Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE
ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
Městský přebor mužů  kraj Plzeňský, okres Plzeň-město 2017 / 2018
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže

Druztová

Dýšina

Hradiště

Chrást

Košutka B

Litice

Rapid B

S. Černice B

SK Smíchov

Slovan Spoje

St. Plzenec B

TJ Union

TJ Zruč B

Vochov
TABULKA SOUTĚŽE
  TýmZáp+0-SkóreBodyPK(Prav)
1 Slovan Spoje23156270:24565(15)
2 TJ Zruč B23150880:4245 (9)
3 SK Smíchov23132860:34421(2)
4 Hradiště23105847:43394(2)
5 Druztová2398644:36383(-1)
6 TJ Union23113970:54371(3)
7 Dýšina23104939:41351(-2)
8 Rapid B221021051:47331(2)
9 S. Černice B2285952:55312(-4)
10 Chrást23921240:45312(-7)
11 Litice23841136:51302(-5)
12 Košutka B23821342:5726 (-7)
13 Vochov23721435:77241(-10)
14 St. Plzenec B23411827:8713 (-20)

TABULKA SOUTĚŽE - BEZ EXTRA BODŮ
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Slovan Spoje23156270:2451(15)
2 TJ Zruč B23150880:4245(9)
3 SK Smíchov23132860:3441(2)
4 TJ Union23113970:5436(3)
5 Druztová2398644:3635(-1)
6 Hradiště23105847:4335(2)
7 Dýšina23104939:4134(-2)
8 Rapid B221021051:4732(2)
9 S. Černice B2285952:5529(-4)
10 Chrást23921240:4529(-7)
11 Litice23841136:5128(-5)
12 Košutka B23821342:5726(-7)
13 Vochov23721435:7723(-10)
14 St. Plzenec B23411827:8713(-20)
TABULKA SOUTĚŽE - PODZIMNÍ ČÁST
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Slovan Spoje1383238:1429(9)
2 SK Smíchov1391334:1528(7)
3 TJ Zruč B1390447:2627(6)
4 Druztová1366127:1827(6)
5 Rapid B1381439:2326(7)
6 TJ Union1371539:3122(1)
7 S. Černice B1353540:3120(0)
8 Litice1353523:2519(-3)
9 Hradiště1343627:3018(-3)
10 Košutka B1342721:2814(-4)
11 Dýšina1333719:2913(-6)
12 Chrást1340920:3312(-9)
13 St. Plzenec B13301019:499(-12)
14 Vochov13301019:609(-12)
TABULKA SOUTĚŽE - JARNÍ ČÁST
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Slovan Spoje1073032:1027(6)
2 Dýšina1071220:1222(4)
3 Hradiště1062220:1321(5)
4 Chrást1052320:1219(2)
5 TJ Zruč B1060433:1618(3)
6 TJ Union1042431:2315(2)
7 Vochov1042416:1715(2)
8 SK Smíchov1041526:1914(-5)
9 Košutka B1040621:2912(-3)
10 Druztová1032517:1811(-7)
11 S. Černice B932412:2411(-4)
12 Litice1031613:2611(-2)
13 Rapid B921612:247(-5)
14 St. Plzenec B101188:384(-8)
TABULKA SOUTĚŽE - DOMÁCÍ ZÁPASY
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Slovan Spoje1274139:1429(-11)
2 TJ Zruč B1290352:2127(-9)
3 SK Smíchov1381438:1625(-14)
4 Dýšina1281325:1325(-11)
5 Druztová1256122:1323(-15)
6 S. Černice B1153331:2320(-15)
7 TJ Union1160540:2418(-15)
8 Hradiště1135315:1618(-19)
9 Litice1160521:2418(-15)
10 Rapid B1050524:2115(-15)
11 St. Plzenec B1141622:2813(-20)
12 Vochov1141621:3913(-20)
13 Chrást1240816:2512(-24)
14 Košutka B1131724:2610(-23)
TABULKA SOUTĚŽE - VENKOVNÍ ZÁPASY
  TýmZáp+0-SkóreBody(Prav)
1 Slovan Spoje1182131:1027(26)
2 Hradiště1270532:2721(21)
3 Chrást1152424:2019(17)
4 TJ Union1253430:3019(18)
5 TJ Zruč B1160528:2118(18)
6 Rapid B1252527:2618(17)
7 SK Smíchov1051422:1817(16)
8 Košutka B1251618:3116(16)
9 Druztová1142522:2315(14)
10 Litice1224615:2712(10)
11 S. Černice B1132621:3211(11)
12 Vochov1231814:3811(10)
13 Dýšina1123614:2810(9)
14 St. Plzenec B1200125:590(0)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor starších žáků 6+1
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
Finále soutěže starých gard
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.