Autocentrum Zruč  |  Le fleur design - Květinový servis  |  Jazyková škola CLORENZ

1.A TŘÍDA KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU MĚSTSKÝ PŘEBOR STARÉ GARDY VŠECHNY SOUTĚŽE
ODDÍLY A HRÁČI
KONTAKTY KE STAŽENÍ PRESS REZERVACE UMT ZNÁMKOVÁNÍ HRÁČŮ
ZÁPASY V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH
Termíny zápasů vycházejí z údajů uveřejněných na stránkách PKFS před sezónou nebo na stránkách jednotlivých oddílů. Eventuální dodatečné změny termínů nemusí být zachyceny.

Letná U-19 Dnes  10:00Kaznějov U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Zbůch U-15 Dnes  10:00Chrást U-15Městský přebor starších žáků
TJ Zruč U-13 Dnes  10:00Blovice U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

Kralovice U-19 Dnes  14:00Mladotice U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
TJ Zruč U-19 Dnes  14:00Horní Bříza U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

Košutka Dnes  17:00Svéradice1. A třída
Nepomuk Dnes  17:00Bolevec1. A třída
Kralovice Dnes  17:00Mochtín1. A třída
TJ Zruč Dnes  17:00Křimice1. A třída
Hradiště Dnes  17:00Rapid BMěstský přebor mužů
TJ Union Dnes  17:00St. Plzenec BMěstský přebor mužů
Litice Dnes  17:00VochovMěstský přebor mužů
Dýšina Dnes  17:00TJ Zruč BMěstský přebor mužů
Druztová Dnes  17:00S. Černice BMěstský přebor mužů
SK Smíchov Dnes  17:00Slovan SpojeMěstský přebor mužů

TJ Zruč U-11 Zítra  10:00, hřiště Zruč, UMTM. Touškov U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

Smíchov U-19 Zítra  14:00Mýto U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Dobřív U-19 Zítra  14:00Žihle U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

Tlumačov Zítra  16:00Horažďovice1. A třída
Mrákov Zítra  16:00Žichovice1. A třída

Bukovec Zítra  17:00S. Černice1. A třída
Chlumčany Zítra  17:00Rokycany B1. A třída
Košutka B Zítra  17:00ChrástMěstský přebor mužů

Prazdroj U-11Po 23.04. 16:30Sp. PoříčíMěstský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
PrazdrojPo 23.04. 16:30Kohouti U-9 BMěstský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Petřín U-9Po 23.04. 16:30S. Černice U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Slovan Spoje U-15Po 23.04. 17:00St. Plzenec U-15Městský přebor starších žáků
Letná U-13Po 23.04. 17:00Blovice U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Slovan Spoje U-11Po 23.04. 17:00TJ Zruč U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

RokycanyUt 24.04. 16:15Smíchov U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

Druztová U-15Ut 24.04. 16:30TJ Zruč U-15Městský přebor starších žáků
Chrást U-13Ut 24.04. 16:30Kohouti U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

TJ ZručUt 24.04. 18:00Tlumačov1. A třída

Chrást U-15St 25.04. 16:30ChotíkovMěstský přebor starších žáků

TachovSt 25.04. 17:00Domažlice BPohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
KraloviceSt 25.04. 17:00ChotíkovPohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
NepomukSt 25.04. 17:00NýrskoPohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
S. LhotaSt 25.04. 17:00VS Plzeň U-15Městský přebor starších žáků
Třemošná U-15St 25.04. 17:00Doubravka BMěstský přebor starších žáků
Nýřany U-13St 25.04. 17:00Slovan Spoje U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
RapidSt 25.04. 17:00Letná U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

DruztováSt 25.04. 18:00LiticePohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
HradištěSt 25.04. 18:00S. Černice BPohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
M. Touškov BSt 25.04. 18:00Slovan SpojePohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Chotíkov BSt 25.04. 18:00TJ Zruč BPohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město

VS Plzeň U-15 BCt 26.04. 16:30Prazdroj U-15Městský přebor starších žáků
TJ Zruč U-15Ct 26.04. 16:30Zbůch U-15Městský přebor starších žáků
VS Plzeň U-9Ct 26.04. 16:30Kohouti U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

S. Černice U-15Pa 27.04. 16:30Druztová U-15Městský přebor starších žáků
Druztová U-11Pa 27.04. 16:30Kohouti U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
M. Touškov U-11Pa 27.04. 16:30Viktoria U-9Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Druztová U-9Pa 27.04. 16:30Doubravka U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

StříbroPa 27.04. 17:00Přeštice U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
KřimicePa 27.04. 17:00TJ Zruč U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

PlasyPa 27.04. 18:00Druztová SGSoutěž starých gard, sk. A
TJ Zruč SG BPa 27.04. 18:00TřemošnáSoutěž starých gard, sk. A
ManětínPa 27.04. 18:00ChrástSoutěž starých gard, sk. A
NýřanyPa 27.04. 18:00ÚliceSoutěž starých gard, sk. B
VšerubyPa 27.04. 18:00M.TouškovSoutěž starých gard, sk. B
KozolupyPa 27.04. 18:00KaznějovSoutěž starých gard, sk. B

Mýto U-19So 28.04. 10:00TJ Zruč U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Horní Bříza U-19So 28.04. 10:00Dobřív U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Žihle U-19So 28.04. 10:00Letná U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

Strašice U-19So 28.04. 10:15Smíchov U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

ŽichoviceSo 28.04. 15:00Kralovice1. A třída

BolevecSo 28.04. 17:00Košutka1. A třída
HoražďoviceSo 28.04. 17:00Křimice1. A třída
ChlumčanySo 28.04. 17:00TJ Zruč1. A třída
S. ČerniceSo 28.04. 17:00Mrákov1. A třída
SK SmíchovSo 28.04. 17:00HradištěMěstský přebor mužů
Slovan SpojeSo 28.04. 17:00DruztováMěstský přebor mužů
ChrástSo 28.04. 17:00LiticeMěstský přebor mužů

TJ Zruč U-11 BNe 29.04. 10:00, hřiště Zruč, UMTSmíchov U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
TJ Zruč U-9Ne 29.04. 10:00, hřiště Zruč, UMTLetná U-7Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

VochovNe 29.04. 14:00TJ UnionMěstský přebor mužů

Kaznějov U-19Ne 29.04. 14:30Mladotice U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

St. Plzenec BNe 29.04. 15:00Rapid BMěstský přebor mužů

SvéradiceNe 29.04. 16:00Tlumačov1. A třída

MochtínNe 29.04. 17:00Nepomuk1. A třída
Rokycany BNe 29.04. 17:00Bukovec1. A třída
S. Černice BNe 29.04. 17:00DýšinaMěstský přebor mužů
TJ Zruč BNe 29.04. 17:00Košutka BMěstský přebor mužů

Prazdroj U-15Po 30.04. 16:30Chrást U-15Městský přebor starších žáků
St. Plzenec U-15Po 30.04. 16:30Třemošná U-15Městský přebor starších žáků
Sp. PoříčíPo 30.04. 16:30RapidMěstský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

Kohouti U-9 BPo 30.04. 17:00TJ Zruč U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

VS Plzeň U-15Ut 01.05. 16:30VS Plzeň U-15 BMěstský přebor starších žáků
Letná U-7Ut 01.05. 16:30Petřín U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Doubravka BUt 01.05. 17:00S. LhotaMěstský přebor starších žáků

SK SmíchovUt 01.05. 18:00Košutka BPohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město

Kohouti U-13St 02.05. 16:00StříbroMěstský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

ChotíkovSt 02.05. 17:00TJ Zruč U-15Městský přebor starších žáků
Slovan Spoje U-13St 02.05. 17:00Chrást U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Smíchov U-13St 02.05. 17:00Nýřany U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Blovice U-13St 02.05. 17:00KřimiceMěstský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Kohouti U-9St 02.05. 17:00Druztová U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Viktoria U-9St 02.05. 17:30Slovan Spoje U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

S. LhotaCt 03.05. 16:30TJ Zruč U-11 BMěstský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
S. Černice U-9Ct 03.05. 16:30VS Plzeň U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Přeštice U-13Ct 03.05. 17:00Letná U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

FCVP ŽPa 04.05. 16:30M. Touškov U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

Letná U-11Pa 04.05. 17:00Prazdroj U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Doubravka U-9Pa 04.05. 17:00PrazdrojMěstský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

ChrástPa 04.05. 18:00TJ Zruč SG BSoutěž starých gard, sk. A
TřemošnáPa 04.05. 18:00PlasySoutěž starých gard, sk. A
Druztová SGPa 04.05. 18:00KožlanySoutěž starých gard, sk. A
KozolupyPa 04.05. 18:00NýřanySoutěž starých gard, sk. B
KaznějovPa 04.05. 18:00VšerubySoutěž starých gard, sk. B
M.TouškovPa 04.05. 18:00ÚliceSoutěž starých gard, sk. B

Mladotice U-19So 05.05. 10:00Žihle U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Letná U-19So 05.05. 10:00Horní Bříza U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Zbůch U-15So 05.05. 10:00S. Černice U-15Městský přebor starších žáků
Druztová U-15So 05.05. 10:00Slovan Spoje U-15Městský přebor starších žáků
TJ Zruč U-13So 05.05. 10:00RokycanyMěstský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

Kralovice U-19So 05.05. 14:00Kaznějov U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
TJ Zruč U-19So 05.05. 14:00Strašice U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

TJ ZručSo 05.05. 17:00Horažďovice1. A třída
KřimiceSo 05.05. 17:00Svéradice1. A třída
TlumačovSo 05.05. 17:00Bolevec1. A třída
KošutkaSo 05.05. 17:00Mochtín1. A třída
NepomukSo 05.05. 17:00Žichovice1. A třída
KraloviceSo 05.05. 17:00S. Černice1. A třída
HradištěSo 05.05. 17:00St. Plzenec BMěstský přebor mužů
DýšinaSo 05.05. 17:00Slovan SpojeMěstský přebor mužů
DruztováSo 05.05. 17:00SK SmíchovMěstský přebor mužů
TJ UnionSo 05.05. 17:00ChrástMěstský přebor mužů
LiticeSo 05.05. 17:00TJ Zruč BMěstský přebor mužů

TJ Zruč U-11Ne 06.05. 10:00, hřiště Zruč, UMTDruztová U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

Dobřív U-19Ne 06.05. 14:00Mýto U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

MrákovNe 06.05. 16:00Rokycany B1. A třída

BukovecNe 06.05. 17:00Chlumčany1. A třída
Košutka BNe 06.05. 17:00S. Černice BMěstský přebor mužů
Rapid BNe 06.05. 17:00VochovMěstský přebor mužů

St. Plzenec U-15Po 07.05. 16:30Doubravka BMěstský přebor starších žáků
Petřín U-9Po 07.05. 16:30Kohouti U-9 BMěstský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Slovan Spoje U-15Po 07.05. 17:00Zbůch U-15Městský přebor starších žáků

Sp. PoříčíPo 07.05. 17:15Prazdroj U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

FCVP ŽPo 07.05. 17:30Slovan Spoje U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

RokycanyUt 08.05. 15:30Blovice U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

TJ Zruč U-15Ut 08.05. 16:30St. Plzenec U-15Městský přebor starších žáků
Chrást U-13Ut 08.05. 16:30Smíchov U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

LiticeUt 08.05. 18:00Slovan SpojeMěstský přebor mužů

Chrást U-15St 09.05. 16:30VS Plzeň U-15Městský přebor starších žáků

Třemošná U-15St 09.05. 17:00Druztová U-15Městský přebor starších žáků
Nýřany U-13St 09.05. 17:00TJ Zruč U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Kohouti U-9St 09.05. 17:00S. Černice U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Viktoria U-9St 09.05. 17:30Druztová U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE

TJ Zruč U-15Ct 10.05. 16:30Prazdroj U-15Městský přebor starších žáků
VS Plzeň U-15 BCt 10.05. 16:30S. LhotaMěstský přebor starších žáků
S. LhotaCt 10.05. 16:30Smíchov U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
VS Plzeň U-9Ct 10.05. 16:30Letná U-7Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Letná U-13Ct 10.05. 17:00KřimiceMěstský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Přeštice U-13Ct 10.05. 17:00Kohouti U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

S. Černice U-15Pa 11.05. 16:30ChotíkovMěstský přebor starších žáků
Druztová U-9Pa 11.05. 16:30PrazdrojMěstský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

StříbroPa 11.05. 17:00Slovan Spoje U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Letná U-11Pa 11.05. 17:00TJ Zruč U-11 BMěstský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

KožlanyPa 11.05. 18:00TřemošnáSoutěž starých gard, sk. A
PlasyPa 11.05. 18:00ChrástSoutěž starých gard, sk. A
TJ Zruč SG BPa 11.05. 18:00ManětínSoutěž starých gard, sk. A
NýřanyPa 11.05. 18:00M.TouškovSoutěž starých gard, sk. B
ÚlicePa 11.05. 18:00KaznějovSoutěž starých gard, sk. B
VšerubyPa 11.05. 18:00KozolupySoutěž starých gard, sk. B

Mýto U-19So 12.05. 10:00Letná U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Horní Bříza U-19So 12.05. 10:00Mladotice U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
Žihle U-19So 12.05. 10:00Kaznějov U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

Strašice U-19So 12.05. 10:15Dobřív U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C

ŽichoviceSo 12.05. 15:00Košutka1. A třída

S. ČerniceSo 12.05. 17:00Nepomuk1. A třída
ChlumčanySo 12.05. 17:00Mrákov1. A třída
BolevecSo 12.05. 17:00Křimice1. A třída
DruztováSo 12.05. 17:00HradištěMěstský přebor mužů
SK SmíchovSo 12.05. 17:00DýšinaMěstský přebor mužů
Slovan SpojeSo 12.05. 17:00Košutka BMěstský přebor mužů
TJ Zruč BSo 12.05. 17:00TJ UnionMěstský přebor mužů
ChrástSo 12.05. 17:00Rapid BMěstský přebor mužů

TJ Zruč U-11Ne 13.05. 10:00, hřiště Zruč, UMTKohouti U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
TJ Zruč U-9Ne 13.05. 10:00, hřiště Zruč, UMTDoubravka U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Smíchov U-19Ne 13.05. 14:00Kralovice U-19Krajská soutěž dorostu, sk. C
VochovNe 13.05. 14:00St. Plzenec BMěstský přebor mužů

SvéradiceNe 13.05. 16:00Horažďovice1. A třída

Rokycany BNe 13.05. 17:00Kralovice1. A třída
MochtínNe 13.05. 17:00Tlumačov1. A třída
BukovecNe 13.05. 17:00TJ Zruč1. A třída
S. Černice BNe 13.05. 17:00LiticeMěstský přebor mužů

Kohouti U-13Po 14.05. 16:00Letná U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

Prazdroj U-15Po 14.05. 16:30S. Černice U-15Městský přebor starších žáků
Prazdroj U-11Po 14.05. 16:30RapidMěstský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

Slovan Spoje U-11Po 14.05. 17:00M. Touškov U-11Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Kohouti U-9 BPo 14.05. 17:00VS Plzeň U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Smíchov U-11Ut 15.05. 16:00Letná U-11Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C

VS Plzeň U-15Ut 15.05. 16:30TJ Zruč U-15Městský přebor starších žáků
Letná U-7Ut 15.05. 16:30Kohouti U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE

Doubravka BUt 15.05. 17:00VS Plzeň U-15 BMěstský přebor starších žáků

S. LhotaSt 16.05. 17:00Chrást U-15Městský přebor starších žáků
ChotíkovSt 16.05. 17:00Slovan Spoje U-15Městský přebor starších žáků
Slovan Spoje U-13St 16.05. 17:00Přeštice U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Smíchov U-13St 16.05. 17:00StříbroMěstský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Blovice U-13St 16.05. 17:00Nýřany U-13Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE

S. Černice U-9Ct 17.05. 16:30Druztová U-9Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
PARTNEŘI ODDÍLU KOPANÉ TJ ZRUČ
ELIOD servis, s.r.o.
ROBSTAV stavby s.r.o.
OBEC ZRUČ-SENEC
AUTOCENTRUM ZRUČ, s.r.o.
ELEKTROMONTÁŽE ŠTAIF, s.r.o.
DOMÁCÍ POTŘEBY HORÁK
AUTOSERVIS Kepka s.r.o.
PNEU HÁJEK
EKOLEVEL s.r.o.
D3K s.r.o.
SALLER
DAK cz s.r.o. IMPA spol. s r.o.
GA ENERGO TECHNIK s.r.o.
OTTO BOCK ČR s.r.o. B & BC, a. s.
EKONOMICKÉ STAVBY s.r.o.
Mekra Lang International ČR, spol. s r. o.
REMVIKO s.r.o.
pan Bedřich ZSCHERP
Insurance Counseling Group s.r.o.
LION Sport

OBSAH NAŘÍZENÝ ORGÁNY FAČR
SOUTĚŽE
Pohár hejtmana Plzeňského kraje 2017
Pohár Plzeňského krajského fotbalového svazu
1. A třída
Krajská soutěž dorostu, sk. C
 
Plzeň-město
Městský přebor mužů
Pohár okresního fotbalového svazu Plzeň-město
Městský přebor starších žáků
Městský přebor mladších žáků, sk. A
Městský přebor mladších žáků, sk. C FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 5+1 sk. B FINÁLE
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. A
Městský přebor starších přípravek 7+1 sk. C
Městský přebor mladších přípravek, sk. B
Městský přebor mladších přípravek, sk. D FINÁLE
Plzeň-sever
Soutěž starých gard, sk. A
Soutěž starých gard, sk. B
TJ ZRUČ
Historie
Organizace
100 let Tělovýchovné jednoty
60 let fotbalového oddílu TJ
Areál TJ
UMT
Pronájem UMT
TJ ZRUČ - TÝMY
TJ Zruč
TJ Zruč B
TJ Zruč U-19
TJ Zruč U-15
TJ Zruč U-13
TJ Zruč U-13 B
TJ Zruč U-11
TJ Zruč U-11 B
TJ Zruč U-9
TJ Zruč U-9 B
TJ Zruč U-7
TJ Zruč SG A
TJ Zruč SG B
ZÁPADOČESKÝ FOTBAL
Fotbalové oddíly
Všechny týmy
Jednotliví hráči
MULTIMÉDIA
Video (Youtube)
Fotky
Fotky (rajče.cz)
RSS pro články
RSS pro fotogalerie
MŮJ FOTBAL
Login
Registrace
znak FAČR znak PKFS znak TJ Zruč Mobilní verze | Verze pro zrakově postižené
Ochrana soukromí | Podmínky použití | Nápověda / FAQ | Napište nám
fotbal-zruc.cz používá
Webhosting poskytuje Český hosting
© Richard Polák. Pokud není uvedeno jinak, podléhá obsah těchto stránek
(s výjimkou fotografií) licenci Creative Commons CC-BY-SA Licence Creative Commons
© Nositeli autorských práv k fotografiím jsou jejich autoři. Všechna práva vyhrazena.
Pro informace o autorech jednotlivých fotgrafií pište zde.