TJ Zruč - oddíl kopané

Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

KRAJSKÝ PŘEBOR KRAJSKÁ SOUTĚŽ U-19 MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY OSTATNÍ SOUTĚŽE ODDÍLY A HRÁČI
TJ ZRUČ KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
ZÁPASY ODEHRANÉ V POSLEDNÍ DOBĚ

VS Plzeň U-132:11 (1:3)Prazdroj U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Košutka U-115:2 (1:1)Zruč U-11 BMěstský přebor starších přípravek 7+1

Plasy U-151:5 (0:3)Tlučná U-15Okresní přebor žáků U-15

Zruč U-153:6 (0:3)Tlučná U-15Okresní přebor žáků U-15
Chotíkov U-139:2 (5:0)Slovan U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
St. Plzenec U-131:3 (0:1)Smíchov U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
VS Plzeň U-113:11 (1:7)Doubravka U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
M. Touškov U-1113:3 (4:1)Dýšina U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Nýřany U111:4 (0:2)Petřín U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Přeštice14:7 (6:4)Doubravka BMěstský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Bolevec U-112:7 (1:3)RapidMěstský přebor starších přípravek 7+1

Mýto U-132:1 (0:1)Hrádek U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Černice U-1312:0 (5:0)Zruč U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Plasy3:0 (:)Druztová SGSoutěž starých gard, sk. A
Chrást2:0 (1:0)TřemošnáSoutěž starých gard, sk. A
Manětín3:0 (:)Zruč SG BSoutěž starých gard, sk. A
Nýřany6:0 (2:0)ÚliceSoutěž starých gard, sk. B
Všeruby2:0 (:)M.TouškovSoutěž starých gard, sk. B
Kozolupy4:2 (2:2)KaznějovSoutěž starých gard, sk. B

Mýto U-1914:0 (8:0)Radnice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Letná U-194:0 (2:0)Chrást U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Plasy U-159:0 (4:0)Všeruby U-15Okresní přebor žáků U-15

Kralovice U-199:1 (2:0)Mirošov U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Vejprnice1:2 (0:0)StříbroKrajský přebor mužů
Horní Bříza2:3 (1:1)BolevecKrajský přebor mužů
Chotíkov0:1 (0:0)MýtoKrajský přebor mužů
Nýrsko0:1 (0:1)RokycanyKrajský přebor mužů
Smíchov5:2 (1:2)Zruč BMěstský přebor mužů
Dýšina1:1 (1:0)ChrástMěstský přebor mužů
Hradiště4:1 (2:0)LiticeMěstský přebor mužů
Union8:1 (5:0)Rapid BMěstský přebor mužů
Prazdroj0:4 (0:2)DruztováMěstský přebor mužů

Nepomuk U-191:2 (1:1)Mladotice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Dobřany U-196:1 (2:1)Černice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Zruč U-119:7 (6:3)Slovan U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Strašice U-195:0 (2:0)Kasejovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Lhota B6:0 (5:0)VochovMěstský přebor mužů

Kralovice U-1514:0 (7:0)D. Bělá U-15Okresní přebor žáků U-15

Smíchov U-192:2 (1:0)Blovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Chlumčany U-190:5 (0:2)Zruč U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Křimice8:1 (6:0)Letná U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Zruč2:0 (0:0)TlumačovKrajský přebor mužů
Luby0:2 (0:1)PetřínKrajský přebor mužů

Nepomuk1:2 (1:1)RapidKrajský přebor mužů
Domažlice B3:3 (1:1)LhotaKrajský přebor mužů
Chotíkov B0:1 (0:0)Černice BMěstský přebor mužů

Slovan U-112:10 (1:3)PřešticeMěstský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Kohouti U-112:2 (1:1)Bolevec U-11Městský přebor starších přípravek 7+1
RapidPo 29.04. 17:00Chrást U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Prazdroj U-132:4 (1:1)Mýto U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Doubravka U-1122:1 (11:1)Zruč U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Smíchov U-133:1 (0:1)VS Plzeň U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Dýšina U-1113:4 (5:1)VS Plzeň U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

St. Plzenec U-133:1 (0:0)VS Plzeň U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Černice U-114:7 (0:4)M. Touškov U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Hrádek U-13Čt 02.05. 17:00Černice U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Doubravka B13:7 (5:3)Kohouti U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Tlučná U-153:0 (3:0)Kralovice U-15Okresní přebor žáků U-15
Slovan U-1310:2 (6:0)Union U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Letná U-114:3 (1:2)Prazdroj U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Zruč SG B2:1 (0:0)ChrástSoutěž starých gard, sk. A
Třemošná7:2 (4:1)PlasySoutěž starých gard, sk. A
Druztová SG0:8 (0:4)KožlanySoutěž starých gard, sk. A
Kozolupy0:5 (0:1)NýřanySoutěž starých gard, sk. B
Kaznějov0:2 (:)VšerubySoutěž starých gard, sk. B
M.Touškov5:1 (3:0)ÚliceSoutěž starých gard, sk. B

Zruč U-192:6 (2:1)Nepomuk U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Mladotice U-190:6 (0:2)Kralovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Mirošov U-191:3 (0:2)Dobřany U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Černice U-195:2 (1:0)Strašice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Chrást U-190:1 (0:1)Chlumčany U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Radnice U-190:12 (0:7)Smíchov U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Petřín5:1 (0:1)VejprniceKrajský přebor mužů

Všeruby U-150:7 (0:2)Zruč U-15Okresní přebor žáků U-15

Stříbro1:0 (1:0)Domažlice BKrajský přebor mužů
Bolevec2:1 (0:0)LubyKrajský přebor mužů
Lhota1:4 (0:2)NepomukKrajský přebor mužů
Rapid1:2 (0:0)NýrskoKrajský přebor mužů
Rokycany3:1 (0:1)ChotíkovKrajský přebor mužů
Litice7:0 (3:0)Chotíkov BMěstský přebor mužů
Chrást0:2 (0:1)SmíchovMěstský přebor mužů
Druztová1:4 (1:0)Lhota BMěstský přebor mužů
Zruč B0:4 (0:1)UnionMěstský přebor mužů

Zruč U-130:4 (0:3)Chotíkov U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Zruč U-11 B4:3 (0:2)Nýřany U11Městský přebor starších přípravek 7+1

Blovice U-198:0 (4:0)Letná U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Kasejovice U-190:3 (0:1)Mýto U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Vochov1:5 (1:1)DýšinaMěstský přebor mužů

D. Bělá U-15Ne 05.05. 14:30Mladotice U-15Okresní přebor žáků U-15
Petřín U-11Ne 05.05. 14:30KřimiceMěstský přebor starších přípravek 7+1

Tlumačov1:1 (0:0)Horní BřízaKrajský přebor mužů

Mýto0:4 (0:0)ZručKrajský přebor mužů
Černice B5:0 (2:0)PrazdrojMěstský přebor mužů
Rapid B0:1 (0:1)HradištěMěstský přebor mužů

Union U-132:5 (2:3)Zruč U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Prazdroj U-11Po 06.05. 16:30Petřín U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Prazdroj U-13Po 06.05. 17:00Smíchov U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Kohouti U-11Po 06.05. 17:00Slovan U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Zruč U-154:1 (1:0)Plasy U-15Okresní přebor žáků U-15
Chrást U-11Út 07.05. 16:30Kohouti U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Mirošov U-193:7 (1:6)Chrást U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Chotíkov U-13Čt 09.05. 16:30Hrádek U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
St. Plzenec U-13Čt 09.05. 16:30Slovan U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
VS Plzeň U-11Čt 09.05. 16:30Černice U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Nýřany U11Čt 09.05. 18:00Košutka U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

M. Touškov U-11Pá 10.05. 16:30Doubravka BMěstský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Bolevec U-11Pá 10.05. 16:30Letná U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Mýto U-13Pá 10.05. 17:00Černice U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Kožlany5:2 (:)TřemošnáSoutěž starých gard, sk. A
Plasy3:0 (:)Zruč SG BSoutěž starých gard, sk. A
Chrást2:3 (:)ManětínSoutěž starých gard, sk. A
Nýřany7:1 (3:1)M.TouškovSoutěž starých gard, sk. B
Úlice2:5 (:)KaznějovSoutěž starých gard, sk. B
Všeruby6:3 (:)KozolupySoutěž starých gard, sk. B

Chrást U-197:1 (4:1)Zruč U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Chlumčany U-191:2 (0:0)Blovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Letná U-197:1 (4:1)Radnice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Mýto U-1910:1 (7:0)Černice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Plasy U-15So 11.05. 10:00D. Bělá U-15Okresní přebor žáků U-15
Doubravka U-11So 11.05. 10:00Dýšina U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Kralovice U-191:2 (0:1)Nepomuk U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Všeruby U-15So 11.05. 13:30Tlučná U-15Okresní přebor žáků U-15

Stříbro3:3 (0:3)LhotaKrajský přebor mužů
Vejprnice3:1 (0:0)BolevecKrajský přebor mužů
Horní Bříza6:2 (3:2)MýtoKrajský přebor mužů
Chotíkov0:3 (0:0)RapidKrajský přebor mužů
Nýrsko3:1 (1:0)NepomukKrajský přebor mužů
Chrást1:1 (1:0)Zruč BMěstský přebor mužů
Smíchov2:1 (1:1)VochovMěstský přebor mužů
Dýšina4:2 (1:2)DruztováMěstský přebor mužů
Prazdroj2:5 (1:4)LiticeMěstský přebor mužů
Hradiště2:1 (1:1)UnionMěstský přebor mužů

Dobřany U-190:2 (0:0)Mladotice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Zruč U-114:8 (3:4)PřešticeMěstský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Strašice U-196:1 (5:0)Mirošov U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Smíchov U-194:0 (2:0)Kasejovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Mladotice U-15Ne 12.05. 14:30Kralovice U-15Okresní přebor žáků U-15
Křimice15:1 (5:1)Zruč U-11 BMěstský přebor starších přípravek 7+1

Zruč0:3 (0:2)RokycanyKrajský přebor mužů

Domažlice B0:4 (0:2)PetřínKrajský přebor mužů
Chotíkov B1:3 (1:2)Rapid BMěstský přebor mužů
Lhota B3:2 (2:0)Černice BMěstský přebor mužů

Slovan U-11Po 13.05. 17:00M. Touškov U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Košutka U-11Út 14.05. 16:30KřimiceMěstský přebor starších přípravek 7+1

Kohouti U-11St 15.05. 16:00RapidMěstský přebor starších přípravek 7+1

Zruč U-13St 15.05. 16:30St. Plzenec U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Smíchov U-13St 15.05. 17:00Mýto U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Slovan U-13St 15.05. 17:00VS Plzeň U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Dýšina U-11St 15.05. 17:00Zruč U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Černice U-11Čt 16.05. 16:30Doubravka U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

Hrádek U-13Čt 16.05. 17:00Union U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D

Doubravka BPá 17.05. 16:00VS Plzeň U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE

PřešticePá 17.05. 16:30Kohouti U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Petřín U-11Pá 17.05. 16:30Bolevec U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Tlučná U-15Pá 17.05. 17:00Mladotice U-15Okresní přebor žáků U-15
Černice U-13Pá 17.05. 17:00Chotíkov U-13Městský přebor žáků U-13, sk. D
Letná U-11Pá 17.05. 17:00Chrást U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

ManětínPá 17.05. 18:00PlasySoutěž starých gard, sk. A
Zruč SG BPá 17.05. 18:00KožlanySoutěž starých gard, sk. A
TřemošnáPá 17.05. 18:00Druztová SGSoutěž starých gard, sk. A
VšerubyPá 17.05. 18:00NýřanySoutěž starých gard, sk. B
KozolupyPá 17.05. 18:00ÚliceSoutěž starých gard, sk. B
KaznějovPá 17.05. 18:00M.TouškovSoutěž starých gard, sk. B

Mladotice U-19So 18.05. 10:00Strašice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Mirošov U-19So 18.05. 10:00Mýto U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Černice U-19So 18.05. 10:00Smíchov U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Zruč U-19So 18.05. 10:00Kralovice U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Radnice U-19So 18.05. 10:00Chlumčany U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

PetřínSo 18.05. 10:15StříbroKrajský přebor mužů

D. Bělá U-15So 18.05. 14:30Zruč U-15Okresní přebor žáků U-15

LhotaSo 18.05. 17:00NýrskoKrajský přebor mužů
RapidSo 18.05. 17:00ZručKrajský přebor mužů
RokycanySo 18.05. 17:00Horní BřízaKrajský přebor mužů
MýtoSo 18.05. 17:00LubyKrajský přebor mužů
BolevecSo 18.05. 17:00Domažlice BKrajský přebor mužů
UnionSo 18.05. 17:00Chotíkov BMěstský přebor mužů
DruztováSo 18.05. 17:00SmíchovMěstský přebor mužů
LiticeSo 18.05. 17:00Lhota BMěstský přebor mužů

Nepomuk U-19Ne 19.05. 10:00Dobřany U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
Zruč U-11 BNe 19.05. 10:00Prazdroj U-11Městský přebor starších přípravek 7+1

Blovice U-19Ne 19.05. 10:15Chrást U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Kasejovice U-19Ne 19.05. 10:30Letná U-19Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B

Kralovice U-15Ne 19.05. 11:00Plasy U-15Okresní přebor žáků U-15

TlumačovNe 19.05. 16:00VejprniceKrajský přebor mužů
VochovNe 19.05. 16:00ChrástMěstský přebor mužů

NepomukNe 19.05. 17:00ChotíkovKrajský přebor mužů
Černice BNe 19.05. 17:00DýšinaMěstský přebor mužů
Rapid BNe 19.05. 17:00PrazdrojMěstský přebor mužů
Zruč BNe 19.05. 17:00HradištěMěstský přebor mužů
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ROBSTAV stavby s.r.o.

ELIOD servis, s.r.o.

B&BC a.s.
IMPA spol. s r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o.
EKOLEVEL s.r.o.
Stavební montáže s. r.o.

OMEXOM GA ENERGO s.r.o.
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
AEROTECH s.r.o.

PNEU HÁJEK
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
ELEKTRO ŠTAIF, s.r.o.
D3K s.r.o.
2K ENRGY s.r.o.
DAK cz s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
Zruč-Senec
OBEC ZRUČ-SENEC

MŠMT Můj klub

Plzeňský kraj
PM Trávníky

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2018
Krajský přebor mužů
Krajská soutěž dorostu U-19, sk. B
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor žáků U-13, sk. B
Městský přebor žáků U-13, sk. D
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1
Plzeň-sever
Okresní přebor žáků U-15
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
Muži A
Muži B
U-19
U-15
U-13
U-13 B
U-11
U-11 B
U-9
U-9 B
U-7
SG A
SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Cookies | Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci
Licence Creative Commons
Creative Commons Uveďte původ-Neužívejte komerčně 4.0 Mezinárodní License.
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.