Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KPM KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
+1 měsíc  |  -1 měsíc  |  +3 měsíce  |  -3 měsíce

Září 2018

So 01.09.
10:00 TJ Zruč U-19 - Smíchov U-19
17:00 TJ Zruč B - Lhota B
 Narozeniny: Pavel Schwarz (40)
Ne 02.09.
17:00 Domažlice B - TJ Zruč
Po 03.09.
16:30 FCVP Ž U-13 - TJ Zruč U-13
Ut 04.09.
16:30 Plasy U-15 - TJ Zruč U-15 (přátelsky)
St 05.09.
17:45 TJ Zruč U-19 - Mýto U-19
Ct 06.09.
Pa 07.09.
 Narozeniny: Tomáš Würfl (15)
So 08.09.
10:00 Mirošov U-19 - TJ Zruč U-19
17:00 Litice - TJ Zruč B
Ne 09.09.
10:00 TJ Zruč U-11 - S. Lhota
10:00 TJ Zruč U-11 B - Letná U-11
11:00 Kralovice U-15 - TJ Zruč U-15
16:00 TJ Zruč - Stříbro
 Narozeniny: Petr Mošna (50)
Po 10.09.
16:30 Prazdroj U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Luděk Roubal (34)
Ut 11.09.
St 12.09.
Ct 13.09.
16:30 TJ Zruč U-15 - Mladotice U-15
17:00 Hrádek U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Tomáš Klail (44)
Pa 14.09.
17:00 Doubravka B - TJ Zruč U-11
18:00 TJ Zruč SG B - Manětín
So 15.09.
10:00 TJ Zruč U-19 - Letná U-19
10:15 Petřín - TJ Zruč
16:30 TJ Zruč B - Dýšina
 Narozeniny: Michal Kraus (19)
Ne 16.09.
10:00 Petřín U-11 - TJ Zruč U-11 B
 Narozeniny: Ondřej Cvrk (23)
Po 17.09.
16:30 TJ Zruč U-13 - Rokycany
 Narozeniny: Jan Říhánek (32)Jakub Jiruška (25)Martin Pajger (13)
Ut 18.09.
16:30 Plasy U-15 - TJ Zruč U-15
 Narozeniny: Tomáš Čermák (24)Ondřej Horažďovský (17)
St 19.09.
 Narozeniny: Richard Polák (42)
Ct 20.09.
Pa 21.09.
18:00 Chrást - TJ Zruč SG B
So 22.09.
10:00 Mladotice U-19 - TJ Zruč U-19
Ne 23.09.
10:00 TJ Zruč U-11 - Kohouti U-11
16:00 TJ Zruč - Bolevec
16:30 Rapid B - TJ Zruč B
Po 24.09.
Ut 25.09.
St 26.09.
17:00 Tlučná U-15 - TJ Zruč U-15
Ct 27.09.
Pa 28.09.
16:00 Tlumačov - TJ Zruč
 Narozeniny: Stanislav Velík (50)
So 29.09.
10:00 TJ Zruč U-19 - Chlumčany U-19
16:00 TJ Zruč B - SK Smíchov
 Narozeniny: Petr Karpíšek (38)
Ne 30.09.
10:00 TJ Zruč U-11 - FCVP Ž
10:00 TJ Zruč U-11 B - Košutka U-11

Říjen 2018

Po 01.10.
17:00 Stříbro - TJ Zruč U-13
17:30 TJ Zruč SG B - Plasy
 Narozeniny: Miroslav Zach (19)
Ut 02.10.
 Narozeniny: Pavel Volín (27)Zdeněk Boháč (44)
St 03.10.
16:30 TJ Zruč U-13 - S. Lhota U-13
Ct 04.10.
16:30 TJ Zruč U-15 - Všeruby U-15
16:30 S. Černice U-11 - TJ Zruč U-11
17:00 Nýřany U11 - TJ Zruč U-11 B
 Narozeniny: Jiří Berger (29)
Pa 05.10.
18:00 Kožlany - TJ Zruč SG B
So 06.10.
16:00 TJ Union - TJ Zruč B
Ne 07.10.
10:00 Nepomuk U-19 - TJ Zruč U-19
16:00 TJ Zruč - Mýto
Po 08.10.
Ut 09.10.
St 10.10.
Ct 11.10.
Pa 12.10.
16:30 M. Touškov U-13 - TJ Zruč U-13
18:00 TJ Zruč SG B - Druztová SG
So 13.10.
10:00 TJ Zruč U-19 - Chrást U-19
15:30 Rokycany - TJ Zruč
Ne 14.10.
10:00 TJ Zruč U-11 - Prazdroj U-11
10:00 TJ Zruč U-11 B - Křimice
15:30 TJ Zruč B - Chrást
Po 15.10.
16:30 Prazdroj U-11 - TJ Zruč U-11 B
Ut 16.10.
St 17.10.
16:30 TJ Zruč U-13 - Smíchov U-13
17:30 Viktoria U-9 - TJ Zruč U-11
Ct 18.10.
16:30 TJ Zruč U-15 - D. Bělá U-15
 Narozeniny: Aleš Baloun (12)
Pa 19.10.
 Narozeniny: Michal Rauch (17)
So 20.10.
12:00 Kralovice U-19 - TJ Zruč U-19
15:30 Hradiště - TJ Zruč B
Ne 21.10.
15:30 TJ Zruč - Rapid
Po 22.10.
15:30 TJ Union U-13 - TJ Zruč U-13
 Narozeniny: Mikuláš Pavel (13)
Ut 23.10.
St 24.10.
16:00 Kohouti U-11 - TJ Zruč U-11 B
 Narozeniny: Petr Řezáč (45)
Ct 25.10.
 Narozeniny: Tomáš Řezáč (22)
Pa 26.10.
So 27.10.
10:00 TJ Zruč U-19 - Blovice U-19
14:30 TJ Zruč B - Vochov
Ne 28.10.
10:00 TJ Zruč U-11 - Košutka U-11
10:00 TJ Zruč U-11 B - Bolevec U-11
14:30 Nepomuk - TJ Zruč
 Narozeniny: Pavel Záhořík (35)Patrik Plaščiak (25)Michal Šedivec (24)
Ne 28.10.
10:00 TJ Zruč U-11 - Košutka U-11
10:00 TJ Zruč U-11 B - Bolevec U-11
14:30 Nepomuk - TJ Zruč
 Narozeniny: Pavel Záhořík (35)Patrik Plaščiak (25)Michal Šedivec (24)
Po 29.10.
16:30 TJ Zruč U-13 - Nýřany U-13
 Narozeniny: Matěj Sobek (13)
Ut 30.10.

Listopad 2018

Ct 01.11.
 Narozeniny: Jakub Milota (26)Michal Vaňourek (47)Jan Štěpán (19)
Pa 02.11.
So 03.11.
Ne 04.11.
10:00 Dobřany U-19 - TJ Zruč U-19
14:00 TJ Zruč - Nýrsko
14:00 Chotíkov B - TJ Zruč B
Po 05.11.
 Narozeniny: Ondřej Knížek (19)
Ut 06.11.
 Narozeniny: Marcel Kotěšovec (27)
St 07.11.
Ct 08.11.
Pa 09.11.
 Narozeniny: Milan Štrunc (54)
So 10.11.
10:00 TJ Zruč U-19 - Radnice U-19
14:00 Chotíkov - TJ Zruč
Ne 11.11.
10:00 TJ Zruč U-11 B - Rapid
14:00 TJ Zruč B - Druztová
Po 12.11.
Ut 13.11.
St 14.11.
Ct 15.11.
 Narozeniny: Martin Vinc (29)
Pa 16.11.
So 17.11.
10:10 TJ Zruč U-19 - Strašice U-19
13:30 TJ Zruč - S. Lhota
13:30 Prazdroj - TJ Zruč B
 Narozeniny: Michal Štych (ze Zruče) (13)
Ne 18.11.
Po 19.11.
Ut 20.11.
St 21.11.
Ct 22.11.
 Narozeniny: Adam Král (23)
Pa 23.11.
So 24.11.
Ne 25.11.
 Narozeniny: Martin Bláha (22)
Po 26.11.
Ut 27.11.
St 28.11.
 Narozeniny: Jaroslav Mastný (35)
Ct 29.11.
Pa 30.11.
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.

ROBSTAV stavby s.r.o.
B&BC a.s.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
DAK cz s.r.o.
IMPA spol. s r.o.
Projekty Škubalová
OMEXON GA ENERGO s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. 2K ENRGY s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Plzeň-sever
Okresní přebor starších žáků
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.