raková

 
1-5 (1-1)
 

M. Touškov
Detail »
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Kastl, Kopejtko, Pohančeník, Cihlář Fr., Delegát: Legát
M. Touškov

 
6-4 (2-1)
 

Raková
Detail »
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Červený, Cihlář Fr., Plzák, Pressl, Delegát: Kopřiva
Plasy

 
1-1 (0-1)
 

Mirošov
Detail »
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Vocelka, Štrincl Pavel, Valenta, Komanec, Delegát: Aubrecht
Mirošov

 
2-0 (0-0)
 

Plasy
Detail »
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Křen, Szikszay, Kulhánek, Mudra, Delegát: Havlík
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Bolevec
Detail »
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Štökl, Mifková, Rubáš, Duda Mir., Delegát: Krejčí
Bolevec

 
0-3 (0-1)
 

TJ Luby
Detail »
Ne 24.06.2012 17:00, Rozhodčí: Homr, Kafka, Fillinger, Mokrusch, Delegát: Schneider
Žákava

 
1-4 (0-1)
 

Sp. Poříčí
Detail »
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Kračmer, Šimek, Krutina, Houdek, Delegát: Hamouz Jar.
Sp. Poříčí

 
1-2 (0-1)
 

Žákava
Detail »
Ne 24.06.2012 10:30, Rozhodčí: Mazán, Simbartl, Bína, Petržílka, Delegát: Bartošek
Holýšov B

 
2-0 (1-0)
 

Krchleby
Detail »
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Langmajer, Kohout, Duda Václav, Mudra, Delegát: Hamouz R.
Krchleby

 
0-2 (0-0)
 

Holýšov B
Detail »
Ne 24.06.2012 17:00, Rozhodčí: Bogdan, Šauflová, Kříž Lukáš, Houdek, Delegát: Rauch
FC Písek B

 
5-3 (3-0)
 

Sušice
Detail »
So 28.01.2012 16:00
Nýřany

 
3-2 (3-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 23.07.2011 17:00
TJ Zruč

 
3-0 (1-0)
 

Letná
Detail »
Fotky »
Čt 28.07.2011 18:00, Rozhodčí: Podskalský Petr
Rokycany

 
0-3 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Video »
So 30.07.2011 10:30
TJ Zruč

 
3-1 (0-0)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 31.07.2011 17:30
Mladotice

 
1-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 06.08.2011 17:00
Petřín B

 
2-1 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 09.08.2011 18:00
TJ Zruč

 
4-0 (4-0)
 

Petřín B
Detail »
Fotky »
So 18.02.2012 15:00
TJ Zruč

 
6-1 (2-0)
 

Mladotice
Detail »
So 04.02.2012 15:00
TJ Zruč

 
3-3 (1-1)
 

St. Plzenec
Detail »
Fotky »
So 28.01.2012 15:00, Rozhodčí: Hlavsa
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Sp. Poříčí
Detail »
Fotky »
So 03.03.2012 13:00
TJ Zruč

 
1-4 (0-2)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
Ne 26.02.2012 15:00
FK Ledce

 
2-3 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 06.08.2011 17:00
Horní Bříza B

 
2-2 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 14.08.2011 17:00, Pozn.: PK 2:4
Předenice

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 30.07.2011 10:00
Předenice B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 14:30
TJ Zruč B

 
2-1 (0-0)
 

Chlumčany B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 16:30
Předenice

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 17:15
TJ Zruč B

 
3-1 (1-0)
 

Kozolupy
Detail »
Fotky »
Video »
Ne 26.02.2012 17:00
TJ Zruč B

 
5-2 (3-0)
 

Malesice
Detail »
Fotky »
Ne 04.03.2012 17:00
TJ Zruč B

 
2-0 (1-0)
 

Nýřany B
Detail »
Fotky »
Ne 11.03.2012 13:00
TJ Zruč B

 
7-7 (2-2)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
Ne 18.03.2012 13:00
TJ Zruč U-19

 
3-4 (0-2)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
St 17.08.2011 18:00, Rozhodčí: Čech Martin, Velík Stanislav, Řezáč Petr ml.
TJ Zruč U-19

 
4-7 (2-3)
 

Druztová B
Detail »
Fotky »
So 13.08.2011 17:00
TJ Zruč U-19

 
9-3 (4-1)
 

Letná U-19
Detail »
Fotky »
Ne 21.08.2011 10:30, Rozhodčí: Čech Martin
TJ Zruč U-19

 
3-0 (0-0)
 

Viktoria Plzeň - dorostenky
Detail »
Fotky »
So 25.02.2012 13:00
Horní Bříza U-19

 
6-0 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 03.03.2012 10:00
TJ Zruč U-19

 
1-4 (1-2)
 

Nýřany U-19
Detail »
Fotky »
So 10.03.2012 12:00
Trnkové

 
4-1 (0-1)
 

TJ Zruč SG
Detail »
Fotky »
So 30.06.2012 16:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
Koloveč

 
2-2 ( - )
 

Chrást
Detail »
St 18.07.2012 18:00
Bolevec

 
8-3 (4-1)
 

Koloveč
Detail »
So 28.07.2012 17:00
Koloveč

 
6-0 (2-0)
 

Stříbro
Detail »
So 04.08.2012 17:00
Kvíčovice

 
1-6 (0-1)
 

Mochtín
Detail »
Ne 29.07.2012 14:00
Katovice

 
1-4 (0-2)
 

Horažďovice
Detail »
So 14.07.2012 17:00
Sv. Hrádek

 
2-1 (2-0)
 

Hradešice
Detail »
So 14.07.2012 17:00
Sv. Hrádek

 
3-3 (1-2)
 

Strážov
Detail »
Ne 29.07.2012 17:00
Osek

 
0-1 (0-0)
 

Klatovy
Detail »
Po 16.07.2012 17:00
FC ZVVZ Milevsko

 
2-1 (0-1)
 

Klatovy
Detail »
So 21.07.2012 17:00
TJ Luby

 
5-3 ( - )
 

TJ Luby B
Detail »
So 14.07.2012 17:00
Malý Bor

 
1-2 (0-0)
 

Pačejov
Detail »
So 28.07.2012 16:00
Nýrsko

 
1-10 (0-5)
 

Koloveč
Detail »
Ne 22.07.2012 16:00
Nýrsko

 
3-5 (1-2)
 

Sušice
Detail »
Ne 15.07.2012 16:00
Sušice

 
1-0 ( - )
 

Doubravka U-19 B
Detail »
St 25.07.2012 18:00
Sušice

 
3-2 ( - )
 

Katovice
Detail »
So 04.08.2012 18:00
Svéradice

 
2-1 (0-1)
 

Hradešice
Detail »
So 28.07.2012 17:00
S. Lhota

 
4-7 ( - )
 

Rapid
Detail »
St 25.07.2012 18:00
Horní Bříza

 
1-1 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
So 21.07.2012 17:30
Chlumčany

 
2-3 (0-2)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
So 04.08.2012 17:00
Druztová

 
2-3 ( - )
 

Horní Bříza B
Detail »
Ne 12.08.2012 17:00
Chrást

 
2-1 (0-1)
 

Viktoria Plzeň B
Detail »
So 09.02.2013 10:30
Chrást

 
1-3 ( - )
 

Domažlice
Detail »
So 19.01.2013 10:30
Chrást

 
4-2 ( - )
 

Klatovy
Detail »
So 26.01.2013 10:30
Chrást

 
1-2 ( - )
 

Viktoria U19
Detail »
So 16.02.2013 10:30
Chrást

 
3-1 ( - )
 

Horažďovice
Detail »
Ne 24.02.2013 10:30
Plasy

 
1-7 ( - )
 

Kralovice
Detail »
Ne 12.08.2012 17:00
Kralovice U-19

 
5-1 (3-0)
 

Žihle U-19
Detail »
So 11.08.2012 10:00
Chotíkov

 
5-1 ( - )
 

Slavoj Žihle
Detail »
So 21.07.2012 17:00
Chyše

 
5-4 ( - )
 

Slavoj Žihle
Detail »
So 28.07.2012 17:00
S. Lhota

 
4-4 ( - )
 

Slavoj Žihle
Detail »
So 04.08.2012 17:00
Rozvadov

 
2-1 (0-0)
 

TJ Luby
Detail »
St 19.06.2013 18:00
Křimice

 
4-1 (3-0)
 

Stříbro
Detail »
St 19.06.2013 18:00
Staňkov

 
4-0 (2-0)
 

Dl. Újezd
Detail »
St 19.06.2013 18:00
Štěnovice

 
3-2 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
Čt 20.06.2013 18:00
ZD Meclov

 
4-0 (1-0)
 

Merklín
Detail »
Čt 20.06.2013 18:00
Hrádek

 
3-0 (0-0)
 

Bezdružice
Detail »
Čt 20.06.2013 18:00
Dl. Újezd

 
0-5 (0-3)
 

Staňkov
Detail »
So 22.06.2013 10:15
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Rozvadov
Detail »
So 22.06.2013 17:00
Stříbro

 
1-2 (1-0)
 

Křimice
Detail »
So 22.06.2013 17:00
Merklín

 
5-2 (3-0)
 

ZD Meclov
Detail »
Ne 23.06.2013 10:15
Nýrsko

 
5-1 (2-0)
 

Štěnovice
Detail »
Ne 23.06.2013 17:00
Bezdružice

 
2-2 (1-1)
 

Hrádek
Detail »
Ne 23.06.2013 17:00
Hradiště

 
0-0 ( - )
 

Letná
Detail »
Čt 20.06.2013 18:00
Letná

 
1-0 ( - )
 

Hradiště
Detail »
Ne 23.06.2013 17:00
Chotíkov

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 28.07.2012 17:00
Přeštice

 
4-1 (2-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 04.08.2012 18:00
Druztová

 
0-6 (0-3)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 21.07.2012 16:30
TJ Zruč

 
1-4 (1-1)
 

Ch. Újezd
Detail »
Fotky »
Ne 17.02.2013 16:00
TJ Zruč

 
1-3 (1-1)
 

Chotíkov
Detail »
Fotky »
So 16.02.2013 13:00
TJ Zruč

 
1-4 (1-1)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 02.03.2013 13:00
TJ Zruč

 
3-5 (0-1)
 

Křimice
Detail »
Fotky »
So 02.02.2013 13:00
Třemošná

 
3-3 (2-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 05.08.2012 17:00
Kozolupy

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 11.08.2012 17:00
TJ Zruč B

 
4-2 (1-1)
 

Malesice
Detail »
Fotky »
Ne 03.03.2013 14:00
TJ Zruč B

 
4-1 (1-1)
 

Kozolupy
Detail »
Fotky »
Ne 10.03.2013 14:00
Letná U-9

 
9-1 ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
Detail »
Po 28.01.2013 16:00
Rapid

 
12-2 ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
Detail »
Pá 08.03.2013 18:00
TJ Zruč U-9 B

 
8-8 ( - )
 

Rapid
Detail »
Út 28.05.2013 16:30
TJ Zruč SG B

 
1-0 (0-0)
 

Třemošná
Detail »
So 03.11.2012 14:00
Klatovy

 
5-1 (2-1)
 

Nepomuk
Detail »
So 20.07.2013 17:00
Koloveč

 
6-3 (5-1)
 

Klatovy
Detail »
Ne 14.07.2013 17:00
Chrást

 
1-3 (1-2)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 04.10.2013 17:30
TJ Zruč SG B

 
2-1 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
Pá 18.04.2014 18:00
Horní Bříza U-15

 
2-3 (0-2)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
St 04.09.2013 16:30
TJ Zruč U-15

 
10-3 (5-1)
 

Smíchov U-15
Detail »
Fotky »
So 16.11.2013 10:30
TJ Zruč U-15

 
1-10 (0-6)
 

FCVP 2000
Detail »
Fotky »
St 19.02.2014 16:30
Horní Bříza U-15

 
2-6 (0-3)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
St 02.04.2014 17:00
Doubravka B

 
1-3 (1-1)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Ne 01.06.2014 17:00
Stod

 
2-1 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk , Mazán Jan, Petržílka František, Špindlerová Zuzana, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: Branky: Snášel, Jelínek - Karpíšek, ŽK: 3:1, Diváci: 250
TJ Zruč

 
2-0 (0-0)
 

Stod
Detail »
Fotky »
Video »
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Kostelník Lumír, Duda Václav, Delegát: Aubrecht Josef, Pozn.: Branky: Nosek 2, ŽK: 3:2, Diváci: 660
S. Černice

 
4-1 (1-0)
 

Holýšov
Detail »
Fotky »
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Bína, Petržílka, Mazanec, Cihlář Jan, Delegát: Langmajer, Pozn.: Branky: Stoilov 3, Křen - Vítek, ŽK: 1:4, ČK: 0:2
Holýšov

 
2-2 (2-1)
 

S. Černice
Detail »
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Burda, Černý, Mezera, Šlapák, Delegát: Svoboda, Pozn.: Branky: Vrba, Zaruckij - Stoilov 2, ŽK: 1:3, Diváci: 330
Ch. Újezd

 
4-2 (2-0)
 

Postřekov
Detail »
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Bogdan, Havránek, König Michal, Sauflová, Delegát: Havránek, Pozn.: Branky: Suchý 2, Pikl, Chval - Polák, Mach, ŽK: 0:3
Postřekov

 
1-2 (0-0)
 

Ch. Újezd
Detail »
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Langmajer, Štökl, Křen, Mudra, Delegát: Hudeček, Pozn.: Branky: Buček - Chval, Pikl, ŽK: 5:1, Diváci: 560
Pačejov

 
1-1 (0-0)
 

Křimice
Detail »
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Vocelka, Maroušek, Kafka, Pastyřík, Delegát: Rauch, Pozn.: Branky: Bokr - Štengl, ŽK: 3:3
Křimice

 
1-3 (0-1)
 

Pačejov
Detail »
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Cihlář František, Kastl, Rubáš, Szikszay, Delegát: Sádovský, Pozn.: Branky: Kohout - Ticháček 2, Mrázek, ŽK: 1:7, ČK: 0:1, Diváci: 150
Zbůch

 
4-1 (2-1)
 

Volduchy
Detail »
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Janda M., Duda Miroslav, Schneider, Kříž Jiří, Delegát: Jindra, Pozn.: Branky: Schejbal 3, Rajtolar - Černý, ŽK: 2:3
Volduchy

PK
4-1 (1-0)
 

Zbůch
Detail »
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Hodek, Lhoták, Pálek, Košan, Delegát: Bláha, Pozn.: PK 3:1, PK: 3:1 Branky: Hoblík 2, Kratochvíl, Černý J. - Paum, ŽK: 4:5, ČK: 1:0, Diváci: 350
Merklín

 
2-1 (2-0)
 

Chrást
Detail »
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Červený, Pohančeník, Majerčík, Kožár, Delegát: Jirsa, Pozn.: Branky: Fořt 2 - Matyáš, ŽK: 3:3, Diváci: 275
Chrást

 
2-1 (1-1)
PK

Merklín
Detail »
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Šimek, Čermák, Fillinger, Janoch, Delegát: Kopříva, Pozn.: PK 4:5, Branky: Švajcr 2 - Fořt, ŽK: 2:3, ČK: 1:1, Diváci: 300
TJ Zruč U-15

 
4-2 ( - )
 

Smíchov U-15
Detail »
So 21.12.2013 10:00
Prazdroj U-15

 
1-1 ( - )
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
So 21.12.2013 10:45, Pozn.: PK 3:1
TJ Zruč

 
4-4 (0-2)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
So 20.07.2013 18:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
TJ Zruč

 
6-1 (2-0)
 

FC Gottfrieding U-19
Detail »
Fotky »
Čt 01.08.2013 18:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
TJ Zruč

 
3-3 (1-1)
 

SpVgg Unterstall/Joshofen
Detail »
Fotky »
So 03.08.2013 18:00
Přeštice

 
4-0 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 23.07.2013 18:00
TJ Zruč

 
2-2 (1-1)
 

Chotíkov
Detail »
Fotky »
So 01.02.2014 14:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
TJ Zruč

 
1-2 (1-2)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 15.02.2014 12:30
TJ Zruč

 
2-2 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Fotky »
St 26.02.2014 18:00
TJ Zruč

 
3-2 (2-2)
 

Kaznějov
Detail »
So 01.03.2014 18:30
TJ Zruč

 
5-0 (3-0)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
So 25.01.2014 14:00
TJ Zruč

 
3-2 (1-2)
 

Přeštice B
Detail »
Fotky »
Pá 21.02.2014 19:00, Rozhodčí: Ježek
Kozolupy

 
5-3 (2-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 17.08.2013 17:00
Třemošná

 
4-3 (2-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
St 21.08.2013 18:00
TJ Zruč B

 
5-0 (3-0)
 

Dobříč
Detail »
Fotky »
Ne 02.03.2014 14:00
TJ Zruč B

 
5-1 (1-1)
 

Kozolupy
Detail »
Ne 16.03.2014 15:00, Rozhodčí: Hlavsa
Všeruby U-19

 
2-1 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 30.03.2014 10:00
TJ Zruč SG

 
5-1 (1-0)
 

Michal Petřík All-Star
Detail »
Fotky »
So 23.11.2013 15:00
Trnkové

 
5-5 (1-2)
 

TJ Zruč SG
Detail »
Fotky »
Pá 27.06.2014 18:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
Kozolupy

 
4-2 ( - )
 

Chrást
Detail »
Pá 12.09.2014 18:00
TJ Zruč U-15

 
1-5 (1-1)
 

Košutka U-15
Detail »
So 17.01.2015 11:00, Rozhodčí: Mařík Petr
TJ Zruč U-15

 
0-4 (0-3)
 

Košutka U-15
Detail »
Fotky »
Po 02.03.2015 16:30, Rozhodčí: Kraus Jan
DJK Vilzing

 
3-1 (1-0)
 

Klatovy
Detail »
So 21.02.2015 15:00
Druztová

 
0-1 (0-0)
 

Košutka B
Detail »
St 17.06.2015 18:00, Rozhodčí: Duspiva, Doksanský, Šlauf, Adamčík
Horní Bříza

 
2-3 ( - )
 

TJ Luby
Detail »
St 17.06.2015 18:00
TJ Luby

 
0-1 (0-0)
 

Horní Bříza
Detail »
So 20.06.2015 17:00, Pozn.: Branka: 77. Čermák. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:1. Diváků: 300.
01. kolo
TJ Zruč SG B

 
3-0 ( - )
 

Nýřany
Detail »
Pá 22.08.2014 18:00, Pozn.: kontumace
02. kolo
Třemošná

 
3-0 ( - )
 

M.Touškov
Detail »
Pá 29.08.2014 18:00, Pozn.: kontumačně
. kolo
TJ Zruč SG B

 
0-1 (0-1)
 

FC Rorschacherberg
Detail »
Fotky »
Čt 09.04.2015 19:00, Rozhodčí: Blovský Jaroslav
Kaznějov

 
2-6 (1-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 02.08.2014 17:00, Rozhodčí: Šimek
TJ Zruč

 
3-2 (2-1)
 

Holýšov
Detail »
Fotky »
St 23.07.2014 18:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
TJ Zruč

 
7-0 (4-0)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 31.01.2015 14:00
TJ Zruč

 
3-1 (1-1)
 

Kaznějov
Detail »
Fotky »
So 28.02.2015 13:00
TJ Zruč

 
3-1 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
Fotky »
So 07.02.2015 14:00
TJ Zruč

 
3-1 (2-0)
 

Sp. Poříčí
Detail »
Fotky »
So 21.02.2015 13:00
TJ Zruč

 
4-4 (3-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 17.01.2015 13:00
Třemošná

 
1-5 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 03.08.2014 17:00
Druztová

 
1-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 10.08.2014 17:00
TJ Zruč B

 
4-0 (2-0)
 

Dobříč
Detail »
Fotky »
Ne 01.03.2015 14:00, Rozhodčí: Hlavsa
TJ Zruč B

 
1-4 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
Ne 08.03.2015 14:00
TJ Zruč U-19

 
3-5 (1-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
Po 18.08.2014 18:00, Rozhodčí: Schveinert
TJ Zruč U-19

 
4-7 (4-3)
 

TJ Zruč U19 SG
Detail »
Fotky »
St 13.08.2014 18:00, Rozhodčí: Klik, Kroužel
Všeruby U-19

 
1-9 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 30.08.2014 10:00, Rozhodčí: Kraus Jan
TJ Zruč U-19

 
4-3 ( - )
 

Druztová SG
Detail »
Fotky »
So 01.11.2014 11:00
TJ Zruč U-19

 
4-8 (4-2)
 

Lhota U-19
Detail »
St 04.03.2015 17:30
TJ Zruč U-19

 
0-9 (0-3)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 01.03.2015 12:00
TJ Zruč U-19

 
1-3 (1-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 08.03.2015 12:00
TJ Zruč U-19

 
0-11 (0-6)
 

BAK 07 U-17
Detail »
Fotky »
St 04.02.2015 17:00
TJ Zruč U-19

 
1-10 (0-4)
 

Košutka U-19
Detail »
Fotky »
Ne 15.02.2015 13:00
TJ Zruč U-19

 
6-7 (2-2)
 

TJ Union U-19
Detail »
St 25.02.2015 17:30
TJ Zruč U-19

 
4-11 ( - )
 

TJ Zruč tátové
Detail »
Fotky »
So 27.06.2015 17:00
Trnkové

 
3-3 (1-1)
 

TJ Zruč SG
Detail »
Fotky »
Pá 26.06.2015 18:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
TJ Zruč

 
2-2 (0-1)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
St 22.06.2016 18:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Volf Michal, Komanec Petr, Delegát: Aubrecht Josef
Horní Bříza

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 25.06.2016 17:00, Rozhodčí: Janda Marek, König Michal, Doksanský Tomáš, Lego Jan, Delegát: Mareška Ladislav
01. kolo
Plasy U-19

 
0-7 (0-1)
 

Trnová U-19
Detail »
So 22.08.2015 14:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
02. kolo
Kožlany U-19

 
6-1 (3-1)
 

Plasy U-19
Detail »
Ne 30.08.2015 11:00, Rozhodčí: Orlík Vladimír
03. kolo
Plasy U-19

 
0-6 (0-1)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 05.09.2015 14:00, Rozhodčí: Kvasnička Ladislav
04. kolo
Plasy U-19

 
2-8 (2-5)
 

Kaznějov U-19
Detail »
So 12.09.2015 14:00, Rozhodčí: Škarda Jiří
05. kolo
Kralovice U-19

 
9-0 (6-0)
 

Plasy U-19
Detail »
Ne 20.09.2015 13:30, Rozhodčí: Reiprich Václav
06. kolo
Plasy U-19

 
0-9 (0-4)
 

Bezdružice U-19
Detail »
So 26.09.2015 13:30, Rozhodčí: Duspiva Václav
07. kolo
Košutka U-19

 
12-1 (5-1)
 

Plasy U-19
Detail »
Ne 04.10.2015 10:00, Rozhodčí: König Michal
08. kolo
Plasy U-19

 
4-9 (2-4)
 

Úněšov U-19
Detail »
So 10.10.2015 13:00, Rozhodčí: Sirový Václav
09. kolo
Žihle U-19

 
5-1 (2-0)
 

Plasy U-19
Detail »
So 17.10.2015 10:00, Rozhodčí: Kalík Michal
10. kolo
Plasy U-19

PK
0-0 (0-0)
 

Hadačka U-19
Detail »
So 24.10.2015 11:30, Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 4:2
11. kolo
Všeruby U-19

 
20-0 (7-0)
 

Plasy U-19
Detail »
Ne 01.11.2015 10:00, Rozhodčí: Kovářík Tomáš
. kolo
TJ Zruč

 
1-1 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Fotky »
Ne 19.07.2015 18:00, Rozhodčí: Schneider
Chotíkov

 
0-5 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
St 22.07.2015 18:00
Kaznějov

 
0-4 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Pá 31.07.2015 18:00, Rozhodčí: Klik Karel
Chotíkov

 
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 17.01.2016 14:00
Rokycany

 
5-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 24.01.2016 16:00
TJ Zruč

 
2-1 (2-0)
 

Petřín B
Detail »
St 03.02.2016 18:00, Rozhodčí: Schneider Josef
Rapid

 
1-1 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 07.02.2016 12:00
TJ Zruč

 
3-4 (3-1)
 

Košutka
Detail »
Fotky »
Ne 21.02.2016 12:00
TJ Zruč

 
3-3 (2-1)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 30.01.2016 14:00
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Kaznějov
Detail »
Fotky »
So 05.03.2016 13:00
TJ Zruč

 
4-0 (2-0)
 

Měčín
Detail »
Fotky »
Ne 28.02.2016 14:00, Rozhodčí: Řezáč Petr
Třemošná

 
3-3 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 16.08.2015 17:00
Druztová

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 08.08.2015 17:00
TJ Zruč B

 
0-8 (0-3)
 

SŠ U-19
Detail »
Fotky »
Ne 13.03.2016 14:30
TJ Zruč B

 
2-3 (0-2)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 12:00
TJ Zruč B

 
2-2 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
So 20.02.2016 13:00
Lhota U-19

 
0-7 (0-4)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 09.08.2015 10:00
Kaznějov U-19

 
2-5 (1-5)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 16.08.2015 10:00
Druztová

 
2-0 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Čt 03.09.2015 18:00
TJ Zruč U-19

 
1-8 (1-5)
 

Druztová
Detail »
St 23.09.2015 18:00
TJ Zruč U-19

 
0-3 (0-1)
 

Rapid U-19
Detail »
Fotky »
St 27.01.2016 18:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
TJ Zruč U-19

 
9-3 (6-0)
 

Lhota U-19
Detail »
Fotky »
Ne 28.02.2016 13:00
TJ Zruč U-19

 
6-3 (1-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 16:00
TJ Zruč U-19

 
1-4 (1-3)
 

SŠ U-17
Detail »
Fotky »
Ne 13.03.2016 12:30
TJ Zruč U-19

 
3-2 (2-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
Ne 20.03.2016 12:15
TJ Zruč U-11

 
9-4 (2-3)
 

Dobřany
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 10:00
TJ Zruč U-11

 
1-8 (0-4)
 

Druztová U-13
Detail »
Fotky »
Út 08.03.2016 18:00
TJ Zruč U-9

 
11-5 (4-2)
 

Druztová U-9
Detail »
Fotky »
Pá 09.10.2015 17:00, Rozhodčí: Kraus Jan
Kaznějov

 
0-2 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 26.07.2016 18:00
Chotíkov

 
2-1 (0-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 30.07.2016 17:00
TJ Zruč

 
2-4 (0-0)
 

Klatovy B
Detail »
So 28.01.2017 17:00
TJ Zruč

 
1-4 (1-2)
 

Kaznějov
Detail »
Fotky »
So 18.02.2017 18:00
TJ Zruč

 
5-4 (2-3)
 

Úněšov
Detail »
Fotky »
So 25.02.2017 14:00
Druztová

 
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 13.08.2016 17:00
S. Trnová

 
3-7 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 21.08.2016 17:00
Druztová

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 23.07.2016 17:00
TJ Zruč B

 
3-0 (1-0)
 

Dobříč
Detail »
Fotky »
Ne 05.03.2017 14:00
TJ Zruč B

 
2-6 (2-1)
 

Plasy
Detail »
Fotky »
Ne 12.03.2017 14:00
TJ Zruč U-19

 
4-0 (4-0)
 

Rapid U-19
Detail »
Fotky »
Pá 05.08.2016 18:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
TJ Zruč U-19

 
1-3 (0-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
St 17.08.2016 18:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
Kaznějov U-19

 
2-7 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 21.08.2016 17:00
TJ Zruč U-19

 
2-0 (1-0)
 

Rapid U-17
Detail »
Po 27.02.2017 18:00
TJ Zruč U-19

 
5-0 (1-0)
 

Rapid U-19
Detail »
Fotky »
Ne 05.03.2017 11:00
TJ Zruč U-19

 
6-2 (1-0)
 

Smíchov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 12.03.2017 11:00
TJ Zruč U-13 B

 
1-1 (0-1)
 

FCVP Ž U-13
Detail »
Po 20.02.2017 17:00, Rozhodčí: Kraus Jan
TJ Zruč U-13 B

 
2-3 (1-1)
 

Plasy U-13
Detail »
Fotky »
Po 06.02.2017 17:30
TJ Zruč U-13 B

 
7-5 ( - )
 

Třemošná U-13
Detail »
Ne 12.03.2017 17:00
Plasy U-13

 
2-4 (1-1)
 

TJ Zruč U-13 B
Detail »
Čt 02.03.2017 17:00
TJ Zruč

 
0-1 (0-1)
 

Vejprnice
Detail »
Fotky »
So 15.07.2017 17:00, Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: hřiště Druztová
Chotíkov

 
1-2 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 22.07.2017 18:00
Kaznějov

 
1-5 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 29.07.2017 17:00
TJ Zruč

 
2-0 (2-0)
 

Rapid
Detail »
Fotky »
Ne 06.08.2017 17:00, Rozhodčí: Žák Adam
Druztová

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 22.07.2017 16:30
Dobříč

 
1-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 13.08.2017 17:00
Kaznějov U-19

 
3-2 (2-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 05.08.2017 14:30
Dobřany U-19

 
0-14 (0-8)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 20.08.2017 10:00
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.