Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
 
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže













PŘIHLÁSIT / REGISTROVAT
Pro zádávání tipů se musíte přihlásit.
NÁSLEDUJÍCÍ ZÁPASY
VAŠE TIPY
 :  ( : )

 
 -  ( - )
 

 
Po 30.11.-0001 00:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-9 (-)
 

Alki Larnaca F.C.
Detail »
Čt 31.07.2008 17:00
 :  ( : )
M. Touškov B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
 
Fotky »
St 01.07.2009 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
3-1 (1-0)
 

M. Touškov B
 
Fotky »
So 04.07.2009 14:00
 :  ( : )
S. Trnová

 
0-4 (-)
 

TJ Zruč B
 
Fotky »
Ne 09.08.2009 17:00
 :  ( : )
Horní Bříza B

 
0-0 (-)
 

TJ Zruč B
 
Fotky »
Ne 16.08.2009 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
1-3 (-)
 

S. Lhota
 
Fotky »
So 06.02.2010 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
1-1 (-)
 

Plasy
 
Fotky »
Ne 07.03.2010 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
7-1 (-)
 

S. Trnová
 
Fotky »
Ne 14.03.2010 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
6-1 (-)
 

Horní Bříza B
 
Fotky »
Ne 21.03.2010 16:00
 :  ( : )
Rapid

 
3-1 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 24.07.2010 17:00
 :  ( : )
Chrást

 
10-2 (6-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 31.07.2010 18:00
 :  ( : )
Rokycany

 
5-1 (2-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 03.08.2010 18:00
 :  ( : )
TJ Union U-19

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-19
 
Ne 08.08.2010 10:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-4 (0-2)
 

TJ Union
Detail »
Fotky »
Ne 08.08.2010 17:00, Rozhodčí: Petr Lex
 :  ( : )
Horní Bříza U-19

 
5-4 (1-2)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 15.08.2010 10:00
 :  ( : )
Horní Bříza B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 15.08.2010 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-3 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 29.01.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-2 (2-0)
 

Tlučná
Detail »
Fotky »
So 05.02.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
0-1 (0-0)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 12.02.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-3 (1-3)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 20.02.2011 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
4-0 (1-0)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 20.02.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
1-2 (0-1)
 

FK Ledce
Detail »
Fotky »
So 26.02.2011 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
3-2 (0-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
Ne 27.02.2011 13:00, Rozhodčí: Požárek
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-4 (1-3)
 

Vejprnice
Detail »
Fotky »
So 05.03.2011 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
0-1 (0-0)
 

Druztová B
 
Fotky »
Ne 06.03.2011 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-1 (1-1)
 

Horní Bříza B
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
1-1 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
Ne 13.03.2011 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
2-4 (0-1)
 

Rapid U-19
Detail »
Ne 13.03.2011 17:00
 :  ( : )
Strašice

 
2-2 (2-1)
 

Kralovice
 
St 22.06.2011 18:00
 :  ( : )
Dlouhá Ves

 
1-1 (0-0)
 

Štěnovice
 
St 22.06.2011 18:00
 :  ( : )
Rapid

 
0-1 (0-1)
 

Chotíkov
 
Čt 23.06.2011 18:00
 :  ( : )
Nýrsko

 
1-2 (1-0)
 

Sušice
Detail »
Čt 23.06.2011 18:00
 :  ( : )
Kralovice

 
0-3 (0-1)
 

Strašice
 
So 25.06.2011 17:00
 :  ( : )
Štěnovice

 
2-0 (1-0)
 

Dlouhá Ves
 
So 25.06.2011 17:00
 :  ( : )
Chotíkov

 
1-0 (0-0)
 

Rapid
 
Ne 26.06.2011 15:00
 :  ( : )
Sušice

 
4-2 (2-1)
 

Nýrsko
Detail »
Ne 26.06.2011 15:00
 :  ( : )
Nýřany

 
3-2 (3-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 23.07.2011 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-0 (1-0)
 

Letná
Detail »
Fotky »
Čt 28.07.2011 18:00, Rozhodčí: Podskalský Petr
 :  ( : )
Předenice

 
1-0 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 30.07.2011 10:00
 :  ( : )
Rokycany

 
0-3 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Video »
So 30.07.2011 10:30
 :  ( : )
Předenice B

 
0-1 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 14:30
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-1 (0-0)
 

Chlumčany B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 16:30
 :  ( : )
Předenice

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 30.07.2011 17:15
 :  ( : )
T. Rakovník U-19

 
0-1 (0-0)
 

Kralovice U-19
 
Ne 31.07.2011 10:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-1 (0-0)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 31.07.2011 17:30
 :  ( : )
Mladotice

 
1-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 06.08.2011 17:00
 :  ( : )
FK Ledce

 
2-3 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 06.08.2011 17:00
 :  ( : )
Kralovice

 
1-3 (0-2)
 

SK Lány
 
So 06.08.2011 17:00
 :  ( : )
V. Libyně

 
3-3 (0-0)
 

Kralovice B
 
Ne 07.08.2011 15:00
 :  ( : )
Kralovice U-19

 
5-5 (2-4)
 

T. Rakovník U-19
 
Ne 07.08.2011 17:00
 :  ( : )
Petřín B

 
2-1 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 09.08.2011 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-7 (2-3)
 

Druztová B
Detail »
Fotky »
So 13.08.2011 17:00
 :  ( : )
Kralovice

 
1-3 (0-1)
 

Manětín
 
So 13.08.2011 17:00
 :  ( : )
Horní Bříza B

 
2-2 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 14.08.2011 17:00, Pozn.: PK 2:4
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
3-4 (0-2)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
St 17.08.2011 18:00, Rozhodčí: Čech Martin, Velík Stanislav, Řezáč Petr ml.
 :  ( : )
Kožlany U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
So 20.08.2011 14:30
 :  ( : )
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Žihle U-19
 
Ne 21.08.2011 10:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
9-3 (4-1)
 

Letná U-19
Detail »
Fotky »
Ne 21.08.2011 10:30, Rozhodčí: Čech Martin
 :  ( : )
Kralovice B

 
 -  ( - )
 

Hadačka
 
Ne 21.08.2011 15:00
 :  ( : )
Příbram U-19

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
So 28.01.2012 12:00
 :  ( : )
Nepomuk

 
 -  ( - )
 

TJ Luby
 
So 28.01.2012 13:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Petřín B
 
So 28.01.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-3 (1-1)
 

St. Plzenec
Detail »
Fotky »
So 28.01.2012 15:00, Rozhodčí: Hlavsa
 :  ( : )
Hradešice

 
 -  ( - )
 

Strážov
 
So 28.01.2012 15:00
 :  ( : )
FC Písek B

 
5-3 (3-0)
 

Sušice
Detail »
So 28.01.2012 16:00
 :  ( : )
Mochtín

 
 -  ( - )
 

Švihov
 
Ne 29.01.2012 12:00
 :  ( : )
Sušice

 
 -  ( - )
 

Nýrsko
 
Ne 29.01.2012 14:00
 :  ( : )
Horažďovice

 
 -  ( - )
 

Bělčice
 
Ne 29.01.2012 15:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Rakovník
 
So 04.02.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
6-1 (2-0)
 

Mladotice
Detail »
So 04.02.2012 15:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Žlutice
 
So 11.02.2012 14:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Rokycany U-19
 
So 18.02.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
4-0 (4-0)
 

Petřín B
Detail »
Fotky »
So 18.02.2012 15:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
 -  ( - )
 

Chotíkov
 
Út 21.02.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
3-0 (0-0)
 

Viktoria Plzeň - dorostenky
Detail »
Fotky »
So 25.02.2012 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-4 (0-2)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
Ne 26.02.2012 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
3-1 (1-0)
 

Kozolupy
Detail »
Fotky »
Video »
Ne 26.02.2012 17:00
 :  ( : )
Horní Bříza U-19

 
6-0 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 03.03.2012 10:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Sp. Poříčí
Detail »
Fotky »
So 03.03.2012 13:00
 :  ( : )
Toužim

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
So 03.03.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
5-2 (3-0)
 

Malesice
Detail »
Fotky »
Ne 04.03.2012 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-4 (1-2)
 

Nýřany U-19
Detail »
Fotky »
So 10.03.2012 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-0 (1-0)
 

Nýřany B
Detail »
Fotky »
Ne 11.03.2012 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

Druztová B
 
So 17.03.2012 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
7-7 (2-2)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
Ne 18.03.2012 13:00
 :  ( : )
Druztová B

 
0-4 (0-3)
 

Slovan Spoje B
 
Čt 14.06.2012 17:00, Rozhodčí: Schingler, Pužman, Burda, Grůza
 :  ( : )
VS Plzeň

 
6-2 (3-0)
 

Malesice
 
Čt 14.06.2012 18:00, Rozhodčí: Schneider, König, Kříž Luk., Hlavsa
 :  ( : )
Slovan Spoje B

 
8-0 (3-0)
 

Druztová B
 
Ne 17.06.2012 10:30, Rozhodčí: Šlajs, Švantner, Požárek J, Šebesta
 :  ( : )
Malesice

 
2-0 (1-0)
 

VS Plzeň
 
Ne 17.06.2012 14:00, Rozhodčí: Janda D., Čech, Šlauf, Mašek
 :  ( : )
Nepomuk

 
1-2 (0-1)
 

Horní Bříza
 
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Burda, Šlapák, Sladký, Štrincl Petr, Delegát: Havránek
 :  ( : )
Mýto

 
1-0 (1-0)
 

Rozvadov
 
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Lego, Reznichenko, Volf, Košan, Delegát: Hajšman
 :  ( : )
Raková

 
1-5 (1-1)
 

M. Touškov
 
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Kastl, Kopejtko, Pohančeník, Cihlář Fr., Delegát: Legát
 :  ( : )
Plasy

 
1-1 (0-1)
 

Mirošov
 
St 20.06.2012 18:00, Rozhodčí: Vocelka, Štrincl Pavel, Valenta, Komanec, Delegát: Aubrecht
 :  ( : )
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Bolevec
 
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Štökl, Mifková, Rubáš, Duda Mir., Delegát: Krejčí
 :  ( : )
Žákava

 
1-4 (0-1)
 

Sp. Poříčí
 
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Kračmer, Šimek, Krutina, Houdek, Delegát: Hamouz Jar.
 :  ( : )
Holýšov B

 
2-0 (1-0)
 

Krchleby
 
Čt 21.06.2012 17:00, Rozhodčí: Langmajer, Kohout, Duda Václav, Mudra, Delegát: Hamouz R.
 :  ( : )
Rozvadov

 
3-1 (2-1)
 

Mýto
 
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Hodek, Schneider, Liškutín, Čermák, Delegát: Bláha
 :  ( : )
M. Touškov

 
6-4 (2-1)
 

Raková
 
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Červený, Cihlář Fr., Plzák, Pressl, Delegát: Kopřiva
 :  ( : )
Mirošov

 
2-0 (0-0)
 

Plasy
 
So 23.06.2012 17:00, Rozhodčí: Křen, Szikszay, Kulhánek, Mudra, Delegát: Havlík
 :  ( : )
Horní Bříza

 
2-1 (1-0)
 

Nepomuk
 
So 23.06.2012 17:30, Rozhodčí: Cihlář Jan, Hájek, Klička, Špindlerová, Delegát: Mrázek
 :  ( : )
Sp. Poříčí

 
1-2 (0-1)
 

Žákava
 
Ne 24.06.2012 10:30, Rozhodčí: Mazán, Simbartl, Bína, Petržílka, Delegát: Bartošek
 :  ( : )
Bolevec

 
0-3 (0-1)
 

TJ Luby
 
Ne 24.06.2012 17:00, Rozhodčí: Homr, Kafka, Fillinger, Mokrusch, Delegát: Schneider
 :  ( : )
Krchleby

 
0-2 (0-0)
 

Holýšov B
 
Ne 24.06.2012 17:00, Rozhodčí: Bogdan, Šauflová, Kříž Lukáš, Houdek, Delegát: Rauch
 :  ( : )
Trnkové

 
4-1 (0-1)
 

TJ Zruč SG
 
Fotky »
So 30.06.2012 16:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
 :  ( : )
TJ Luby

 
5-3 (-)
 

TJ Luby B
 
So 14.07.2012 17:00
 :  ( : )
Sv. Hrádek

 
2-1 (2-0)
 

Hradešice
 
So 14.07.2012 17:00
 :  ( : )
Katovice

 
1-4 (0-2)
 

Horažďovice
 
So 14.07.2012 17:00
 :  ( : )
Nýrsko

 
3-5 (1-2)
 

Sušice
 
Ne 15.07.2012 16:00
 :  ( : )
Osek

 
0-1 (0-0)
 

Klatovy
 
Po 16.07.2012 17:00
 :  ( : )
Blatná

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
St 18.07.2012 18:00
 :  ( : )
Koloveč

 
2-2 (-)
 

Chrást
 
St 18.07.2012 18:00
 :  ( : )
Sv. Hrádek

 
 -  ( - )
 

Zdíkov
 
So 21.07.2012 16:00
 :  ( : )
Druztová

 
0-6 (0-3)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 21.07.2012 16:30
 :  ( : )
Chotíkov

 
5-1 (-)
 

Slavoj Žihle
 
So 21.07.2012 17:00
 :  ( : )
FC ZVVZ Milevsko

 
2-1 (0-1)
 

Klatovy
 
So 21.07.2012 17:00
 :  ( : )
Horní Bříza

 
1-1 (0-0)
 

Rokycany B
 
So 21.07.2012 17:30
 :  ( : )
Nýrsko

 
1-10 (0-5)
 

Koloveč
 
Ne 22.07.2012 16:00
 :  ( : )
Sušice

 
1-0 (-)
 

Doubravka U-19 B
 
St 25.07.2012 18:00
 :  ( : )
S. Lhota

 
4-7 (-)
 

Rapid
 
St 25.07.2012 18:00
 :  ( : )
Malý Bor

 
1-2 (0-0)
 

Pačejov
 
So 28.07.2012 16:00
 :  ( : )
Chotíkov

 
1-0 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 28.07.2012 17:00
 :  ( : )
Chyše

 
5-4 (-)
 

Slavoj Žihle
 
So 28.07.2012 17:00
 :  ( : )
Svéradice

 
2-1 (0-1)
 

Hradešice
 
So 28.07.2012 17:00
 :  ( : )
Budětice

 
 -  ( - )
 

Pačejov B
 
So 28.07.2012 17:00
 :  ( : )
Bolevec

 
8-3 (4-1)
 

Koloveč
 
So 28.07.2012 17:00
 :  ( : )
FC Písek B

 
 -  ( - )
 

Sušice
 
So 28.07.2012 17:30
 :  ( : )
Kvíčovice

 
1-6 (0-1)
 

Mochtín
 
Ne 29.07.2012 14:00
 :  ( : )
Kasejovice

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
Ne 29.07.2012 15:00
 :  ( : )
Sv. Hrádek

 
3-3 (1-2)
 

Strážov
 
Ne 29.07.2012 17:00
 :  ( : )
Bolevec

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza
 
Út 31.07.2012 17:30
 :  ( : )
Malý Bor

 
 -  ( - )
 

Žichovice
 
St 01.08.2012 18:00
 :  ( : )
Sv. Hrádek

 
 -  ( - )
 

Mochtín
 
So 04.08.2012 16:00
 :  ( : )
Kralovice

 
 -  ( - )
 

SK Lány
 
So 04.08.2012 16:00
 :  ( : )
S. Lhota

 
4-4 (-)
 

Slavoj Žihle
 
So 04.08.2012 17:00
 :  ( : )
Chlumčany

 
2-3 (0-2)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
So 04.08.2012 17:00
 :  ( : )
Vrhaveč

 
 -  ( - )
 

Měčín
 
So 04.08.2012 17:00
 :  ( : )
H. Matky Boží

 
 -  ( - )
 

Sv. Hrádek B
 
So 04.08.2012 17:00
 :  ( : )
Koloveč

 
6-0 (2-0)
 

Stříbro
 
So 04.08.2012 17:00
 :  ( : )
Přeštice

 
4-1 (2-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 04.08.2012 18:00
 :  ( : )
Sušice

 
3-2 (-)
 

Katovice
 
So 04.08.2012 18:00
 :  ( : )
Kralovice U-19

 
 -  ( - )
 

Kožlany U-19
 
Ne 05.08.2012 10:00
 :  ( : )
Třemošná

 
3-3 (2-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 05.08.2012 17:00
 :  ( : )
Horažďovice U-19

 
 -  ( - )
 

Žihobce
 
Út 07.08.2012 17:00
 :  ( : )
Kralovice U-19

 
5-1 (3-0)
 

Žihle U-19
 
So 11.08.2012 10:00
 :  ( : )
Kozolupy

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 11.08.2012 17:00
 :  ( : )
Druztová

 
2-3 (-)
 

Horní Bříza B
 
Ne 12.08.2012 17:00
 :  ( : )
Plasy

 
1-7 (-)
 

Kralovice
 
Ne 12.08.2012 17:00
 :  ( : )
Katovice

 
 -  ( - )
 

Pačejov
 
Pá 17.08.2012 18:00
 :  ( : )
Horažďovice U-19

 
 -  ( - )
 

Nepomuk U-19
 
So 18.08.2012 10:00
 :  ( : )
Kožlany

 
 -  ( - )
 

Kralovice
 
So 18.08.2012 17:00
 :  ( : )
Dvorec

 
 -  ( - )
 

Pačejov
 
So 18.08.2012 17:00
 :  ( : )
T. Rakovník U-19

 
 -  ( - )
 

Kralovice U-19
 
Ne 19.08.2012 10:15
 :  ( : )
FK Ledce

 
 -  ( - )
 

Horní Bříza B
 
Ne 19.08.2012 17:00
 :  ( : )
Hunčice B

 
 -  ( - )
 

Kralovice B
 
Ne 02.09.2012 16:00
 :  ( : )
TJ Zruč SG B

 
1-0 (0-0)
 

Třemošná
Detail »
So 03.11.2012 14:00
 :  ( : )
Chrást

 
1-3 (-)
 

Domažlice
Detail »
So 19.01.2013 10:30
 :  ( : )
Chrást

 
4-2 (-)
 

Klatovy
Detail »
So 26.01.2013 10:30
 :  ( : )
Letná U-9

 
9-1 (-)
 

TJ Zruč U-9 B
Detail »
Po 28.01.2013 16:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-5 (0-1)
 

Křimice
Detail »
Fotky »
So 02.02.2013 13:00
 :  ( : )
Chrást

 
2-1 (0-1)
 

Viktoria Plzeň B
Detail »
So 09.02.2013 10:30
 :  ( : )
Chrást

 
1-2 (-)
 

Viktoria U19
Detail »
So 16.02.2013 10:30
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-3 (1-1)
 

Chotíkov
Detail »
Fotky »
So 16.02.2013 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-4 (1-1)
 

Ch. Újezd
Detail »
Fotky »
Ne 17.02.2013 16:00
 :  ( : )
Chrást

 
3-1 (-)
 

Horažďovice
Detail »
Ne 24.02.2013 10:30
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-4 (1-1)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 02.03.2013 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
4-2 (1-1)
 

Malesice
Detail »
Fotky »
Ne 03.03.2013 14:00
 :  ( : )
Rapid

 
12-2 (-)
 

TJ Zruč U-9 B
Detail »
Pá 08.03.2013 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
4-1 (1-1)
 

Kozolupy
Detail »
Fotky »
Ne 10.03.2013 14:00
 :  ( : )
S. Černice U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Čt 21.03.2013 17:00
 :  ( : )
Smíchov U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Pá 22.03.2013 18:00
 :  ( : )
Košutka U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9 B
 
Po 25.03.2013 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-9 B

 
8-8 (-)
 

Rapid
 
Út 28.05.2013 16:30
 :  ( : )
Rozvadov

 
2-1 (0-0)
 

TJ Luby
 
St 19.06.2013 18:00
 :  ( : )
Křimice

 
4-1 (3-0)
 

Stříbro
Detail »
St 19.06.2013 18:00
 :  ( : )
Staňkov

 
4-0 (2-0)
 

Dl. Újezd
 
St 19.06.2013 18:00
 :  ( : )
Štěnovice

 
3-2 (2-1)
 

Nýrsko
 
Čt 20.06.2013 18:00
 :  ( : )
ZD Meclov

 
4-0 (1-0)
 

Merklín
 
Čt 20.06.2013 18:00
 :  ( : )
Hrádek

 
3-0 (0-0)
 

Bezdružice
 
Čt 20.06.2013 18:00
 :  ( : )
Hradiště

 
0-0 (-)
 

Letná
 
Čt 20.06.2013 18:00
 :  ( : )
Dl. Újezd

 
0-5 (0-3)
 

Staňkov
 
So 22.06.2013 10:15
 :  ( : )
TJ Luby

 
1-0 (0-0)
 

Rozvadov
 
So 22.06.2013 17:00
 :  ( : )
Stříbro

 
1-2 (1-0)
 

Křimice
 
So 22.06.2013 17:00
 :  ( : )
Merklín

 
5-2 (3-0)
 

ZD Meclov
 
Ne 23.06.2013 10:15
 :  ( : )
Nýrsko

 
5-1 (2-0)
 

Štěnovice
 
Ne 23.06.2013 17:00
 :  ( : )
Bezdružice

 
2-2 (1-1)
 

Hrádek
 
Ne 23.06.2013 17:00
 :  ( : )
Letná

 
1-0 (-)
 

Hradiště
 
Ne 23.06.2013 17:00
 :  ( : )
Koloveč

 
6-3 (5-1)
 

Klatovy
 
Ne 14.07.2013 17:00
 :  ( : )
Klatovy

 
5-1 (2-1)
 

Nepomuk
 
So 20.07.2013 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
4-4 (0-2)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
So 20.07.2013 18:00, Rozhodčí: Adamčík Miroslav
 :  ( : )
Přeštice

 
4-0 (2-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 23.07.2013 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
6-1 (2-0)
 

FC Gottfrieding U-19
Detail »
Fotky »
Čt 01.08.2013 18:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
 :  ( : )
Nýřany

 
 -  ( - )
 

Domažlice B
 
So 03.08.2013 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-3 (1-1)
 

SpVgg Unterstall/Joshofen
Detail »
Fotky »
So 03.08.2013 18:00
 :  ( : )
Kozolupy

 
5-3 (2-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 17.08.2013 17:00
 :  ( : )
Třemošná

 
4-3 (2-2)
 

TJ Zruč B
Detail »
St 21.08.2013 18:00
 :  ( : )
Horní Bříza U-15

 
2-3 (0-2)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
St 04.09.2013 16:30
 :  ( : )
Chrást

 
1-3 (1-2)
 

TJ Zruč SG B
Detail »
Fotky »
Pá 04.10.2013 17:30
 :  ( : )
TJ Zruč U-15

 
10-3 (5-1)
 

Smíchov U-15
Detail »
Fotky »
So 16.11.2013 10:30
 :  ( : )
TJ Zruč SG

 
5-1 (1-0)
 

Michal Petřík All-Star
 
Fotky »
So 23.11.2013 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-15

 
4-2 (-)
 

Smíchov U-15
Detail »
So 21.12.2013 10:00
 :  ( : )
Prazdroj U-15

 
1-1 (-)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
So 21.12.2013 10:45, Pozn.: PK 3:1
 :  ( : )
TJ Zruč

 
5-0 (3-0)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
So 25.01.2014 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-2 (1-1)
 

Chotíkov
Detail »
Fotky »
So 01.02.2014 14:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-2 (1-2)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 15.02.2014 12:30
 :  ( : )
TJ Zruč U-15

 
1-10 (0-6)
 

FCVP 2000
Detail »
Fotky »
St 19.02.2014 16:30
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-2 (1-2)
 

Přeštice B
Detail »
Fotky »
Pá 21.02.2014 19:00, Rozhodčí: Ježek
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-2 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Fotky »
St 26.02.2014 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-2 (2-2)
 

Kaznějov
Detail »
So 01.03.2014 18:30
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
5-0 (3-0)
 

Dobříč
Detail »
Fotky »
Ne 02.03.2014 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
5-1 (1-1)
 

Kozolupy
Detail »
Ne 16.03.2014 15:00, Rozhodčí: Hlavsa
 :  ( : )
Všeruby U-19

 
2-1 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 30.03.2014 10:00
 :  ( : )
Horní Bříza U-15

 
2-6 (0-3)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Fotky »
St 02.04.2014 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč SG B

 
2-1 (1-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
Pá 18.04.2014 18:00
 :  ( : )
Doubravka B

 
1-3 (1-1)
 

TJ Zruč U-15
Detail »
Ne 01.06.2014 17:00
 :  ( : )
S. Černice

 
4-1 (1-0)
 

Holýšov
 
Fotky »
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Bína, Petržílka, Mazanec, Cihlář Jan, Delegát: Langmajer, Pozn.: Branky: Stoilov 3, Křen - Vítek, ŽK: 1:4, ČK: 0:2
 :  ( : )
Ch. Újezd

 
4-2 (2-0)
 

Postřekov
 
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Bogdan, Havránek, König Michal, Sauflová, Delegát: Havránek, Pozn.: Branky: Suchý 2, Pikl, Chval - Polák, Mach, ŽK: 0:3
 :  ( : )
Pačejov

 
1-1 (0-0)
 

Křimice
 
St 18.06.2014 18:00, Rozhodčí: Vocelka, Maroušek, Kafka, Pastyřík, Delegát: Rauch, Pozn.: Branky: Bokr - Štengl, ŽK: 3:3
 :  ( : )
Stod

 
2-1 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Hájek Zdeněk , Mazán Jan, Petržílka František, Špindlerová Zuzana, Delegát: Hajšman Pavel, Pozn.: Branky: Snášel, Jelínek - Karpíšek, ŽK: 3:1, Diváci: 250
 :  ( : )
Zbůch

 
4-1 (2-1)
 

Volduchy
 
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Janda M., Duda Miroslav, Schneider, Kříž Jiří, Delegát: Jindra, Pozn.: Branky: Schejbal 3, Rajtolar - Černý, ŽK: 2:3
 :  ( : )
Merklín

 
2-1 (2-0)
 

Chrást
 
Čt 19.06.2014 18:00, Rozhodčí: Červený, Pohančeník, Majerčík, Kožár, Delegát: Jirsa, Pozn.: Branky: Fořt 2 - Matyáš, ŽK: 3:3, Diváci: 275
 :  ( : )
Holýšov

 
2-2 (2-1)
 

S. Černice
 
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Burda, Černý, Mezera, Šlapák, Delegát: Svoboda, Pozn.: Branky: Vrba, Zaruckij - Stoilov 2, ŽK: 1:3, Diváci: 330
 :  ( : )
Postřekov

 
1-2 (0-0)
 

Ch. Újezd
 
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Langmajer, Štökl, Křen, Mudra, Delegát: Hudeček, Pozn.: Branky: Buček - Chval, Pikl, ŽK: 5:1, Diváci: 560
 :  ( : )
Křimice

 
1-3 (0-1)
 

Pačejov
 
So 21.06.2014 17:00, Rozhodčí: Cihlář František, Kastl, Rubáš, Szikszay, Delegát: Sádovský, Pozn.: Branky: Kohout - Ticháček 2, Mrázek, ŽK: 1:7, ČK: 0:1, Diváci: 150
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-0 (0-0)
 

Stod
Detail »
Fotky »
Video »
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Homr Michal, Šiška Pavel, Kostelník Lumír, Duda Václav, Delegát: Aubrecht Josef, Pozn.: Branky: Nosek 2, ŽK: 3:2, Diváci: 660
 :  ( : )
Volduchy

PK
4-1 (1-0)
 

Zbůch
 
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Hodek, Lhoták, Pálek, Košan, Delegát: Bláha, Pozn.: PK 3:1, PK: 3:1 Branky: Hoblík 2, Kratochvíl, Černý J. - Paum, ŽK: 4:5, ČK: 1:0, Diváci: 350
 :  ( : )
Chrást

 
2-1 (1-1)
PK

Merklín
 
Ne 22.06.2014 17:00, Rozhodčí: Šimek, Čermák, Fillinger, Janoch, Delegát: Kopříva, Pozn.: PK 4:5, Branky: Švajcr 2 - Fořt, ŽK: 2:3, ČK: 1:1, Diváci: 300
 :  ( : )
Trnkové

 
5-5 (1-2)
 

TJ Zruč SG
 
Fotky »
Pá 27.06.2014 18:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
 :  ( : )
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Koloveč
 
So 12.07.2014 17:00
 :  ( : )
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Přeštice
 
So 19.07.2014 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-2 (2-1)
 

Holýšov
Detail »
Fotky »
St 23.07.2014 18:00, Rozhodčí: Lukáš Kříž
 :  ( : )
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Stod
 
Čt 24.07.2014 18:00
 :  ( : )
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Holýšov
 
So 26.07.2014 17:00
 :  ( : )
Staňkov

 
 -  ( - )
 

Klatovy
 
Čt 31.07.2014 18:00
 :  ( : )
Kaznějov

 
2-6 (1-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 02.08.2014 17:00, Rozhodčí: Šimek
 :  ( : )
Třemošná

 
1-5 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 03.08.2014 17:00
 :  ( : )
Druztová

 
1-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 10.08.2014 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-7 (4-3)
 

TJ Zruč U19 SG
Detail »
Fotky »
St 13.08.2014 18:00, Rozhodčí: Klik, Kroužel
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
3-5 (1-1)
 

Horní Bříza U-19
Detail »
Fotky »
Po 18.08.2014 18:00, Rozhodčí: Schveinert
 :  ( : )
Všeruby U-19

 
1-9 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
So 30.08.2014 10:00, Rozhodčí: Kraus Jan
 :  ( : )
Kozolupy

 
4-2 (-)
 

Chrást
 
Pá 12.09.2014 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-3 (-)
 

Druztová SG
 
Fotky »
So 01.11.2014 11:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-15

 
1-5 (1-1)
 

Košutka U-15
Detail »
So 17.01.2015 11:00, Rozhodčí: Mařík Petr
 :  ( : )
TJ Zruč

 
4-4 (3-0)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 17.01.2015 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
7-0 (4-0)
 

Žlutice
Detail »
Fotky »
So 31.01.2015 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
0-11 (0-6)
 

BAK 07 U-17
 
Fotky »
St 04.02.2015 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-1 (0-0)
 

Rokycany B
Detail »
Fotky »
So 07.02.2015 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-10 (0-4)
 

Košutka U-19
Detail »
Fotky »
Ne 15.02.2015 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-1 (2-0)
 

Sp. Poříčí
Detail »
Fotky »
So 21.02.2015 13:00
 :  ( : )
DJK Vilzing

 
3-1 (1-0)
 

Klatovy
 
So 21.02.2015 15:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
6-7 (2-2)
 

TJ Union U-19
Detail »
St 25.02.2015 17:30
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-1 (1-1)
 

Kaznějov
Detail »
Fotky »
So 28.02.2015 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
0-9 (0-3)
 

M. Touškov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 01.03.2015 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
4-0 (2-0)
 

Dobříč
Detail »
Fotky »
Ne 01.03.2015 14:00, Rozhodčí: Hlavsa
 :  ( : )
TJ Zruč U-15

 
0-4 (0-3)
 

Košutka U-15
Detail »
Fotky »
Po 02.03.2015 16:30, Rozhodčí: Kraus Jan
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-8 (4-2)
 

Lhota U-19
Detail »
St 04.03.2015 17:30
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-3 (1-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 08.03.2015 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
1-4 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
Fotky »
Ne 08.03.2015 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč SG B

 
0-1 (0-1)
 

FC Rorschacherberg
Detail »
Fotky »
Čt 09.04.2015 19:00, Rozhodčí: Blovský Jaroslav
 :  ( : )
Druztová

 
0-1 (0-0)
 

Košutka B
 
St 17.06.2015 18:00, Rozhodčí: Duspiva, Doksanský, Šlauf, Adamčík
 :  ( : )
Horní Bříza

 
2-3 (-)
 

TJ Luby
 
St 17.06.2015 18:00
 :  ( : )
Košutka B

 
 -  ( - )
 

Druztová
 
So 20.06.2015 17:00, Rozhodčí: Kračmer, Schneider, Burda, Šlauf
 :  ( : )
TJ Luby

 
0-1 (0-0)
 

Horní Bříza
 
So 20.06.2015 17:00, Pozn.: Branka: 77. Čermák. Rozhodčí: Burda. ŽK: 3:1. Diváků: 300.
 :  ( : )
Trnkové

 
3-3 (1-1)
 

TJ Zruč SG
Detail »
Fotky »
Pá 26.06.2015 18:00, Rozhodčí: Jaroslav Blovský
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-11 (-)
 

TJ Zruč tátové
 
Fotky »
So 27.06.2015 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
1-1 (1-0)
 

S. Lhota
Detail »
Fotky »
Ne 19.07.2015 18:00, Rozhodčí: Schneider
 :  ( : )
Chotíkov

 
0-5 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
St 22.07.2015 18:00
 :  ( : )
Kaznějov

 
0-4 (0-2)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Pá 31.07.2015 18:00, Rozhodčí: Klik Karel
 :  ( : )
Druztová

 
0-4 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 08.08.2015 17:00
 :  ( : )
Lhota U-19

 
0-7 (0-4)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Ne 09.08.2015 10:00
 :  ( : )
Kaznějov U-19

 
2-5 (1-5)
 

TJ Zruč U-19
Detail »
Fotky »
Ne 16.08.2015 10:00
 :  ( : )
Třemošná

 
3-3 (2-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 16.08.2015 17:00
 :  ( : )
Druztová

 
2-0 (2-0)
 

TJ Zruč U-19
 
Fotky »
Čt 03.09.2015 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-8 (1-5)
 

Druztová
 
St 23.09.2015 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-9

 
11-5 (4-2)
 

Druztová U-9
 
Fotky »
Pá 09.10.2015 17:00, Rozhodčí: Kraus Jan
 :  ( : )
Chotíkov

 
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 17.01.2016 14:00
 :  ( : )
Rokycany

 
5-1 (1-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 24.01.2016 16:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
0-3 (0-1)
 

Rapid U-19
Detail »
Fotky »
St 27.01.2016 18:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-3 (2-1)
 

Chrást
Detail »
Fotky »
So 30.01.2016 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-1 (2-0)
 

Petřín B
Detail »
St 03.02.2016 18:00, Rozhodčí: Schneider Josef
 :  ( : )
Rapid

 
1-1 (1-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Ne 07.02.2016 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-2 (1-1)
 

Třemošná
Detail »
So 20.02.2016 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
3-4 (3-1)
 

Košutka
Detail »
Fotky »
Ne 21.02.2016 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
9-3 (6-0)
 

Lhota U-19
Detail »
Fotky »
Ne 28.02.2016 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
4-0 (2-0)
 

Měčín
Detail »
Fotky »
Ne 28.02.2016 14:00, Rozhodčí: Řezáč Petr
 :  ( : )
TJ Zruč

 
0-2 (0-1)
 

Kaznějov
Detail »
Fotky »
So 05.03.2016 13:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-11

 
9-4 (2-3)
 

Dobřany
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 10:00
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
2-3 (0-2)
 

Druztová
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 12:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
6-3 (1-1)
 

Kaznějov U-19
Detail »
Fotky »
Ne 06.03.2016 16:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-11

 
1-8 (0-4)
 

Druztová U-13
Detail »
Fotky »
Út 08.03.2016 18:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-4 (1-3)
 

SŠ U-17
Detail »
Fotky »
Ne 13.03.2016 12:30
 :  ( : )
TJ Zruč B

 
0-8 (0-3)
 

SŠ U-19
Detail »
Fotky »
Ne 13.03.2016 14:30
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
3-2 (2-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
Ne 20.03.2016 12:15
 :  ( : )
TJ Zruč U-13

 
 -  ( - )
 

Třemošná U-13
 
Čt 07.04.2016 16:30
 :  ( : )
Třemošná U-9

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč U-9
 
Čt 07.04.2016 16:30
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
 -  ( - )
 

TJ Zruč tátové
 
Fotky »
So 11.06.2016 14:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-2 (0-1)
 

Horní Bříza
Detail »
Fotky »
St 22.06.2016 18:00, Rozhodčí: Žák Ondřej, Lhoták Luděk, Volf Michal, Komanec Petr, Delegát: Aubrecht Josef
 :  ( : )
Horní Bříza

 
0-1 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 25.06.2016 17:00, Rozhodčí: Janda Marek, König Michal, Doksanský Tomáš, Lego Jan, Delegát: Mareška Ladislav
 :  ( : )
Druztová

 
0-2 (0-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
So 23.07.2016 17:00
 :  ( : )
Kaznějov

 
0-2 (0-0)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
Út 26.07.2016 18:00
 :  ( : )
Chotíkov

 
2-1 (0-1)
 

TJ Zruč
Detail »
Fotky »
So 30.07.2016 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
4-0 (4-0)
 

Rapid U-19
Detail »
Fotky »
Pá 05.08.2016 18:00, Rozhodčí: Komínek Jiří
 :  ( : )
Druztová

 
1-1 (0-0)
 

TJ Zruč B
Detail »
So 13.08.2016 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-19

 
1-3 (0-2)
 

Dobřany U-19
Detail »
St 17.08.2016 18:00, Rozhodčí: Kříž Lukáš
 :  ( : )
S. Trnová

 
3-7 (1-1)
 

TJ Zruč B
Detail »
Fotky »
Ne 21.08.2016 17:00
 :  ( : )
Kaznějov U-19

 
2-7 (1-3)
 

TJ Zruč U-19
 
Ne 21.08.2016 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč

 
2-4 (0-0)
 

Klatovy B
Detail »
So 28.01.2017 17:00
 :  ( : )
TJ Zruč U-13 B