Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu  kraj Plzeňský 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

B. n. Radbuzou

Bolevec

Dl. Újezd

Domažlice B

Horažďovice

Horní Bříza

Chanovice

Chotíkov

Kaznějov

Košutka

Kralovice

M. Touškov

Mochtín

Mýto

Nepomuk

Nýrsko

Přeštice B

Rapid

Rokycany

S. Černice

St. Plzenec

Staňkov

Sv. Hrádek

Tachov

TJ Zruč

Tlumačov

Třemošná

Vejprnice

Volduchy

ZD Meclov
TABULKA SOUTĚŽE
  TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1 Rokycany321011:881(7)
2 Nepomuk220013:16 (3)
3 Chotíkov220014:36 (6)
4 Nýrsko22008:46 (6)
5 Domažlice B22006:26 (3)
6 Kralovice22002:06 (3)
7 TJ Zruč31119:751(-5)
8 Horní Bříza21014:13 (3)
9 Mochtín21018:63 (0)
10 Vejprnice21017:63 (0)
11 Tachov11001:03 (3)
12 Mýto20206:631(2)
13 Dl. Újezd21012:23 (-3)
14 Horažďovice21015:113 (3)
15 M. Touškov20116:1021(-5)
16 Košutka10105:51 (1)
17 St. Plzenec10104:41 (-2)
18 Volduchy10103:31 (-2)
19 Sv. Hrádek10013:40 (-3)
20 Tlumačov10011:20 (0)
21 B. n. Radbuzou10011:20 (0)
22 Kaznějov10010:10 (-3)
23 S. Černice10013:60 (-3)
24 ZD Meclov10011:40 (-3)
25 Přeštice B10011:40 (-3)
26 Staňkov10010:30 (-3)
27 Rapid10010:30 (0)
28 Bolevec10010:40 (-3)
29 Chanovice10010:50 (-3)
30 Třemošná10012:90 (-3)

TABULKA SOUTĚŽE - BEZ EXTRA BODŮ
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Rokycany321011:87(7)
2 Nepomuk220013:16(3)
3 Chotíkov220014:36(6)
4 Nýrsko22008:46(6)
5 Domažlice B22006:26(3)
6 Kralovice22002:06(3)
7 TJ Zruč31119:74(-5)
8 Horní Bříza21014:13(3)
9 Mochtín21018:63(0)
10 Vejprnice21017:63(0)
11 Tachov11001:03(3)
12 Dl. Újezd21012:23(-3)
13 Horažďovice21015:113(3)
14 Mýto20206:62(2)
15 Košutka10105:51(1)
16 St. Plzenec10104:41(-2)
17 Volduchy10103:31(-2)
18 M. Touškov20116:101(-5)
19 Sv. Hrádek10013:40(-3)
20 Tlumačov10011:20(0)
21 B. n. Radbuzou10011:20(0)
22 Kaznějov10010:10(-3)
23 S. Černice10013:60(-3)
24 ZD Meclov10011:40(-3)
25 Přeštice B10011:40(-3)
26 Staňkov10010:30(-3)
27 Rapid10010:30(0)
28 Bolevec10010:40(-3)
29 Chanovice10010:50(-3)
30 Třemošná10012:90(-3)
TABULKA SOUTĚŽE - PODZIMNÍ ČÁST
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Bolevec00000:00(0)
2 Mýto00000:00(0)
3 S. Černice00000:00(0)
4 Mochtín00000:00(0)
5 Chotíkov00000:00(0)
6 TJ Zruč00000:00(0)
7 Nepomuk00000:00(0)
8 ZD Meclov00000:00(0)
9 Horní Bříza00000:00(0)
10 M. Touškov00000:00(0)
11 Vejprnice00000:00(0)
12 Staňkov00000:00(0)
13 Kaznějov00000:00(0)
14 Rapid00000:00(0)
15 Sv. Hrádek00000:00(0)
16 Domažlice B00000:00(0)
17 Tachov00000:00(0)
18 Košutka00000:00(0)
19 St. Plzenec00000:00(0)
20 Nýrsko00000:00(0)
21 Dl. Újezd00000:00(0)
22 Kralovice00000:00(0)
23 Volduchy00000:00(0)
24 Horažďovice00000:00(0)
25 Přeštice B00000:00(0)
26 Tlumačov00000:00(0)
27 Třemošná00000:00(0)
28 Rokycany00000:00(0)
29 Chanovice00000:00(0)
30 B. n. Radbuzou00000:00(0)
TABULKA SOUTĚŽE - JARNÍ ČÁST
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Rokycany321011:88(7)
2 Nepomuk220013:16(3)
3 Chotíkov220014:36(6)
4 Nýrsko22008:46(6)
5 Domažlice B22006:26(3)
6 Kralovice22002:06(3)
7 TJ Zruč31119:75(-5)
8 Horní Bříza21014:13(3)
9 Mochtín21018:63(0)
10 Vejprnice21017:63(0)
11 Tachov11001:03(3)
12 Mýto20206:63(2)
13 Dl. Újezd21012:23(-3)
14 Horažďovice21015:113(3)
15 M. Touškov20116:102(-5)
16 Košutka10105:51(1)
17 St. Plzenec10104:41(-2)
18 Volduchy10103:31(-2)
19 Sv. Hrádek10013:40(-3)
20 Tlumačov10011:20(0)
21 B. n. Radbuzou10011:20(0)
22 Kaznějov10010:10(-3)
23 S. Černice10013:60(-3)
24 ZD Meclov10011:40(-3)
25 Přeštice B10011:40(-3)
26 Staňkov10010:30(-3)
27 Rapid10010:30(0)
28 Bolevec10010:40(-3)
29 Chanovice10010:50(-3)
30 Třemošná10012:90(-3)
TABULKA SOUTĚŽE - DOMÁCÍ ZÁPASY
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 TJ Zruč31119:75(-5)
2 Nepomuk11008:13(0)
3 Domažlice B11002:13(0)
4 Kralovice11001:03(0)
5 Dl. Újezd21012:23(-3)
6 M. Touškov20116:102(-5)
7 St. Plzenec10104:41(-2)
8 Volduchy10103:31(-2)
9 Mýto00000:00(0)
10 Chotíkov00000:00(0)
11 Horní Bříza00000:00(0)
12 Rapid00000:00(0)
13 Tachov00000:00(0)
14 Košutka00000:00(0)
15 Nýrsko00000:00(0)
16 Horažďovice00000:00(0)
17 Tlumačov00000:00(0)
18 Rokycany00000:00(0)
19 B. n. Radbuzou00000:00(0)
20 Mochtín10014:50(-3)
21 Sv. Hrádek10013:40(-3)
22 Kaznějov10010:10(-3)
23 Vejprnice10011:30(-3)
24 S. Černice10013:60(-3)
25 ZD Meclov10011:40(-3)
26 Přeštice B10011:40(-3)
27 Staňkov10010:30(-3)
28 Bolevec10010:40(-3)
29 Chanovice10010:50(-3)
30 Třemošná10012:90(-3)
TABULKA SOUTĚŽE - VENKOVNÍ ZÁPASY
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Rokycany321011:88(7)
2 Chotíkov220014:36(6)
3 Nýrsko22008:46(6)
4 Nepomuk11005:03(3)
5 Vejprnice11006:33(3)
6 Mochtín11004:13(3)
7 Horní Bříza21014:13(3)
8 Domažlice B11004:13(3)
9 Tachov11001:03(3)
10 Kralovice11001:03(3)
11 Mýto20206:63(2)
12 Horažďovice21015:113(3)
13 Košutka10105:51(1)
14 Bolevec00000:00(0)
15 S. Černice00000:00(0)
16 TJ Zruč00000:00(0)
17 ZD Meclov00000:00(0)
18 M. Touškov00000:00(0)
19 Staňkov00000:00(0)
20 Kaznějov00000:00(0)
21 Sv. Hrádek00000:00(0)
22 St. Plzenec00000:00(0)
23 Dl. Újezd00000:00(0)
24 Volduchy00000:00(0)
25 Přeštice B00000:00(0)
26 Třemošná00000:00(0)
27 Chanovice00000:00(0)
28 Tlumačov10011:20(0)
29 B. n. Radbuzou10011:20(0)
30 Rapid10010:30(0)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXON GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor mladších žáků, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.