Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ REZERVACE UMT 1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
+1 měsíc  |  -1 měsíc  |  +3 měsíce  |  -3 měsíce

Únor 2018

Čt 01.02.
02.02.
 Narozeniny: Tomáš Pejřimovský (19)
So 03.02.
17:30 TJ Zruč B - M. Touškov (přátelsky)
Ne 04.02.
12:30 TJ Zruč - Měčín
 Narozeniny: Jiří Zeman (23)Jan Rybák (20)
Po 05.02.
Út 06.02.
15:30 TJ Zruč U-15 - Druztová U-15 (přátelsky)
17:00 TJ Zruč U-13 - FCVP Ž U-13 (přátelsky)
 Narozeniny: Jakub Kyliš (26)Oliver Boháč (14)
St 07.02.
Čt 08.02.
09.02.
17:30 TJ Zruč - Rapid (pohár)
 Narozeniny: Roman Karpíšek (39)
So 10.02.
 Narozeniny: Jakub Salzman (27)
Ne 11.02.
14:30 TJ Zruč - Chlumčany
Po 12.02.
Út 13.02.
St 14.02.
Čt 15.02.
 Narozeniny: Radek Winkelhöfer (38)
16.02.
So 17.02.
12:30 S. Lhota - TJ Zruč
Ne 18.02.
14:00 TJ Zruč U-15 - Plasy U-15 (přátelsky)
Po 19.02.
 Narozeniny: Martin Hakr (25)
Út 20.02.
 Narozeniny: Lukáš Balák (25)
St 21.02.
Čt 22.02.
 Narozeniny: Václav Klik (26)Petr Král (51)
23.02.
So 24.02.
 Narozeniny: Ondřej Mašek (26)
Ne 25.02.
14:30 TJ Zruč - Mýto (pohár)
Po 26.02.
16:30 TJ Zruč U-13 - Prazdroj U-13 (přátelsky)
Út 27.02.
 Narozeniny: Denis Ausberger (12)
St 28.02.

Březen 2018

Čt 01.03.
02.03.
So 03.03.
12:30 TJ Zruč - Chotíkov (přátelsky)
13:30 TJ Zruč B - Druztová (přátelsky)
Ne 04.03.
Po 05.03.
16:30 TJ Zruč U-13 - Přeštice U-13 (přátelsky)
 Narozeniny: Jiří Havrančík (12)
Út 06.03.
St 07.03.
Čt 08.03.
 Narozeniny: Jakub Steiner (13)
09.03.
 Narozeniny: Michal Šmíd (24)
So 10.03.
14:30 TJ Zruč - Nepomuk
Ne 11.03.
14:00 TJ Zruč B - Dobříč (přátelsky)
 Narozeniny: Jakub Javůrek (24)
Po 12.03.
Út 13.03.
St 14.03.
 Narozeniny: Filip Hlavsa (13)
Čt 15.03.
17:00 TJ Zruč U-13 - Plasy U-13 (přátelsky)
 Narozeniny: Štěpán Laurenc (24)Patrik Hofmann (21)Václav Veverka (26)Petr Řezáč (19)
16.03.
 Narozeniny: Petr Nekola (26)
So 17.03.
15:00 Žichovice - TJ Zruč
17:00 TJ Zruč B - Kralovice B (přátelsky)
 Narozeniny: Petr Ruml (44)
Ne 18.03.
 Narozeniny: Petr Chvojka (39)
Po 19.03.
Út 20.03.
 Narozeniny: Matyáš Lang (20)
St 21.03.
Čt 22.03.
23.03.
So 24.03.
12:00 TJ Zruč U-19 - Letná U-19
15:00 TJ Zruč - Košutka
Ne 25.03.
Po 26.03.
Út 27.03.
St 28.03.
 Narozeniny: Petr Fischer (26)
Čt 29.03.
 Narozeniny: Matyáš Kubík (24)
30.03.
 Narozeniny: Tomáš Beneš (13)
So 31.03.
10:00 Mladotice U-19 - TJ Zruč U-19
16:00 S. Černice - TJ Zruč
 Narozeniny: Karel Jílek (35)

Duben 2018

Ne 01.04.
 Narozeniny: Dominik Sperl (19)Serzh Sarumyan (19)
Po 02.04.
Út 03.04.
St 04.04.
 Narozeniny: Patrik Mancl (17)
Čt 05.04.
 Narozeniny: Marek Jahn (13)
06.04.
So 07.04.
13:00 TJ Zruč U-19 - Kaznějov U-19
16:30 TJ Zruč - Tlumačov
Ne 08.04.
 Narozeniny: Petr Jung (40)Jan Soušek (14)
Po 09.04.
Út 10.04.
St 11.04.
Čt 12.04.
 Narozeniny: Václav Svrček (64)
13.04.
18:00 Kožlany - TJ Zruč SG B
So 14.04.
10:00 Žihle U-19 - TJ Zruč U-19
Ne 15.04.
16:30 Rokycany B - TJ Zruč
Po 16.04.
Út 17.04.
 Narozeniny: Jiří Běhounek (29)Ondřej Král (35)
St 18.04.
 Narozeniny: Jan Lukáš (12)
Čt 19.04.
20.04.
18:00 Druztová SG - TJ Zruč SG B
So 21.04.
14:00 TJ Zruč U-19 - Horní Bříza U-19
17:00 TJ Zruč - Křimice
Ne 22.04.
Po 23.04.
Út 24.04.
 Narozeniny: Antonín Svoboda (12)
St 25.04.
Čt 26.04.
27.04.
18:00 TJ Zruč SG B - Třemošná
So 28.04.
10:00 Mýto U-19 - TJ Zruč U-19
17:00 Chlumčany - TJ Zruč
 Narozeniny: Václav Kodera (38)
Ne 29.04.
 Narozeniny: Jan Archman (26)David Kecer (24)
Po 30.04.
 Narozeniny: Jaroslav Blovský (67)
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč mini
TJ Zruč SG
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.