Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE
ODDÍLY A HRÁČI
KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
+1 měsíc  |  -1 měsíc  |  +3 měsíce  |  -3 měsíce

Duben 2018

Ne 01.04.
 Narozeniny: Dominik Sperl (19)Serzh Sarumyan (19)
Po 02.04.
Ut 03.04.
St 04.04.
17:00 Třemošná U-15 - TJ Zruč U-15
17:00 Smíchov U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Patrik Mancl (17)
Ct 05.04.
16:30 VS Plzeň U-9 - TJ Zruč U-9
 Narozeniny: Marek Jahn (13)
Pa 06.04.
So 07.04.
13:00 TJ Zruč U-19 - Kaznějov U-19
16:30 SK Smíchov - TJ Zruč B
Ne 08.04.
10:00 TJ Zruč U-11 - Viktoria U-9
10:00 TJ Zruč U-11 B - Rapid
 Narozeniny: Petr Jung (40)Jan Soušek (14)
Po 09.04.
16:30 Prazdroj U-11 - TJ Zruč U-11 B
17:00 Letná U-13 - TJ Zruč U-13
Ut 10.04.
St 11.04.
Ct 12.04.
 Narozeniny: Václav Svrček (64)
Pa 13.04.
18:00 Kožlany - TJ Zruč SG B
So 14.04.
10:00 Žihle U-19 - TJ Zruč U-19
10:00 FCVP Ž - TJ Zruč U-11
10:00 TJ Zruč U-9 - Kohouti U-9
16:30 TJ Zruč B - Druztová
Ne 15.04.
14:00 Rokycany B - TJ Zruč
Po 16.04.
Ut 17.04.
18:00 TJ Zruč - Rokycany (pohár)
 Narozeniny: Jiří Běhounek (29)Ondřej Král (35)
St 18.04.
16:30 S. Černice U-15 - TJ Zruč U-15
 Narozeniny: Jan Lukáš (12)
Ct 19.04.
16:30 S. Černice U-9 - TJ Zruč U-9
Pa 20.04.
18:00 Druztová SG - TJ Zruč SG B
So 21.04.
10:00 TJ Zruč U-13 - Blovice U-13
14:00 TJ Zruč U-19 - Horní Bříza U-19
17:00 TJ Zruč - Křimice
17:00 Dýšina - TJ Zruč B
Ne 22.04.
10:00 TJ Zruč U-11 - M. Touškov U-11
Po 23.04.
17:00 Slovan Spoje U-11 - TJ Zruč U-11
Ut 24.04.
16:30 Druztová U-15 - TJ Zruč U-15
18:00 TJ Zruč - Tlumačov
 Narozeniny: Antonín Svoboda (12)
St 25.04.
18:00 Chotíkov B - TJ Zruč B (pohár)
Ct 26.04.
16:30 TJ Zruč U-15 - Zbůch U-15
Pa 27.04.
17:00 Křimice - TJ Zruč U-13
18:00 TJ Zruč SG B - Třemošná
So 28.04.
10:00 Mýto U-19 - TJ Zruč U-19
17:00 Chlumčany - TJ Zruč
 Narozeniny: Václav Kodera (38)
Ne 29.04.
10:00 TJ Zruč U-11 B - Smíchov U-11
10:00 TJ Zruč U-9 - Letná U-7
17:00 TJ Zruč B - Košutka B
 Narozeniny: Jan Archman (26)David Kecer (24)
Po 30.04.
17:00 Kohouti U-9 B - TJ Zruč U-9
 Narozeniny: Jaroslav Blovský (67)

Květen 2018

Ut 01.05.
St 02.05.
17:00 Chotíkov - TJ Zruč U-15
Ct 03.05.
16:30 S. Lhota - TJ Zruč U-11 B
 Narozeniny: David Mazanec (17)
Pa 04.05.
18:00 Chrást - TJ Zruč SG B
So 05.05.
10:00 TJ Zruč U-13 - Rokycany
14:00 TJ Zruč U-19 - Strašice U-19
17:00 TJ Zruč - Horažďovice
17:00 Litice - TJ Zruč B
Ne 06.05.
10:00 TJ Zruč U-11 - Druztová U-11
 Narozeniny: Patrik Bohuš (40)
Po 07.05.
 Narozeniny: Karel Trnka (39)Jan Souček (16)
Ut 08.05.
16:30 TJ Zruč U-15 - St. Plzenec U-15
St 09.05.
17:00 Nýřany U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Tomáš Valenta (28)
Ct 10.05.
16:30 TJ Zruč U-15 - Prazdroj U-15
Pa 11.05.
17:00 Letná U-11 - TJ Zruč U-11 B
18:00 TJ Zruč SG B - Manětín
So 12.05.
17:00 TJ Zruč B - TJ Union
Ne 13.05.
10:00 TJ Zruč U-11 - Kohouti U-11
10:00 TJ Zruč U-9 - Doubravka U-9
17:00 Bukovec - TJ Zruč
Po 14.05.
 Narozeniny: Tomáš Vach (14)
Ut 15.05.
16:30 VS Plzeň U-15 - TJ Zruč U-15
 Narozeniny: Lukáš Husník (34)
St 16.05.
 Narozeniny: Zdeněk Hojer (43)Jan Vinc (32)
Ct 17.05.
Pa 18.05.
So 19.05.
10:00 TJ Zruč U-13 - Chrást U-13
14:00 TJ Zruč U-19 - Smíchov U-19
17:00 TJ Zruč - Svéradice
 Narozeniny: Lukáš Denk (31)Vojtěch Trnka (18)
Ne 20.05.
10:00 TJ Zruč U-11 B - Sp. Poříčí
17:00 Rapid B - TJ Zruč B
Po 21.05.
Ut 22.05.
 Narozeniny: Václav Němeček (27)Michal Kroužel (25)
St 23.05.
17:00 Rapid - TJ Zruč U-11 B
17:30 Viktoria U-9 - TJ Zruč U-11
Ct 24.05.
16:30 TJ Zruč U-15 - S. Lhota
 Narozeniny: Tomáš Vávra (39)
Pa 25.05.
16:30 Druztová U-9 - TJ Zruč U-9
17:00 Stříbro - TJ Zruč U-13
18:00 Plasy - TJ Zruč SG B
So 26.05.
14:00 TJ Zruč U-19 - Kralovice U-19
17:00 TJ Zruč B - St. Plzenec B
Ne 27.05.
10:00 TJ Zruč U-11 - Slovan Spoje U-11
16:00 Mrákov - TJ Zruč
Po 28.05.
Ut 29.05.
St 30.05.
Ct 31.05.
16:30 VS Plzeň U-15 B - TJ Zruč U-15

Červen 2018

Pa 01.06.
So 02.06.
10:00 Dobřív U-19 - TJ Zruč U-19
10:00 TJ Zruč U-13 - Přeštice U-13
17:00 TJ Zruč - Bolevec
 Narozeniny: Dominik Mošna (18)René Čech (46)
Ne 03.06.
10:00 TJ Zruč U-11 - FCVP Ž
10:00 TJ Zruč U-11 B - Prazdroj U-11
11:15 TJ Zruč U-9 - Petřín U-9
14:00 Vochov - TJ Zruč B
Po 04.06.
16:00 Kohouti U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Matěj Mošna (12)
Ut 05.06.
16:30 TJ Zruč U-15 - Chrást U-15
 Narozeniny: Pavel Přibyl (41)
St 06.06.
Ct 07.06.
 Narozeniny: Ondřej Šafránek (22)Lukáš Turoň (19)
Pa 08.06.
16:30 M. Touškov U-11 - TJ Zruč U-11
 Narozeniny: Pavel Musil (30)
So 09.06.
17:00 Kralovice - TJ Zruč
Ne 10.06.
10:00 TJ Zruč U-11 B - S. Lhota
17:00 TJ Zruč B - Chrást
Po 11.06.
16:30 Prazdroj - TJ Zruč U-9
 Narozeniny: Jiří Trnka (34)Miroslav Benian (31)
Ut 12.06.
16:00 Smíchov U-11 - TJ Zruč U-11 B
17:00 Doubravka B - TJ Zruč U-15
St 13.06.
 Narozeniny: Tomáš Mattas (23)
Ct 14.06.
 Narozeniny: Lubomír Frundl (36)
Pa 15.06.
16:30 Druztová U-11 - TJ Zruč U-11
So 16.06.
10:00 TJ Zruč U-13 - Slovan Spoje U-13
17:00 TJ Zruč - Mochtín
17:00 Hradiště - TJ Zruč B
 Narozeniny: Jakub Kopejtko (14)
Ne 17.06.
 Narozeniny: Dominika Houšková (19)
Po 18.06.
Ut 19.06.
 Narozeniny: Lukáš Cvrk (28)
St 20.06.
 Narozeniny: Tomáš Archman (12)
Ct 21.06.
Pa 22.06.
 Narozeniny: Kateřina Boháčová (39)
So 23.06.
 Narozeniny: Tomáš Jelínek (27)
Ne 24.06.
Po 25.06.
 Narozeniny: Michal Klail (22)
Ut 26.06.
St 27.06.
Ct 28.06.
Pa 29.06.
So 30.06.
 Narozeniny: Petr Hodan (48)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.