TJ Zruč - oddíl kopané

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
 
Přehled Tabulky Zápasy Týmy Statistiky Hráči Fotky Video Mapa Hodnocení Tipování Všechny soutěže
















24.07.2010.
SKP Rapid Plzeň - TJ Zruč (3:1)


31.07.2010.
Spartak Chrást - TJ Zruč (10:2)


08.08.2010.
TJ Zruč B - Un.Sparta (2:4)


15.08.2010.
Horní Bříza B - TJ Zruč B (0:1)


15.08.2010.
Horní Bříza - TJ Zruč (5:4)


03.08.2010.
Rokycany - TJ Zruč(5:1)


29.01.2011.
TJ Zruč - Spartak Chrást (1:3)


05.02.2011.
TJ Zruč - Tlučná (přátelsky) 3:2


12.02.2011.
TJ Zruč B - FK Žlutice (0:1)


20.02.2011.
TJ Zruč - Sokol Druztová (4:0)


05.03.2011.
TJ Zruč - Slavia Vejprnice (2:4)


06.03.2011.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (2:1)


20.03.2011.
TJ Zruč B - Předenice (0:0)


20.02.2011.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (4:3)


27.02.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (2:3)


06.03.2011.
TJ Zruč - Druztová B/TJ Zruč :)


26.02.2011.
TJ Zruč - FK Ledce (1:2)


23.07.2011.
Nýřany - TJ Zruč (3:2) - přátelsky, hř. Úlice


28.07.2011.
TJ Zruč - Ltná (3:0)


30.07.2011.
Rokycany - TJ Zruč (0:3)


31.07.2011.
TJ Zruč - Druztová (3:1)


06.08.2011.
Mladotice - TJ Zruč (1:1)


14.08.2011.
H.Bříza B - TJ Zruč B (2:2) přátelsky


16.08.2011.
TJ Zruč - Horní Bříza (3:4)


30.07.2011.
Předenice B - TJ Zruč B (0:1)


30.07.2011.
TJ Zruč B - Chlumčany B (2:1)


30.07.2011.
Předenice - TJ Zruč B (1:0) - finále


09.08.2011.
SK ZČE B - TJ Zruč (2:1)


13.08.2011.
TJ Zruč (D) - Druztová B (4:7)


21.08.2011.
TJ Zruč - Letná (9:3)


18.02.2012.
TJ Zruč - SK ZČE B (4:0)


28.01.2012.
TJ Zruč A - Starý Plzenec (3:3)


03.03.2012.
TJ Zruč - Spálené Poříčí (0:2)


26.02.2012.
TJ Zruč - KF Žlutice (1:4)


26.02.2012.
TJ Zruč B - Kozolupy (3:1)


04.03.2012.
TJ Zruč B - S.Malesice (5:2)


11.03.2012.
TJ Zruč B - Nýřany B (2:0)


18.03.2012.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (7:7)


25.02.2012.
TJ Zruč (DOR) - Viktoria Plzeň (dorostenky)


03.03.2012.
Horní Bříza - TJ Zruč D (6:0)


10.03.2012.
TJ Zruč - Nýřany (1:4)


04.07.2009.
baráž, Zruč B - Město Touškov B (3:1)


01.07.2009.
baráž, Město Touškov B - Zruč B (0:1) - hráno v Křimicích


28.07.2012.
Chotíkov - TJ Zruč - přátelsky (1:0), hř. Hunčice


04.08.2012.
TJ Přeštice - TJ Zruč - přátelsky (4:1)


30.06.2012.
Trnka Dream Team - Stará garda A (4:1)


21.07.2012.
S. Druztová A - TJ Zruč A - přátelsky (0:6)


05.08.2012.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B - přátelsky (3:3)


04.08.2012.
Keramika Chlumčany - ZKZ Horní Bříza (hř. Dolní Lukavice)


17.02.2013.
TJ Zruč - Ch. Újezd (1:4)


02.03.2013.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:4)


16.02.2013.
TJ Zruč A - FC Chotíkov (1:3)


02.02.2013.
TJ Zruč - Sokol Křimice (3:5) - přátelsky


03.03.2013.
TJ Zruč B - Malesice (4:2)


10.03.2013.
TJ Zruč B - S.Kozolupy (4:2)


20.07.2013.
TJ Zruč - TJ ZKZ Horní Bříza (4:4) - přátelsky


03.08.2013.
TJ Zruč - SpVgg Unterstall (3:3)


23.07.2013.
TJ Přeštice - TJ Zruč (4:0) - přátelsky


01.08.2013.
TJ Zruč A - FC Gottfrieding U19 (6:1)


04.09.2013.
ZKZ Horní Bříza U15 - TJ Zruč U15 (2:3) - přátelsky


04.10.2013.
Spartak Chrást SG - TJ Zruč SG B (1:3)


01.02.2014.
TJ Zruč - FC Chotíkov (2:2)


15.02.2014.
TJ Zruč - FK Žlutice (1:2)


26.02.2014.
TJ Zruč - Sokol Lhota (2-2) (přátelsky)


16.11.2013.
TJ Zruč U15 - SK Smíchov U15 (10:3)


23.11.2013.
TJ Zruč SG A - FC Volant (4:1)


21.12.2013.
Turnaj žáků SK Smíchov, Zruč, Prazdroj


25.01.2014.
TJ Zruč - T. Třemošná (přátelsky) (5:0)


02.03.2014.
TJ Zruč B - Dobříč (5:0) (přátelsky)


19.02.2014.
TJ Zruč U15 - FCVP 2000 (1:10)


21.02.2014.
TJ Zruč - TJ Přeštice B (3:2) (přátelsky)


02.04.2014.
ZKZ H. Bříza U15 - TJ zruč U15 (2:6) (přátelsky)


30.03.2014.
KZJ Všeruby U-19 - TJ Zruč U-19 (2:1) (přátelsky)


18.04.2014.
TJ Zruč SG B - Spartak Chrást SG (2:1)


19.06.2014.
Sl. Stod - TJ Zruč (2:1) (baráž o postup do KPM)


22.06.2014.
TJ Zruč - Slavoj Stod (2:0) baráž o postup do KP


18.06.2014.
S. Černice - FK Holýšov (4:1) - baráž o postup/setrvání v KPM


02.08.2014.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (2:6)


27.06.2014.
Trnka dream team - TJ Zruč SG A


23.07.2014.
TJ Zruč - FK Holýšov (3:2) (přátelsky)


03.08.2014.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (1:5) (přátelsky)


10.08.2014.
S. Druztová - TJ Zruč B (1:4) (přátelsky)


19.08.2014.
TJ Zruč U19 - Horní Bříza U19 (3:5) (přátelsky)


13.08.2014.
TJ Zruč U19 - TJ Zruč U19 (2009) (3:5) (přátelsky)


30.08.2014.
Všeruby U19 - TJ Zruč U19 (1:9) (přátelsky)


01.11.2014.
TJ Zruč U19 - S. Druztová Sg (4:3) (přátelsky)


09.08.2009.
Trnová - Zruč B (0:4)


16.08.2009.
Horní Bříza B - Zruč B (0:0)


06.02.2010.
TJ Zruč B - S.Lhota (1:3)


07.03.2010.
TJ Zruč B - Sokol Plasy (1:1)


14.03.2010.
TJ Zruč - Trnová (7:1)


21.03.2010.
TJ Zruč B - Horní Bříza B (6:1)


31.01.2015.
TJ Zruč - FK Žlutice (7:0) (přátelsky)


28.02.2015.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (3:1) (přátelsky)


07.02.2015.
TJ Zruč - FC Rokycany B (3:1) (přátelsky)


21.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Spálené Poříčí (3:1) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč B - S. Dobříč (4:0) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč B - Tatran Třemošná (1:4) (přátelsky)


01.03.2015.
TJ Zruč U19 - S.M. Touškov U19 (0:9) (přátelsky)


08.03.2015.
TJ Zruč U19 - FK Bohemia Kaznějov U19 (1:3) (přátelsky)


17.01.2015.
TJ Zruč A+B - Spartak Chrást (4:4) (přátelsky)


02.03.2015.
TJ Zruč U15 - TJ S. Košutka U15 (0:4)


04.02.2015.
TJ Zruč U19 - BAK 07 U17 (0:11) (přátelsky)


15.02.2015.
TJ Zruč - TJ Sokol Košutka (1:10) (přátelsky)


09.04.2015.
TJ Zruč SG B - FC Rorschacherberg (0:1)


26.06.2015.
Trnkové - TJ Zruč SG (3:3)


27.06.2015.
TJ Zruč U19 - tátové (4:11)


19.07.2015.
TJ Zruč - S. Lhota (přátelsky) (1:1)


22.07.2015.
FC Chotíko - TJ Zruč (0:5) (přátelsky)


31.07.2015.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (0:4) (přátelsky)


16.08.2015.
Tatran Třemošná - TJ Zruč B (3:3) (přátelsky)


08.08.2015.
S. Druztová - TJ Zruč B (0:4) (přátelsky)


05.09.2015.
S. Plasy U19 - TJ Zruč U19 (0:6)


16.08.2015.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (2:5) (přátelsky)


03.09.2015.
S. Druztová - TJ zruč U19 (přátelsky 2:0)


09.10.2015.
TJ Zruč U9 - S. Druztová U9 (přátelsky 11:5)


17.01.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (1:1)


24.01.2016.
FC Rokycany - TJ Zruč (5:1)


07.02.2016.
Rapid - TJ Zruč (1:1) (přátelsky)


21.02.2016.
TJ Zruč - S. Košutka (3:4)


27.01.2016.
TJ Zruč U-19 - Rapid U-19 (0:3)


28.02.2016.
TJ Zruč U-19 - S.Lhota U19 (9:3) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-19 - FK Bohemia Kaznějov U-19 (6:3) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč U-19 - SŠ Plzeň U-17 (1:4) (přátelsky)


13.03.2016.
TJ Zruč B - SŠ Plzeň U-19 (0:8) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč B - TJ S. Druztová (2:3) (přátelsky)


30.01.2016.
TJ Zruč - Spartak Chrást (přátelsky (3:3)


05.03.2016.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (0:2) (přátelsky)


06.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Dobřany U-11 (9:4) (přátelsky)


28.02.2016.
TJ Zruč - S. Měčín (4:0) (přátelsky)


08.03.2016.
TJ Zruč U-11 - Druztová U-13 (1-8) (přátelsky)


11.06.2016.
TJ Zruč U-19 - Tátové


22.06.2016.
TJ Zruč - SK Horní Bříza - baráž o KPM (2:2)


25.06.2016.
SK Horní Bříza - TJ Zruč (odveta baráže o KPM 0:1)


26.07.2016.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky) (0:2)


23.07.2016.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky) (0:2)


30.07.2016.
FC Chotíkov - TJ Zruč (přátelsky) (2:1)


21.08.2016.
S. Trnová - TJ Zruč B (3:7 přátelsky)


05.08.2016.
TJ Zruč U19 - SKP Rapid U19 (4:0)


15.07.2017.
TJ Zruč - Slávia Vejprnice (přátelsky 0:1)


05.03.2017.
TJ Zruč B - S.Dobříč (3:0) přátelsky)


18.02.2017.
TJ Zruč - FK Bohemia Kaznějov (1:4) (přátelsky)


25.02.2017.
TJ Zruč - SK Slávia Úněšov (přátelsky) (5:4)


12.03.2017.
TJ Zruč B - S. Plasy (2:6) (přátelsky)


05.03.2017.
TJ Zruč U19 - Rapid U19 (5:0) přátelsky


12.03.2017.
TJ Zruč U19 - SK SMíchov U19 (6:2) (přátelsky)


06.02.2017.
TJ ZručU-13B - S. Plasy U-13 (2:3)


22.07.2017.
S. Druztová - TJ Zruč B (přátelsky 0:1)


22.07.2017.
FC Chotíkov - TJ Zruč(přátelsky 1:2)


29.07.2017.
FK Bohemia Kaznějov - TJ Zruč (přátelsky 1:5)


06.08.2017.
TJ Zruč - Rapid Plzeň (přátelsky 2:0)


13.08.2017.
Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:4)


05.08.2017.
FK Bohemia Kaznějov U19 - TJ Zruč U19 (přátelsky 3:2)


03.03.2018.
TJ Zruč - S.Druztová (4:2) přátelsky


17.03.2018.
TJ Zruč B - S.Kralovice B (5:2 přátelsky)


21.01.2018.
Petřín - TJ Zruč (1:5)


27.01.2018.
TJ Přeštice - TJ Zruč (přátelsky) (4:2)


04.02.2018.
TJ Zruč - S.Měčín (0:1) (turnaj SENCO)


03.03.2018.
TJ Zruč - FC Chotíkov (přátelsky 7:5)


11.03.2018.
TJ Zruč B - Sokol Dobříč (5:3 přátelsky))


30.01.2018.
TJ Zruč U-13 - S.Plasy U13 (2:3) (přátelsky)


04.03.2018.
TJ Zruč U19 - Bohemia Kaznějov U19 (2:0 přátelsky)


11.03.2018.
TJ Zruč U19 - Sokol M. Touškov U19 (6-0 přátelsky)


27.03.2018.
TJ Zruč U13 - S.Plasy U13 (přátelsky)


21.07.2018.
S. Černice - TJ Zruč (3:3 přátelsky)


21.07.2018.
TJ Sokol Druztová - TJ Zruč B (5:4 přátelsky)


07.08.2018.
TJ Zruč - TJ Košutka (3:1) poslední přípravný zápas před novou sezonou


27.07.2018.
SK Petřín U19 - TJ Zruč (3:2)


18.08.2018.
TJ Sokol Dobříč - TJ Zruč B (přátelsky 1:1), první a zároveň poslední přípravné našeho béčka před startem sezony


04.09.2018.
Sokol Plasy U15 - TJ Zruč U15 (5:6 přátelsky)


12.03.2019.
TJ Zruč U15 - S.Plasy U15 (přátelsky)


02.02.2019.
TJ Zruč - SV Weiden (1:6), přátelsky


17.07.2019.
TJ Zruč vs. FK Robstav Přeštice (0-1)


03.06.2019.
TJ Zruč U-7 vs. Tatran Třemošná U-7(přátelsky)


16.06.2019.
Sokol Dobříč U-15 vs. TJ Zruč U-15 (přátelsky)


16.06.2019.
Sokol Dobříč U-15 vs. TJ Zruč U-15 (přátelsky)


20.07.2019.
TJ Sokol Radnice vs. TJ Zruč (2-3 přátelsky)


20.07.2019.
TJ Sokol Druztová vs. TJ Zruč B (4-4 přátelsky)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
WEST BRICK - lícové zdivo s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
 
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.