Fotbal - kraj - - přehled zápasů

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
NEODEHRANÉ ZÁPASY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: Žihle UMT
PŘÁTELSKYHřiště: Blatná UMT
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: Sušice UMT
TURNAJHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: Velké Hydčice
PŘÁTELSKYHřiště: Velké Hydčice
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: SKP Rapid
TURNAJHřiště: SKP Rapid
TURNAJHřiště: SKP Rapid
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
BARÁŽ
03. kolo
PŘÁTELSKY
05. kolo
PŘÁTELSKY
07. kolo
PŘÁTELSKY
09. kolo
PŘÁTELSKY
10. kolo
PŘÁTELSKY
12. kolo
PŘÁTELSKY
14. kolo
PŘÁTELSKY
. kolo
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKY
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
TURNAJHřiště: Štěnovice hala
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
PŘÁTELSKY
ODEHRANÉ ZÁPASY
PŘÁTELSKY
Čt 31.07.2008 17:00
BARÁŽHřiště:
St 01.07.2009 14:00
BARÁŽ
So 04.07.2009 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 09.08.2009 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2009 17:00
PŘÁTELSKY
So 06.02.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.03.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.03.2010 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 21.03.2010 16:00
BARÁŽ
St 22.06.2011 18:00
BARÁŽ
St 22.06.2011 18:00
BARÁŽ
Čt 23.06.2011 18:00
BARÁŽ
Čt 23.06.2011 18:00
BARÁŽ
So 25.06.2011 17:00
BARÁŽ
So 25.06.2011 17:00
BARÁŽ
Ne 26.06.2011 15:00
BARÁŽ
Ne 26.06.2011 15:00
PŘÁTELSKY
So 24.07.2010 17:00
PŘÁTELSKY
So 31.07.2010 18:00
PŘÁTELSKYHřiště:
Út 03.08.2010 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 29.01.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.03.2011 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.08.2010 17:00
Rozhodčí: Petr Lex
PŘÁTELSKY
Ne 15.08.2010 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2011 15:00
00. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.03.2011 15:00
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 12.02.2011 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 26.02.2011 18:00
PŘÁTELSKY
Ne 15.08.2010 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.02.2011 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 27.02.2011 13:00
Rozhodčí: Požárek
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2011 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2011 17:00
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
So 13.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.08.2011 15:00
PŘÁTELSKY
Ne 07.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 31.07.2011 10:00
BARÁŽ
Čt 14.06.2012 18:00
Rozhodčí: Schneider, König, Kříž Luk., Hlavsa
BARÁŽ
Ne 17.06.2012 14:00
Rozhodčí: Janda D., Čech, Šlauf, Mašek
BARÁŽ
Čt 14.06.2012 17:00
Rozhodčí: Schingler, Pužman, Burda, Grůza
BARÁŽ
Ne 17.06.2012 10:30
Rozhodčí: Šlajs, Švantner, Požárek J, Šebesta
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Burda, Šlapák, Sladký, Štrincl Petr, Delegát: Havránek
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:30
Rozhodčí: Cihlář Jan, Hájek, Klička, Špindlerová, Delegát: Mrázek
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Lego, Reznichenko, Volf, Košan, Delegát: Hajšman
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Hodek, Schneider, Liškutín, Čermák, Delegát: Bláha
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Kastl, Kopejtko, Pohančeník, Cihlář Fr., Delegát: Legát
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Červený, Cihlář Fr., Plzák, Pressl, Delegát: Kopřiva
BARÁŽ
St 20.06.2012 18:00
Rozhodčí: Vocelka, Štrincl Pavel, Valenta, Komanec, Delegát: Aubrecht
BARÁŽ
So 23.06.2012 17:00
Rozhodčí: Křen, Szikszay, Kulhánek, Mudra, Delegát: Havlík
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Štökl, Mifková, Rubáš, Duda Mir., Delegát: Krejčí
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 17:00
Rozhodčí: Homr, Kafka, Fillinger, Mokrusch, Delegát: Schneider
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Kračmer, Šimek, Krutina, Houdek, Delegát: Hamouz Jar.
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 10:30
Rozhodčí: Mazán, Simbartl, Bína, Petržílka, Delegát: Bartošek
BARÁŽ
Čt 21.06.2012 17:00
Rozhodčí: Langmajer, Kohout, Duda Václav, Mudra, Delegát: Hamouz R.
BARÁŽ
Ne 24.06.2012 17:00
Rozhodčí: Bogdan, Šauflová, Kříž Lukáš, Houdek, Delegát: Rauch
PŘÁTELSKY
So 28.01.2012 16:00
PŘÁTELSKYHřiště: Úlice
So 23.07.2011 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 28.07.2011 18:00
Rozhodčí: Podskalský Petr
PŘÁTELSKYHřiště: Břasy
So 30.07.2011 10:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 31.07.2011 17:30
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Út 09.08.2011 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 18.02.2012 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 04.02.2012 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.01.2012 15:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 26.02.2012 15:00
PŘÁTELSKY
So 06.08.2011 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.08.2011 17:00
, Pozn.: PK 2:4
TURNAJ
So 30.07.2011 10:00
TURNAJHřiště:
So 30.07.2011 14:30
TURNAJHřiště:
So 30.07.2011 16:30
TURNAJ
So 30.07.2011 17:15
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 26.02.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 04.03.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 18.03.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 17.08.2011 18:00
Rozhodčí: Čech Martin, Velík Stanislav, Řezáč Petr ml.
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 13.08.2011 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 21.08.2011 10:30
Rozhodčí: Čech Martin
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 25.02.2012 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2012 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 10.03.2012 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 30.06.2012 16:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
PŘÁTELSKY
St 18.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 29.07.2012 14:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 29.07.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Strakonice
Po 16.07.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště:
So 21.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 14.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
Ne 22.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
Ne 15.07.2012 16:00
PŘÁTELSKY
St 25.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
St 25.07.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: Dolní Lukavice
So 04.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 12.08.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště:
So 09.02.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 19.01.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 26.01.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
So 16.02.2013 10:30
PŘÁTELSKYHřiště:
Ne 24.02.2013 10:30
PŘÁTELSKY
Ne 12.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 11.08.2012 10:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 17:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽ
St 19.06.2013 18:00
BARÁŽHřiště: Přeštice
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
So 22.06.2013 10:15
BARÁŽ
So 22.06.2013 17:00
BARÁŽ
So 22.06.2013 17:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 10:15
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
BARÁŽ
Čt 20.06.2013 18:00
BARÁŽ
Ne 23.06.2013 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Hunčice
So 28.07.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 04.08.2012 18:00
PŘÁTELSKY
So 21.07.2012 16:30
PŘÁTELSKY
Ne 17.02.2013 16:00
PŘÁTELSKY
So 16.02.2013 13:00
PŘÁTELSKY
So 02.03.2013 13:00
PŘÁTELSKY
So 02.02.2013 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 05.08.2012 17:00
PŘÁTELSKY
So 11.08.2012 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 03.03.2013 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 10.03.2013 14:00
PŘÁTELSKYHřiště:
Po 28.01.2013 16:00
TURNAJ
Pá 08.03.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Út 28.05.2013 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.11.2012 14:00
PŘÁTELSKY
So 20.07.2013 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 14.07.2013 17:00
PŘÁTELSKY
Pá 04.10.2013 17:30
PŘÁTELSKY
Pá 18.04.2014 18:00
PŘÁTELSKY
St 04.09.2013 16:30
PŘÁTELSKY
So 16.11.2013 10:30
PŘÁTELSKY
St 19.02.2014 16:30
PŘÁTELSKY
St 02.04.2014 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 01.06.2014 17:00
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Hájek Zdeněk , Mazán Jan, Petržílka František, Špindlerová Zuzana, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: Branky: Snášel, Jelínek - Karpíšek, ŽK: 3:1, Diváci: 250
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Kostelník Lumír, Duda Václav, Delegát: Aubrecht Josef, Pozn.: Branky: Nosek 2, ŽK: 3:2, Diváci: 660
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Bína, Petržílka, Mazanec, Cihlář Jan, Delegát: Langmajer, Pozn.: Branky: Stoilov 3, Křen - Vítek, ŽK: 1:4, ČK: 0:2
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Burda, Černý, Mezera, Šlapák, Delegát: Svoboda, Pozn.: Branky: Vrba, Zaruckij - Stoilov 2, ŽK: 1:3, Diváci: 330
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Bogdan, Havránek, König Michal, Sauflová, Delegát: Havránek, Pozn.: Branky: Suchý 2, Pikl, Chval - Polák, Mach, ŽK: 0:3
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Langmajer, Štökl, Křen, Mudra, Delegát: Hudeček, Pozn.: Branky: Buček - Chval, Pikl, ŽK: 5:1, Diváci: 560
BARÁŽ
St 18.06.2014 18:00
Rozhodčí: Vocelka, Maroušek, Kafka, Pastyřík, Delegát: Rauch, Pozn.: Branky: Bokr - Štengl, ŽK: 3:3
BARÁŽ
So 21.06.2014 17:00
Rozhodčí: Cihlář František, Kastl, Rubáš, Szikszay, Delegát: Sádovský, Pozn.: Branky: Kohout - Ticháček 2, Mrázek, ŽK: 1:7, ČK: 0:1, Diváci: 150
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Janda M., Duda Miroslav, Schneider, Kříž Jiří, Delegát: Jindra, Pozn.: Branky: Schejbal 3, Rajtolar - Černý, ŽK: 2:3
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Hodek, Lhoták, Pálek, Košan, Delegát: Bláha, Pozn.: PK 3:1, PK: 3:1 Branky: Hoblík 2, Kratochvíl, Černý J. - Paum, ŽK: 4:5, ČK: 1:0, Diváci: 350
BARÁŽ
Čt 19.06.2014 18:00
Rozhodčí: Červený, Pohančeník, Majerčík, Kožár, Delegát: Jirsa, Pozn.: Branky: Fořt 2 - Matyáš, ŽK: 3:3, Diváci: 275
BARÁŽ
Ne 22.06.2014 17:00
Rozhodčí: Šimek, Čermák, Fillinger, Janoch, Delegát: Kopříva, Pozn.: PK 4:5, Branky: Švajcr 2 - Fořt, ŽK: 2:3, ČK: 1:1, Diváci: 300
TURNAJ
So 21.12.2013 10:00
TURNAJ
So 21.12.2013 10:45
, Pozn.: PK 3:1
PŘÁTELSKY
So 20.07.2013 18:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
PŘÁTELSKY
Čt 01.08.2013 18:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKY
So 03.08.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Út 23.07.2013 18:00
PŘÁTELSKY
So 01.02.2014 14:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKY
So 15.02.2014 12:30
PŘÁTELSKY
St 26.02.2014 18:00
PŘÁTELSKY
So 01.03.2014 18:30
PŘÁTELSKY
So 25.01.2014 14:00
PŘÁTELSKY
Pá 21.02.2014 19:00
Rozhodčí: Ježek
PŘÁTELSKY
So 17.08.2013 17:00
PŘÁTELSKY
St 21.08.2013 18:00
PŘÁTELSKY
Ne 02.03.2014 14:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.03.2014 15:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKY
Ne 30.03.2014 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 23.11.2013 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 27.06.2014 18:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
PŘÁTELSKY
Pá 12.09.2014 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.01.2015 11:00
Rozhodčí: Mařík Petr
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 02.03.2015 16:30
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: Zruč UMT
So 21.02.2015 15:00
BARÁŽ
St 17.06.2015 18:00
Rozhodčí: Duspiva, Doksanský, Šlauf, Adamčík
BARÁŽ
St 17.06.2015 18:00
BARÁŽ
So 20.06.2015 17:00
, Pozn.: Branka: 77. Čermák. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:1. Diváků: 300.
01. kolo
PŘÁTELSKY
Pá 22.08.2014 18:00
, Pozn.: kontumace
02. kolo
PŘÁTELSKY
Pá 29.08.2014 18:00
, Pozn.: kontumačně
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 09.04.2015 19:00
Rozhodčí: Blovský Jaroslav
PŘÁTELSKY
So 02.08.2014 17:00
Rozhodčí: Šimek
PŘÁTELSKY
St 23.07.2014 18:00
Rozhodčí: Lukáš Kříž
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 31.01.2015 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 07.02.2015 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 21.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.01.2015 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 03.08.2014 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 10.08.2014 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 01.03.2015 14:00
Rozhodčí: Hlavsa
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.03.2015 14:00
PŘÁTELSKY
Po 18.08.2014 18:00
Rozhodčí: Schveinert
OSTATNÍ
St 13.08.2014 18:00
Rozhodčí: Klik, Kroužel
PŘÁTELSKY
So 30.08.2014 10:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 01.11.2014 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 04.03.2015 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 01.03.2015 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 08.03.2015 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 04.02.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 15.02.2015 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 25.02.2015 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 27.06.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 26.06.2015 18:00
Rozhodčí: Jaroslav Blovský
BARÁŽ
St 22.06.2016 18:00
Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Volf Michal, Komanec Petr, Delegát: Aubrecht Josef
BARÁŽ
So 25.06.2016 17:00
Rozhodčí: Janda Marek, König Michal, Doksanský Tomáš, Lego Jan, Delegát: Mareška Ladislav
01. kolo
OSTATNÍ
So 22.08.2015 14:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
02. kolo
OSTATNÍ
Ne 30.08.2015 11:00
Rozhodčí: Orlík Vladimír
03. kolo
OSTATNÍ
So 05.09.2015 14:00
Rozhodčí: Kvasnička Ladislav
04. kolo
OSTATNÍ
So 12.09.2015 14:00
Rozhodčí: Škarda Jiří
05. kolo
OSTATNÍ
Ne 20.09.2015 13:30
Rozhodčí: Reiprich Václav
06. kolo
OSTATNÍ
So 26.09.2015 13:30
Rozhodčí: Duspiva Václav
07. kolo
OSTATNÍ
Ne 04.10.2015 10:00
Rozhodčí: König Michal
08. kolo
OSTATNÍ
So 10.10.2015 13:00
Rozhodčí: Sirový Václav
09. kolo
OSTATNÍ
So 17.10.2015 10:00
Rozhodčí: Kalík Michal
10. kolo
OSTATNÍ
So 24.10.2015 11:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří, Pozn.: PK 4:2
11. kolo
OSTATNÍ
Ne 01.11.2015 10:00
Rozhodčí: Kovářík Tomáš
. kolo
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
Ne 19.07.2015 18:00
Rozhodčí: Schneider
PŘÁTELSKY
St 22.07.2015 18:00
PŘÁTELSKY
Pá 31.07.2015 18:00
Rozhodčí: Klik Karel
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 17.01.2016 14:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 24.01.2016 16:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
St 03.02.2016 18:00
Rozhodčí: Schneider Josef
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 07.02.2016 12:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 21.02.2016 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 30.01.2016 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 05.03.2016 13:00
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 28.02.2016 14:00
Rozhodčí: Řezáč Petr
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2015 17:00
PŘÁTELSKY
So 08.08.2015 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2016 14:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 12:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 20.02.2016 13:00
PŘÁTELSKY
Ne 09.08.2015 10:00
PŘÁTELSKY
Ne 16.08.2015 10:00
PŘÁTELSKY
Čt 03.09.2015 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 23.09.2015 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 27.01.2016 18:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 28.02.2016 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 16:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 13.03.2016 12:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 20.03.2016 12:15
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 29.06.2018 18:00
Rozhodčí: Blovský Jaroslav
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 06.03.2016 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 08.03.2016 18:00
PŘÁTELSKY
Pá 09.10.2015 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKY
Út 26.07.2016 18:00
PŘÁTELSKY
So 30.07.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 28.01.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 18.02.2017 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 25.02.2017 14:00
PŘÁTELSKY
So 13.08.2016 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 21.08.2016 17:00
PŘÁTELSKY
So 23.07.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 05.03.2017 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 14:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Pá 05.08.2016 18:00
Rozhodčí: Komínek Jiří
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 17.08.2016 18:00
Rozhodčí: Kříž Lukáš
PŘÁTELSKY
Ne 21.08.2016 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 27.02.2017 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 05.03.2017 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 11:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 20.02.2017 17:00
Rozhodčí: Kraus Jan
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Po 06.02.2017 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 12.03.2017 17:00
PŘÁTELSKY
Čt 02.03.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
So 15.07.2017 17:00
Rozhodčí: Schneider Josef, Pozn.: hřiště Druztová
PŘÁTELSKY
So 22.07.2017 18:00
PŘÁTELSKY
So 29.07.2017 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 06.08.2017 17:00
Rozhodčí: Žák Adam
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
St 17.01.2018 18:00
Rozhodčí: Schneider Josef
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 21.01.2018 12:30
Rozhodčí: Král Ondřej
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
So 27.01.2018 12:30
Rozhodčí: Šlauf Jiří
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 04.02.2018 12:30
TURNAJHřiště: Doubravka UMT
Ne 11.02.2018 14:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2018 12:30
PŘÁTELSKY
So 22.07.2017 16:30
PŘÁTELSKY
Ne 13.08.2017 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.03.2018 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 17.03.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 03.02.2018 17:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2018 14:00
PŘÁTELSKY
So 05.08.2017 14:30
PŘÁTELSKY
Ne 20.08.2017 10:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 04.03.2018 16:00
Rozhodčí: Levý Vítek
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 11.03.2018 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
St 21.03.2018 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 18.01.2018 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 30.01.2018 17:00
Rozhodčí: Vávra Tomáš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Čt 15.03.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 27.03.2018 16:30
Rozhodčí: Boháč Aleš
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.02.2018 17:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.02.2018 15:30
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Út 06.03.2018 16:30
PŘÁTELSKY
So 21.07.2018 10:30
Rozhodčí: Schneider Josef
PŘÁTELSKY
Út 07.08.2018 18:10
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
Pá 27.07.2018 18:00
Rozhodčí: Chejlava Petr
PŘÁTELSKY
Pá 13.07.2018 18:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 02.02.2019 13:00
Rozhodčí: Adamčík Miroslav
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 23.02.2019 10:30
Rozhodčí: Šlauf jiří
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 03.03.2019 14:00
Rozhodčí: Šlauf jiří
PŘÁTELSKY
So 21.07.2018 16:30
PŘÁTELSKY
So 18.08.2018 17:00
PŘÁTELSKY
Ne 19.08.2018 15:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
So 02.03.2019 13:00
PŘÁTELSKYHřiště: UMT
Ne 24.02.2019 15:00
PŘÁTELSKY
Út 04.09.2018 16:30
PŘÁTELSKY
Po 03.06.2019 16:30
PŘÁTELSKYHřiště: Druztová
St 17.07.2019 18:00
Rozhodčí: Mičan Jan, Kraus Jan, Adámek Filip
PŘÁTELSKY
So 20.07.2019 18:00
PŘÁTELSKY
So 20.07.2019 16:30
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.