Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
 
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže















24.07.2010.
SKP Rapid Plzeň - TJ Zruč (3:1)


31.07.2010.
Spartak Chrást - TJ Zruč (10:2)


08.08.2010.
TJ Zruč B - Un.Sparta (2:4)


15.08.2010.
Horní Bříza B - TJ Zruč B (0:1)


15.08.2010.
Horní Bříza - TJ Zruč (5:4)


03.08.2010.
Rokycany - TJ Zruč(5:1)


29.01.2011.
TJ Zruč - Spartak Chrást (1:3)


05.02.2011.
TJ Zruč - Tlučná (přátelsky) 3:2


12.02.2011.
TJ Zruč B - FK Žlutice (0:1)


20.02.2011.
TJ Zruč - Sokol Druztová (4:0)


05.03.2011.
TJ Zruč - Slavia Vejprnice (2:4)


06.03.2011.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (2:1)


20.03.2011.
TJ Zruč B - Předenice (0:0)


20.02.2011.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (4:3)


27.02.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (2:3)


06.03.2011.
TJ Zruč - Druztová B/TJ Zruč :)


26.02.2011.
TJ Zruč - FK Ledce (1:2)


23.07.2011.
Nýřany - TJ Zruč (3:2) - přátelsky, hř. Úlice


28.07.2011.
TJ Zruč - Ltná (3:0)


30.07.2011.
Rokycany - TJ Zruč (0:3)


31.07.2011.
TJ Zruč - Druztová (3:1)


06.08.2011.
Mladotice - TJ Zruč (1:1)


14.08.2011.
H.Bříza B - TJ Zruč B (2:2) přátelsky


16.08.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (3:4)


30.07.2011.
Předenice B - TJ Zruč B (0:1)


30.07.2011.
TJ Zruč B - Chlumčany B (2:1)


30.07.2011.
Předenice - TJ Zruč B (1:0) - finále


09.08.2011.
SK ZČE B - TJ Zruč (2:1)


13.08.2011.
TJ Zruč (D) - Druztová B (4:7)


21.08.2011.
TJ Zruč - Letná (9:3)


18.02.2012.
TJ Zruč - SK ZČE B (4:0)


28.01.2012.
TJ Zruč A - Starý Plzenec (3:3)


03.03.2012.
TJ Zruč - Spálené Poříčí (0:2)


26.02.2012.
TJ Zruč - KF Žlutice (1:4)


26.02.2012.
TJ Zruč B - Kozolupy (3:1)


04.03.2012.
TJ Zruč B - S.Malesice (5:2)


11.03.2012.
TJ Zruč B - Nýřany B (2:0)


18.03.2012.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (7:7)


25.02.2012.
TJ Zruč (DOR) - Viktoria Plzeň (dorostenky)


03.03.2012.
Horní Bříza - TJ Zruč D (6:0)


10.03.2012.
TJ Zruč - Nýřany (1:4)


04.07.2009.
baráž, Zruč B - Město Touškov B (3:1)


01.07.2009.
baráž, Město Touškov B - Zruč B (0:1) - hráno v Křimicích


28.07.2012.
Chotíkov - TJ Zruč - přátelsky (1:0), hř. Hunčice


04.08.2012.
TJ Přeštice - TJ Zruč - přátelsky (4:1)


30.06.2012.
Trnka Dream Team - Stará garda A (4:1)


21.07.2012.
S. Druztová A - TJ Zruč A - přátelsky (0:6)


05.08.2012.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B - přátelsky (3:3)


04.08.2012.
Keramika Chlumčany - ZKZ Horní Bříza (hř. Dolní Lukavice)


17.02.2013.
TJ Zruč - Ch. Újezd (1:4)


02.03.2013.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:4)


16.02.2013.
TJ Zruč A - FC Chotíkov (1:3)


02.02.2013.
TJ Zruč - Sokol Křimice (3:5) - přátelsky


03.03.2013.
TJ Zruč B - Malesice (4:2)


10.03.2013.
TJ Zruč B - S.Kozolupy (4:2)


20.07.2013.
TJ Zruč - TJ ZKZ Horní Bříza (4:4) - přátelsky


03.08.2013.
TJ Zruč - SpVgg Unterstall (3:3)


23.07.2013.
TJ Přeštice - TJ Zruč (4:0) - přátelsky


01.08.2013.
TJ Zruč A - FC Gottfrieding U19 (6:1)


04.09.2013.
ZKZ Horní Bříza U15 - TJ Zruč U15 (2:3) - přátelsky


04.10.2013.
Spartak Chrást SG - TJ Zruč SG B (1:3)


01.02.2014.
TJ Zruč - FC Chotíkov (2:2)


15.02.2014.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:2)


26.02.2014.
TJ Zruč - Sokol Lhota (2-2) (přátelsky)


16.11.2013.
TJ Zruč U15 - SK Smíchov U15 (10:3)


23.11.2013.
TJ Zruč SG A - FC Volant (4:1)


21.12.2013.
Turnaj žáků SK Smíchov, Zruč, Prazdroj


25.01.2014.
TJ Zruč - T. Třemošná (přátelsky) (5:0)


02.03.2014.
TJ Zruč B - Dobříč (5:0) (přátelsky)


19.02.2014.
TJ Zruč U15 - FCVP 2000 (1:10)


21.02.2014.
TJ Zruč - TJ Přeštice B (3:2) (přátelsky)


02.04.2014.
ZKZ H. Bříza U15 - TJ zruč U15 (2:6) (přátelsky)


30.03.2014.
KZJ Všeruby U-19 - TJ Zruč U-19 (2:1) (přátelsky)


18.04.2014.
TJ Zruč SG B - Spartak Chrást SG (2:1)


19.06.2014.
Sl. Stod - TJ Zruč (2:1) (baráž o postup do KPM)


22.06.2014.
TJ Zruč - Slavoj Stod (2:0) baráž o postup do KP


18.06.2014.
S. Černice - FK Holýšov (4:1) - baráž o postup/setrvání v KPM


02.08.2014.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (2:6)


27.06.2014.
Trnka dream team - TJ Zruč SG A


23.07.2014.
TJ Zruč - FK Holýšov (3:2) (přátelsky)


03.08.2014.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (1:5) (přátelsky)


10.08.2014.
S. Druztová - TJ Zruč B (1:4) (přátelsky)


19.08.2014.
TJ Zruč U19 - Horní Bříza U19 (3:5) (přátelsky)


13.08.2014.
TJ Zruč U19 - TJ Zruč U19 (2009) (3:5) (přátelsky)


30.08.2014.
Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (1:9) (přátelsky)


01.11.2014.
TJ Zruč U19 - S. Druztová Sg (4:3) (přátelsky)


09.08.2009.
Trnová - Zruč B (0:4)


16.08.2009.
Horní Bříza B - Zruč B (0:0)


06.02.2010.
TJ Zruč B - S.Lhota (1:3)


07.03.2010.
TJ Zruč B - Sokol Plasy (1:1)


14.03.2010.
TJ Zruč - Trnová (7:1)


21.03.2010.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (6:1)


31.01.2015.
TJ Zruč - FK Žlutice (7:0) (přátelsky)


28.02.2015.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (3:1) (přátelsky)


07.02.2015.
TJ Zruč - FC Rokycany B (3:1) (přátelsky)


21.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Spálené Poříčí (3:1) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč B - S. Dobříč (4:0) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (1:4) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč U19 - S.M. Touškov U19 (0:9) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (1:3) (přátelsky)


17.01.2015.
TJ Zruč A+B - Spartak Chrást (4:4) (přátelsky)


02.03.2015.
TJ Zruč U15 - TJ S. Košutka U15 (0:4)


04.02.2015.
TJ Zruč U19 - BAK 07 U17 (0:11) (přátelsky)


15.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Košutka (1:10) (přátelsky)


09.04.2015.
TJ Zruč SG B - FC Rorschacherberg (0:1)


26.06.2015.
Trnkové - TJ Zruč SG (3:3)


27.06.2015.
TJ Zruč U19 - tátové (4:11)


19.07.2015.
TJ Zruč - S. Lhota (přátelsky) (1:1)


22.07.2015.
FC Chotíko - TJ Zruč (0:5) (přátelsky)


31.07.2015.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (0:4) (přátelsky)


16.08.2015.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (3:3) (přátelsky)


08.08.2015.
S. Druztová - TJ Zruč B (0:4) (přátelsky)


05.09.2015.
S. Plasy U19 - TJ Zruč U19 (0:6)


16.08.2015.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:5) (přátelsky)


03.09.2015.
S. Druztová - TJ zruč U19 (přátelsky 2:0)


09.10.2015.
TJ Zruč U9 - S. Druztová U9 (přátelsky 11:5)


17.01.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (1:1)


24.01.2016.
FC Rokycany - TJ Zruč (5:1)


07.02.2016.
Rapid - TJ Zruč (1:1) (přátelsky)


21.02.2016.
TJ Zruč - S. Košutka (3:4)


27.01.2016.
TJ Zruč U-19 - Rapid U-19 (0:3)


28.02.2016.
TJ Zruč U-19 - S.Lhota U19 (9:3) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-19 - FK Bohemia Kaznějov U-19 (6:3) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč U-19 - SŠ Plzeň U-17 (1:4) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč B - SŠ Plzeň U-19 (0:8) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč B - TJ S. Druztová (2:3) (přátelsky)


30.01.2016.
TJ Zruč - Spartak Chrást (přátelsky (3:3)


05.03.2016.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (0:2) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Dobřany U-11 (9:4) (přátelsky)


28.02.2016.
TJ Zruč - S. Měčín (4:0) (přátelsky)


08.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Druztová U-13 (1-8) (přátelsky)


11.06.2016.
TJ Zruč U-19 - Tátové


22.06.2016.
TJ Zruč - SK Horní Bříza - baráž o KPM (2:2)


25.06.2016.
SK Horní Bříza - TJ Zruč (odveta baráže o KPM 0:1)


26.07.2016.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (0:2)


23.07.2016.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky) (0:2)


30.07.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (2:1)


21.08.2016.
S. Trnová - TJ Zruč B (3:7 přátelsky)


05.08.2016.
TJ Zruč U19 - SKP Rapid U19 (4:0)


15.07.2017.
TJ Zruč - Slávia Vejprnice (přátelsky 0:1)


05.03.2017.
TJ Zruč B - S.Dobříč (3:0) přátelsky)


18.02.2017.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (1:4) (přátelsky)


25.02.2017.
TJ Zruč - SK Slávia Úněšov (přátelsky) (5:4)


12.03.2017.
TJ Zruč B - S. Plasy (2:6) (přátelsky)


05.03.2017.
TJ Zruč U19 - Rapid U19 (5:0) přátelsky


12.03.2017.
TJ Zruč U19 - SK SMíchov U19 (6:2) (přátelsky)


06.02.2017.
TJ ZručU-13B - S. Plasy U-13 (2:3)


22.07.2017.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky 0:1)


22.07.2017.
FC Chotíkov - TJ Zruč(přátelsky 1:2)


29.07.2017.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky 1:5)


06.08.2017.
TJ Zruč - Rapid Plzeň (přátelsky 2:0)


13.08.2017.
Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:4)


05.08.2017.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (přátelsky 3:2)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.